fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing z GKS-em Bełchatów

źródło: Legia Warszawa

6 lutego o godzinie 12:00 Legia Warszawa rozegra kolejne spotkanie sparingowe tej zimy. Jej przeciwnikiem będzie drugoligowy GKS Bełchatów. Wcześniej legioniści zmierzą się w ramach 20. kolejki Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin. Ten mecz odbędzie się 4 lutego o godzinie 20:30 w Lubinie. Można się więc spodziewać, że z Bełchatowem na boisko wybiegną ci piłkarze, którzy nie zagrają z Zagłębiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
ALE BRAK W AKADEMI ZJEŻDZALNI Z BASENEM DLA WSZYSTKICH Z AKADEMI - 30.01.2022 / 22:43, *.252.86

BRAWO SĄ PLUSY WSZYSTKIEGO

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 30.01.2022 / 18:07, *.play-internet.pl

Bardzo dobra decyzja, powinni grać sparingi co tydzień do końca lutego dla tych, którzy nie zagrają w lidze + dla wracających po kontuzjach/chorobach.

odpowiedz
Ju(L)ius - 01.02.2022 / 09:48, *.vectranet.pl

@SŁAWEK(L): Oczywiście!! Tylko będzie problem z kim... Za 3 tygodnie I i II liga zaczynają grać...

odpowiedz
???? - 30.01.2022 / 15:25, *.t-mobile.pl

LUQI ROBIL dużo zamieszania , zbierał dużo fauli za moim zdaniem 3 mln to słabo oferta na poziomie 5 była by dobra , ale jak mamy pustki w kasie to go sprzedadzą i jeszcze Wiosna pewnie ktoś odejdzie

odpowiedz
KibicL - 30.01.2022 / 13:22, *.net.pl

Dobrze potrzebna nam silna zrównoważona kadra w rytmie meczowym.

odpowiedz