Jacek Zieliński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Dwa transfery jeszcze w tym tygodniu

Woytek, źródło: #LegiaTalk

Podczas spotkania z kibicami na twitterowym #LegiaTalk dyrektor sportowy Jacek Zieliński zapowiedział, że w najbliższych dniach klub sfinalizuje dwa transfery. "W najbliższych dniach będziemy ogłaszać transfery, w tym tygodniu będą dwa" - powiedział Zieliński.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

+dodaj komentarz
Trampek - 29.01.2022 / 12:48, *.125.75

Słowa należy dotrzymywać, albo należy nic nie mówić w danym temacie. Dziś sobota, koniec tygodnia - a gdzie zapowiadane tu cytat: " Dwa transfery jeszcze w tym tygodniu". Przysłowiowo - " nie można robnić z gęby cholewy". Tyle i aż tyle w temacie.

odpowiedz
lol - 28.01.2022 / 10:07, *..

Flip i Flap

odpowiedz
Predatores - 28.01.2022 / 00:50, *.vectranet.pl

Już widzę kontrakt Erobaby z Konga i Kondsteina z Lichtensteinu

odpowiedz
asd221 - 27.01.2022 / 18:43, *.t-mobile.pl

Szala i Sokołowski

odpowiedz
Mario - 27.01.2022 / 14:41, *.02.net

Podbrozny z Piszem i Szamo wracają na pomoc w utrzymaniu

odpowiedz
Orzeł Kampinos - 27.01.2022 / 17:55, *.centertel.pl

@Mario: podbrozny pracuje przy segregacji palet chep , i jest pseudo trenerem w a klasie ( spadł 3 x do b klasy )

odpowiedz
(L)eo - 27.01.2022 / 13:52, *.t-mobile.pl

No już mamy te dwa transfery, Wszołek i Mustafajew,dziękuję i dobranoc xd

odpowiedz
Hiszpan - 27.01.2022 / 13:36, *.telnaptelecom.pl

Zielu kupił Omeljańczuka i Karwana.

odpowiedz
Miasto Rafałka - 27.01.2022 / 13:25, *.play-internet.pl

Hildeberto Pereira?

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 27.01.2022 / 13:03, *.16.61

Najman i Jas Kapela.

odpowiedz
Rob - 27.01.2022 / 16:22, *.chello.pl

@Krzeszczu 2.0: Najman + Jaś kapela = krzeszczu

odpowiedz
Pawełek - 27.01.2022 / 12:39, *.netfala.pl

Zielek działaj to jeszcze może mistrza obronimy!

odpowiedz
Hiszpan - 27.01.2022 / 10:17, *.telnaptelecom.pl

Pusto w kasie... El Pudlito wypad...

odpowiedz
Tak myślę - 27.01.2022 / 09:18, *.206.44

Jeden to pewnie Wszołek, więc trudno powiedzieć czy wzmocnienie, chłop nie grał pół roku. Oby się odbudował. A drugi to ten bramkach ze Słowacji? Fajerwerków to nie ma.

odpowiedz
SaLceson - 27.01.2022 / 09:12, *.206.52

Dickson Choto i Mojżesz Eresaba.

odpowiedz
łosin - 27.01.2022 / 10:16, *.t-mobile.pl

@SaLceson: Gerasimovski i Nuhi

odpowiedz
(L) uki - 27.01.2022 / 07:50, *.plus.pl

Z pewnych źródeł - Malwina Rowińska i Tomasz Berkieta.

odpowiedz
Mojo jojo - 27.01.2022 / 05:06, *.t-mobile.pl

miodek wzioł kredyt w chwilówce !

odpowiedz
Matt - 27.01.2022 / 02:37, *.tpnet.pl

Chłop dopiero zaczął pracę, a tu już lament i krytyka. Zapowiadani piłkarze jeszcze nie przyjechali, a już są nie tacy jak trzeba. Zresztą nie będą nigdy. Polacy przereklamowani i przepłaceni, zagraniczni, to jakieś leniwe ogórki. Stary jest za stary, młody za młody. Ogarnijcie się ludzie, bo czytać się nie da tych komentarzy. Wstrzymajcie się z ocenami chociaż do momentu, kiedy będzie je można zaargumentować, a nie, opiniujecie coś, czego nie ma. A pracę nowego dyrektora oceńcie po okienku, a najlepiej 2 żeby mógł pewien czas przepracować.

odpowiedz
Kibic - 27.01.2022 / 03:19, *.torun.pl

@Matt: Ogolnie wszystko ok ale ostatnie zdanie zupelnie niepotrzebne. Dyrektor to nie trener, zebym go mogl oceniac po takim czasie. Albo znasz sie na tym i masz kontakty ale nie. Jesli przyszedl sie uczyc to faktycznie ocenmy jego prace po kilku okienkach.

odpowiedz
Kristof - 27.01.2022 / 02:35, *.ziggo.nl

Messi i Neymar podobno.

odpowiedz
Sobo(L)ew. - 27.01.2022 / 05:50, *.plus.pl

@Kristof: i Mbappe i Ronaldo bo nie jest zadowolony z pobytu w Manchesterze united ????????????????????????????

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 27.01.2022 / 13:03, *.16.61

@Kristof: Najman i Jas Kapela.

odpowiedz
Arek - 26.01.2022 / 23:32, *.tpnet.pl

Jeden to pewnie Wszołek, a drugi, cholera wie.

odpowiedz
Lego - 26.01.2022 / 23:58, *.inetia.pl

@Arek: Mustafajew

odpowiedz
Darek - 26.01.2022 / 23:13, *.chello.pl

Bardzo jestem ciekaw tych transferów.Czy to zwykli gamonie do pobierania pensji czy młodzi do ogrywania.A może ktoś do pierwszego składu.Zobaczymy owoce pracy naszego dyrektora.
Stawiam na jakiś gamoni,którzy pierwsze pół roku będą się aklimatyzować.Zagrają na wiosnę jakieś 76 minut i zarobią do czerwca jakieś pół miliona złotych.
Pożyjemy zobaczymy.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 26.01.2022 / 22:51, *.play-internet.pl

JESZCE i AŻ DWA ..... To będą te jakościowe transfery tzn. chłopaczyna ze Stali Rzeszow... i Wszołek. Czad Klaszcze uszami... normalnie, Panie Zieliński Pan to chyba dyrektora Kucharskiego przebijesz

odpowiedz
grzesiek - 26.01.2022 / 23:14, *.centertel.pl

@Trener Bramkarzy: ojej ale gdzie jest ten Jacek Zielinski a gdzie Ty jestes? Jacek jest legendą Legii a Ty kim przepraszam jestes.?

odpowiedz
HUGON - 26.01.2022 / 23:19, *.vectranet.pl

@Trener Bramkarzy: Jeszcze gruby w bramce,wstyd na całą europe

odpowiedz
Trener bramkarzy - 28.01.2022 / 16:42, *.50.248

@grzesiek: Weź przestań pisać farmazony. Nie jestem reżyserem, to mam nie oceniać, czy film jest gniotem? Zarabiam 15k miesięcznie (pewnie nic, przy pracownikach Legii), mam rodzinę, płacę podatki. Mam czuć wstyd? Kim ty jesteś?

odpowiedz
MoonRock - 26.01.2022 / 22:28, *.tpnet.pl

Ej, ale tak na serio... Ten artykuł to żart, prawda?
Ten artykuł składa się łącznie z 3 zdań, wliczając tytuł. Każde zdanie brzmi niemalże identycznie jak 2 inne...

odpowiedz
s3p - 26.01.2022 / 22:47, *.chello.pl

@MoonRock : współczesna "jakość" "dziennikarstwa

odpowiedz
t - 27.01.2022 / 09:06, *.edu.pl

@s3p: dokładnie....

odpowiedz
Heh - 27.01.2022 / 11:10, *.geckonet.pl

@MoonRock :

Nie uważam, aby to był problem. Po za tym to nie jest duży problem dla większości, a mój sąsiad dodatkowo powiedział, że "to też nie powinien być problem".

odpowiedz
L - 26.01.2022 / 22:19, *.170.238

"Bedziemy oglaszac... w tym tygodniu beda dwa". Ciekawe ile w nastepnym :o

odpowiedz
petarda - 26.01.2022 / 21:50, *.tpnet.pl

Wszołek i nie do jedynki Mustafajew,

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 27.01.2022 / 10:42, *.petrotel.pl

@petarda: dokładnie

odpowiedz
Pawlo - 26.01.2022 / 21:25, *.mm.pl

Bramkarza !!! A ręcznik Miszta to 1 ligi bo tam tylko się nadaje !!!

odpowiedz
Zielu - 26.01.2022 / 20:52, *.centertel.pl

Oby Mustafajew przyszedł!!

odpowiedz