fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 4-0 GKS (KONIEC)

Redakcja

O godzinie 13:00 w Legia Training Center Legia Warszawa rozegra czwarty sparingowy mecz tej zimy. Rywalem Wojskowych będzie zespół pierwszoligowy GKS Tychy, który po rundzie jesiennej zajmuje w tabeli 6. miejsce i wiosną będzie walczył o awans do Ekstraklasy.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z LTC.

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
Pawlo - 28.01.2022 / 20:23, *.mm.pl

@hajdukL Muzyka określam po jego występie dawno temu to było bo potem kontuzja no niestety mamy oprócz Artura same ręczniki w bramce i nie ma godnego nastepcy przykrę ale taka prawda

odpowiedz
hajdukL - 28.01.2022 / 22:36, *.77.242

@Pawlo:
Dzięki za potwierdzenie swoich marnych podstaw do obrażania młodych, zdolnych chłopaków.

odpowiedz
Pawlo - 28.01.2022 / 16:43, *.mm.pl

@L:@ gleg:@Olomanolo: Jak od kogo ma się Miszta uczyć??? Kuźwa a co on jest od wczoraj w klubie ??? Uczy się od Boruca i trenera Dowhania to mało ??? No 7 meczów własnie go zweryfikowało i punkty w plecy jest na Legie za słaby znafcy :) Legia potrzebuje zmiennika dla Artura a nie ręcznik tyle w temacie.

odpowiedz
hajdukL - 28.01.2022 / 17:35, *.77.242

@Pawlo:
Ten ręcznik, tamten ręcznik. Mógłbyś mi w końcu odpisać na jakiej podstawie Muzyka w ten sposób określasz?
Jeśli o Misztę chodzi... Boruc i Dowhań go chwalą, a Ty po kilku występach obrażasz i skreślasz. Nie ma co, musisz znać ten fach i mieć oko do bramkarzy.

odpowiedz
Semper Fi - 29.01.2022 / 02:39, *.243.22

@hajdukL: Ja jestem bramkarzem cale zycie. Przestalem grac jakies 5 lat temu.
Miszta i Muzyk maja ogromna kariere przed soba. Ktos kto mowi ze to recznik sam jest kur_a recznik. Do bycia dobrym bramkarzem trzeba tez troche dorosloscic i pewnosci fizycznej czego nie wiem czemu ale Dowhan im nie funduje... Dobry Bramkarz to i na walke wrecz powinien pochodzic, nie dla techniki a dla pewnosci siebie na przedpolu.
Takie moje male zdanie.

odpowiedz
hajdukL - 29.01.2022 / 14:21, *.rfc.pl

@Semper Fi:
No i pełna zgoda.

odpowiedz
MADE IN LEGIA - 28.01.2022 / 15:07, *.37.113

CZECH DREWNO I PASYWNY,SZKODA ŻE KOSTORZA ODDALI, BYŁ LEPSZY OD DREWNA...

odpowiedz
Wolfik - 28.01.2022 / 15:01, *.mm.pl

Nasza ławka na ten sparing powala. Ale rozumiem, że to przegląd kard.

odpowiedz
Filipek - 28.01.2022 / 14:48, *.play-internet.pl

Bójcie się chamy na wiosnę Silni Wracamy (L)

odpowiedz
zibin55 - 28.01.2022 / 13:34, *.play-internet.pl

Patrzą na skład to gramy dziś z jednym rezerwowym...Trojanowskim :)

odpowiedz
Hockeyman - 28.01.2022 / 13:16, *.chello.pl

z Tychami w Lidze to mają bilans ujemny z lat 70-tych
(jedna wygrana, dwa remisy, trzy porażki) (gole (7-9)

odpowiedz
powiś(L)e - 28.01.2022 / 16:19, *.185.159

@Hockeyman:
Ale ogólny bilans łącznie z Pucharem Polski jest minimalnie na korzyść Legii. 8 meczy. 3 - 2 - 3 w bramkach 13-10

odpowiedz
Reader - 28.01.2022 / 18:13, *.chello.pl

@powiś(L)e:
a już ze sparingiem dzisiejszym - to ho ho - to jesteśmy do przodu

odpowiedz
Pawlo - 28.01.2022 / 13:09, *.mm.pl

Ręcznik Miszta na ławie no i git !!!

odpowiedz
L - 28.01.2022 / 14:02, *.tpnet.pl

@Pawlo: Człowieku o czym ty piszesz??? Ile Czarek zagrał na razie meczów? Jakieś 7 i to z przymusu... Ręcznik to ty jesteś!

odpowiedz
gleg - 28.01.2022 / 14:19, *.tpnet.pl

@Pawlo: Ogarnij się, wielki znawco

odpowiedz
Olomanolo - 28.01.2022 / 15:17, *.207.211

@Pawlo: ogarnij się człowieku a od kogo Czarek miał się uczyć tej sztuki bronienia ?

odpowiedz
Groch - 28.01.2022 / 17:04, *.orange.pl

@Olomanolo : od najlepszego fachowaca w Europie Krzysztofa Dowhana . Kojarzysz???

odpowiedz
Tomek - 28.01.2022 / 12:53, *.113.189

A kapitan już nie musi grać?

odpowiedz
Karol Gruta - 28.01.2022 / 12:38, *.tpnet.pl

pierwszoligowiec będzie ciezko.

odpowiedz
Radek - 28.01.2022 / 13:06, *.chello.pl

@Karol Gruta: mieszkam w miescie tego oto pierwszoligowca i szczerze to niewiem jaki bedzie wynik ale wiem ze chyba 5 sezon probujemy wejsc do ekstraklasy

odpowiedz
KrystekLegia - 28.01.2022 / 12:27, *.chello.pl

Będzie relacja na YouTube?

odpowiedz
Sobo(L)ew. - 28.01.2022 / 12:55, *.255.115

@KrystekLegia : tylko relacja tekstowa

odpowiedz
KrystekLegia - 28.01.2022 / 12:58, *.chello.pl

@Sobo(L)ew. : aha ok dzięki

odpowiedz
Adam - 28.01.2022 / 12:18, *.net.pl

Witam. Czy będzie transmisja tv?

odpowiedz
Sobo(L)ew. - 28.01.2022 / 12:57, *.255.115

@Adam: Nie, nie będzie. Dwa ostatnie rozgrywane w Dubaju były w TV. Teraz relacja tekstowa

odpowiedz
Kaine - 28.01.2022 / 13:38, *.chello.pl

@Sobo(L)ew. :
wszystko tajne żeby podglądać popisów mistrzów

odpowiedz