Bartosz Kopacz i Maciej Rosołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Zagłębiem

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa - Wiadomość archiwalna

W spotkaniu z Zagłębiem piłkarze Legii byli w posiadaniu piłki przez 49% czasu gry. W pierwszej części spotkania goście częściej operowali futbolówką, ale druga połowa zdecydowanie należała do "Miedziowych". To nie przełożyło się jednak na bramki - skuteczniejsi byli warszawiacy i zgarnęli komplet punktów. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Gole dla Legii: z akcji z główki ze stałych fragmentów gry samobójcze

fot. Legionisci.com

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Chris - 05.02.2022 / 16:13, *.t-mobile.pl

Odbiór piłki jest w naszym wykonaniu słaby dziś tylko spojrzałem w statystyki żeby nie wyciągnąć pochopnych wniosków. A tu jeszcze Zagłębie lepiej drybluje. Kiepsko z tylu i kiepsko z przodu.

odpowiedz
smok - 05.02.2022 / 13:07, *.xs4all.nl

"O ile w pierwszej części spotkania gospodarze częściej operowali futbolówką, to druga połowa zdecydowanie należała do "Miedziowych"."
normalnie taka bardzo kobieca logika wypowiedzi.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.