fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ćwierćfinał Pucharu Polski 2 marca

Woytek, źródło: PZPN

Ustalone zostały terminy wszystkich meczów 1/4 finału Fortuna Pucharu Polski. Mecz Legia Warszawa - Górnik Łęczna odbędzie się w środę, 2 marca o godzinie 20:45 na stadionie przy Łazienkowskiej 3.

Terminy pozostałych spotkań ćwierćfinałowych:
1.03.2022 (WT) 18:00 Olimpia Grudziądz - Wisła Kraków
1.03.2022 (WT) 20:45 Arka Gdynia - Raków Częstochowa
2.03.2022 (ŚR) 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań

Najbliższe mecze Legii:
13.02.2022 (ND) 17:30 Legia Warszawa - Warta Poznań
19.02.2022 (SO) 20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa
25.02.2022 (PT) 20:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków
02.03.2022 (ŚR) 20:45 Legia Warszawa - Górnik Łęczna (PP)

Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Terminarz Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Mecz i rewanż - 11.02.2022 / 09:43, *.virtuaoperator.pl

Cały czas się dziwię, że na poziomie 1/4 gramy nadal tylko 1 mecz bez rewanżu. To jednak jest poziom rozgrywek, gdzie gra na własnym boisku - i to wynikająca z losowania, a nie rozstawienia/efektu lepszej gry na wcześniejszym etapie - jest sporym atutem.

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 10.02.2022 / 13:24, *.52.135

W półfinale Arka, finał z Wisłą - wspomnicie moje słowa

odpowiedz
moguai - 10.02.2022 / 19:24, *.vtelecom.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze:
A co jeśli nie wróżbito

odpowiedz
Ciekawy - 10.02.2022 / 13:19, *.com.pl

Redakcjo, u konkurencji na l.net podano przedwczoraj newsa, że ligowy mecz ze Śląskiem odbędzie się 7.03 (poniedziałek) o 19? Czy macie też takie info? Bo wydaje się to dziwne, na oficjalnej też nic nie ma

odpowiedz
Arkadiusz - 10.02.2022 / 11:49, *.net.pl

Szkoda ze nie o 23!!!

odpowiedz
odp - 10.02.2022 / 12:26, *.plus.pl

@Arkadiusz: nie narzekaj - 21 to super godzina

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 10.02.2022 / 13:14, *.play-internet.pl

@odp: dla kogo? np. powinno być mnóstwo grup z młodzieżą na tym meczu, a mecz skończy się ok. 22.35-40 lub ok. 23.30 jeśli będzie dogrywka. Po prostu pogięło ich- w tym przypadku pzpz i polsatsport. Myślę, ze dla większości jest to zła godzina, zbyt późna.

odpowiedz
oLaf - 10.02.2022 / 15:24, *.vectranet.pl

@SŁAWEK(L): racja, to nie lato gdzie jest ciepło tylko zima , dodatkowo przyjazd na 19:00 lub 19:30 to ok, i dzieciaki luz, a tak jak obecnie to przy dogrywce kończymy minut przed północą... nawet autobusy nie jeżdzą wtedy "zbyt często"....

odpowiedz
R. - 10.02.2022 / 20:45, *.chello.pl

@oLaf: Wszystko to nie obchodzi dziś mnie, kiedy gra ukochana Drużyna ...

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 10.02.2022 / 21:20, *.play-internet.pl

@R.: w tym przypadku nie obchodzi to pzpn-u, a przede wszystkim polsatusport,
powinna być godz. godz. 20 lub 20.15 max

odpowiedz