Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Podsumowanie zgrupowania w Dubaju. Kto najbliżej pierwszego składu?

Woytek, źródło: Legionisci.com

Za Legią 16 dni zgrupowania w Dubaju, podczas którego przeprowadzono 25 sesji treningowych i rozegrano trzy sparingi. Przez cały czas piłkarze byli skupieni jedynie na pracy. Nie było dni wolnych, wypadów do miasta czy plażowania. Sztab szkoleniowy skoncentrował się na przygotowaniu fizycznym i budowaniu drużyny od strony mentalnej.

W sumie trenowało 35 zawodników, w tym liczna grupa młodych graczy. Dla sporej części z nich było to pierwsze tak długie zetknięcie z pierwszą drużyną i nie należy spodziewać się, że na stałe zakotwiczą w zespole Aleksandara Vukovicia.

Podczas obozu sztab nie mógł w pełni korzystać z czwórki kontuzjowanych - to Joel Abu Hanna, Artur Jędrzejczyk, Bartosz Kapustka i Yuri Ribeiro. Ten ostatni po operacji wycięcia wyrostka nie przyleciał do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i będzie musiał poczekać na wznowienie treningów jeszcze kilka tygodni. Z kolei po złamaniu barku bardzo mocno trenował "Jędza". Jest szansa, że doświadczony stoper będzie do dyspozycji trenerów już pod koniec lutego, choć pierwotnie zakładano początek kwietnia.

Bramkarze

Legia cały czas czyni starania, by pozyskać doświadczonego bramkarza na ławkę rezerwowych oraz myśli o wypożyczeniu Kacpra Tobiasza. Przy Łazienkowskiej na wiosnę zostanie Cezary Miszta. Pewne miejsce między słupkami ma Artur Boruc, który dobrze przepracował ostatnie tygodnie i jeżeli zdrowie będzie dopisywało, to będzie mocnym punktem zespołu.

Obrońcy
Na ten moment pewne miejsce w wyjściowym składzie ma Mateusz Wieteska. Obok niego najprawdopodobniej będą występowali Mattias Johansson i Maik Nawrocki, choć z dobrej strony fizycznej prezentuje się także Lindsay Rose i daje sygnały, że będzie walczył o swoje miejsce w składzie. W sparingach na pozycji stopera występował Ihor Charatin, ale wynikało to z konieczności.

Środek pomocy
W środku pomocy zdecydowanie większe szanse na grę od Ukraińca mają Bartosz Slisz i Patryk Sokołowski. Najnowszy nabytek Wojskowych szybko wkomponował się do drużyny, pokazał także spore możliwości zarówno pod własnym polem karnym, jak i w ofensywie. Wypełni on lukę powstałą po odejściu Andre Martinsa. Ponadto coraz lepsze wrażenie robi Jurgen Celhaka. Jeżeli Albańczyk utrzyma aktualną formę, to można się spodziewać, że zacznie otrzymywać swoje minuty w meczach.

Wahadłowi
To aktualnie największy ból głowy sztabu szkoleniowego. Na lewej stronie do dyspozycji jest Filip Mladenović, który jednak w pierwszym meczu z Zagłębiem Lubin nie będzie mógł wystąpić z powodu nadmiaru żółtych kartek. Z tego też powodu pod nieobecność Yuriego Ribeiro na tej pozycji występował Mateusz Hołownia. „Hołek” najprawdopodobniej zacznie rundę w pierwszym składzie. Z drugiej strony sytuacja jest gorsza, bo do tej pory nie został zakontraktowany nowy jakościowy zawodnik. Większość zgrupowania na wahadle występował Jakub Kwiatkowski, dla którego było to pierwsze dłuższe zetknięcie z pierwszą drużyną. Vuković może postawić na Lirima Kastratiego, który jednak jest graczem bardziej ofensywnym, lub przesunąć Mattiasa Johanssona - ten z kolei lepiej sobie radzi w defensywie. Ponadto jest jeszcze Kacper Skibicki. Pierwotny plan klubu zakładał wypożyczenie 20-latka, ale "Skiba" mocno pracował na zgrupowaniu, dobrze zaprezentował się w dwóch sparingach i dał do myślenia sztabowi szkoleniowemu.

Skrzydłowi i napastnicy
Wygląda na to, że pierwszym napastnikiem jest Tomas Pekhart. O miejsce w składzie muszą walczyć natomiast Rafael Lopes, Maciej Rosołek i Szymon Włodarczyk. Ten ostatni zrobił spory postęp i można założyć, że na stałe będzie trenował z pierwszą drużyną.

Pewniakiem na lewym skrzydle lub w środku boiska jest Luquinhas. Brazylijczyk, który decyzją trenera został nowym kapitanem, daje bardzo dużo jakości i ma wysokie notowania. Podobnie wygląda sytuacja z Josue, który potwierdził, że posiada nietuzinkowe umiejętności. Ponadto w sparingach zdobył dwie bramki i można spodziewać się, że będzie miał więcej ofensywnych zadań niż jesienią.

Wyjściowa jedenastka ze znakiem zapytania
Gdyby mecz z Zagłębiem miałby odbyć się jutro, to wyjściowa jedenastka wyglądałaby najpewniej tak jak poniżej:
Boruc - Johansson (Rose), Wieteska, Nawrocki - ?, Slisz, Sokołowski, Hołownia - Josue, Pekhart, Luqinhas

? - na prawym wahadle trenerzy mają największy orzech do zgryzienia. Może zagrać tam Johansson, a jeżeli nie on, to ktoś z trójki: Kwiatkowski, Skibicki, Kastrati.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (75)

+dodaj komentarz
Arc - 28.01.2022 / 13:52, *.t-mobile.pl

Co z Mucim?

odpowiedz
Lamborghini - 26.01.2022 / 13:26, *.168.108

Dlaczego najgorszych zawodników Legia zostawia Miszta, Slisz a Tobiasza idzie na wypożyczenie chyba że będą piłki podawać a to szacun za decyzje

odpowiedz
Felek - 26.01.2022 / 13:07, *.netfala.pl

Kapustka kiedy ma wrócić do gry?

odpowiedz
Skład - 26.01.2022 / 10:33, *.centertel.pl

Boruc- Nawrocki, Wieteska, Hołownia- Johansson, Slisz, Sokołowski, Skibicki- Muci , Pekhart, Luquinias

odpowiedz
kontroler_biletow - 26.01.2022 / 05:37, *.211.142

Dziękuję za fajne podsumowanie i za relacje ze zgrupowania

odpowiedz
0-711 - 25.01.2022 / 18:27, *.plus.pl

Panowie! Przecież to jest skład na spadek! Rose, Hołownia, Slisz, Pekhart... to sa gracze pierwszego skłądu!? Masakra! Juz nie mowie, jak bedzie troche pozytywnych testow, ze dwie kontuzje i kartki.

odpowiedz
(L)news - 25.01.2022 / 18:17, *.179.212

Uros Spajic - środkowy obrońca blisko Legii, ma zastąpić Mariusza Wieteskę który może odejść do ligi francuskiej

odpowiedz
L - 25.01.2022 / 22:27, *.tpnet.pl

@(L)news: Kto to Mariusz Wieteska?

odpowiedz
Twardy orzech - 25.01.2022 / 17:51, *.chello.pl

"? - na prawym wahadle trenerzy mają największy orzech do zgryzienia."

Chyba kokosy będą zgryzać ;)

odpowiedz
Karamba - 25.01.2022 / 16:39, *.cyfrowypolsat.pl

Witam koledzy zastanawiam sie czemu do Legii nie trafił Sappinen .Piast potrafił pozyskac tego zawodnika u nas totalna amatorka najsmieszniejsze jest to ze będa czekać zeby mniej zapłacić za jakis szrot .Prezes nie zna sie na piłce a dyrektor sportowy wcale nie lepszy kiepsko to widzę .

odpowiedz
Arek - 25.01.2022 / 23:10, *.tpnet.pl

@Karamba: a mało to już było takich Estończyków, kozaków w tej lidze? Sprawdził się tylko Wassiliew, czy jak on tam. A Ojamę kojarzysz? Gwiazda była nie z tej ziemi. Najpierw to ten Sappinen rzeczywiście niech coś strzeli, to wtedy będziemy żałować. Tak, pamiętam, strzelił nam bramkę, wiem o tym. Tylko jakoś nie jestem w stanie pojąć tego fenomenu, że jakich to kozaków Piast czy inna Jaga ściąga, a przecież te kozaki powinny u nas być. Na całe szczęście nie ma już w Legii Kuchara, który to na sprowadzał te wagony szrotu. Ja kibicuję Jackowi i wierzę, że zrobi tu porządek. Tylko, że za pstryknięciem palców to nie nastąpi.

odpowiedz
Śmichy po pachi a wybuchi po dachi - 26.01.2022 / 07:14, *.centertel.pl

@Arek: Jacek to już gra jak mu chlebodawca każe , to wszystko zasłona dymna przed następującą ruina, pudel ma to wszystko rozłożyć tak że jak to pindolnie ma być słychać w całej Polsce a smród ma się czuć latami , mordo sappinen to nie ojama co widać nie tylko w statystykach ale wystarczy obejrzeć na jutubie hehe jak on się zachowuje w sytuacjach gdzie może coś zagrać ....najśmieszniejsze jest to że oni jeszcze na tym całym sapinnenir dobrze zarobią...

odpowiedz
Tadeusz - 25.01.2022 / 16:34, *.plus.pl

Codziennie wchodzę na ten portal by znaleźć informację o likwiadacji klubu i starcie od B-klasy i nic :( Miodulski, obiecałeś !

odpowiedz
Tomek82 - 25.01.2022 / 15:59, *.plus.pl

Mizeria....

odpowiedz
Śmichy po pachi a wybuchi po dachi - 25.01.2022 / 12:45, *.centertel.pl

Pseudo dyrektory i działacze , prezesy z koziej dupy , skauty od siedmiu boleści , patrzta i uczta się jak Piast a w zasadzie zawodnik który powinien grać od DAWNA u nas gra u nich, będzie strzelał bramki nam i reszcie w naszej lidze ... Sappinen bo mowa o tym grajku pozamiata te ligę a my z Piasta wzięliśmy niedojde który przewraca się o własne nogi , amatorstwa i gamoństwa część dalsza ... panie lokowany gołodupcu patrzaj się i uczta się a ja bekłem pierdłem i rzygłem wyszłam bo debilstwa naszych władz nie zniesłem od dziś jeżdżę tylko na Radomiak oni zasługują na to bardziej niż to co z nazwy zostało tylko z mojego ukochanego klubu CWKS LEGIA WARSZAWA ...

odpowiedz
True - 25.01.2022 / 09:57, *.plus.pl

To cały czas daje potwierdzenie , ze na prawdę w Legii pracują całkowicie niekompetentni ludzie , z pseudo prezesem czele, który jest namiestnikiem Kulczyka. Najbardziej irytujące jest to, ze nikt nue widzi , iż Miszta jest sporo słabszy od Tobiasza.
Czy w Legii pracują ludzie w pełni rozumu?

odpowiedz
Jejejd - 25.01.2022 / 11:48, *.centertel.pl

@True: rozumiem ze jestes na kazdym treningu Legii i widzisz kto co potrafi?

odpowiedz
ZenekL3 - 25.01.2022 / 15:21, *.chello.pl

@Jejejd: To nie jest problem kto co potrafi tylko obaj jeszcze nie zostali zweryfikowani na poziomie gry gdzie jeden błąd bramkarza w meczu to już dużo. Miszta trochę bardziej ale jego gra jeszcze budzi wiele wątpliwości. Na prawdę nie warto ryzykować lepiej ich wypożyczyć i niech się sprawdzają w słabszych drużynach.

odpowiedz
Leo - 25.01.2022 / 16:21, *.play-internet.pl

@ZenekL3: oglądając rundę jesienną w pełni się z tobą zgadzam ale moim zdaniem jak Vuko odbuduję drużynę to i Miszta zacznie mniej błędów popełniać został rzucony na głęboką wodę czyli Boruc kontuzja drużyna w kryzysie nie wytrzymał presji i popłynął ale ma papiery na dobrego bramkarza patrząc po poprzednim sezonie bardzo dobre występy jak na swój wiek

odpowiedz
ops2 - 25.01.2022 / 09:27, *.124.11

oglądając sparingi warto chyba wspomnieć o Grudzińskim ....?

odpowiedz
(L)ukasz - 25.01.2022 / 09:14, *.t-mobile.pl

yyyy a Muci?

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 25.01.2022 / 09:15, *.legionisci.com

@(L)ukasz: Jutro zamieścimy szerszą wypowiedź trenera Legii nt całej kadry, w tym Ernesta Muciego.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 25.01.2022 / 08:55, *.aster.pl

Bez 3-4 wzmocnien slabo to widze. Obronic ekstraklase to na 90% pewne, natomiast pozostaje pytanie o Puchar Polski. Ile dajecie? 40,50, 60% na wywalczenie?

odpowiedz
lol - 25.01.2022 / 11:58, *..

@Warszawiak1234: z tym skladem 30%

odpowiedz
Śmichy po pachi a wybuchi po dachi - 25.01.2022 / 12:50, *.centertel.pl

@lol: nie mają żadnych szans na puchar a tym bardziej na utrzymanie , termalika się utrzyma a kto spada z nami oprócz zagłębia to si jeszcze okaże ...

odpowiedz
L - 25.01.2022 / 03:10, *.tpnet.pl

Redakcjo a co z Mucim? Wiecie o czymś czego my nie wiemy? Czy po prostu zapomnieliście o nim wspomnieć?

odpowiedz
bat@wp.pl - 24.01.2022 / 23:39, *.orange.pl

Ciągle w kręgu tych samych nazwisk. Mi w tych sparingach podobali się młodzi, grali szybko z polotem, a nie człapali. Rzeczywiście z tymi wahadłami to przesada. w Legii kulała całą jesień gra obronna całej drużyny. Jeśli chodzi o braki kadrowe, to najbardziej widoczny jest brak
mocnych stoperów, rezerwowego bramkarza, jak się emeryt Boruc potłucze, i jakiegoś mocnego zawodnika w ataku. Tu się zrodził problem, jak Pechart przestał strzelać i wychodzić na pozycje, natomiast Luqui, to jest pierwszy Brazylijczyk, który nie umie porządnie przyłożyć i strzela z siłą dziecka nastoletniego.
Dobrze, że chociaż Josue zaczął strzelać, a i Sokolowski ładnie wszedł do zespołu i na pewno wreszcie będą strzały z drugiej linii.

odpowiedz
NIECH TYLKO NIE MÓWIĄ ŻE MŁODZI BYLI TYLKO NA WAKACJACH...TO AKADEMIA JEST BEZ SENSU... - 24.01.2022 / 23:26, *.133.77


W sumie trenowało 35 zawodników, w tym liczna grupa młodych graczy. Dla sporej części z nich było to pierwsze tak długie zetknięcie z pierwszą drużyną i nie należy spodziewać się, że na stałe zakotwiczą w zespole Aleksandara Vukovicia.

odpowiedz
AAA - 24.01.2022 / 22:25, *.chello.pl

Tylko nie Skibicki,On nawet do 4 ligi sie nie nadaje.

odpowiedz
Żyrardów - 24.01.2022 / 22:03, *.play-internet.pl

Jak to czytam to przypominaja mi sie słowa chyba Łazarza że w Polsce mamy 6 mln trenerów lepszych od selekcjonera
I tu na forum chyba tez????????????
Panowie
Zróbcie papiery UEFA PRO i do roboty

odpowiedz
Adam - 25.01.2022 / 01:02, *.play-internet.pl

@Żyrardów : przycisk Ci się zaciął.

odpowiedz
ZenekL3 - 24.01.2022 / 21:20, *.chello.pl

Najgorsze jest to, że Wukowicz forsuje grę wahadłami mając jednego zawodnika na dwie pozycje a powinien mieć przynajmniej 4.

odpowiedz
Robi - 24.01.2022 / 22:05, *.play-internet.pl

@ZenekL3:
Zenku mój drogi
Co miałeś z WF-u?

odpowiedz
Arek - 24.01.2022 / 23:12, *.tpnet.pl

@ZenekL3: niby dlaczego najgorsze? Czy masz lepszy pomysł? Tylko mi nie odpisuj, że z czwórką z tyłu. A jeśli przyszłoby Ci jednak w ten sposób odpisywać, to zadaj sobie pytanie, czy mamy np. skrzydłowych. Bo wg. mnie, nie mamy. Ale może z Ciebie lepszy trener.

odpowiedz
ZenekL3 - 25.01.2022 / 11:18, *.chello.pl

@Arek: Skrzydłowych rzeczywiście też nie mamy, za to mamy masę bocznych obrońców, to nie ja budowałem tę drużynę tylko Excel Pana Mioduskiego. Problem jednak jest i na waszym miejscu bym go nie lekceważył, przypominam, że wahadłowego szukaliśmy już wtedy kiedy w klubie oprócz Mladenowicza grali zarówno Wszołek jak i Juranowicz. Ostatnie pół roku nauczyło mnie, że jeśli w naszym klubie ma coś pier..ć to się to stanie, np jeśli brak zastępstwa na bramkę to Boruc na bank odniesie kontuzje.

odpowiedz
Del Piero - 24.01.2022 / 20:20, *.ostnet.pl

System 1-4-2-3-1 lub 4-1-4-1 prosze

odpowiedz
Doc Holiday - 24.01.2022 / 19:55, *.vectranet.pl

Można by wypróbować system 4-1-4-1.Bo zdaje się że żadna drużyna nie gra w tym układzie.Czyli;Boruc bądź Miszta-Johhanson Jedrzejczyk Nawrocki Mladenovic-Wszolek Kapustka Josue(jako defensywny)Liquinas Kastrati-Pekhart.Oto moja propozycja.Oczywiście jeśli Kapustka wróci po kontuzji,Wszolek wróci z niemiec a Kastrati da się przekonać do gry na lewym skrzydle.A z Jose, który łączyl by defensywe z ofensywa to także mogłaby być ciekawa opcja

odpowiedz
Pawelec - 24.01.2022 / 19:38, *.t-mobile.pl

Mioduski nie śmierdzi groszem więc cudów się spodziewajcie LTC to jego oczko i nic więcej a chłop jak by miał trochę honoru sam by podziękował i oddał by to w ręce komuś kto ma jaja

odpowiedz
Karamba - 24.01.2022 / 17:34, *.cyfrowypolsat.pl

Koledzy na Meczyki .pl piszą ze Wszołka chcą wypożyczyc do konca sezonu wychodzi na to ze grosza nie mają ha ha toną jak Titanic .

odpowiedz
L - 24.01.2022 / 19:15, *.aster.pl

@Karamba: chlopie, przed chwila wydali milion na Kastratiego i pol na Charatina a wydac trzeba jeszcze na bramkarza i napastnika. Trudno zeby co okienko mieli takie srodki, zeby kazdego kupowac. Zacznij myslec i odpowiedz sobie na pytanie ktory klub co okienko wydaje miliony? Nikt. Czyli wg twojej logika kazdy tonie.

odpowiedz
Kibolek - 24.01.2022 / 22:17, *.telefonica.de

@L: co ty bredzisz człowieku na tych dwóch pajaców to LEGIA wydała 2.5 mln € . I coś jeszcze długi są LEGII A zyski MIODUSKIEGO. I tu jest główny problem

odpowiedz
Żyrardów - 24.01.2022 / 16:25, *.play-internet.pl

Pisałem to rok temu
Vuko z tym składem grałby w LM
Charakter drużyny to charakter trenera
Czesio to taktyka nic nie stracić i może uda się strzelić...poziom z boisk IV ligi
I za to można krytykować Miodka ze go zatrudnił albo za to że zwolnił Vuko...
Ale teraz ze nie kupuje?
Kupił dobrych grajków Czesiowi
Wierzę że Vuko ich ustawi

odpowiedz
Zdzicho - 24.01.2022 / 16:42, *.tpnet.pl

@Żyrardów : gdzie by był? W dziurawych skarpetach na salonach?

odpowiedz
Darek - 24.01.2022 / 16:24, *.chello.pl

Odnośnie pracy dyrektora sportowego.
Siedzisz na stołku i udajesz że szukasz wzmocnień.Leci miesiąc za miesiącem kasa na konto wpływa a wzmocnień brak.Póżniej sprowadzasz dwóch gamoni z trzeciej ligi hiszpańskiej którzy aklimatyzują się przez pół roku.Okienko się zamyka i pół roku przerwy do następnego okienka.
Za wyniki drużyny i tak odpowiada trener.

odpowiedz
Żyrardów - 24.01.2022 / 16:20, *.play-internet.pl

Słaby artykuł. Nic nowego nie wnosi. Wystarczyło prześledzić składy ze sparingów
Jeśli chodzi o komentarze to niektórym znafcom myli się wszystko
Co oni mają w głowie???
Więc moje śmieszne matołki
prowadzenie zespołu to nie gra w FIFE
Idźcie zmienić pieluchę

odpowiedz
Adam - 24.01.2022 / 18:41, *.play-internet.pl

@Żyrardów : trollujesz, czy jesteś po prostu poznańskim FRAJEREM, który przyszedł poobrażać kibiców Legii?

odpowiedz
odp - 24.01.2022 / 19:56, *.plus.pl

@Adam: raczej to drugie

odpowiedz
Cch - 24.01.2022 / 15:50, *.com.pl

Nawrocki jest młodzieżowcem jeszcze?

odpowiedz
hajdukL - 24.01.2022 / 16:20, *.77.242

@Cch:
Tak.

odpowiedz
Sputnik 44 - 24.01.2022 / 16:39, *.vectranet.pl

@hajdukL: do końca sezonu. Status młodzieżowca zależy od rocznika i może się zdarzyć, że ,nawet po urodzinach, starszy zawodnik jeszcze chwilę gra jako młodzieżowiec.

odpowiedz
hajdukL - 24.01.2022 / 20:39, *.77.242

@Sputnik 44:
W następnym sezonie również będzie posiadał status młodzieżowca.

odpowiedz
Sputnik 44 - 24.01.2022 / 23:32, *.vectranet.pl

@hajdukL: tak, masz rację. Tylko (jeśli utrzyma formę z jesieni), że już nie będzie grał w Legii...

odpowiedz
Adam - 24.01.2022 / 15:00, *.chello.pl

To jest trochę zabetonowana głowa Vuko. Pewnie, grajmy na siłę wahadłowymi, których nie mamy, przecież inne ustawienia nie istnieją.

odpowiedz
L - 24.01.2022 / 19:22, *.aster.pl

@Adam: no nie wiem czy taka zabetonowana, skoro caly czas gral 4 w obronie, a teraz chetnie zagra wahadlami. Po prostu uznal, ze trzeba skorzystac z tego co bylo budowane od miesiecy i to nie miejsce na budowanie po swojemu bo po 1 trzeba ratowac sezon, a po 2 po co ma budowac cos swojego skoro za chwile go w teorii nie bedzie.

odpowiedz
lol - 24.01.2022 / 13:54, *..

transferov to tu raczej nie bedzie

odpowiedz
(L)uki - 24.01.2022 / 13:46, *.25.60

podbijam pytanie : gdzie Muci ?

odpowiedz
Dossa Jr - 24.01.2022 / 20:55, *.chello.pl

@(L)uki: dodajmy, gdzie Muci z jednym z najwyzszych kontraktow w teamie?

odpowiedz
hajdukL - 24.01.2022 / 13:30, *.77.242

Boruc - myślę, że 2-3 mecze nam wybroni i zapewni spokój w bramce.
Wieteska - mam nadzieję, że w końcu pokaże pełnie swoich możliwości i to będzie jego runda bo jestem zdania, że to bardzo dobry obrońca.
Nawrocki - oby wrócił do formy jaką miał w środkowej części rundy jesiennej.
Slisz, Sokołowski - ten pierwszy niech udowodni w końcu, że jest warty choć połowy kwoty za jaką go sprowadzono i pokaże, że jest facetem, a nie gnuśnym chłopcem. Ten drugi niech tylko utrzymuje formę na stałym, dobrym poziomie, co na tej pozycji jest bardzo istotne, a stworzy niezły duet z tym pierwszym. W końcu oboje to doświadczeni ligowcy więc trzeba sporo od nich wymagać.
Josue - najwyższy czas na zdobywanie bramek i dobre dogrania ze stałych fragmentów gry. Liczę na 2-3 bramki i co najmniej tyle samo asyst.
Luqinhas - niech czaruje jak w swoim najlepszym okresie ale najwyższa pora na jakieś konkretne liczby w statystykach.
Pekhart - jak na napastnika przystało strzelenie kilku bramek bardzo wskazany ale będzie musiał dużo sił i zdrowia włożyć w przepychanki z obrońcami. Zmiennika na poziomie brak więc oby kontuzje omijały.
Właśnie w tej wymienionej ósemce graczy pokładam największe nadzieje na zapewnienie spokojnego bytu w lidze (8-10 miejsce) i odzyskanie zaufania kibiców.
Johannson, Kastrati, Skibicki, Rose(?) - jeśli o tych panów chodzi to nie wierzę w ich umiejętności, ani też w prawdziwe zaangażowanie w wykonywany zawód.
Co do niewymienionej reszty zawodników to mam nadzieję, że pokażą umiejętności godne zawodowych piłkarzy, a młodzieżowcy nie będą na boisku tylko po to żeby załatać przepis.

odpowiedz
Kaczynski - 24.01.2022 / 16:29, *.vectranet.pl

@hajdukL: W końcu oboje to doświadczeni ligowcy ....

a ktory z nich jest kobieta?

odpowiedz
hajdukL - 24.01.2022 / 17:03, *.77.242

@Kaczynski:
Ups. Masz mnie. Żeby nie było - obaj.

odpowiedz
jasio865 - 24.01.2022 / 13:24, *.play-internet.pl

Witajcie!!!niestety ,cienko to wygląda!!!Pekhard w lidze marniutki,nawet nikomu z obrońców nie przeszkadzał,brak dobrego napastnika niczego dobrego nie zwiastuje,bez niego pozostanie w lidze będzie b.trudne!!P.Mioduski patrzysz i .....nie widzisz???

odpowiedz
tekken (L) - 24.01.2022 / 13:19, *.230.80

Wszołka kupić i po problemie. Upieramy się na te wahadła, a nie ma kim na nich grać.

odpowiedz
Adam - 24.01.2022 / 15:04, *.chello.pl

@tekken (L): Za to jaki cyrk zrobił przy odejściu powinien mieć zakaz wstępu na stadion. Niech sobie dalej siedzi w Niemczech na ławce, najlepiej autobusowej. Co do idiotycznego ustawienia, na które klub się uparł - wiesz, może nie znają innych, trener w końcu też taki jednak średni (i piszę to bez złośliwości).

odpowiedz
Kibolek - 24.01.2022 / 12:25, *.it-home.pl

Nie znasz się na tym MIODUSKI BIEDAKU GOŁODUPCU NIE znasz się na tym

odpowiedz
Kibolek - 24.01.2022 / 12:24, *.it-home.pl

MIODUSKI I jego dziewczyny z Dubaju. Opłaceni przez LICHWIARZA MIODUSKIEGO dziennikarze pojechali na wakacje A w zamian piszą w samych superlatywach o produktach piłkarsko podobnych zwanych piłkarzami

odpowiedz
Wawa - 24.01.2022 / 12:23, *.chello.pl

Pobożne życzenia
Bramk Boruc zastępcy brak
Obrona wites Jochansson brak 2 na poziomie EX
Pomóc Luki mlade i sokół brak 1 wahadła
Napastnicy Pektar nie gwarantuje jakości Lopez to samo Włodarczyk nie pociągnie tego czyli brak napastnika
Zmienicy dramat zawodnicy typu slisz Hołownia Skibicki itd to poziom 1 ligi a im dalej to poziom 3 ligi ....

odpowiedz
Adam - 24.01.2022 / 15:05, *.chello.pl

@Wawa: Kto to jest Pektar?

odpowiedz
Roma - 24.01.2022 / 12:17, *.plus.pl

Poza miejscem zgrupowania, wszystko inne wskazuje, że to nie przez przypadek jesteśmy na przedostatnim miejscu.

odpowiedz
Slavo - 24.01.2022 / 12:15, *.com.pl

A Muci?

odpowiedz
Juno - 24.01.2022 / 12:42, *.autocom.pl

@Slavo: No właśnie?

odpowiedz
L - 24.01.2022 / 13:12, *.t-mobile.pl

@Slavo: Dobre pytanie

odpowiedz
Syn trenera - 24.01.2022 / 17:06, *.play-internet.pl

@Slavo: A o Mucim die zaraz dowiemy ze sprzedany... Pewnie.. Jeden z nielicznych co ma pojęcie żeby fizycznie go przygotować i trochę masy nabrał.. To był by super pomocnik ofensywny..

odpowiedz
Semper Fi - 24.01.2022 / 12:12, *.243.22

Dzieki za material.
Bardzo dobry przeglad pola.

A wiec z mojej strony...
Resetuje licznik pilkarzy.
Zaczynamy walke na nowo. Pokazcie pazur a dostaniecie szacunek.
Jesli chodzi o reset w zarzadzaniu, to zaczynam przychylac sie do większości niestety.. bylem raczej zawsze pozywtywnie nastawiony do Pana M. Ale zaczynam zalowac...

odpowiedz
Adam - 24.01.2022 / 15:08, *.chello.pl

@Semper Fi: Lepiej późno niż wcale

odpowiedz
(L) - 24.01.2022 / 12:09, *.ilabs.pl

Mioduski nie znasz się na tym. Odejdź!!!

odpowiedz