Filip Majchrowicz, Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 4-0 Radomiak (KONIEC)

Redakcja

O godzinie 13:00 w Legia Training Center Legia Warszawa rozegra piąty, ostatni sparingowy mecz tej zimy. Rywalem Wojskowych będzie zespół Radomiak Radom, z którym jesienią dwukrotnie przegrali (1-3 i 0-3). Spotkanie transmitowane będzie przez legia.com i sport.tvp.pl.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z LTC.

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Bln - 30.01.2022 / 15:33, *.orange.pl

Przynajmniej w sparingu pokonali bezdobnych

odpowiedz
Pawlo - 29.01.2022 / 18:56, *.mm.pl

@L: Masz racje Miszta ręcznik babolarz out z Legii !!!

odpowiedz
L - 29.01.2022 / 18:11, *.chello.pl

Miszta dramat,głupie błędy ,ten chłopak się wigilie nie rozwija,miał farta bo byłby babol niewybaczalny,gość strasznie elektryczny nawet w takim meczu,nie mamy drugiego bramkarza!!!

odpowiedz
Leon - 29.01.2022 / 18:48, *.vectranet.pl

@L: To samo napisałeś po meczu z Tychami a on w nim nie grał coś mi tu pachnie konkurencją.

odpowiedz
Nono - 29.01.2022 / 16:06, *.centertel.pl

Nie zapominaj jeden z drugim że w lidze to Legia przegrała za sześć punktów i w bramkach 6:1

odpowiedz
robochłop - 29.01.2022 / 15:15, *.orange.pl

Bardzo solidny występ Noiszewskiego...w zasadzie wszystkie interwencje udane i na dużym spokoju...

odpowiedz
???? - 29.01.2022 / 15:11, *.t-mobile.pl

I już są komentarze ludzi bez mózgu.
Widać Radomiak w mocnym składzie a my na zero i Muci w dobrej dyspozycji no i Mloden przyzwoicie .

odpowiedz
MAKEN - 29.01.2022 / 15:06, *.151.165

No, radomiaki obsłużeni jak potrzeba. Wynik hokejowy. Dobrze, że nie zabrali ze sobą łyżew. :) Jak grali w Radomiu na chama tak grają nadal. Wyglądają jak rugbiści, a nie piłkarze. :)

odpowiedz
Pawlo - 29.01.2022 / 14:55, *.mm.pl

Miszta ręcznik Porażka !!!

odpowiedz
Kastrati jest cienki - 29.01.2022 / 14:52, *.t-mobile.pl

Jak to jest, że jeden z najdroższych naszych piłkarzy jest też naszym najsłabszym?

odpowiedz
Bu"L"i - 29.01.2022 / 14:24, *.inetia.pl

I taka powinna być różnica pomiędzy tymi drużynami. Tylko LEGIA.

odpowiedz
exsa - 29.01.2022 / 14:18, *.tpnet.pl

Tak ma byc LEGIO w lidze pol godziny i po rywalach !!!!

odpowiedz
WL - 29.01.2022 / 14:02, *.tpnet.pl

Oby tak bylo w lidze jak w sparingach ! Powodzenia LEGIO !!!

odpowiedz
SF - 29.01.2022 / 14:00, *.tpnet.pl

Dobry prognostyk przed Zaglebiem L.! LEGIA !!!

odpowiedz
bum - 29.01.2022 / 13:43, *.233.2

I po jaki h...j tego Rosołka ściągali z tej Arki. Następny Hołownia.... Wieczny talent który odpali.... Zamotany w ataku to zawsze mniejsze ryzyko niż zamotany w obronie ale mimo wszystko.... Tych dwóch panów też się nie nadaje do Legii

odpowiedz
bum - 29.01.2022 / 13:30, *.233.2

Kastriati.... Ziomek w defensywie nie istnieje. Nawet wyjść z piłką z defensywy nie umie... Tragedia. Pewnie mentalnie się zwinął jak poczytał ostatnio, że jest do odpalenia. Ale taka prawda on nic, poza sprintem i to powyżej własnej połowy nie potrafi. Szkoda zapowiadał się charakterny grajek. Ale umiejętności brak.

odpowiedz
grzesiek - 29.01.2022 / 13:59, *.centertel.pl

@bum: chyba kastrati bedzie do odpalenia. Czy to byl slaby pilkarz nie sadze. Po prostu nie pokazal umiejetnosci, moze ma trudny charakter, uj wie. Z dinama zagrzeb przyszedl a tam zeby sie zalapac trzeba cos potrafic. ..
Tak czy siak najwazniejsze ze w s z o l e k wrocil :)

odpowiedz
bum - 29.01.2022 / 14:06, *.233.2

@grzesiek: no masz tego swojego wszołka hehe.
Kastrati ma deficyt umiejętności czysto piłkarskich. Atut w postaci szybkości to marny atut. Drybling? Umiejętność obrócenia się z piłką .... On tego nie ma. Wyżej niż Legia nie trafi

odpowiedz
Wolfik - 29.01.2022 / 14:06, *.mm.pl

@bum: Zgadzam się. Drewniak do potęgi który na dodatek nie umie bronic. Taki późniejszy Ojamaa. Ale przecież chyba nikt nie sądził, że Zagrzeb sprzeda innego zawodnika. Przecieź na innego nie byłoby nas zwyczajnie stać z tego zespołu.

odpowiedz
wojti - 29.01.2022 / 12:58, *.chello.pl

A gdzie Wszołek ? Jest tak zajebisty że nie musi grać sparingów ?

odpowiedz
Lupus - 29.01.2022 / 13:27, *.centertel.pl

@wojti: Pewnie zardzewiał i trzeba go odrdzewić przed wypuszczeniem na boisko

odpowiedz
... - 29.01.2022 / 13:50, *.wtnet.de

@wojti: Jakbyś czytał na bieżąco wiedzisłbyś,że ma wejść w drugiej połowie na kilkanaście minut. Poza tym dostają szansę od początku Ci,którzy zapierniczali na obozie. Tyle.

odpowiedz
DŻONY MIELONY - 29.01.2022 / 12:43, *.mgk.pl

0 0 po bardzo ciekawym meczu

odpowiedz
Sobo(L)ew. - 29.01.2022 / 13:29, *.plus.pl

@DŻONY MIELONY: pomyliłeś się. Po 20 minutach 2:0 a wcale nie najmocniejszy skład

odpowiedz
Legionista - 29.01.2022 / 12:28, *.mm.pl

Znowu ręcznik w bramce !!! Legio kiedy transfer bramkarza ???!!!

odpowiedz