fot. Bodziach
REKLAMA

Waleczna Legia w rywalizacji z mistrzem Polski - fotoreportaż

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Siatkarze Legii z bardzo dobrej stony pokazali się w rywalizacji z aktualnym mistrzem Polski, Jastrzębskim Węglem, w spotkaniu którego stawką był awans do ćwierćfinału Pucharu Polski. W wypełnionej po brzegi niewielkiej hali na warszawskiej Białołęce, legioniści byli bliscy wygranej w trzecim secie, ale ostatecznie na przewagi, wygrali go gracze z Jastrzębia. Za swoją waleczną postawę gracze Legii zostali nagrodzeni przez kibiców brawami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze środowego meczu Pucharu Polski:
Fotoreportaż z meczu - 69 zdjęć Bodziacha

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.