fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Michniewicz selekcjonerem reprezentacji Polski

Woytek

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że nowym selekcjonerem pierwszej reprezentacji Polski został Czesław Michniewicz. 51-letni szkoleniowiec ostatnio pracował w Legii Warszawa, z którą wywalczył mistrzostwo Polski i awansował do fazy grupowej Ligi Europy. Pod koniec października ubiegłego roku został zwolniony po fatalnej serii w Ekstraklasie - 7 porażek w 10 meczach.

Jego kontrakt ze stołecznym klubem obowiązywał do końca obecnego sezonu, od teraz Legia nie musi już wypłacać Michniewiczowi pensji.


WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 95781
START: 02.12.2020 / KONIEC: 30.10.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (128)

+dodaj komentarz
JUŻ JEDEN MINISTER SPORTU ODSZEDŁ..... - 03.02.2022 / 00:59, *.57.67

WYCHODZI NA TO ŻE TO MICHNIEWICZ RZĄDZI FRYZJERAMI INNYMI KULESZAMI, MA MAŁĄ ARMIE KONTAKTÓW TELEFONICZNYCH I DZWONI...

odpowiedz
ja pier..le - 03.02.2022 / 00:00, *.com.pl

skoro Czesi winny, to Legia w 93 też winna

odpowiedz
Elus - 02.02.2022 / 20:08, *.mm.pl

Będzie piękna katastrofa

odpowiedz
Semper Fi - 02.02.2022 / 12:53, *.243.22

A! Zapomniałem dodać! Kazdy z Was robil by interesy z Fryzjerem, Barberem, Bieberem a nawet z Kaczorem! Wystarczy dac Wam okazje! Widac, ze jest sprytny skoro go nie lykneli. Albo zeznawal jako anonimus... Kogo to? Cala Polska jest umoczona w czyms... Kazdy kto chce zarobic musi sie z t zmierzyc, bo tu sie po prostu nie da uczciwie!!!

odpowiedz
Semper Fi - 02.02.2022 / 11:29, *.243.22

Olew, wyluzuj! 75 % Polski nas obraża non stop. A Mioduski, to sobie zasłużył. Zwolnić trenera tylko po to by dać zespół innemu z 6 ligi? Wtf?

Teraz dostał najlepszych Polskich pilkarzy...
Niech pokaze warsztat! Trzymam kciuki.

odpowiedz
olew - 02.02.2022 / 10:40, *.vectranet.pl

Jak tu można odpuścić temu bałamutnemu grubasowi, z konfidenckim zacięciem . No nie można, codziennie przy pomocy kumpli z kanału sportowego nas obraża . Największy błąd Mioduskiego. Idź precz grubasie !

odpowiedz
Robson - 02.02.2022 / 05:39, *.centertel.pl

halo, 711 ?
slabo słychać, mów głośniej.

:)

odpowiedz
KULESZA DAWNO TEMU KUPOWAŁ I SPRZEDAWAŁ MECZE.... - 02.02.2022 / 01:01, *.165.85

A TERAZ RATOWANIE SYSTUACJI POD PUBLIKE BO JEST ZAŁATWIONY, TERAZ CZEMU PUBLICZNIE NIE WYPOWIEDZIAŁ SIE WCZEŚNIEJ?CZYŻBY PLANOWAŁ ? REŻYSERIA KULKA I CZEŚ JAK W MISU,,,..CZEMU ŚWIAT SPORTU POZWALA NA TAKIE EKSCESY...

odpowiedz
gazza - 01.02.2022 / 18:09, *.inetia.pl

To jest kpina z kibiców czyli z nas - Trenerem reprezentacji zostaje nieudacznik bez sukcesów !

odpowiedz
jezus - 01.02.2022 / 21:54, *.vectranet.pl

@gazza: debil jestes czy jak?

odpowiedz
Ja1916 - 02.02.2022 / 08:48, *.centertel.pl

@gazza: przecież nie zostałeś selekcjonerem. Ty "trenerze reprezentacji"

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 01.02.2022 / 18:07, *.play-internet.pl

Już Czesiu zapowiedział,że "poważnie rozważa powołanie ......Wieteski".Mimo to,uważam,że Michniewicz to takie mniejsze zło.Zagraniczny trener z "nazwiskiem" jak tylko zacznie przegląd kandydatów do gry,to aż się za głowę łapie,jakich mamy "gwiazdorów".Lewandowski..........,a reszta to dno i metr mułu.Nawet jak któryś z nich zagra dobry mecz,to następny koncertowo spartoli.Michniewicz przynajmniej ma ogląd sytuacji i pewnie wzorem pracy w Legii,postawi autobus w naszym polu karnym,zdecydowanie nastawiając zespół na kontry.Z tymi piłkarzami nic innego wyrzeźbić się niestety nie da.

odpowiedz
hajdukL - 01.02.2022 / 22:52, *.ar-network.pl

@FOREVER LEGIA :
Banda ślepców na forum, również Ty, nie dostrzega potencjału Wieteski. Vuko i Michniewicz wiedzą co mówią, a krytykanci Mateusza niebawem mocno się zdziwią.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.02.2022 / 07:58, *.play-internet.pl

@hajdukL: Lubię takie określenia,w rodzaju "ma potencjał".Coś w rodzaju "dobry jest,tylko tego nie widać".

odpowiedz
hajdukL - 02.02.2022 / 12:48, *.ar-network.pl

@FOREVER LEGIA :
Wystarczy uważniej się przyjrzeć, a raczej szerzej spojrzeć żeby dostrzec, że Mateusz to bardzo dobry obrońca z niewykorzystanym do końca potencjałem. Jednak nadchodzą sprzyjające okoliczności i nawet ślepcy z forum to dostrzegą w końcu.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.02.2022 / 16:26, *.play-internet.pl

@hajdukL: Nie trzeba się uważnie przyglądać.Wystarczy sobie przypomnieć mecze w L.E. i w rundach przedwstępnych,gdzie "ten z potencjałem" co mecz takiego klocka stawiał na boisku,że tylko cudem nie traciliśmy bramek,które by nas eliminowały z dalszych rozgrywek.O czymś to świadczy.A mianowicie o tym,że Mateusz jest zawodnikiem,który jest bardzo niestabilny,jeżeli chodzi o formę-nie wiem,może ma kłopoty z koncentracją,a może jest jakaś inna przyczyna.Niestety,ale dopóki w tej kwestii nie zanotuje megapoprawy,to określenie "że ma potencjał",nie jest tu żadnym argumentem,żeby Go wystawiać/powoływać w meczach o stawkę.Co nie znaczy,że w meczach "o pietruszkę" nie jest zawodnikiem.dość przydatnym.......

odpowiedz
hajdukL - 02.02.2022 / 21:01, *.77.242

@FOREVER LEGIA :
Nad wyprowadzeniem piłki Mateusz na pewno musi popracować ale i to się poprawi gdy lepiej zacznie funkcjonować zespół na boisku jako całość. Tak jak piszesz, koncentracja też pewnie odgrywa tu rolę ale to jest element dość łatwy do poprawy. Cała reszta warsztatu u Wieteski się zgadza i charakter na plus.

odpowiedz
Obiektywny - 01.02.2022 / 16:32, *.118.18

jak widać, los nie kocha nie tylko Pani Legii.

odpowiedz
ass - 01.02.2022 / 15:57, *.179.129

Najlepszy wybór!! Trener Michniewicz to zadaniowiec, dobrze to poukłada zobaczycie.

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 01.02.2022 / 12:39, *.71.221

A byl do wziecia Claudio Ranieri...
PZPN dalej w beton polskiej mysli szkoleniowej. Michnik. To juz nawet nie jest tragedia. To jest komedia. Dantejska komedia. I wszyscy graja w berka.

odpowiedz
Leo - 01.02.2022 / 16:34, *.cdn77.com

@Krzeszczu 2.0: Ranieri ma już swoje lata i bystrzejszy nie będzie, a na stanowisku selekcjonera, trzeba mieć nie tylko w notesie, ale przede wszystkim w głowie około setki zawodników i znać ich potencjał, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy każdy może w dowolnej chwili wypaść. Zanim Ranieri zdążyłby się zorientować, z kim tańczy, kibice po meczu nie raz by odśpiewali przebój "Nic się nie stało"

odpowiedz
jezus - 01.02.2022 / 21:55, *.vectranet.pl

@Krzeszczu 2.0: nie klam nie byl , duzo za pozno sie zglosil

odpowiedz
kibic - 01.02.2022 / 12:21, *.net.pl

Czesiu dzięki. byłeś najlepszym po Czerczesowie trenerem Legii w ostatnich 30 latach, gdyby to miało odemnie zależeć to wywalił bym piłkarzyków zarząd a trener Michniewicza bym zostawił, a wielu myśli tak jak ja.

odpowiedz
olew - 01.02.2022 / 16:04, *.vectranet.pl

@kibic: niewielu !

odpowiedz
jezus - 02.02.2022 / 02:09, *.vectranet.pl

@olew: wlasnie, ze wielu

odpowiedz
Luk - 02.02.2022 / 10:37, *.timplus.net

@jezus: właśnie, że niewielu...

odpowiedz
szmitters - 02.02.2022 / 14:03, *.107.43

@Luk: właśnie wielu

odpowiedz
Dupolew - 03.02.2022 / 11:30, *.chello.pl

@olew: no znaFca sie znalazł, pewnie z tym co zrobili z kadrą to Czesiu powinien być 10 punktów przed Lechem i na 1 w grupie LE. No geniusz po prostu z Ciebie.

odpowiedz
tekken (L) - 01.02.2022 / 12:06, *.230.80

Dopiero, co był u nas. Myślę, że dla Legii to najlepsza opcja. To jest trener zadaniowiec, więc poczekamy zobaczymy.

odpowiedz
Matt - 01.02.2022 / 11:22, *.tpnet.pl

Dobry wybór? Hehehe, dobre sobie.

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 01.02.2022 / 10:52, *.71.221

A byl do wziecia Claudio Ranieri...
PZPN wali dalej w beton polskiej mysli szkoleniowej. Michnik. To juz nawet nie jest tragedia. To jest komedia. Dantejska komedia. I wszyscy graja w berka.

odpowiedz
Ju(L)ius - 01.02.2022 / 10:21, *.vectranet.pl

Jedno mnie ciekawi - różnica w reakcji "dziennikarzy" na powołanie Sousy i Michniewicza.... Przypomnijcie sobie jak BYŁO - ciekawy ruch, fajnie się zaprezentował. Wszyscy ogólnie robili mu dobrze...
Jak jest teraz - wyciąganie najgorszych brudów i mieszanie szamba w bagnie...
Typowe polsko-psudodziennikarskie bagienko.....

odpowiedz
Do redakcji - 01.02.2022 / 02:25, *.aster.pl

Droga redakcjo, proszę was bardzo usuńcie te wyniki sondy na temat pracy Trenera Michniewicza w Legii... 7 porażek w 10ciu meczach w marnej lidze a wyniki pracy trenera to 49% dobrze i 23% bardzo dobrze.... No litości w jakim klubie my jesteśmy....

odpowiedz
kibic - 01.02.2022 / 10:39, *.net.pl

jesteś głupcem

odpowiedz
Rafał - 01.02.2022 / 01:15, *.chello.pl

Znakomity wybór!
A płaczkom powiem krótko: wyp...lać!

odpowiedz
Warszawiak - 31.01.2022 / 23:03, *.tpnet.pl

Nie będę pisał ten zły tamten dobry mam tylko pytanie kogo widzielibyście na stołku pierwszego trenera

odpowiedz
hajdukL - 31.01.2022 / 22:49, *.ar-network.pl

Od początku obstawiałem kogoś z trójki Nawałka, Michniewicz, Probierz.
Co do Michniewicza, to od początku byłem wielkim przeciwnikiem zatrudnienia go w Legii, a jego pracę jako szkoleniowca naszego klubu oceniam na 3 w skali 1-6. Mimo powyższego i pomijając aspekt moralny tej decyzji, uważam że w obecnej sytuacji Czesław Michniewicz to najlepszy wybór.

odpowiedz
Roma - 31.01.2022 / 22:35, *.lunet.eu

Nie jest najgorzej, zwłaszcza, że padały też nazwiska Brzęczka czy Probierza

odpowiedz
Luk - 02.02.2022 / 10:40, *.timplus.net

@Roma: Mimo szczerej niechęci osobistej to Probierz byłby lepszy, ba nawet Brzęczek...

odpowiedz
Coachbiedronka - 31.01.2022 / 22:15, *.play-internet.pl

Dlaczego Czesław dwa razy powiedział że Szwecja gra z dania i nikt mu uwagi nie zwrócił,czy tam na tej konferencji wszyscy spali.???...

odpowiedz
Rafix - 01.02.2022 / 12:30, *.chello.pl

@Coachbiedronka: ale i tak przedstawił jakiś konkretny plan przygotowań, jakiś pomysł, wie gdzie i kiedy pojedzie, chce rozmawiać itd., a poprzednik na konferencji pier.. tylko jakieś farmazony, bajery pod publiczkę

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 01.02.2022 / 13:26, *.play-internet.pl

@Coachbiedronka: Obejrzyj wywiad w tv, Czesio bardzo dobrze wypadł, ma sensowne pomysły na marzec
https://vod.tvp.pl/video/gosc-wiadomosci,31012022,57888367

odpowiedz
Adamowicz ale nie Paweł - 01.02.2022 / 14:06, *.centertel.pl

@Coachbiedronka: wszyscy byli nać..ni

odpowiedz
Urs72 - 31.01.2022 / 21:30, *.chello.pl

Miodek się cieszy kasa zostaje w kieszonce wszyscy zadowoleni ,a Polska piłka w ciemnej dup........

odpowiedz
maciek 71 - 31.01.2022 / 21:27, *.waw.pl

Katar, Katar i po Katarze

odpowiedz
Bocian Polskie Pożyczki - 31.01.2022 / 20:02, *.209.86

Siwego bajeranta zastąpił tłusty bajerant. Jeden ch.j.

odpowiedz
Biała Siła - 31.01.2022 / 18:58, *.vectranet.pl

711 ,razy dzwonił ,aleeee dzwonić sobie można ,nie skazany więc niewinny ,ale My wiemy jak było ,

odpowiedz
LewLegia - 31.01.2022 / 18:55, *.net.pl

PZPN wy ........ , Kulesza ........ , Jedno wielkie ........ , prawie 40 mil. Polaków, a oni biorą ........, współczuję Lewemu jaki autorytet nim będzie teraz zarządzał o losie.

odpowiedz
RMFC - 31.01.2022 / 18:55, *.play-internet.pl

Bardzo dobry wybór. Michniewicz to typowy trener zadaniowiec. Wprowadził Legię do LE. Reprezentacja młodzieżowa ogrywała wyżej notowanych rywali więc potrafi rozpracować przeciwnika. W Legii nie wyszło bo po wygranej z Leicester piłkarzyki myśleli że są najlepsi, zaczęli chlać i balować a potem nie było siły grać

odpowiedz
maqs(L) - 31.01.2022 / 18:49, *.chello.pl

wygrał raz w moskwie to kulesza myśli że znowu...

odpowiedz
CBR - 31.01.2022 / 18:46, *.mm.pl

Zastanawiam się jak Czesio dogadał się z prezesem..........ten chłop z Jagi nie umie dobrze skleić zdania.........dał popis dziś na konferencji ........na przedstawieniu trenera powinien być jakiś człowiek ,który ma pojęcie o czym mówi i jeszcze umie ubrać to w słowa.......porażka zwiazku

odpowiedz
dejne3 - 31.01.2022 / 23:38, *.vectranet.pl

@CBR: A to właśnie jak taki gościu jest prezesem pzpnu, tak sobie wbrali tak mają

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 01.02.2022 / 13:06, *.play-internet.pl

@CBR: Ale Czesław b. dobrze wypadł w wywiadzie w telewizji
https://vod.tvp.pl/video/gosc-wiadomosci,31012022,57888367

odpowiedz
axlrose - 31.01.2022 / 18:34, *.tpnet.pl

Cd... to da radę Lewemu, Milikowi czy Krycowiakowi?
Po tym co pokazali na tej konferencji przed Piastem, straciłem złudzenia co do Czesia. Janas czy Czerczesow zrobiliby Majorowi jesień średniowiecza z tyłka.

odpowiedz
olew - 31.01.2022 / 18:30, *.vectranet.pl

Kanał Sportowy nie lubi Legii, zaś kocha grubasa i puszcza filmik, żeby grubasa dowartościować. Kolejny raz jestem zdumiony jak łatwo tutaj, pokazywane są materiały szkodzące Legii.

odpowiedz
Arek - 31.01.2022 / 18:27, *.tpnet.pl

Najlepiej to Mioduski na wym wychodzi. A psychofani Nawałki w akcji. Ale smarują.

odpowiedz
axlrose - 31.01.2022 / 18:27, *.tpnet.pl

Patrzę na te wyniki sondy pod artykułem. Sonda jest z końca października zeszłego roku. I tak myślę, jaki ja kurde jestem naiwny. Dwa (słownie dwa) wygrane ważne mecze w LE. Reszta wszystko w dude. A ja wierzyłem. Facet teraz naciągnie resztę kraju na swój wątpliwy warsztat. Jak nie dał rady postawić do pionu mini gwiazdę azerską

odpowiedz
Legia już nie płaci... - 31.01.2022 / 18:14, *.t-mobile.pl

Mioduski jest doradcą Kuleszy i wszystko w temacie .

odpowiedz
bronek49 - 31.01.2022 / 18:01, *.chello.pl

nie wiem kto to oceniał przecież jego pobyt w Legii to masakra nastawił się tylko na puchary i trafił na słabszą forme tych drużyn na początku póżniej już były same baty a lidze to tragedia ta drużyna zapomniała jak gra się w piłkie i wylądowała na 17 miejscu

odpowiedz
antek - 31.01.2022 / 17:59, *..

bedzie ok onet juz szczuje do boju POLSKA

odpowiedz
odp - 31.01.2022 / 18:41, *.plus.pl

@antek: o to to, właśnie

odpowiedz
!(L)! - 31.01.2022 / 17:44, *.tpnet.pl

CZESIEK !!!

odpowiedz
AAA - 31.01.2022 / 17:38, *.chello.pl

Spokojnie,Cesio ogarnie numer do Władimira i pazwani....

odpowiedz
711 - 31.01.2022 / 17:36, *.com.pl

Kadra teraz będzie grała systemem 711

odpowiedz
Miasto Rafałka - 31.01.2022 / 17:25, *.play-internet.pl

Legia trampoliną na stanowisko selekcjonera

odpowiedz
Bielica - 31.01.2022 / 17:14, *.centertel.pl

To je cirkus

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 31.01.2022 / 17:09, *.19.184

Już ja widzę nas na mundialu z tą polską myślą szkoleniową, przecież taki Lewandowski to go wciąga nosem, śmiech na sali.

odpowiedz
matus007 - 31.01.2022 / 16:54, *.play-internet.pl

Mimo wszystko BRAWO, zdobył awans do LE z Legią, teraz oby do MŚ z Polską.

odpowiedz
Lopez - 31.01.2022 / 15:54, *.tpnet.pl

No nie wierzę że ten poznański konfident co ustawiał mecze został selekcjonerem, ten PZPN to porażka

odpowiedz
ROSOMAK - 31.01.2022 / 19:05, *.t-mobile.pl

@Lopez : A kto nie ustawiał ile Ty masz lat

odpowiedz
To nie jest dobry wybor - 31.01.2022 / 15:51, *.t-mobile.pl

Mecz z Ruskimi juz przegrany, ten facet nie ma pojęcia o pilce

odpowiedz
Ja - 31.01.2022 / 18:07, *.vectranet.pl

@To nie jest dobry wybor: m.in. dlatego pokonał Spartaka na wyjeździe. Dajcie mu ludzie popracować w spokoju, po owocach go poznacie.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 31.01.2022 / 19:14, *.play-internet.pl

@To nie jest dobry wybor: To się okaże, dobry wybór Kuleszy, na tę chwilę wydaje się najrozsądniejszy. Michniewicz nadaje się do takich zadań jakie przed nami w marcu.

odpowiedz
Szymon - 31.01.2022 / 15:49, *.t-mobile.pl

Ha ha ha już ruskie srają po majtach. Bravo kulesza

odpowiedz
Kdk - 31.01.2022 / 15:26, *.tom-net.pl

Gratulacje dla trenera!

odpowiedz
AliMario - 31.01.2022 / 15:24, *.tpnet.pl

Nie ma naj...trenera dla reprezentacji, którykolwiek pojedzie na Katar, to jest tak naprawdę IMPOSSIBLE MiSSION z takimi kopaczami....Sousa spie...widział z kim/czym mial doczynienia, i tyle....życzę i trenerowi kopaczom sukcesu ...a przy okazji zapytam ponownie, kiedy kończy się kadencja nieudacznika prezesa ???




Niektorzy śmieją się że wywaloy z Legii trener CM teraz trenerem reprezentacji, no to ja się śmieję z niektórych że najwidoczniej wasz prez sik



odpowiedz
grzesiek - 31.01.2022 / 18:49, *.centertel.pl

@AliMario: z jakimi kur piłkarxami? Od ruskich mamy lepszych pilkarzy a i od szwedow na podobnym poziomie albo niewiele gorszych.

odpowiedz
K(L)AKIER - 31.01.2022 / 15:21, *.inetia.pl

hahahahahhahha kabaret

odpowiedz
majusL@legionista.com - 31.01.2022 / 15:13, *.214.250

poprawcie prosze w moim wpsie nazwe Klubu z Wielkiej Litery. prosze !!!

odpowiedz
fridge.raster - 31.01.2022 / 15:08, *.tpnet.pl

nie wróżę sukcesów.
Z U-21 psim swędem trafił dwie wygrane z porządnymi przecisnikiami .... oglądało się to strasznie. W Legii było podobnie ... dwa mecze, po których sprzedawano go na prawo i lewo jako turbo stratega, któremu - jak się później okazało - zwycięstwa trafiły się jak ślepemu kotu ru#$anie na obcej wsi.
Kadra ma coś do udowodnienia, bo wstyd na nich ostatnio patrzeć .... i jeśliby się okazało, że Panowie grajkowie zepną poślady i wytargają awans w barażach ... znowu ze Ślepego Kota zrobią Turbo trenera .... a potem nadejdzie bolesna weryfikacja ...
Chociaż ... co ja tam wiem ....

odpowiedz
Luk - 02.02.2022 / 10:52, *.timplus.net

@fridge.raster: Jest dla mnie mega zagadką dlaczego ludzie tego nie dostrzegają

odpowiedz
Kruk - 31.01.2022 / 14:53, *.play-internet.pl

Panie Darku M, kolejny Pański sukces. Jedna osoba schodzi Panu z listy płac:) To się chyba wpisuje w Pańskie wizjonerskie dna.

odpowiedz
jo - 31.01.2022 / 15:36, *.sekocin.pl

@Kruk: powinno być wizjonerskie DNO, a nie DNA ;-)

odpowiedz
spasiony - 31.01.2022 / 16:36, *.10.6

@Kruk: i dobrze, bedzie wiecej siana dla obecnych pracownikow klubu (na szczeblach od zarzadu wzwyz)

odpowiedz
Kruk - 01.02.2022 / 07:21, *.play-internet.pl

@jo: Na jedno wychodzi:)

odpowiedz
Korek - 31.01.2022 / 14:35, *.wanadoo.fr

Gorszego kandydata nie mieli?

odpowiedz
Korek (właściwy) - 31.01.2022 / 16:56, *.chello.pl

@Korek: Po pierwsze Kolego - nie używaj nicku, który jest już od dawna "w obrocie". Po drugie - selekcjoner Czesław, to właściwy wybór gwarantujący dużą skuteczność w meczach barażowych.

odpowiedz
Antek - 31.01.2022 / 14:35, *.telecomitalia.it

brawo Czeslaw, nailepsej wyboru PZNP

odpowiedz
majusL@legionista.com - 31.01.2022 / 14:35, *.214.250

ttffuuuu. co za wstyd. degrengolada na calego. zenada i kompromitacja.
wywalony z legii z hukiem, z zarzutami korupcyjnymi, marny fachowiec - trenerem kadry Polski. koniec swiata !!!!

odpowiedz
śledczy - 31.01.2022 / 15:25, *.206.44

@majusL@legionista.com: tak? a ma lub miał jakieś zarzuty?

odpowiedz
tyui - 31.01.2022 / 15:30, *.centertel.pl

@majusL@legionista.com: Popłakałeś się? Dorośnij mamejo

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.01.2022 / 16:43, *.orange.pl

@majusL@legionista.com: Masz jakies dowody, to leć do prokuratury. Albo zamilcz, bo odpowiesz za pomówienie

odpowiedz
majusL@legionista.com - 31.01.2022 / 18:52, *.214.250

@Leśny Dziadek: hahaha tak, poplakalem sie czytajac jak pieski czesia szczekaja :):):):)

odpowiedz
Biała Łapa - 31.01.2022 / 20:39, *.chello.pl

@majusL@legionista.com: wara od piesków (sympatycznych zwierząt), wara od zacnego @Leśnego Dziadka.
Musisz Kolego być bardzo ubogi intelektualnie i merytorycznie skoro pichcisz takie androny. A łzy fałszywe, tak jak dotychczasowa Twoja portalowa aktywność.

odpowiedz
Kris72 - 31.01.2022 / 14:32, *.play-internet.pl

Na dwa mecze może da radę . Później byłaby tylko katastrofa … A to ze nie jest w porządku za tematy z fryzjerem - to już inna bajka . Na stanowisku trenera reprezentacji Polski powinna być osoba za którą nie ciągnie się taki smród - bo to najzwyczajniej w świecie wstyd …

odpowiedz
Januszek - 31.01.2022 / 14:28, *.chello.pl

Obstawiamy jaki bedzie mial kolor twarzy przed meczem z Ruskimi xD....
Wpisujcie kolory:

Fiolet zajety!!

odpowiedz
grzesiek - 31.01.2022 / 16:29, *.centertel.pl

@Januszek: ciemno czerwono, tzw buraczany

odpowiedz
Pyciun - 31.01.2022 / 17:16, *.easynet.pl

@Januszek: czerwo

odpowiedz
misza_Praga - 31.01.2022 / 17:21, *.plus.pl

@Januszek: Wiśniowy Jabolek

odpowiedz
Romek - 31.01.2022 / 18:05, *.telia.dk

@Januszek: sino koperkowy

odpowiedz
bart - 01.02.2022 / 11:17, *.play-internet.pl

@Januszek: szkarłat i purpura to będzie, tak z babilońska.

odpowiedz
MarioL - 31.01.2022 / 14:26, *.wanadoo.fr

Polska myśl szkoleniowa.Szkoda kadry.

odpowiedz
Mdread - 31.01.2022 / 14:23, *.co.uk

Buhaha bedzie murara od 1 sekundy meczu. Tragedia dobry taktyk? On ma tylko jedna opcje murara

odpowiedz
Mr T - 31.01.2022 / 14:12, *.mm.pl

Wygranym jest Dariusz. Jeszcze w listopadzie zespól prowadził Gołębiewski, a dodatkowo płacił pensję Michniewiczowi i Vukovicovi. A teraz Gołęboewski w dwójce, Vuko w jedynce, a Michniewicz w reprze.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 31.01.2022 / 14:08, *.orange.pl

Next step: zastąpić Souzę we Flamengo.

odpowiedz
adi - 31.01.2022 / 14:03, *.play-internet.pl

dno dna, trener, który gdyby nie zostałby zwolniony, spuściłby mistrza Polski do pierwszej ligi, zostaje trenerem reprezantacji....

odpowiedz
AdamJ - 31.01.2022 / 13:58, *.chello.pl

I dobrze, bo oszczędzimy pieniądze na pensję dla CM711.

Jak pokazała jego ostatnia odprawa, jego warsztat trenerski polega na sadzeniu sentymentalnych farmazonów; z zaciekawieniem czekam na wycieki do zaprzyjaźnionego dziennikarza z odprawami CM711 z Lewandowskim, Glikiem, Szczęsnym i ich reakcją na rzeczone farmazony.

odpowiedz
711 - 31.01.2022 / 13:52, *.plus.pl

Kadra będzie grała systemem 711

odpowiedz
maniek - 31.01.2022 / 13:46, *.centertel.pl

Wygrał na ostatniej prostej z Mioduskim :)

odpowiedz
Darek - 31.01.2022 / 13:42, *.chello.pl

Czesiu wiedział że piłkarzyki chlają i balują na mieście ale nie dostał wsparcia od klubu w tamtym momencie.Tak jakby to on był winny tego że panienki tańczą do 5 rano i spóźniają się na treningi.
Już wiadomo czemu niepijący muzułmanin dostał w czapkę.Za te balety właśnie. I szacunek dla tych ludzi co nie pozwalają by jakiś pseudo piłkarzyk hańbił nasz klub.
Powodzenia życzę trenerze.

odpowiedz
grzesiek - 31.01.2022 / 13:51, *.centertel.pl

@Darek : nie chce mi sir tlumaczyc. Ale zobaczysz jak beda grac teraz xa Vukovicia praktycznie ci sami pilkarze. Michniewicz nawet dawno temu jak jeszcze kluby nie zmienialy tak czesto trenerow to nogdy dlugo nie utrzymal posady.

odpowiedz
L - 31.01.2022 / 17:38, *.tpnet.pl

@grzesiek: Trzymam cie za słowo kolego. Od jakiegoś czasu prawie pod każdym postem piejesz z zachwytu nad Vukoviciem więc spodziewam się spektakularnej gry (i oczywiście serii wygranych) po tym co piszesz. Tym bardziej że pierwsze mecze będą ze słabiutkimi drużynami.

odpowiedz
mamon66 - 31.01.2022 / 13:41, *.autocom.pl

I Dobrze że zostanie selekcjonerem . Jest to jeden z najlepszych taktyków z trenerów w Polsce. Że u Nas mu się nie udało winił bym tutaj Pudla i Kucharskiego .

odpowiedz
Czesiu Michnieeicz - 31.01.2022 / 13:40, *.chello.pl

Bałtyk Gdynia Polska

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 31.01.2022 / 13:36, *.52.135

gratulacje nowemu selekcjonerowi wysłał sam Piotr Reiss

odpowiedz
Marianek - 31.01.2022 / 15:12, *.145.2

@koneser polskiej piłki klubowej: chyba Piotr R.

odpowiedz
90471 - 31.01.2022 / 16:46, *.t-mobile.pl

@koneser polskiej piłki klubowej:
Wdowczyk też

odpowiedz
(L)egia - 31.01.2022 / 13:21, *.virginm.net

Powodzenia mu życzę. Dobry trener

odpowiedz
APGAP - 31.01.2022 / 13:21, *.t-mobile.pl

Piękny liść dla naszego Dariusza prosto w loczki :-)

odpowiedz
Korwinista - 31.01.2022 / 13:19, *.t-mobile.pl

Brzęczek, Fornalik, Dyzma, a teraz on

odpowiedz
Lolo Ferrari - 31.01.2022 / 13:18, *.riz.pl

Miodek bedzie pierwszym prezesem, ktory wyrzucil selekcjonera mistrzów swiata!

odpowiedz
tomciob - 31.01.2022 / 14:04, *.net.pl

@Lolo Ferrari: Dariusz Mioduski jest doradca prezesa PZPN do spraw sportowych, jak by co.

odpowiedz
Wolfik - 31.01.2022 / 13:13, *.mm.pl

Jedyny pozytek z tego info to fakt, że przestalismy mu płacić. Sama historia z wyborem selekcjonera przez Kuleszę to parodia. Beton PZPN-owski ciagle twardy, nic go nie skruszy.

Do samego Michniewicza nie mamzłudzeń - może i te dwa barażowe mecze wygramy. Wszak gramy je na wyjazdach, więc "autobus" i liczenie na Roberta. A pózniej i tak bedzie klapa. Cóz bowiem Czesław może wymyślec?

odpowiedz
Mi - 31.01.2022 / 13:23, *.autocom.pl

@Wolfik: jak wygramy na wyjeździe z ruskimi to drugi mecz zagramy u siebie z wygranym z drugiej pary

odpowiedz
grzesiek - 31.01.2022 / 13:24, *.centertel.pl

@Wolfik: nieeee. Mordko jeden mecz gramy chyba na wyjezdzie a drugi u siebie ...z ruskimi na wyjezdzie a ewentualny final u siebie

odpowiedz
Po(L)ubiony - 31.01.2022 / 14:54, *.aster.pl

@Wolfik: Pierwszym trenerem jest u nas Mioduski. Czesiek był drugim. Graliśmy (?) chałę, ale jego winy jest najwyżej 25%. Szkoda, że nie miał charakteru, by powiedzieć Mioduskiemu "cześć" i odejść na własnych warunkach. Ale jako trener z charakterem i własnym zdaniem, to nie miał by w Polsce czego szukać.

odpowiedz
jsk - 31.01.2022 / 18:23, *.centertel.pl

@Po(L)ubiony: 25% ? Chyba kpisz! Poklocil sie ze wszystkimi - dzialaczami, pilkarzami i sztabem trenerskim. Zima rok temu wywalil trenera od przygotowania fizycznego i wzial jakas mameje. Nasi kopacze od polowy rundy wiosennej nie mieli juz sily biegac. Z miesiaca na miesiac bylo coraz gorzej. Czesio nie potrafil tego ogarnac na biezaco, a przypominam, ze w reprze bazujesz tylko na mikrocyklach = zle to wrozy. Pilkarze wylozyli na niego lache, chcialo im sie grac tylko w le. Poza tym balety i niesubordynacja. Czesio nie mial posluchu. Do tego czysty prymitywizm- pilka do kapustki lub luqiego i niech cos wymysla. Jak to nie dzialalo to laga/wrzuta na pekharta.
Z tylu ta gra jakos wygladal, ale specem od taktyki byl ten wloch, a nie czesio (jak loczek nie chcial z wlochem przedluzyc umowy to czeslaw plaka) = wina wieprza to jakies 75%

odpowiedz
Komentator - 31.01.2022 / 13:08, *.vectranet.pl

Darek skacze z radości...

odpowiedz