fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 21. kolejki Ekstraklasy. Kolejna porażka Legii

Mishka, źródło: Legionisci.com

Zakończyła się 21. kolejka Ekstraklasy. Na początek Górnik Łęczna podzielił się punktami ze Śląskiem, a Cracovia pokonała Lechię. W sobotę Wisła Kraków przegrała u siebie ze Stalą, a Radomiak uległ u siebie Rakowowi - to pierwsza porażka beniaminka na własnym stadionie w obecnych rozgrywkach. Prowadzący aktualnie w tabeli Lech rozgromił ostatnią Termalikę. W niedzielę Pogoń pokonała Zagłębie, a Legia zaliczyła kolejną, 14. już porażkę w obecnym sezonie. Na zakończenie kolejki Jagiellonia wygrała 2-1 w Zabrzu.

21. kolejka:

Górnik Łęczna 1-1 Śląsk Wrocław
Cracovia 2-0 Lechia Gdańsk
Wisła Kraków 0-1 Stal Mielec
Radomiak Radom 0-1 Raków Częstochowa
Lech Poznań 5-0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Wisła Płock 0-2 Piast Gliwice
Pogoń Szczecin 2-1 Zagłębie Lubin
Legia Warszawa 0-1 Warta Poznań
Górnik Zabrze 1-2 Jagiellonia Białystok

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

WYNIKI SONDYCzy Legia Warszawa spadnie z Ekstraklasy w sezonie 2021/22?
SUMA GŁOSÓW: 41954
START: 22.11.2021 / KONIEC: 01.05.2022

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
(L) - 15.02.2022 / 05:27, *.t-mobile.pl

A kiedy jest szansa na powrót na boisko Bartka Kapustki? To chyba jedyny ofensywny, który może nam teraz pomóc, chociaż wiemy jak to po takiej przerwie

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 14.02.2022 / 23:46, *.play-internet.pl

Hahaahahah a te barany wymysliły sobie transfer Góralskiego - Iście genialny pomysł !Kolejny pomocnik z inklinacjami defensywnymi .Pozwolę sobie zwrócić uwagę na jedną istotną okoliczność .Otóż Legia cierpi na deficyt kreatywnych ,ofensywnych graczy i chyba zawodników o takim profilu należałoby pozyskać w pierwszej kolejności .

odpowiedz
Mietek - 14.02.2022 / 22:45, *.vectranet.pl

Od jutra kibicuje Lechowi Poznan. Bedę jezdził na mecze do Poznania. Autostradą to niedaleko.

odpowiedz
LG - 15.02.2022 / 03:06, *.chello.pl

@Mietek: won kibicu sukcesu

odpowiedz
Kamień - 15.02.2022 / 06:03, *.chello.pl

@Mietek: w drugiej lidze lepiej kibicować?

odpowiedz
Paweł - 14.02.2022 / 20:29, *.play-internet.pl

Kucharz walcz nie poddawaj się. Dasz radę. Zdrowiej

odpowiedz
Prawdziwy kibic - 13.02.2022 / 21:09, *.play-internet.pl

Każdy komu zależy na Legii nie powinien chodzić na mecze i pchać kasy pudłował. Lepiej jak spadniemy i ktoś nas kupi. Pudel po spadku zbankrutuje! Jest dobrze !! Za dwa lata jesteśmy mistrzami bez obaw.
Tylko Legia
Przestańcie wreszcie pchać pudlowi kasę i nie kupujcie biletów !!!

odpowiedz
Z Wielkopolski - 13.02.2022 / 21:00, *.play-internet.pl

Wczoraj napisałem na waszym portalu, że Warta wygra na Legii. Usunęliście ten wpis. Współczuję stanu umysłowego. Nie dopuszczacie myśli o słabości Legii. Żyjecie w iluzji. Zrozumcie, że Legia przeżywa najgłębszy kryzys od lat. I miejcie odwagę zmierzyć się z prawdą. Nie wyobrażam sobie ligi bez Legii. I nie jestem wrogiem Legii. Stwierdziłem tak, ponieważ uznałem iż legia może tego meczu nie wygrać. Warta jest na luzie. Spadnie, to nie będzie dramatu. Legia jeśli spadnie, to świat się zatrzyma. Tak uważam.

odpowiedz
Roben - 13.02.2022 / 20:11, *.cyfrowypolsat.pl

Wieczór Borubara!

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2022 / 17:03, *.mm.pl

No to praktycznie znamy druzyny, które ten sezon skończą "na pudle". Nie sądzę, by ktoś pomieszał szyki tej trójce. Pozostaje kwestia kolejności.

odpowiedz
@Szpic - 12.02.2022 / 21:52, *.mm.pl

Masz 100% racji, ale nie spodziewałem się, że będziemy musieli patrzeć na...nikogo nie obrażając wyniki takich drużyn

odpowiedz
Szpic - 12.02.2022 / 21:59, *.chello.pl

@@Szpic: Cytując; "taki mamy klimat" w Legii w tym sezonie niestety.

odpowiedz
Szpic - 12.02.2022 / 21:40, *.chello.pl

Wyniki na razie są korzystne Wisła i Termalica w łeb, Łęczna remis, jutro Zagłębie przegra w Szczecinie i brakuje tylko wygranej (w jakimkolwiek stylu) z Wartą, a nie będzie już to tak tragicznie wyglądało w tabeli. Trzymajmy kciuki za L.

odpowiedz
Wolfik - 12.02.2022 / 20:03, *.mm.pl

Radomiak mnie osobiście ani nie ziębi, ani nie parzy. Ale jak ich prezio zaczyna inwestować w Portugalczyków hurtem, to nic z tego dobrego za chwilę nie wyjdzie.

odpowiedz
Wolfik - 12.02.2022 / 12:01, *.mm.pl

No i proszę. Pogonili "wielkiego taktyka" i "gwiazdę trenerską" z Krakowa i mecze w wykonaniu Cracovii da się oglądać. Ale trzeba było przemeczyć te kilka sezonów...

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 14:39, *.chello.pl

@Wolfik: To jest człowiek z dużymi zaburzeniami, dziwię się że ktokolwiek rozważał danie mu szansy.

odpowiedz
Sfinks - 11.02.2022 / 20:11, *.vectranet.pl

Ufff... Łęczna nie wygrała. Nigdy nie myślałem, że dożyję tak pasjonującej walki o utrzymanie. Dzięki Miodek!

odpowiedz
BARDZO CIEKAWE SPOTKANIE... - 11.02.2022 / 15:32, *.102.123

SŁONIKI WYGRAJĄ SENSACYJNIE, CZESIO ZADZWONI GDZIE TRZEBA KASA LESZKOWI SIE PRZYDA

odpowiedz
Anty vuko - 12.02.2022 / 21:56, *.icpnet.pl

Masz problemy z łbem idą na mistrza jeden remis o niczym nie świadczy craksa nie taka słaba martwym się o nas

odpowiedz
Wolfik - 11.02.2022 / 13:56, *.mm.pl

Ja jestem średnim optymistą w przeciwieństwie do większości Kolegów z forum. Wygrana, jesli bedzie zrodzi sie w bólach. Obyśmy nie musieli odrabiać strat, bo w tym zestawieniu personalnym może się to okazać niemozliwe.

odpowiedz
Sputnik 44 - 11.02.2022 / 15:03, *.vectranet.pl

@Wolfik: No właśnie widać po Kolegi ostatnich wpisach, że wiara przygasa... I choć sam załamuję ręce patrząc na to co dzieje u nas to zalecam spokój - nie spadniemy bo ta liga jest jeszcze gorsza ;)

odpowiedz
Daszka - 12.02.2022 / 19:58, *.chello.pl

@Sputnik 44: tak do końca, to już nie można twierdzić, że ta liga jest jeszcze gorsza; rozumiem od obecnej Legii.
Osobiście jestem umiarkowanym optymistą nie tyle w kwestii wygrania kolejnego meczu ile utrzymania się w ESA. I przez taki pryzmat postrzegam kolejne ligowe potyczki. Taki sposób "kibicowania" naszej drużynie redukuje stres i chroni zdrowie.
Polecam...

odpowiedz
Daszka - 13.02.2022 / 19:55, *.chello.pl

Ps.: po dzisiejszym blamażu moja "recepta" nabiera dodatkowej wartości...

odpowiedz
MichalLegia - 11.02.2022 / 10:40, *.inetia.pl

Radomiak - Raków dodatkowo online na TVP Sport

odpowiedz
Pawełek - 11.02.2022 / 09:35, *.netfala.pl

Wygramy a łach przegra i nadrobimy kolejne punkty. Ja cichaczem liczę jeszcze na mistrza w tym sezonie.

odpowiedz
Sputnik 44 - 11.02.2022 / 10:33, *.t-mobile.pl

@Pawełek: nikomu o tym nie mów bo trafisz do psychiatryka! Ja liczę na górną część tabeli i Puchar Polski. No i że Amica nie zdobędzie nic - takie osiągnięcia jaki jubileusz...

odpowiedz
olew - 11.02.2022 / 11:14, *.vectranet.pl

@Pawełek: Też myślę że wygramy, a Lech zostanie pokaleczony, ale na mistrzostwo mamy szanse arytmetyczne wyłącznie, bo gramy słabo, no przynajmniej na razie słabo. Legia powinna wiosna zbudować drużynę z młodych na przyszły sezon, bez napinki na mistrzostwo w tym sezonie. Raz na kilka sezonów ktoś inny musi być mistrzem, bo to atrakcja jest i sensacja, a liga bez sensacji znudzi.

odpowiedz
Olo - 12.02.2022 / 03:38, *.chello.pl

@Pawełek: Stary, wróć do podstawówki, bo nie umiesz liczyć. Legia już nie ma żadnych szans na mistrza, nawet na podium.

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 20:43, *.play-internet.pl

@olew: ta, łatwo jest grać bez napinki kiedy i tak już się nie ma na nic szansy

odpowiedz
Olo - 16.02.2022 / 01:28, *.chello.pl

@olew: I jak tam Panowie wasze mądrości? Warto tak z siebie głupka robić publicznie?

odpowiedz