2022-01-29 | Sparing, Legia Warszawa - Radomiak Radom, Jurgen Celhaka, Karol Noiszewski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Jnq - 30.01.2022 / 04:06, *.centertel.pl

Nie jest i nie komentujcie, żeby nie płakać za chwilę .. Wyniki nie są wazne...walka i charakter, tak jedyne czemuu terzeba się przygladac. Pamiętajcie, Zawsze, przegrać dając z się wszystko to piękna sprawa, piękniejsze niZ wygrwanie żeby wygrać kiedy ci to na nic nie daje...Legia tylko w ????????????????????????????

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.