fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (111)

+dodaj komentarz
Ja - 04.02.2022 / 22:57, *.t-mobile.pl

Transfery niestety tu nic nie dadza bo jezeli nawet przyjdzie ktos ogarniety to nie bedzie gral bo nie bedzie z Warszawy nie bedzie Polakiem i nie bedzie zapier...
Pamietacie Medeirosa ? facet z pilka na 18m od bramki =pewny gol i co ? jajco dla Vuko leszcz bo nie beiegał jak kon z klapkami na oczach.
Gadaliscie na Martinsa to zobaczcie co gra kozak z Warszwy Sokol on Panu Andre nawet butow by nie mogl czyscic bo strach ze by cos zepsol

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 04.02.2022 / 23:58, *.play-internet.pl

@Ja: Święta Prawda, Celhaka nie gra Muci nie gra, lepiej na Slisza i Sokołowskiego co się o wlasne nogi przerwacaja postawić.. i na bezproduktywnego Skibickiego .Gra dramat, jak my to wygraliśmy nie wiem...

odpowiedz
Sebo(L) - 05.02.2022 / 10:29, *.vectranet.pl

@Trener Bramkarzy: napisałem to niżej.Mecz kuriozum niemal w każdym aspekcie.Na farcie można wygrać jeden,dwa może 3 mecze ale fart się skończy i trzeba pokazać jakość w grze żeby móc wygrywać.Bez jakości trudno cokolwiek szukać na najwyższym szczeblu rozgrywkowym.Taka jest smutna prawda czy komuś to się podoba czy nie.Wszyscy po cichu zaklinamy rzeczywistość i liczymy na to,że jakoś to będzie,że z meczu na mecz się rozkręcą,ale trudno po wczorajszym występie być optymistcznie nastawionym bo nie ma ku temu żadnych powodów.

odpowiedz
artic - 04.02.2022 / 22:38, *.t-mobile.pl

Gdzie bramkarz solidny?? Grubcio Artur ma juz 42lata.a Miszta sie nie nadaje przy strzale Slisza byl zasloniety tak powiedzial komentator Dębinski ujecie z drugiej kamery pokazalo ze nie strzal byl b.b.mocny ale w bliskiej odleglosci od AB.moze jakis mlody z lepszym refleksem by to odbil.

odpowiedz
(L)ychu - 04.02.2022 / 23:07, *.163.72

@artic: Ciężko jest znaleźć w takim czasie bramkarza młodszego o podobnym doświadczeniu jak Artur.

odpowiedz
artic - 04.02.2022 / 23:23, *.18.86

@(L)ychu: Zielek mowil w wywiadzie przed meczowym w nc,+ ze przygladali sie 40bramkarzom!? zeby nie obudzili sie z ręka w nocniku jak Artura plecy rozbola.

odpowiedz
Sebo(L) - 05.02.2022 / 10:22, *.vectranet.pl

@(L)ychu: pamiętaj,że z wiekiem traci się refleks,zwinność,gibkość,szybkość.Boruc nie ma 25 lecz 42 lata.Doświadczeniem może i obdzielił by i 5 bramkarzy ale doświadczenie to nie wszystko.Gołym okiem widać,że to nie ten sam Boruc co te 15 czy choćby 10 lat temu.Natury nie oszukasz choćby nie wiem jak byś się starał.

odpowiedz
kowal.fax - 04.02.2022 / 22:34, *.plus.pl

Dobry ten Kopacz bramka,asysta udany transfer dla Legii.3 pkt najważniejsze.

odpowiedz
(L)ychu - 04.02.2022 / 22:30, *.163.72

Wiosna będzie Nasza !!!.Róbcie kopie tego wpisu !!!!!

odpowiedz
ja - 04.02.2022 / 22:30, *.t-mobile.pl

Gra nie rozni sie od tego co bylo przed odejsciem Vuko i nie ma co sie łudzic ze cos sie zmieni on zarzadza takie granie jakie sam gral czyli duzo biegania i kupa chaosu w ktorym sie swietnie czul dla niego zawodnik ktory jednym podaniem lub strzalem moze odmienic losy meczu sie nie liczy liczy sie ten ktory caly mecz bez sensu zapier...

odpowiedz
(L)ychu - 04.02.2022 / 22:37, *.163.72

@ja: Tak prawdę mówiąc to Avi grał wydaje się z lepszymi zawodnikami na boisku chociaż nie należy porównywać bo piłka się zmieniła

odpowiedz
Sebo(L) - 04.02.2022 / 22:25, *.vectranet.pl

Mecz kuriozum.

odpowiedz
Biała Siła - 04.02.2022 / 22:30, *.vectranet.pl

@Sebo(L) : Chyba trzeba przejść i przez taką fazę ,innego wyjścia niema

odpowiedz
(L)ychu - 04.02.2022 / 22:25, *.163.72

Wszołek one touch one gool!!!!!

odpowiedz
Atmosferić - 04.02.2022 / 22:24, *.orange.pl

goooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllllll - lecimy po tytuł

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 04.02.2022 / 22:24, *.petrotel.pl

Wszołek, bez gry, bez treningu z drużyną i wciąga ligę nosem ;-)

odpowiedz
gwiazdor - 04.02.2022 / 22:23, *.mm.pl

zajebiście .... 2 strzały 3 bramki tym sposobem zajeb.. puchar polskli na pewno
Lech i Raków już posrani- biorą tabletki...

odpowiedz
Biała Siła - 04.02.2022 / 22:21, *.vectranet.pl

Rozproszone stado Polaków gra bardzo dobrze w innych ligach ,nas poprostu na nich nie stać ,

odpowiedz
Atmosferić - 04.02.2022 / 22:19, *.orange.pl

śmiano się że "hahahah rosołek za emreliego hehehhe" - no i proszę, zajęło mu 40 minut by zdobyć połowę bramek emreliego w cełej rundzie jesiennej... Luquinhasa "wyczyny" też nie trudno będzie pobić - zero goli, 1 asysta... super plej mejker...

odpowiedz
Barman39Wawa - 04.02.2022 / 22:19, *.vectranet.pl

Cześć chciałbym was zachęcić do licytacji koszulki na cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostalo juz mało czasu koszulka Wszołka zdobyta przez syna.

https://allegro.pl/oferta/koszulka-pawla-wszolka-legia-warszawa-z-autografem-11762647561

odpowiedz
wowo - 04.02.2022 / 22:19, *.mm.pl

no ja p.... druga bramka ze spalonego
zagłebie jedzie jak z....
2 bramki i JEDEN oddany strzał na bramkę
żygam taką Legią... tak teraz i nawciskajcie

odpowiedz
Joker - 04.02.2022 / 22:26, *.chello.pl

@wowo: może na Konfiturskiej ładniej grają? Wracaj tam.

odpowiedz
(L)ychu - 04.02.2022 / 22:17, *.163.72

Ciekawa kwestia ilu wychowanków naszych gra przeciwko Nam

odpowiedz
Sebo(L) - 04.02.2022 / 22:13, *.vectranet.pl

Czarna rozpacz. Zęby bolą od oglądania tego co wyprawia Legia. Na dzisiaj Legia niestety to drużyna, która będzie miała ogromne problemy z utrzymaniem się w lidze.Przerwa zimowa kompletnie niczego nie zmieniła.

odpowiedz
Wolfik - 04.02.2022 / 22:25, *.mm.pl

@Sebo(L) : KOlego, a co mozna zmienić w ekipie, która na jesieni zdobyła ledwie 15 oczek? Nagle zaczną grać inaczej? Od końca rundy jesiennej piszę, że potrzeba co najmniej 4-5-ciu nowych zawodników ogranych w lidze i gotowych do gry "na już". Tymczasem przyszło 1 i połowa....

odpowiedz
ja - 04.02.2022 / 22:12, *.t-mobile.pl

Chcieliscie wiecej Polakow to macie..
Byl beznadziejny Slisz w srodku teraz mamy 2 beznadziejnych S_S

odpowiedz
Atmosferić - 04.02.2022 / 22:17, *.orange.pl

@ja: Trzeba być idiotą żeby myśleć że winni są obcokrajowcy. Inne zespoły mają całe stada Polaków i puchary im nie grożą.

odpowiedz
ja - 04.02.2022 / 22:22, *.t-mobile.pl

@Atmosferić:
Dla mnie moga grac w Legi sami Chinczycy wazne zeby umieli grac w pilke

odpowiedz
Joker - 04.02.2022 / 23:14, *.chello.pl

@ja: Tak chcemy i chcemy jeszcze więcej, co się nie podoba? Jest 3-1 i zaraz będą kolejne zwycięstwa, wyj do księżyca.

odpowiedz
rozmyśLony - 04.02.2022 / 22:06, *.57.57

NIECH ZMIANY!VUKO!SLYSZYSZ?!NIECH REDAKCJA PRZEKAŻE TRENEROWI ZMIANY CZECH ZCHODZI WSZYSCY SŁABI SCHODZĄ!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.02.2022 / 22:10, *.t-mobile.pl

@rozmyśLony : Wszyscy słabi schodzą? To nikt nie zostanie...

odpowiedz
krislegia - 04.02.2022 / 21:56, *.matrixinternet.pl

ten sokołowski to jest chyba największe drewno

odpowiedz
rozmyśLony - 04.02.2022 / 21:54, *.57.57

SPOKO ZARAZ ROSOŁEK STRZELI BRAME!A W DOLCZONYCH 5 MINUTACH STRZELI 3!GOOOOOL!

odpowiedz
Sebo(L) - 04.02.2022 / 21:50, *.vectranet.pl

Nie ma co się tu czarować. Gra adekwatna do miejsca w tabeli.

odpowiedz
Wolfik - 04.02.2022 / 21:56, *.mm.pl

@Sebo(L) : Ano. Nic nie dzieje się przypadkiem.

odpowiedz
LLL - 04.02.2022 / 21:47, *.chello.pl

Rzut wolny z dupy, strzał w środek bramki a gruby borubar nawet nie wyciągnął ręki i nie oderwał się od ziemi. To jest dramat

odpowiedz
Marianek - 04.02.2022 / 22:39, *.centertel.pl

@LLL: przecież nie widział piłki.

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 04.02.2022 / 21:47, *.com.pl

Oho,zaczyna się

odpowiedz
lolo - 04.02.2022 / 21:46, *.plus.pl

Pekhart niech lepiej nie broni! Drewno!

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 04.02.2022 / 21:46, *.com.pl

W normalnej sytuacji to pewnie bym narzekał na strasznie dziadowską grę ale w sytuacji w jakiej jest teraz Legia ,każde zwycięstwo będzie cieszyło nieważne w jakim stylu,trzeba tez pamiętać że gramy z zagłębiem co ma ostatnio jeszcze gorszą passe od nas i w ostatnich 6 meczach przegrali 5

odpowiedz
ktos - 04.02.2022 / 21:45, *.chello.pl

1-2 :(

odpowiedz
Po(L)ubiony - 04.02.2022 / 21:44, *.aster.pl

Gol po wolnym, którego nie było. Lasyk, ty k...o!

odpowiedz
ryba socho - 04.02.2022 / 21:43, *.t-mobile.pl

Na szczescie Skibickiego juz nie bedzie w 2 połowie

odpowiedz
kowal.fax - 04.02.2022 / 21:38, *.plus.pl

Liczy się wynik.Gra Legii nerwowa widać,że mało zawodników mogących kreować grę ofensywną.

odpowiedz
mareczek - 04.02.2022 / 21:31, *.centertel.pl

I co trole zatkało kakało

odpowiedz
antek - 04.02.2022 / 21:56, *.play-internet.pl

@mareczek: nie podniecaj się jak będzie koniec to wtedy się podnieć
z Wartą bez Wieteski i 27

odpowiedz
(L)ychu - 04.02.2022 / 21:29, *.163.72

Jak teraz wygląda sytuacja bardzo zbliżona do tej z Łazienkowskiej Czyż nie??

odpowiedz
Zielu - 04.02.2022 / 21:28, *.centertel.pl

Mimo wyniku gra padlina,

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 04.02.2022 / 21:27, *.petrotel.pl

ta 2 bramke to raczej jako samobój należałoby zakwalifikować

odpowiedz
grzesiek - 04.02.2022 / 21:26, *.centertel.pl

Brawo VUKO. PAN TRENER

odpowiedz
@kLanik - 04.02.2022 / 21:26, *.mm.pl

Uważasz że Skibicki gra dobrze? On i Hołownia dramat, bardzo dobry wynik ale jeden celny strzał i 0:2. Wiem liczą się punkty i przy tym zostańmy

odpowiedz
grzesiek - 04.02.2022 / 21:32, *.centertel.pl

@@kLanik:z początku coś tam spartolił, ale później ok grał. Po za tym to dopiero 45 min....

odpowiedz
Legijna Orneta - 04.02.2022 / 21:24, *.intelly.pl

No i co fanatycy od siedmiu boleści???tak jak pisałem wcześniej,źle że młodym daje szanse???jazda z kur...

odpowiedz
wtf - 04.02.2022 / 21:28, *.chello.pl

@Legijna Orneta : Dobra,nie spuszczaj się tak!Wynik się zgadza,ale gra to poziom dołu 30 ligi Europy.

odpowiedz
WWL 1983 - 04.02.2022 / 21:47, *.centertel.pl

@Legijna Orneta : nie chwal dnia przed zachodem słońca ;) oby do przodu

odpowiedz
(L)ychu - 04.02.2022 / 21:23, *.163.72

I jak jest dobrze???

odpowiedz
KLanik - 04.02.2022 / 21:22, *.chello.pl

Rosołek i Skibicki i co komentatory pesymisty? Brawo Legia!

odpowiedz
GOOOOL! - 04.02.2022 / 21:20, *.57.73

MOŻE ZATRYBI LEGIA!BRAWO!ROSŁEK!

odpowiedz
wtf - 04.02.2022 / 21:19, *.chello.pl

O qrwa jak ten czas leci,to była 40 minuta

odpowiedz
wtf - 04.02.2022 / 21:17, *.chello.pl

Szacun dla Rosołka,30 minuta-pierwszy kontakt z piłką i od razu gol!

odpowiedz
KLanik - 04.02.2022 / 21:17, *.chello.pl

Brawo Rosołek!!!!!!!!

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 04.02.2022 / 21:16, *.195.10

Gol Rosółek!

odpowiedz
BOBO - 04.02.2022 / 21:14, *.orange.pl

Ma ktoś działający link??

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 04.02.2022 / 21:18, *.petrotel.pl

@BOBO: http://www.hesgoal.com/news/94829/Zaglebie_Lubin_vs_Legia_Warsaw.html

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 04.02.2022 / 21:14, *.195.10

Zaraz nam wcisną bramkę! Legio grać!

odpowiedz
Kaz - 04.02.2022 / 21:13, *.t-mobile.pl

Ależ grają, trener chyba odejdzie za trzy tygodnie

odpowiedz
krislegia - 04.02.2022 / 21:11, *.matrixinternet.pl

Cienko to widzę zero gry zero płynności i szybkości

a Rosolarz to ja nie wiem gra czy udaje ?

odpowiedz
Krzeszczu - 04.02.2022 / 21:09, *.centertel.pl

do Krzeszczu 2.0, masz rację!

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 04.02.2022 / 21:10, *.195.10

@Krzeszczu: Dzięki.

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 04.02.2022 / 21:09, *.195.10

Co ta Legia gra to się w głowie nie mieści!

odpowiedz
Atmosferić - 04.02.2022 / 21:08, *.orange.pl

Ten Josue fizycznie wygląda jak dziadek 70 letni. Jak można takiego słabiaka trzymać w składzie - dobrze że silnego wiatru nie ma bo by się chłopina przewrócił. Myśli też wolno jakby dopiero wstał po ciężko zakrapianej imprezie.

odpowiedz
1918 - 04.02.2022 / 21:27, *.net.pl

@Atmosferić: tak jest znawco... Co drugi tutaj to raczej na piłce się nie zna, większość komentarzy na poziomie jesiennej gry Legii. Narzekające płaczki. Vuko King!

odpowiedz
(L)ychu - 04.02.2022 / 21:08, *.163.72

Więcej optymizmu będzie dobrze !!!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 04.02.2022 / 21:03, *.aster.pl

Teraz widzicie, jak wygląda gra bez Luqiego.

odpowiedz
antek - 04.02.2022 / 21:02, *.play-internet.pl

Co oni grają będzie spadek
ten 27 będzie czerwień

odpowiedz
Atmosferić - 04.02.2022 / 21:02, *.orange.pl

uuuuuu ale nędza na boisku... jak za gołębiewskiego - 0 celnych strzałów przez pierwsze 25 minut.

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 04.02.2022 / 21:00, *.195.10

Pekhart nic nie wciśnie dziś!

odpowiedz
wtf - 04.02.2022 / 20:58, *.chello.pl

Brakowało mi tych 3 metry za wysokich dośrodkowań do 2 metrowego Pekharta!

odpowiedz
Leo - 04.02.2022 / 20:49, *.chello.pl

Jak nawijał Peja - I nie zmienia się nic.....
Kim oni chcą się ratować przed spadkiem Sliszem, Skibickim to jakiś żart!!!! Jak grali padake tak dalej grają!!!

odpowiedz
Achtung - 04.02.2022 / 20:41, *.96.15

Uwaga nie wchodzić na linki od niejakiego Krzeszczu 2.0 - wirusy i malware!

odpowiedz
Cymek - 04.02.2022 / 20:24, *..

Ktoś się orientuje gdzie się Lopes zagubił ?

odpowiedz
KOK - 04.02.2022 / 21:36, *.t-mobile.pl

@Cymek: pije

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 04.02.2022 / 20:18, *.16.61

@uprzejma prosba: http://strumyk.tv/ZaglebieLubinLegiaWarszawa.php
Powodzenia!

odpowiedz
uprzejma prośba - 04.02.2022 / 20:21, *.nile-online.net

@Krzeszczu 2.0:
Bardzo dziękuję ale wyskakuje informacja Error 1020 :(

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 04.02.2022 / 20:25, *.191.200

@uprzejma prośba: hmmmm....
U mnie dziala.
Sprobuj ten: http://strumyk.tv/
i wybierz mecz Legii (po lewej)
Powodzenia.

odpowiedz
uprzejma prośba - 04.02.2022 / 20:27, *.nile-online.net

@Krzeszczu 2.0: No byłaby bajka, gdyby mnie wpuszczało na tę stronę:
What happened?
This website is using a security service to protect itself from online attacks.

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 04.02.2022 / 20:34, *.191.200

@uprzejma prośba: czy moze uzywasz VPN? to generalnie moze sprawiac klopoty.
Podaje drugieo linka, ale nie wiem czy bedzie dzialal: http://www.maniak.tv/mk4

odpowiedz
uprzejma prośba - 04.02.2022 / 20:57, *.nile-online.net

@Krzeszczu 2.0:
bardzo dziękuję Ci za pomoc. Serdeczne dzięki!

odpowiedz
uprzejma prośba - 04.02.2022 / 20:16, *.nile-online.net

czy może ktoś polecić jakiś link żebym mógł obejrzeć meczyk będąc w Egipcie?

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 04.02.2022 / 20:18, *.16.61

@uprzejma prośba:
http://strumyk.tv/ZaglebieLubinLegiaWarszawa.php
Powodzenia

odpowiedz
Krzysiek - 04.02.2022 / 20:16, *.intelly.pl

kupują szrot z zagranicy,---mamy młodych w nich inwestujmy,wpuszcza młodych,co to za skład będą baty...o ki h...j wam chodzi????bardzo dobrze,niech się chłopaki ogrywają...mocno Legia

odpowiedz
Cziko - 04.02.2022 / 21:01, *.jmdi.pl

@Krzysiek: ogrywać to się mogą w arce.
W jedynce muszą coś grać.
Nawotka 24 lata mówi ci coś?

odpowiedz
kosmita - 04.02.2022 / 20:08, *.inetia.pl

Nikt za Legie umierać nie będzie.Nikt z tych kopaczy.Zejdzcie na ziemię!

odpowiedz
Atmosferić - 04.02.2022 / 20:08, *.orange.pl

mój typ na dziś 3-0 dla Zagłębia,

odpowiedz
Boss - 04.02.2022 / 20:07, *.exatel.pl

No, Panowie właśnie spadliśmy na sam dół tabeli. Kiedy jak nie teraz trzeba się obudzić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
RIkki - 04.02.2022 / 20:02, *.net.pl

Właśnie jesteśmy na dnie Betony wygrały i teraz jest zajefajnie.
Mistrz na łopatkach żenada.

odpowiedz
Atmosferić - 04.02.2022 / 20:02, *.orange.pl

Jedno jest pewne - będzie zabawnie :D

odpowiedz
:o) - 04.02.2022 / 20:01, *.chello.pl

Czytam te biadolenia znawców od siedmiu boleści i zastanawiam się: już pijani, czy po prostu durni?

odpowiedz
Siedlce - 04.02.2022 / 19:42, *.centertel.pl

Słubicki? Rosołek? Naprawdę ? Lepsi od Muciego ..... Vuko chcesz spuścić Legie do 1 ligi ?

odpowiedz
Cziko - 04.02.2022 / 19:27, *.jmdi.pl

Już się ku_wa zaczyna.
Drewna na ataku a Muci na ławie.
Brawo panie w-fisto

odpowiedz
(L) - 04.02.2022 / 19:26, *.mm.pl

W 8? Może być ciężko...

odpowiedz
Pab(L)o - 04.02.2022 / 19:24, *.mm.pl

Ojojoj, Rosołek, Skibicki, Hołownia...obym się mylił ale Stokowiec jak to zobaczy to padnie i tylko w tym upatruje nasze szanse, jak się mylę to odszczekam, ale Muci naprawdę jest słabszy od Rosołka i Skibickiego ?

odpowiedz
Kibic - 04.02.2022 / 19:20, *.t-mobile.pl

Chłopaki z ekstraklapy robią wszystko by spuścić Legie z ligi....

odpowiedz
Sobo(L)ew. - 04.02.2022 / 19:19, *.plus.pl

Przeżywacie jak pyry wykopki. Dziś będzie zwycięstwo piękne

odpowiedz
leon - 04.02.2022 / 19:16, *.tpnet.pl

Dzisiaj czerwona latarnia niestety.

odpowiedz
Kibic - 04.02.2022 / 19:15, *.t-mobile.pl

Co to jest za skład???? Skibicki? co on tam robi??? ojjjj będą baty....

odpowiedz
Grzesiek - 04.02.2022 / 19:02, *.t-mobile.pl

Dzisiaj kolejna porażka

odpowiedz
Miodelski Chłopik Zahorski wypjerdalac z Legii - 04.02.2022 / 19:02, *.96.60

Dojadą nas jak nic

odpowiedz
Atmosferić - 04.02.2022 / 18:58, *.orange.pl

Bruk-Bet wygrywa - Legia na dnie tabeli...

odpowiedz