Josue - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Zagłębiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Przyzwoite noty uzyskali piłkarze Legii za piątkowy mecz z Zagłębiem Lubin. Najwyżej oceniliście występ Josue, który uzyskał ocenę 4,3 w skali 1-6. Nieco niższą notę otrzymał Paweł Wszołek - 4,0. Najniższa ocena trafiła do Ernesta Muciego - 2,9. W sumie oceniało 1051 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,3.

Josue 4,3
Wszołek 4,0
Boruc 3,7
Rosołek 3,7
Rose 3,5
Wieteska 3,5
Slisz 3,3
Sokołowski 3,1
Pekhart 3,1
Celhaka 3,1
Hołownia 3,0
Johansson 3,0
Skibicki 3,0
Nawrocki 3,0
Muci 2,9

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
zaba285 - 08.02.2022 / 21:20, *.grupaping.pl

nie wiem za co Josue ma tak wysoką notę... był mega irytujący. jedyne celne podanie które było coś warte do Skibickiego... reszta irytująca niecelnie, włącznie ze strzałem po którym zdobył bramkę Rosołek (może niektórzy tam widzieli podanie i stąd ta ocena?). według mnie 3 to max co powinien mieć, jak nie niżej.

odpowiedz
Ktoś napewno - 09.02.2022 / 11:20, *.ferlab.pl

@zaba285: znalazł się ten który nie oglądał meczu...

odpowiedz
jotjotjot - 08.02.2022 / 17:51, *.t-mobile.pl

Bardzo słaby mecz, lecz wygrany, i już od razu średnia skacze o jakiś 1 punkt.
Z naszych podstawowych zawodników można wyróżnić tylko Josue.

odpowiedz
Lemiesz Grochuw - 08.02.2022 / 09:22, *.52.135

Za co gruby tak wysoka nota? Przecież nie obronił strzału, który w niego leciał...

odpowiedz
HUGON - 07.02.2022 / 23:18, *.vectranet.pl

to grubemu dał taką notę chyba ślepy .Przecież ten człowiek nie potrafi wyskoczyć łapie tylko to co w niego leci ,najgorszy sort bramkarzy w lidze. Z takim kaleką trudno będzie obronić się przed spadkiem .No chyba że będą strzelać w grubasa.

odpowiedz
Singspiel - 08.02.2022 / 12:11, *.plus.pl

@HUGON: a gdzie byli defensywni? Gosc biegł z piłką i nikt do niego nie wyszedł. A u Ciebie jak zwykle winny bramkarz. Czemu nie zajmiesz sie swoim radomiem?

odpowiedz
HUGON - 08.02.2022 / 23:38, *.vectranet.pl

@Singspiel: W Radomiu nie byłem całe życie na LEGII ,urodziłem się na finiakach pewnie nie wiesz gdzie to jest podpowiem że przez kanalek piaseczyński widziałem LEGIE

odpowiedz
hajdukL - 07.02.2022 / 22:36, *.ar-network.pl

Wystawianie Skibickiego jest dla mnie analogiczną sytuacją do tej jaką mieliśmy w kadrze czyli Puchacz ciągnięty za uszy przez Souse. Jak dla mnie decyzje niezrozumiałe ale kibic widocznie nie wie wszystkiego... O tyle dobrze, że Vuko szybko zareagował na nierozważne zagrania Kacpra.
Co do Pekharta to nie zmieniam zdania i uważam, że szanownie nam panujący Miodousty za szybko na Tomku postawił krzyżyk. Ja cały czas pokładam w nim spore nadzieje i liczę na jego mocną walkę z rywalami, jak również kilka bramek.

odpowiedz
L - 07.02.2022 / 19:02, *.play-internet.pl

Ludzie kochani za co wy daliście Borucowi tą notę? Zawalił gola który padł po jedynym groźnym strzale na jego bramkę w tym meczu.

odpowiedz
Adson 78 - 07.02.2022 / 16:03, *.plus.pl

Hołownia za wysoko , Sokołowski za wysoko , Rosołek za wysoko , Pekhart za wysoko !!!

odpowiedz
Arek - 07.02.2022 / 15:58, *.tpnet.pl

Dziwi mnie, że ktoś Celhakę ocenia. Przecież on to jakoś na 4 minuty wszedł. Chociaż, jakby nie patrzeć przy bramce Wszołka udział miał.

odpowiedz
Tagi - 07.02.2022 / 13:08, *.vectranet.pl

Skrajne oceny w mediach , ale ja uważam że jest progres. Szczęście / skuteczność jeśli się potwierdzi , będzie dobrze. W defensywie musi wrócić pewność , bo niektórzy faktycznie są zbyt elektryczni. Jednak ruszyli chyba w dobrym kierunku.

odpowiedz
Mdread - 07.02.2022 / 13:05, *.co.uk

Johansson kazdy pojedynek wygrany co najmniej 4, pekhart tez walczyl sie cofal po kazda pilke

odpowiedz
???? - 07.02.2022 / 11:59, *.t-mobile.pl

Rosołek gdyby nie gol to bym nie wiedział że gość był na boisku , Boruc za interwencję bez rąk przy bramce no Wow.

odpowiedz
lucho_83 - 07.02.2022 / 11:17, *.virtuaoperator.pl

Chyba oglądałem inny mecz. Oceny jakbyśmy wygrali co najmniej z 4/5:0

odpowiedz
Darek - 07.02.2022 / 11:11, *.chello.pl

Bardzo wysokie oceny za to co zagrali.Skrzydła beznadziejne.Rosołek niewidoczy.Hołownia popełniający błędy.Beznadziejny Muci.
Gdy wynik byl niekorzystny Ci sami zawodnicy za ten sam mecz mieliby oceny w okolicach 1,7-2,0.

odpowiedz
Kibic - 07.02.2022 / 11:33, *.140.154

@Darek : liczy się zwycięstwo i drużyna.

odpowiedz