Wiktor Puciłowski - fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

U-17: dodatkowe powołanie dla Puciłowskiego

Raffi, źródło: Legionisci.com

Wiktor Puciłowski z Legii Warszawa został dodatkowo powołany do reprezentacji Polski U-17 (rocznik 2005 i młodsi) na towarzyski dwumecz z Norwegią. Mecze zostaną rozegrane 7 i 10 lutego w Hiszpanii. Wcześniej na te same mecze powołani zostali inni legioniści: bramkarz Jakub Murawski, prawoskrzydłowy Jakub Jędrasik i lewy pomocnik Maciej Bochniak.

Dla Puciłowskiego, który w Legii występuje od 2014 roku (najczęściej jako prawy pomocnik lub prawy obrońca), było to już kolejne powołanie do reprezentacji w obecnym sezonie. Poprzednio znalazł się w gronie powołanych - obok Bochniaka i pomocnika Bartosza Mikołajczyka - w lipcu 2021 r.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
AKADEMIA I NIC WIĘCEJ!LEGIO! - 02.02.2022 / 01:09, *.165.85

VUKO KOGOŚ POWOŁA OD maloLatów?pisalem wcześniej wielo krotnie że do jedynki trzeba jeszcze młodszych to ważny czas i wiek ,kiedy wchodzi sie w dorosłe życie i pasje piłke nożną!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.