Piłkarze Legii po strzelonym golu - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Video

Bramki i skrót meczu z Zagłębiem

Redakcja, źródło: Ekstraklasa TV / Łączy Nas Piłka - Wiadomość archiwalna

Legia wygrała na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 3-1, dzięki czemu udanie zainaugurowała ligowe rozgrywki po zimowej przerwie. Zapraszamy do obejrzenia goli i najciekawszych akcji spotkania:

Skrót z meczu na Ekstraklasa.TV
Skrót z meczu na ŁączyNasPiłka.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
zaba285 - 05.02.2022 / 13:21, *.grupaping.pl

cieszyli się po 3 bramce, jakby pokonali Barcę ;) a tak na serio, to fajnie to wyglądało, bo widać tutaj zjednoczenie. gra słaba, dużo szczęścia ale zaczeli od wygranej i to najważniejsze. może trochę pewnośc siebie się zwiększy

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.