Malwina Rowińska
REKLAMA

Tenis

Wyniki Rowińskiej w juniorskim Australian Open

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tenisistka Legii Warszawa, Malwina Rowińska (117 ITF do lat 18) wzięła udział w juniorskim Australian Open. W singlu legionistka, która była najwyżej rozstawiona w eliminacjach, nie zakwalifikowała się do turnieju głównego. W I rundzie Rowińska pokonała Elyanę Moonen 6-1, 6-2, ale w decydującej fazie rozgrywek przegrała z inną Australijką, Jeleną Micić 6-4, 2-6, 4-6.

W deblu Malwina w parze z Rosjanką, Mirrą Andreevą przegrały 3-6, 4-6 z parą Jekaterina Khayrutdinova (Rosja)/Aruzhan Sagandikova (Kazachstan).

Przed startem w Australian Open, Malwina Rowińska startowała w juniorskim turnieju AGL Loy Yang Traralgon Junior International 2022 (w Traralgon), gdzie w deblu (w parze z Sofią Costoulas) dotarła do półfinału. W singlu Malwina pokonała Roisin Gilheanę (Australia) 6-7(8), 6-2, 6-2 i przegrała z Belgijką, Sofią Costoulas 6-7(1), 2-6.

Wyniki Malwiny Rowińskiej w juniorskim Australian Open w singlu:
I runda: Malwina Rowińska - Elyana Moonen (Australia) 6-1, 6-2
II runda: Malwina Rowińska - Jelena Micić (Australia) 6-4, 2-6, 4-6

Wyniki Malwiny Rowińskiej w juniorskim Australian Open w deblu:
Mirra Andreeva/Malwina Rowińska - Jekaterina Khayrutdinova/Aruzhan Sagandikova 3-6, 4-6

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Piotr - 28.01.2022 / 19:42, *.elpos.net

Powodzenia w następnych turniejach!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.