Legia II - Motor. Dawid Dzięgielewski - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

Sparing: Legia II Warszawa 0-2 Motor Lublin

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu sparingowym rezerwy Legii Warszawa przegrały 0-2 z Motorem Lublin. W spotkaniu wystąpiło trzech zawodników z szerokiej kadry pierwszej drużyny - Kacper Tobiasz, Ramil Mustafajew i Igor Strzałek. Spotkanie rozegrane na sztucznym boisku w Legia Training Center oglądali trener pierwszej drużyny Aleksandar Vuković i dyrektor sportowy Jacek Zieliński.

Do przerwy gości wygrywali 1-0 po skutecznie wykonanym rzucie karnym. Chwilę wcześniej boisko za czerwoną kartę musiał opuścić Kacper Tobiasz, który obraził sędziego po tym, jak ten dopatrzył się faulu naszego bramkarza w polu karnym. Jego miejsce między słupkami zajął Jakub Trojanowski. W końcówce drugiej połowy rywale przechwycili piłkę na środku boiska i prostopadłe podanie otrzyamał Sebastian Rak, który minął Trojanowskiego i wpakował piłkę do bramki.

Sparing: Legia II Warszawa 0-2 (0-1) Motor Lublin
0-1 - 44' Rafał Król (karny)
0-2 - 88' Sebastian Rak

Legia II: 59. Kacper Tobiasz (44' 12. Jakub Trojanowski) - 26. Jehor Macenko (46' 22. gracz testowany), 18. Karol Noiszewski, 26. Patryk Konik (74' 15. Jakub Rutkowski) - 19. Jakub Kwiatkowski (66' 23. Dawid Kiedrowicz), 8. Filip Laskowski (60' 6. Kacper Gościniarek), 21. Patryk Pierzak, 20. Kacper Skwierczyński (60' 11. Jakub Czajkowski) - 7. Dawid Dzięgielewski (46' 5. Bartosz Widejko), 9. Arkadiusz Ciach (46' 24. Wiktor Kamiński), 17. Ramil Mustafajew (46' 14. Igor Strzałek)

Motor: Sebastian Madejski (60' Michał Lach) - Marcin Michota, Bartosz Zbiciak (46' Igor Pytka), Maksymilian Cichocki, Paweł Moskwik, Piotr Kusiński, Tomasz Kołbon (46' Michał Wojtowicz), Arkadiusz Bednarczyk, Damian Sędzikowski (46' Bartłomiej Kafel), Sebastian Rak, Rafał Król.

żółte kartki: Rutkowski (Legia II) - Moskwik, Cichocki (Motor)
czerwona kartka: Tobiasz

Strzały (celne): Legia 6 (3) - Motor 12 (8)