fot. Kamil Marcinak / Legionisci.com
REKLAMA

Gdzie obejrzeć mecz Zagłębie - Legia?

Redakcja

Spotkanie Zagłębie Lubin - Legia Warszawa będzie można obejrzeć Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. W internecie mecz dostępny jest na platformie canalplus.com, a poza granicami Polski na ekstraklasa.tv. Początek starcia o godzinie 20:30.

KURSY NA ZAGŁĘBIE - LEGIA
FORTUNA: 1 3.55 X 3.50 2 2.15

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
L - 04.02.2022 / 21:36, *.net.pl

http://strumyk.tv/ZaglebieLubinLegiaWarszawa.php

odpowiedz
LLL - 04.02.2022 / 18:36, *..

podesle ktos linka do streama?

odpowiedz
Maro do Kalarepa - 04.02.2022 / 15:37, *.centertel.pl

Jeśli dla ciebie jakis gówniany mecz w arabskiej lidze jest ważniejszy od Legii to ty lepiej już więcej nie wchodź na ta strone

odpowiedz
Kalarepa - 04.02.2022 / 15:13, *.play-internet.pl

Dzis jest hit w ligue 1 wieczorem. Dylemat co ogladac...

odpowiedz
Arek - 04.02.2022 / 16:53, *.tpnet.pl

@Kalarepa: jaki ku...wa, dylemat, gamoniu?

odpowiedz
antek - 04.02.2022 / 13:21, *.play-internet.pl

Jak nie wygrają tych 3 pierwszych meczy to h,............w serce

odpowiedz
Pika - 04.02.2022 / 13:19, *.play-internet.pl

Ktoś chce pokazywać to g..no?

odpowiedz
PIŁKARSKI POKER .... - 04.02.2022 / 13:01, *.57.73

NO GDZIE ZA FREE, MOŻNA ZOBACZYĆ TEN 90 MINUTOWY FILM!

odpowiedz
exsa - 04.02.2022 / 12:38, *.tpnet.pl

LEGIO powodzenia ! Zaglebie 1 - 3 LEGIA !!! "L"!!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.02.2022 / 11:07, *.t-mobile.pl

Nie mam już canal +. Nie chcę oglądać tych ,,widowisk,,. Pozdrowienia dla właściciela tysiąclecia - życzę jak najszybszego odejścia z klubu.

odpowiedz
Arek - 04.02.2022 / 16:55, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: a ja mam.

odpowiedz
Pa(B)(L)o - 04.02.2022 / 10:27, *.lukman.pl

Jak to wygląda na canalplus.com? Jest możliwość wykupienia dostępu tylko do tego meczu? Jak to wygląda kosztowo?

odpowiedz
mdem - 04.02.2022 / 13:34, *.160.133

@Pa(B)(L)o: kosztowo to wygląda tak, że aktualnie masz miesiąc gratis przy zakupie chipsów pewnej marki na literę "L". Dostajesz darmowy kod, rejestrujesz i oglądasz.

odpowiedz
skreem - 04.02.2022 / 17:39, *.chello.pl

@mdem: Jak ktoś na diecie to nawet nie musi kupować tych L..sów. ;) Można zarejestrować się do promocji podając NIP dowolnego sklepu i wymyślony numer paragonu i też dostaniesz kod na miesiąc canalplus za free. Nie ma za co. ;-)

odpowiedz
Zgred - 04.02.2022 / 10:21, *.02.net

Tylko 3pkt

odpowiedz