fot. Bodziach
REKLAMA

Futsal

Sparing: AZS UW Wilanów 3-1 Legia

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Futsaliści Legii rozegrali wczoraj grę kontrolną w ramach przygotowań do rundy rewanżowej futsalowej ekstraklasy. Legioniści przegrali na Wilanowie z AZS-em UW Wilanów 1-3, a mecz rozgrywany był 2x30 minut. Za tydzień nasz zespół czeka kolejny sparing, a za dwa tygodnie Legia zagra w 1/16 finału Pucharu Polski z Bonito Heliosem Białystok.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.