Aleksandra Lachowska
REKLAMA

Rugby kobiet

Udane występy Lachowskiej w World Series w Maladze

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kobieca reprezentacja Polski w rugby zajęła ósme miejsce na turnieju w Maladze, w prestiżowej serii World Series. Bardzo dobrze zaprezentowała się zawodniczka Legii, Aleksandra Lachowska, która zdobyła punkty w ostatnim meczu. Dwie pozostałe zawodniczki Legii powołane do reprezentacji - Tamara Czumer i Marta Nowosz, ze względu na pozytywne wyniki testów na Covid-19, nie poleciały na turniej do Hiszpanii.

Polki w fazie grupowej przegrały z USA 7-31, a także pokonały Kanadę 17-14 i tym samym zapewniły sobie awans do fazy pucharowej. W ćwierćfinale Polki ponownie zmierzyły się z Kanadyjkami, tym razem przegrywając 7-26, choć po siedmiu minutach spotkaniach był remis 7-7. W meczu o siódmą lokatę, nasza reprezentacja przegrała 10-22 z Anglią. W drugiej połowie tego spotkania punkty dla Polski po przyłożeniu zdobyła legionistka, Aleksandra Lachowska.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.