Luquinhas - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Do Lubina bez Luquinhasa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartek przed południem odbył się ostatni trening przed meczem z Zagłębiem Lubin. Zajęcia były zamknięte dla mediów. Po nich trener Aleksandar Vuković spotkał się z dziennikarzami, a następnie drużyna wyruszyła do Lubina. Szkoleniowiec przyznał, że w 20-osobowej kadrze na piątkowe spotkanie nie znalazł się Luquinhas. Brazylijczyk jest bardzo bliski odejścia z Legii Warszawa, a transfer może dojść do skutku w każdej chwili. W klubowym autokarze zabrakło także miejsca m.in. dla Lirima Kastratiego, który bardzo słabo prezentował się w ostatnich sparingach. Do Lubina pojechali natomiast Maik Nawrocki oraz Paweł Wszołek.

Przewidywany wyjściowy skład na mecz z Zagłębiem: Artur Boruc - Lindsay Rose, Mateusz Wieteska, Maik Nawrocki, Mattias Johansson, Bartosz Slisz, Patryk Sokołowski, Mateusz Hołownia, Josue, Tomas Pekhart, Rafael Lopes (Ernest Muci)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (48)

+dodaj komentarz
Kaz - 04.02.2022 / 21:11, *.t-mobile.pl

to jest jakiś kabaret!

odpowiedz
WoLa - 04.02.2022 / 17:55, *.tpnet.pl

A jeszcze niedawno Mioduski tak zachwalał Kastrata, widać że ten człowiek nie na zielonego pojęcia o piłce...

odpowiedz
miron - 04.02.2022 / 17:29, *.play-internet.pl

To co się teraz wyprawia w naszej Legii to jakaś masakra My naprawdę zamierzamy w stronę destrukcji przypomina mi to losy Skisły.

odpowiedz
Jasio 865 - 04.02.2022 / 17:03, *.play-internet.pl

Witajcie!!pozbyć się kluczowego gracza w momencie ,gdy ważą się lody drużyny ,czy spadnie czy nie ,to jest jawny SABOTAŻ!!!!TAK TAK!!!!!widać właściciel przedkłada kasę nad utrzymaniem!!!teraz będzie jeszcze trudniej!!!żal patrzeć co się dzieje z naszą Legią!!!pierwsze mecze pokażą czy mamy liczyć na utrzymanie czy spadek wręcz!!!

odpowiedz
j24 - 04.02.2022 / 13:15, *.209.147

Kastrati przyszedł za 1,2 miliona euro i po pół roku nie mieści się w 20 na mecz? W Zagrzebiu chyba grał w podstawowym składzie, więc jakieś umiejętności oprócz sprintu musi mieć. Na początku w Legii też prezentował się zresztą w miarę przyzwoicie. Jak to się stało że zaliczył taki regres?

odpowiedz
grzesiek - 04.02.2022 / 14:05, *.centertel.pl

@j24: moze i jest to dobry pilkarz, albo byl. Osiagnal moze swoj cel gra w dinamie zagrzeb , duza kasa i polozyl uja na dalszy rozwoj. A jak sie ktos sie rozwija to cofa sie w rozwoju...

odpowiedz
Coachbiedronka - 04.02.2022 / 12:19, *.play-internet.pl

Trzeba grac z kontry liczy się utrzymanie,1-5-4-1
Lepszy 1 pkt niż zero ,gramy na wyjeździe ,szansę upatruje w tym że Zagłębie niezgrane będzie,oby się udało wygrac, niestety nie jesteśmy faworytem. Potrzebujemy 26 pkt do spokojnego utrzymania. A Wszolek chory,czy oszczędzamy go niewiadomo na co.

odpowiedz
ad3232 - 04.02.2022 / 11:43, *.t-mobile.pl

ale skład, tak na miejsca 6-10, to jest dramat

odpowiedz
Matanjah - 04.02.2022 / 10:26, *.tpnet.pl

dramat... rozumiem kłopoty finansowe brak jakiś większych wzmocnień ale jak można sprzedać najlepszego zawodnika za 3mln ??? nawet puchar polski chyba odpuszczamy.... chyba że Vuko jest jakimś magikiem i wyciągnie z tych gamoni 150% mocy

odpowiedz
Becik - 04.02.2022 / 06:44, *.net.pl

Legia taka nie za mocna.
Skład na środek tabeli.

odpowiedz
Stary Po#eb - 04.02.2022 / 03:09, *.play-internet.pl

Podaje hasło- okoń!

odpowiedz
Jaro - 04.02.2022 / 08:05, *.centertel.pl

@Stary Po#eb:
Hasło okoń nadal aktualne !
A co do Legii powinna spokojnie zająć 8miejsce celem jest PP

odpowiedz
Zu(L)us - 04.02.2022 / 02:50, *.centertel.pl

Znów w plecy .Obym się mylił

odpowiedz
Marcel - 04.02.2022 / 00:34, *.t-mobile.pl

Trochę cyrk z tym Luquinhasem, miał być kapitanem, a zaraz odejdzie, więc wychodzi na to, że niepotrzebne to było.

odpowiedz
Afro - 04.02.2022 / 11:18, *.chello.pl

@Marcel: Może chcieli podbić cenę? Luquinhas to jeździec bez głowy, bez strzału i bez warunków fizycznych, już lepsze liczby wykręcił Kuchy w Pogoni.

odpowiedz
OWOCE OD MICHNIEWICZA..... - 03.02.2022 / 23:50, *.120.32

ZACZNĄ WRESZCIE WYGRYWAĆ BO JAK GRAŁ BRAZYLIJCZYK TO WSZYSCY NA NIEGO LICZYLI A TERAZ TO ONI BĘDA MUSIEĆ BIEGAĆ SZYBKO JAK ON...A ŻE ODCHODZI MOGLI SIE DOGADAĆ ŻEBY ZAGRAŁ POŻEGNALNY MECZ, A TAK WYCHODZI ŻE NIE WYBACZYŁ....

odpowiedz
Wolfik - 03.02.2022 / 23:27, *.mm.pl

Najdroższy nasz zawodnik nawet w roli turysty nie pojedzie. Fajnie się bawił ten Radzio...
Z niecierpliwoscią (i nie ma co ukrywać, z trwogą) czekam na występ naszego niedocenianego PO. Zwłaszcza przy rzutach rożnych Lubina...

odpowiedz
dave - 03.02.2022 / 23:45, *.aster.pl

@Wolfik: Spokojnie, ja nioe chcę snuć teorii spiskowych, ale po poprzedniej kadencji Vuko kiedy to odpadliśmy z pucharów przez jego upór bo wystawiał drewnianego Kulenovicia osztem Carlitosa bo ten pierwszy mimo że przestał cały mecz to wracał do obrony i to bardziej liczyło się dla Vuko niż bramki Hiszpana, to się zastanawiam czy Kastrati jako Kosowianin już jest z góry na przegranej pozycji u serbskiego trenera. Bałkańska krew, honor upór ponad wsystko nawet jakby miało to mieć złe konsekwencje dla klubu. A gdzie dziś jest Kulenovic? Więc niestety bronienie go wtedy za wszelką cenę nie miało sensu bo Dinamo mu pokazało ile jest wart.

odpowiedz
Mrok - 03.02.2022 / 22:58, *.chello.pl

Hołownia gra na pozycji Luquinhasa? Jeszcze trochę i będzie grał w ataku.

odpowiedz
Wolfik - 03.02.2022 / 23:28, *.mm.pl

@Mrok: Nasz skład generalnie powala na kolana...

odpowiedz
romano 17 - 03.02.2022 / 23:36, *.g-net.pl

Hołownia nie jest przewidywany do gry na pozycji Luquinhasa tylko Mladenovića. Luquinhas nigdy nie grał na wahadle...

odpowiedz
Wojtas - 03.02.2022 / 22:50, *.centertel.pl

Zrobili go kapitanem żeby podbić stawkę. Na 100% już wtedy wiedzieli, że chcą go kupić. A tak może parę setek więcej bo to w końcu kapitan.

odpowiedz
staruch - 03.02.2022 / 22:20, *.icpnet.pl

jestescie niepokonani tylko tabele wystarczy odwrocic zeby to zobaczyc bez napinki

odpowiedz
JEDYNY TAKI KLUB NA SWIECIE - 03.02.2022 / 22:13, *.204.115

Sam jestes Pinokio baranie!Pomysl nim cos napiszesz!Nie obrazaj Czlowieka,ktory ma wieksze jaja od twojej glowy!

odpowiedz
Kibic (L) - 03.02.2022 / 19:14, *.vectranet.pl

Słabo to rokuje jak kapitan pierwszy ucieka ze statku ...
Pinokio nie potrzebnie zrobił przedstawienie pod publiczkę z tym kapitanem ...
Powinien być kapitanem Polak, któryś z Arturów ...

odpowiedz
Pingwinowy stwór - 03.02.2022 / 18:36, *.vectranet.pl

Z tego skladu to oprócz tego że to beznadzieja,to można odczytać tylko Chaos!!!!!Nie widać bocznych obrońców którzy mieli by wspierać skrzydłowych,nie widać także skrzydłowych którzy mieli by atakować,oraz nie widać rozgrywającego, który by wziął się za prowadzenie drużyny podczas meczu.Jedyne co widać to 7 defensywnych zawodników którzy będą coś próbowali ale i tak im nie wyjdzie.Plus tego składu to...w zasadzie nie widzę żadnego. Trudno,kolejna porażka wkalkulowana w życie.
Bo tego meczu grając takim składem a nie innym na pewno nie wygraja

odpowiedz
Chdx - 03.02.2022 / 18:30, *.vectranet.pl

Tylko Legia????wracamy by walczyć ????

odpowiedz
Cebula - 03.02.2022 / 18:24, *.mycingular.net

A to nie jemu Vuko chcial dac opaske kapitanska chyba tylko dlatego by pozostal w klubie hahaha co za manipulacje ciekawe czy sam na to wpadl czy prezesik mu podpowoedzial

odpowiedz
Bbk - 03.02.2022 / 18:18, *.mycingular.net

A ja bym chcial zeby spadli moze to doproeadzilo by do zmian na najwazszych stanowiskach w klubie

odpowiedz
arek - 03.02.2022 / 18:34, *.chello.pl

@Bbk:
jakich zmian głupolu, mioduski sam siebie zwolni? dyr. sportowego już zmienili, trenera i jego ekipę też, co tu się ma niby jeszcze zmienić? niższa liga to nizsze wpływy i jeszcze większe dziadowanie... nawet nie chcę myśleć kogo wtedy zaczną ściągać, albo nie zaczną ale nasza młodzież nie nadaje się nawet na 1 ligę.

odpowiedz
olew - 03.02.2022 / 18:51, *.vectranet.pl

@arek: Nie ty jeden byś chciał, taki portal... ale LEGIA to POTĘGA

odpowiedz
kalosz - 03.02.2022 / 17:33, *.mm.pl

skoro nie jedzie znaczy nie jest juz zawodnikiem Legii:(

odpowiedz
L - 03.02.2022 / 16:32, *.aster.pl

Takim skladem nie bedzie w ogole szybkosci w ataku. Troche dramatycznie to wyglada. Skonczy sie wrzutkami na glowe Lopesa i Pekharta.

odpowiedz
OLaf - 03.02.2022 / 16:47, *.tpnet.pl

@L: Kastrati to ten najszybszy wahadłowy Europy którego Miodek tak zachwalał? Widać że Miodek zna się na piłce jak była minister sportu Joanna Mucha na sporcie... dziwne że Miodek nie pyta się kto wybiera drużyn z którymi Legia gra co weekend...

odpowiedz
Paweł - 04.02.2022 / 18:52, *.play-internet.pl

@OLaf: ale jak wyprowadzać majątek i gotówkę z klubu w białych rękawiczkach wie znakomicie

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 03.02.2022 / 15:57, *.orange.pl

Króciutka kołderka, widmo spadku coraz bliżej. Teraz tylko ambicja może pomóc. Cytując klasyka - Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić :)

odpowiedz
lol - 03.02.2022 / 16:37, *.aster.pl

@FC_ŻYRARDÓW: tak, druzyna, ktora zdobyla mistrzostwo Polski spadnie z ligi, bo stracila jednego pilkarza - Luquinhasa :D Wierzysz w to co piszesz?

I jaka krotka kołderka? Mozna z pozostalych pilkarzy ulozyc drugi, silny sklad: Miszta - Mladen, Hanior, Charatin, Jedza, Wszolek- Celhaka, Strzalek - Muci, Kastrati, Rosolek/Wlodarczyk. I jeszcze sie nawet Ribeiro i Skibicki nie zmiescili. Faktycznie bardzo krotka kolderka, tylko 2 pilkarzy na kazda pozycje.

odpowiedz
Dedi - 03.02.2022 / 18:57, *.plus.pl

@lol: Nik nie życzy tego naszej L ale trochę pokory A SCHALKE? po zimowej przerwie nadal wszystko przegrywało i spadło. Cała nadzieja w tym że ta liga to nie bundesliga.

odpowiedz
77/82 - 03.02.2022 / 22:15, *.chello.pl

@lol: nie jednego, bo odszedł też Juranovic, Wszołek pół roku nie grał w piłkę, nie ma Kapustki a reszta jest bez formy. Nie ma co porównywać Legii która zdobyła mistrzostwo z tym co jest teraz.

odpowiedz
Juri - 03.02.2022 / 15:42, *.centertel.pl

Jeszcze nie odszedł i nie gra?

odpowiedz
Marcos - 03.02.2022 / 15:38, *.com.pl

Jakbym dostał ofertę z Nowego Jorku to też bym wyjechał. Kasa większa, bliżej domu.
Poza tym to z niego żadna gwiazda. Na naszym podwórku to jeszcze coś grał, no ale w pucharach to grał piach .
Przez tyle czasu nawet nie potrafił słowa po polsku powiedzieć. Zero ambicji.
No ale dzięki za wszystko. Powodzenia

odpowiedz
Jenkier - 03.02.2022 / 23:29, *.centertel.pl

@Marcos : Zero ambicjii? Z tego powodu że nie nauczył sie j. polskiego? Jednego z najtrudniejszych na globie. Podejście do tematu pierwsza klasa. Każdy piłkarz z polskiej ligi odszedłby do mls a ogólnie to każdy obcokrajowiec twierdzi że polska liga to przerywnik do wypromowania się i transferu do silniejszej ligi głąbiee w gołąbkach.... Buahaha

odpowiedz
Lolo - 03.02.2022 / 15:33, *.plus.pl

A czego się spodziewaliście? Po autokarze miał dość! Dlatego szukał i znalazł!

odpowiedz
DYBEK - 03.02.2022 / 15:31, *.landirenzo.pl

Panowie uciekł nie uciekł po prostu dostał dużo lepsza ofertę wiec z niej korzysta, kasa musi się zgadzać :). Bliżej domu, Większa kasa...nie dziwię się.

odpowiedz
mart - 03.02.2022 / 15:11, *.chello.pl

Tyle co został kapitanem i nie zdarzył założyć opaski kapitańskiej. Szkoda mi, że odchodzi za czapkę gruszek serducho na boisku zostawiał a i po rozmowie wychowawczej nie uciekł jak ten co dzisiaj imprezuje w Zagrzebiu... W CRO tylko Hajduk!

odpowiedz
Ja - 03.02.2022 / 15:23, *.vectranet.pl

@mart: Nie wiem, czy jesteś tego świadomy ale Hajduk wafluje się z Górnikiem :) Tak czy owak, życzę Mahirkowi żeby i tam sobie wybierał mecze, w których się będzie starał i te drugie. Na pewno daleko na tym zajedzie.

odpowiedz
Bartek - 03.02.2022 / 15:25, *.chello.pl

@mart: nie uciekł... no właśnie ucieka, tylko, że zrobił to w ładnym stylu. Co nie zmienia faktu, że na bank od zdarzenia z autokaru szukał klubu.

odpowiedz
:o) - 03.02.2022 / 17:26, *.chello.pl

@Bartek: Jesteś histeryczny jak dziewica w kąpieli. On po prostu zmienia pracę na lepszą. Futbol to robota o zasięgu międzynarodowym. Ciągle ktoś "ucieka" od nas, do nas, na całym świecie. Era podwórkowych drużyn, które kocha cała kamienica, a nawet osiedle to już prehistoria.

odpowiedz