Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vuković kandydatem na selekcjonera

źródło: se.pl

Trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković jest brany pod uwagę na stanowisko selekcjonera reprezentacji Grecji - informuje Super Express.

Z końcem roku z reprezentacją Grecji pożegnał się Holender John van ’t Schip i tamtejsza kadra pozostaje bez szkoleniowca. Wybór ma nastąpić w czwartek. - Na liście kandydatów znaleźli się zarówno Aleksandar Vuković, jak i Kosta Runjaic, pracujący w polskich klubach – potwierdza informator Super Expressu.

Szkoleniowiec Pogoni odmówił greckiej federacji, a zwolennikiem Vukovicia ma być dyrektor techniczny federacji Konstantinos Konstantinidis, w przeszłości piłkarz m.in. Herthy Berlin.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
krislegia - 02.02.2022 / 10:23, *.centertel.pl

Z nieodicjalnych zródeł następcą Vuko ma być podobno Mousa Yahaya .
Własiciela Legii ponoć skusił agent byłego zawodnika stołecznego klubu niską pensją jak i umową na 4 lata .

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 02.02.2022 / 13:47, *.52.135

@krislegia: a le to było wczoraj, dziś rano nastąpiła zmiana i kandydatem do Legii jest Ricardo Sa Pinto, a asystentem będzie Helio Pinto, który chce iść w stronę trenerki, klub już szuka dla nich auta - Fiata Punto by był większy pier...lnik

odpowiedz
Arek - 02.02.2022 / 09:26, *.t-mobile.pl

Oby odszedł z Legii

odpowiedz
Ja - 05.02.2022 / 02:41, *.centertel.pl

@Arek: sam odejdź

odpowiedz
Paweł - 02.02.2022 / 06:32, *.play-internet.pl

A Grecy zaplaca ze 100tys odstępnego? Jeśli zapłacą to Pan Dareczek jest na tak.

odpowiedz
ZenekL3 - 01.02.2022 / 21:44, *.chello.pl

Szkoda, że jest 150-ty na liście.

odpowiedz
powiś(L)e - 01.02.2022 / 20:41, *.174.11

Niech sobie wezmą Sa Pinto...

odpowiedz
Stabur - 01.02.2022 / 20:23, *.plus.pl

podobno Włosi, niezadowoleni z Manciniego, kuszą trenera Gołębiewskiego….

odpowiedz
Hiszpan - 01.02.2022 / 21:51, *.telnaptelecom.pl

@Stabur: z Mancinim to fake news. Guardiola chodzi smutny po Manchesterze . On już wie że jego dni w City są policzone Gołąb już się uczy angielskiego ...

odpowiedz
lol - 01.02.2022 / 20:23, *..

niech idzie - jak najszybciej

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 01.02.2022 / 19:46, *.play-internet.pl

A ja z innej bajki... Taki mamy porządek i super nowych dyrektorów sportowych ................. Tomczyka i Zielińskiego.. - Poczytajcie -https://transfery.info/aktualnosci/legia-warszawa-pomocnik-wykluczyl-transfer-do-mistrza-polski-maja-duzo-problemow/161551?fbclid=IwAR1eb2AQPGgU6rk9XHanjQhFhIfRhMUdQ9Us-WIZR3lFIpJCGgPdPWZIG-M

odpowiedz
Student_L - 01.02.2022 / 20:41, *.t-mobile.pl

@Trener Bramkarzy: to tylko punkt widzenia jakiegoś małolata, nie wiemy jak było w rzeczywistości.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 01.02.2022 / 21:34, *.play-internet.pl

@Student_L: Oczywiście, nie mniej daje do myslenia... Trzech bramkarzy odmówiło... Teraz za free Rumun nie chce przyjśc, wcześniej była mowa o portugalczyku z CSKA Sofia, też temat przycichł.. Okno transferowe... słabiutkie...

odpowiedz
Semper Fi - 02.02.2022 / 06:53, *.243.22

@Trener Bramkarzy: generalnie to tu nic ciekawego nie ma.

odpowiedz
MK - 02.02.2022 / 12:37, *.187.2

@Trener Bramkarzy: a kto to niby jest?

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 01.02.2022 / 18:53, *.centertel.pl

nigdy nie bylem zwolennikiem VUKO jego styl meczenie skrzydla kulenoviciem itd wku..... mnie swoimi wyborami a Legia nie grala ładnej pilki na 100% bedziemy grali dno ale beda jakies wyniki do lata jest to dobry wybor grac dziadostwo osiagac wyniki w europie sie to nie sprzeda t trenerowi brakuje pomusłu na przeciwnika gdyz nasza liga to walka fizyczna a w europie liczy sie technika i tu VUKO jest zgubiony by wyjsc z takiego dna powinien se dobrac asystenta ktory dobrze rozpracowywuje przeciwnikow i ustawi taktyke

odpowiedz
Ben - 01.02.2022 / 21:23, *.inetia.pl

@kami(L)PRAGA: lepszy był gruby 711

odpowiedz
Miodek - 01.02.2022 / 21:59, *.plus.pl

@kami(L)PRAGA: rozpracowywuje? JPRDL

odpowiedz
Ziggy - 03.02.2022 / 11:40, *.chello.pl

@kami(L)PRAGA: Przypomnij sobie jesień dwa lata temu jak Łęgi jechała wszystkich po 4:0 za Vuko - mi się tam ten styl podobał

odpowiedz
Kibic - 01.02.2022 / 17:59, *.torun.pl

Super Express ... i wszystko jasne :) a tu mysla, ze moze odejsc :) Skad wy ludzie czerpiecie informacje i sie nimi podniecacie na dodatek :) brawo :) Znajomy z Marsa mowil, ze puszczaja do nas nowy wariant wirusa. Czyli zaszczepic sie juz czy jak o nim dopiero napisza w SE? :D

odpowiedz
TK - 01.02.2022 / 17:56, *.centertel.pl

To byłoby naprawdę dobre...
Najpierw Czerczesow z Legii na trenera Rosji,
potem Michniewicz na selekcjonera Polski
i gdyby teraz jeszcze Vuko... Legia naprawdę, by się okazała trampoliną dla trenerów i niedługo będą się bić, by móc tutaj trenować. :D

odpowiedz
Januszek - 01.02.2022 / 17:53, *.chello.pl

podobno na stole lezy 300 000 euro / miesiecznie ....takze tego...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 01.02.2022 / 17:15, *.centertel.pl

Vuko ucieknie jak Sousa? ;-D

odpowiedz
Majkel - 01.02.2022 / 17:04, *.chello.pl

Co raz lepsi trenerzy będą CV do Legii wysyłać bo promuje dobrych selekcjonerów.:)

odpowiedz
Jadwinia - 01.02.2022 / 17:45, *.inetia.pl

@Majkel: coraz

odpowiedz
geds - 01.02.2022 / 17:03, *.centertel.pl

... a dla Mioduskiego to cienias którego tylko z braku laku wziął do końca sezonu. Przez glupotę Miodka długo możemy nie mieć takiego trenera jako Vuko, którego jestem od zawsze zwolennikiem, nawet jeśli krytycznie oceniałem jego zauroczenie Kulenoviciem.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 01.02.2022 / 17:02, *.orange.pl

jeszcze Gołębiewski mógłby poprowadzić jakieś Malediwy i byłoby git
wtedy każdy chciałby prowadzić Legię, furtka na reprezentacyjne salony!

odpowiedz
Cyniek - 01.02.2022 / 17:18, *.vectranet.pl

@Mateusz z Gór: boje się że znając wizję Dariusza to Gołębiewski może wrócić

odpowiedz
Mateusz z Gór - 02.02.2022 / 10:47, *.orange.pl

@Cyniek:

Spokojnie. Czesław będzie znowu dostępny po meczach z Rosją.

odpowiedz
Cyniek - 01.02.2022 / 16:51, *.vectranet.pl

Jeśli o mnie chodzi to było by szkoda by vuko odszedł dopiero co w miarę poukładał te klocki widać dogaduje się z piłkarzami i nagle miał by odejść szkoda

odpowiedz
Olifik - 01.02.2022 / 16:44, *.as9105.com

Tak bym chcial , zeby to byla prawda :( Nikt nie chce pinokia.

odpowiedz
Mrok - 01.02.2022 / 17:03, *.chello.pl

@Olifik: ja chcę, lepszy on niż kolejny śliski przydupas Mioda z zagranicy, albo polecony przez "zaufanych" kolesi z jakiegoś business lunch clubu.

odpowiedz
mirek - 01.02.2022 / 17:06, *.centertel.pl

@Olifik:
pisz za siebie idioto, owszem Vuko ma duże poparcie wśród kibiców. Takie pajacyki krytykują miodka, ale sami zmienialiby trenerów co dwa przegrane mecze. Chaos i emocje we łbach. Niestety jeden z tobie podobnych jest właścicielem klubu dlatego jesteśmy tu gdzie jesteśmy.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 01.02.2022 / 17:13, *.19.184

@Olifik: Nikt czyli ty.

odpowiedz
Trampek - 01.02.2022 / 16:34, *.125.75

Jest to zawsze awans - być trenerem reprezentacji kraju, a nie tylko trenerem klubowym. Nawet gdyby został trenerem reprezentacji ... San Marino , Andory . Jest to pewien paradoks ,że reprezentacje tych krajów kadrowo są słabsze od wielu reprezentacji klubowych. Pozostaje pytanie - a ile reprezentacji klubów europejskich ograło by naszą narodową ?

odpowiedz
Anty vuko - 01.02.2022 / 16:21, *.icpnet.pl

Za słaby na legie za slaby na grecje z ta ofermą walka o utrzymanie będzie do ostatniej kolejki

odpowiedz
Biała Siła - 01.02.2022 / 16:28, *.vectranet.pl

@Anty vuko: A gdzie Ty jesteś ,w którym miejscu ,

odpowiedz
mi - 01.02.2022 / 16:30, *.autocom.pl

@Anty vuko: oferma to ty jesteś, jak jesteś taki mocny to pokaż co potrafisz, żeby kogoś krytykować to trzeba samemu coś reprezentować.

odpowiedz
stara szkoła - 01.02.2022 / 16:34, *.chello.pl

@Biała Siła: to jakiś klaun z Polski,kolejny z kompleksami.Nie wchodzić z takimi w dyskusje,to ich tylko napędza do dalszego przesiadywania i pisania na naszym porta(L)u

odpowiedz
Arek - 01.02.2022 / 16:35, *.tpnet.pl

@Anty vuko: a sam gdzie jesteś mamejo?

odpowiedz
Biała Siła - 01.02.2022 / 16:41, *.vectranet.pl

@stara szkoła: Też o tym pomyślałem ,ale z drugiej strony jak popuscimy goow,,nie się rozlewać ty o będzie smród,

odpowiedz
dejne3 - 01.02.2022 / 16:56, *.plus.pl

@Anty vuko: Znikaj na stronę swojego majstra podziemnej pomaranczy

odpowiedz
ferds - 01.02.2022 / 17:10, *.centertel.pl

@stara szkoła:
Trzeba wchodzić w dyskusję przyjacielu, inaczej takie przygłupy zaczynają myśleć że wyrażają glos wszystkich kibiców i pisać w ten sposób jak jeden tu właśnie z tych dziamków olifik.

odpowiedz
Ju(L)ius - 01.02.2022 / 17:49, *.vectranet.pl

@Anty vuko: Zapamiętam twoje słowa i przypomnę ci je za parę miesięcy... Ale się wtedy zdziwisz i zdasz sobie sprawę jakim jesteś beznadziejnym ekspertem!

odpowiedz
Ben - 01.02.2022 / 21:27, *.inetia.pl

@Anty vuko: jesteś tylko netowym zerem!

odpowiedz