Robert Ivanov i Dawid Szymonowicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (161)

+dodaj komentarz
Gg - 13.02.2022 / 21:40, *.centertel.pl

Wiślak nie usraj się czasem Martw się lepiej o swoją skisle.a do poznaniaków z Wronek gdzie byliście ostatne 5 lat .gdyby nie Amica lech z ligi znika.graja dzięki Amice na ich licencji i się srają wstyd .je...ć poznan

odpowiedz
M3 - 14.02.2022 / 10:35, *.zus.pl

@Gg: Dokładnie, niebieskie pionki, jesteście amika wronki !

odpowiedz
I to zgubiło Vuko! - 13.02.2022 / 20:53, *.virginm.net

Olomanolo - 17 minutes ago, * .207.205
The question is why is Pekhart wood playing and not young Włodar ???

odpowiedz
Mrok - 13.02.2022 / 21:27, *.chello.pl

@I to zgubiło Vuko!: You didn`t see Włodar today? They are both shit value.

odpowiedz
p[eoqrjkv - 13.02.2022 / 20:06, *.chello.pl

Ośmiu zawodników Legii i dwóch z Warty w polu karnym a my tracimy bramkę.

Wg mnie to był mecz kluczowy, przegraliśmy wiec teraz wszyscy już wiedzą ze nic się po przerwie zimowej nie poprawiło. Król jest nagi.

Teraz jak pewni ludzie dobrze pokombinują to możemy się szykować na spółdzielnię, która z przyjemnością pozbędzie się Legii z Ekstraklasy. To proste jak konstrukcja cepa. Okazja jest znakomita. Pozbędą się za jednym zamachem Legii i nieudacznego Darusia, któremu kiedyś się wydawało, że będzie rozdawał karty w PZPN-ie i bez wątpienia zalazł za skórę kilku ludziom.

odpowiedz
Mączyński - 15.02.2022 / 11:59, *.plus.pl

@p[eoqrjkv: Jemu się wydawało, że będzie rozdawał karty w Europie, tylko po Michniewiczu to mu talia się rozsypała.

odpowiedz
Olomanolo - 13.02.2022 / 19:49, *.207.205

1 liga tam grają NAJLEPSI ( zawsze pisałem że Legia nie spadnie to zaczynam się obawiać bo z kim teraz tu mają wygrywać aby się utrzymać ?)

odpowiedz
Tebe100 - 13.02.2022 / 19:43, *.138.80

Baletnica w bramce Legii. Brawo ajtuj...

odpowiedz
Echhh - 13.02.2022 / 19:32, *.aster.pl

Był piach i jest piach. Szczęście też sie skończylo, Panowie żal na was patrzeć, jak się okazuje, tu nie chodzi o trenera, tylko o was. Jesteście po prostu żenująco słabi.

odpowiedz
Adam - 14.02.2022 / 01:30, *.play-internet.pl

@Echhh: Trener też zaden niestety

odpowiedz
I raz i dwa - 13.02.2022 / 19:31, *.7.41

Artur Boruc dziękujemy!!!!!

odpowiedz
I raz i dwa - 13.02.2022 / 19:29, *.7.41

Artur Boruc dziękujemy!!!!!

odpowiedz
Hycel - 13.02.2022 / 19:29, *.play-internet.pl

Gnoje nie piłkarze gwiazdeczki z dupy wzięte tyle można o was powiedzieć

odpowiedz
I raz i dwa - 13.02.2022 / 19:29, *.7.41

Artur Boruc dziękujemy!!!!!

odpowiedz
Krislegia - 13.02.2022 / 19:29, *.matrixinternet.pl

To się grubas doigrał

odpowiedz
Wiślak - 13.02.2022 / 19:27, *.play-internet.pl

Do zobaczenia w przyszłym sezonie w 1 lidze. Legia i Wisła to będzie tam klasyk.

odpowiedz
grzesiek - 13.02.2022 / 19:27, *.centertel.pl

bardzo wysokie kursy na Warte byly to duzo wyjasnia...

odpowiedz
Sarcastico. - 13.02.2022 / 19:30, *.orange.pl

@grzesiek: Tak tak głąbie tłumacz sobie...

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2022 / 19:44, *.mm.pl

@Sarcastico: Obrażanie się wzajemne jest nam niepotrzebne. Gdzie indziej powinnismy wyładować swoje złości.

odpowiedz
Grinder - 13.02.2022 / 19:25, *.chello.pl

no niestety w ten weekend same porażki, na różnych sportowych poziomach

odpowiedz
wawa3 - 13.02.2022 / 19:20, *.net.pl

Legia spadnie, wojna będzie !!!

odpowiedz
Xxc - 13.02.2022 / 19:20, *.35.29

@Syn trenera: prezes profesjonalista juz opuścił stadion. Powinny go przyspawac do tego krzesełka by w końcu zobaczyl co z robił z Legii... Inwestycja w akademie a wszystkich zdolnych młodych oddaje sie za darmo, którzy po roku w innych klubach odchodza za tyle co u nas jeden z najlepszych po kilku sezonach. W zamian za to szrot bez możliwości odsprzedaży...

odpowiedz
Redi - 13.02.2022 / 19:20, *.play-internet.pl

Ciekawe w jakiej cenie będą bilety na 1 lige

odpowiedz
Lamborghini - 13.02.2022 / 19:17, *.play-internet.pl

Mamy drużynę na 2 ligę i ten fakt to już pewnik ale dopiero za dwa lata. Nie ma drużyny. W 5akiej sytuacji to nawet Vuko nie da rady w 1 lidze. Dobrze, że nie kupiłem karnetu na wiosnę cała drużyna do wymiany. Najlepszych sprzedać i budować Legię od początku troszkę młodych w rezerwach jest przyszłościowych. A ch...j z tą Legią. Wściekłość na nich to za mało .

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.02.2022 / 19:15, *.t-mobile.pl

Skoro Warta jest zbyt silna, to by było na tyle...

odpowiedz
Olomanolo - 13.02.2022 / 19:15, *.207.205

Pytanie dlaczego gra drewno Pekhart a nie młody Włodar ???

odpowiedz
Tomek - 13.02.2022 / 21:05, *.17.84

@Olomanolo : bo młody Wlodar to jeszcze większe drewno

odpowiedz
Rafix - 13.02.2022 / 19:14, *.chello.pl

Gdyby Michniewicz tak nie zajechał zawodników i nie zawalił okresu przygotowawczego to byśmy połknęli Warte.

odpowiedz
Mr Martini - 13.02.2022 / 19:13, *.plus.pl

Boruc, jesteś taki król Artur, jak z koziej dupy trąba. Legia zimą nie ściągnęła żadnego bramkarza, bo żaden nie chciał przyjść, skoro numerem 1 ma być Boruc. No to dziś Boruc pokazał jaki z niego numer 1.

odpowiedz
Adi - 13.02.2022 / 19:12, *.orange.pl

Mi tą wygląda jakby oni nie chcieli wygrywać.

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 19:28, *.play-internet.pl

@Adi: może celowo chcą spaść, licząc że to przegoni pudla. Coś jak gra pod zwolnienie trenera

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.02.2022 / 19:11, *.t-mobile.pl

Papszun musi czuć ogromną ulgę, że tu nie przyszedł, trener Pogoni wali ze śmiechu. A nowy dyrektor Legii drapie się w głowę i zaczyna casting na trenera od początku. A gdzie jest ,,prezes tysiąclecia,,?

odpowiedz
Gajowy - 13.02.2022 / 19:33, *.getfiber.pl

@Leśny Dziadek: wyszedł z boiska pewnie napisać w mediach kogo chciałby na trenera ....

odpowiedz
LEX - 13.02.2022 / 19:11, *.plus.pl

Drugie miejsce w tych zawodach to i tak dobry wynik

odpowiedz
Paweł - 13.02.2022 / 19:10, *.play-internet.pl

To będzie naprawdę ciężka walka do ostatniej kolejki o utrzymanie. Ciekawe tylko czy ten kudłaty klaun zdaje sobie z tego sprawę. Nie pojęte jak można przez niecały rok tak nisko upaść z pozycji ligowego hegemona.

odpowiedz
Bar Nabiał - 13.02.2022 / 19:09, *.vectranet.pl

Po bramce dla Warty stwierdziłem,że Legia powinna całą obronę wysłać na zbliżającą się paraolimpiadę.To nic ,że dyscypliny zimowe.Zawsze coś się znajdzie

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 19:12, *.play-internet.pl

@Bar Nabiał: paraolimpijczycy to profesjonalni, ciężko pracujący sportowcy. Nasi by tam nie pasowali.

odpowiedz
Gajowy - 13.02.2022 / 20:27, *.getfiber.pl

@Bar Nabiał: nie ubliżaj paraolimpijczyków oni naprawdę wkładają serce do zawodów

odpowiedz
PO)L)ubiony - 13.02.2022 / 19:07, *.aster.pl

Żyleta lży sędziego, który podjął słuszną decyzję. O Mioduskim ani słowa...

odpowiedz
Peterman - 13.02.2022 / 19:05, *.chello.pl

Słowak coś ty narobił

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 19:05, *.play-internet.pl

Artur coś Ty odj...ał xD

odpowiedz
Syn trenera - 13.02.2022 / 19:03, *.play-internet.pl

Hahahaha Vuko motywator i wybitny taktyk... Piłkarze ambitni i walczący a na czele prezes profesjonalista...Sięgnęliśmy dna....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.02.2022 / 19:03, *.t-mobile.pl

Czas zejść na ziemię i wreszcie zrozumieć wszystko. Żaden trener tu nie przyjdzie, żaden normalny zawodnik nie będzie chciał grać w klubie, który prowadzi obesrany klaun, stojący nago na arenie, spryskanej szambem. W tej sytuacji pisanie o czymkolwiek, nie ma żadnego sensu.

odpowiedz
Slay - 13.02.2022 / 19:03, *.centertel.pl

Nie sądziłem , że Legia spadnie z Ekstraklasy.

odpowiedz
Paweł - 13.02.2022 / 19:03, *.play-internet.pl

Boruc to powinien chyba zakończyć już karierę w Legii. Wiek zrobił swoje.

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2022 / 19:02, *.mm.pl

Boruc powinien mimo wszystko być mądrzejszy. Jesli tacy zawodnicy traca głowę, oznacza to jedno - spadamy z ligi.

odpowiedz
Lex - 13.02.2022 / 19:02, *.plus.pl

Widać taktykę i technikę ćwiczoną w Dubaju

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2022 / 19:01, *.mm.pl

To juz frustracja.... tego meczu nie wygramy.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 13.02.2022 / 19:01, *.plus.pl

Zieliński ma czas żeby szukać wzmocnień na 1 ligę

odpowiedz
Syn trenera - 13.02.2022 / 19:00, *.play-internet.pl

Zero zaangażowania i wiecznie uśmiechnięty Wesołek,Lopesa i Pekharta nie ma na boisku..zaraz dostaniemy druga i koniec..Ciężko będzie się u trzymać...bez ambicji..

odpowiedz
Nh1234 - 13.02.2022 / 18:58, *.grefnet.pl

Po co szukać wzmocnień czas na pierwszą ligę... Koniec Ekstraklasy dla Legii......tak dalej... Kara byłaby dla Was gra przy pustych trybunach....

odpowiedz
Po(L)ubiony - 13.02.2022 / 18:54, *.aster.pl

Wszyscy wiedzieli, że Wszołek nie potrafi centrować. W ostatnich 6 miesiącach, zagrał 17 minut. To kiedy miał się tego nauczyć?

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 18:57, *.play-internet.pl

@Po(L)ubiony: najlepsze były komentarze, że sam trening w bundeslidze dużo mu dał.

odpowiedz
Antyczesio - 13.02.2022 / 18:59, *.plus.pl

@Adam: właśnie widać

odpowiedz
Lolo - 13.02.2022 / 18:54, *.orange.pl

Nadzieja umiera ostatnia. Lałbym pasem na gołą d..ę tych kopaczy.

odpowiedz
Simon - 13.02.2022 / 18:53, *.vectranet.pl

czyli mecz z zaglebiem to przypadkowe tylko zwyciestwo

odpowiedz
Sarcastico. - 13.02.2022 / 18:51, *.orange.pl

Nie dziwię się, że Pawełek w Unionie zagrał 15min przez całą rundę :D


odpowiedz
:) - 13.02.2022 / 18:56, *.plus.pl

@Sarcastico. : Może było dużo kontuzji kartek i covid to musieli go wstawić do skladu hehe

odpowiedz
KaroL - 13.02.2022 / 18:49, *.chello.pl

Czemu Lopes wyszedł wogole z szatni

odpowiedz
:/ - 13.02.2022 / 18:51, *.plus.pl

@KaroL : zapytaj Vukovicia

odpowiedz
Sarcastico. - 13.02.2022 / 18:45, *.orange.pl

Hahahahah ale kabaret. Ale inwalidzi. Co to kuźwa jest hahahaah

odpowiedz
Walczyć trenować - 13.02.2022 / 18:44, *.plus.pl

Dopóki tu nie będzie prawdziwego TRENERA tylko ,,Vuko" kolega z boiska niektórych grajków to nie będzie ekstraklasy tylko 1 Liga.

odpowiedz
MarioL - 13.02.2022 / 18:48, *.wanadoo.fr

@Walczyć trenować: na Legii ten problem jest od kilku lat.

odpowiedz
:) - 13.02.2022 / 18:49, *.plus.pl

@Walczyć trenować: Zgadzam się za ten klub żaden z Rose'ow i innych Johanssonów nie będzie umierał ani tymbardziej słuchał jakiegoś ,,Vuko" tu trzeba charyzmy na ławce trenerskiej jakiegoś zamordysty co zrobi tzw suszarkę.

odpowiedz
MarioL - 13.02.2022 / 19:01, *.wanadoo.fr

@:): zgadzasię.Najeazniejsze jest to ze potrzeba trenera który zna się na swoim fachu i ma jakieś doświadczenie,osiągniecie,a nie jak do tej pory albo byli uczniowie,albo nieudacznicy.Jedynie Czerczesow nadawał się na trenera.

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera kto by to nie był - 13.02.2022 / 18:42, *.plus.pl

Było brać Ojrzynskiego albo Czerczesowa póki byli wolni oni by wzięli te wkłady za mordę.Teraz tylko Okuka innej opcji nie ma bo tu nie ma ambicji nie ma mentalności agresji jest tylko zbieranina wkładów które hańbią te koszulki.

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 18:52, *.play-internet.pl

@Wielki fan nowego trenera kto by to nie był: nie żyj przeszłością

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 13.02.2022 / 18:58, *.plus.pl

@Adam:on żyje przeszłością bo o przyszłości strach myslec

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 19:22, *.play-internet.pl

@Kibic z what's up'a: w sumie mogę to zrozumieć

odpowiedz
Dragan - 13.02.2022 / 19:31, *.virginm.net

@Wielki fan nowego trenera kto by to nie był:
Kukuleczka kuka ze Dragomir juz zakonczyl przygode z futbolem, jest emerytem. On mial z 50lat jak zdobywalismy MP w 2002

odpowiedz
Mistal - 13.02.2022 / 18:36, *.t-mobile.pl

Ślisz będzie dobry na 1 ligę, ale Vuko chyba nie.

odpowiedz
ja - 13.02.2022 / 18:36, *.t-mobile.pl

Płaczcie dalej ze chcie Polakow bo oni wiedza co znaczy Legia i beda za nia umierac. Umieraja? Nie za to my umieramy na nich patrzac (sokołowski , Slisz)

odpowiedz
Leszek - 13.02.2022 / 18:35, *.tpnet.pl

Będzie walka o utrzymanie do ostatniej kolejki a potem to już modlitwa

odpowiedz
ja - 13.02.2022 / 18:34, *.t-mobile.pl

To nie wina zawodnikow w tej druzynie poprostu nie ma chocby kszty taktyki.
Wszystko jest dzielem przypadku pisalem to juz po meczu z ZL
Vuko moze byc asystentem od motywacji ale nie oze byc trenerem poniewaz na pilce to tak srednio sie zna za to ma dna buraka i jest mocny w gebie

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 18:33, *.chello.pl

W sumie to nawet śmieszne jest.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 13.02.2022 / 18:33, *.play-internet.pl

I co WIELBICIELE talentu Slisza Sokołowskiego Wszołka i Lopesa............ Dramat............... Wszyscy... nic nie grają, ale ci czterej to wybitnie, a moze Mioduski im nie płaci................U siebie już przegraliśmy z Mielcem, teraz z Warta Poznań... Nie ma pomocy, nie ma ataku... Jeden Muci cos tam próbuje... więcej akcji w ofensywie od skrzydłowych miał Johanson.. Nie mamy skrzydeł.. Dramat Degrengolada...

odpowiedz
Mietek - 13.02.2022 / 18:32, *.vectranet.pl

Ku...wa jest coraz gorzej...

odpowiedz
Xxx - 13.02.2022 / 18:30, *.plus.pl

I problem kogo tu wpuścić. Jedyny który może coś zmienić to Celhaka, a z ofensywnych nie ma nawet kogo wprowadzić na boisko. Kastrati fatalny. Włodarczyk musiałby dostawać podania, tylko od kogo? Fajnie wyglądał Strzałek, to nawet go nie wzięli do składu. O reszcie w grze ofensywnej chyba nie ma co wspominać.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 13.02.2022 / 18:30, *.19.184

Są jeszcze jacyś eksperci bujający w obłokach którzy wierzą w utrzymanie ? Dalej jesteśmy najsłabsi w lidze, nie ma żadnej poprawy, zero ambicji, zero umiejętności.

odpowiedz
E,L,K,A - 13.02.2022 / 18:30, *.kpn.net

Mniejszy wstyd poddać mecz. Tego nie da się oglądać . Za pudla nigdy nic nie osiągniemy a jak zadłuży klub nikt go nie kupi . Chociaż nadzieja była że odejdzie.

odpowiedz
Sarcastico. - 13.02.2022 / 18:29, *.orange.pl

Nie mam w tej chwili wątpliwości, że w tym roku spadamy. A to oznacza koniec klubu. Podzielimy los Ruchu Chorzów.

odpowiedz
KaroL - 13.02.2022 / 18:27, *.chello.pl

Lopes to jakaś porażka i ten pehart tam wogole niema ataku i jeszcze muci dziecko które błądzi w mgle. Proszę o transfer bo do ostatniego meczu będziemy modlić o utrzymanie.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 13.02.2022 / 18:27, *.plus.pl

Mioduski co? Ty wiesz co !!!

odpowiedz
Redi - 13.02.2022 / 18:27, *.play-internet.pl

Wywiad ze Sliszem w przerwie...bez komentarza.
Mecze z Legią to okazja do przerwania złej passy. Chcesz podnieść morale drużyny, jedź do Warszawy na mecz z Legią...straszne to jest.

odpowiedz
E,L,K,A - 13.02.2022 / 18:27, *.kpn.net

1 liga wita. Współczuje tym co są na stadionie . Je...ć pudla .

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2022 / 18:27, *.mm.pl

Statystyki nie kłamią - dwa strzały na bramke rywali. Ale kto ma kreować te sytuacje, skoro ostatni piłkarz grający do przodu wyjeżdża do USA?

Drodzy Koledzy, powtórze do obrzydzenia - nic nie dzieje się przypadkiem. Ta ekipa jesienią wygrała całe 15 punktów. Jak bez wzmocnień ma zdobyć 25-30??? To sie nie uda. Przegrana w dzisiejszym meczu oznacza jeszcze większy stres i pradopodobną kolejną porazkę. Powiem więcej - dzisiejsza przegrana oznaczać będzie z dużym prawdopodobieństwem spadek.

odpowiedz
grzesiek - 13.02.2022 / 18:31, *.centertel.pl

@Wolfik: uspokoj sie mordko, nie w wzmocnieniach klucz. Jak byl michniewicz bylo multum wzmocnien i co z tego

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2022 / 18:42, *.mm.pl

@grzesiek: Mam na myśli wzmocnienia poważne. Takowe robi Raków (Sorescu, Rakovitan), Pogoń (Grosicki, Biczachczjan), nawet Gliwice....

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 18:58, *.play-internet.pl

@grzesiek: Tylko, że Czesio dostawał jakiś losowy szrot od kucharskiego.

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 19:17, *.play-internet.pl

@grzesiek: Czesio dostawał losowy szrot od kucharskiego

odpowiedz
grzesiek - 13.02.2022 / 19:30, *.centertel.pl

@Adam: raz na jakis czas są takie nieudane transfery a trenerzy jakos z tego wychodzą. Czesiek specjalnie specjalnie odpuscil lige i teraz widzimy tego efekty. Kazdy z nami bedzie gral na 200 procent...

odpowiedz
Julon - 13.02.2022 / 18:26, *.timplus.net

Ciężko będzie o utrzymanie gra Tragiczna i nie widać woli walki, agresji nie na NICZEGO!

odpowiedz
AA - 13.02.2022 / 18:26, *.virginm.net

@Mioduski to jedyny winowajca: Co ci kozy zawiniły;)))Ten dziad nawet tego by nie ogarnął.

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 13.02.2022 / 18:25, *.plus.pl

Tu nie ma nic nie ma trenera nie ma zespołu mentalu agresji ambicji niczego nie ma

odpowiedz
majusL@legionista.com - 13.02.2022 / 18:24, *.174.42

Więcej mucich, lopesow I mladenowicow. Więcej. Brawo!!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.02.2022 / 18:24, *.t-mobile.pl

Spokojnie, po przerwie walniemy 2 i będzie git. Chyba że Warta rąbnie tyle samo...Mnie to już nic nie zdziwi, 5 lat niszczenia klubu, to jak ma być dobrze....

odpowiedz
Korek - 13.02.2022 / 18:23, *.wanadoo.fr

Nie wyglada to dobrze.Teraz to naprawdę boje się że spadniemy.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 13.02.2022 / 18:22, *.plus.pl

Warta gra swoją piłkę i zachowuje spokoj na naszym stadionie ale człowiek czasów dozył.

odpowiedz
Pab(L)o - 13.02.2022 / 18:22, *.mm.pl

Jak Loczek myślał że z jednym napastnikiem i to pekhartem da się grać to właśnie widać, za tydzień bruk bet nas zepchnie na ostatnie miejsce

odpowiedz
Mrok - 13.02.2022 / 18:30, *.chello.pl

@Pab(L)o: Ch... z napastnikami. Gorsze jest to ze on nic kompletnie nie zrobił w przerwie zimowej aby wzmocnić w jakikolwiek sposób obronę. Praktycznie wszystkie mecze w tym sezonie przegrywamy z powodu błędów indywidualnych obrońców.

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2022 / 18:44, *.mm.pl

@Mrok: Dokładnie. Potrzebujemy co najmniej dwóch obrońców. Wszyscy cokolwiek myślący to widzą, oprócz klubowych dygnitarzy. To był warunek podstawowy utrzymania w lidze!

odpowiedz
:D - 13.02.2022 / 18:21, *.t-mobile.pl

buco trener na lata

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 13.02.2022 / 18:20, *.207.54

Ja to się dziwie że niektórzy się jeszcze dziwią że Legia tak gra,ludzie spójrzcie w końcu trzeźwym okiem,mamy słabych piłkarzy,słabego trenera,słabego prezesa,to czego wy się spodziewacie?jedyne co nam pozostaje to wygrywać mecze na farcie i w obrzydliwym stylu jak ostatnio z Lubinem

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.02.2022 / 18:26, *.t-mobile.pl

@Wolska dla Wolaków: Wszystko zgoda, tylko zamieńmy kolejność: tragicznego właściciela itd...

odpowiedz
MarioL - 13.02.2022 / 18:26, *.wanadoo.fr

@Wolska dla Wolaków: bardzo trafnie to opisałeś.Nic dodać nic ująć.

odpowiedz
(L) - 13.02.2022 / 18:20, *.mm.pl

A najgorsze w tym wszystkim jest to, że przegrywają zasłużenie

odpowiedz
BKS - 13.02.2022 / 18:19, *.play-internet.pl

Z takim składem i trenerem to nawet jak Szopena wywalicie, to tylko się ugruntuje spadkowa. Wszołek, haha, co to, dywersja chyba.

odpowiedz
!(L)! - 13.02.2022 / 18:19, *.tpnet.pl

http://strumyk.tv/LegiaWarszawaWartaPoznan.php?source=1 LEGIA WYGRA

odpowiedz
leon - 13.02.2022 / 18:19, *.tpnet.pl

Slisz to najgorszy piłkarz na boisku!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Won - 13.02.2022 / 18:23, *.virginm.net

@leon: Nie od dzisiaj gra padlinę.

odpowiedz
bum - 13.02.2022 / 18:18, *.236.122

Na cuda nie liczyłem... Ale to jest ku...a aż nie do wiary jak ta Legia wygląda marnie!!
Spadek się należy... Niestety

odpowiedz
Przemek - 13.02.2022 / 18:18, *.net.pl

Zapodacie jakiś link do transmisji?

odpowiedz
Lupus - 13.02.2022 / 18:22, *.centertel.pl

@Przemek: np tu http://www.hesgoal.com/news/95658/Legia_Warsaw_vs_Warta_Poznan.html

odpowiedz
Przemek - 13.02.2022 / 18:26, *.net.pl

@Lupus: dzięki wielkie

odpowiedz
Pusia - 13.02.2022 / 18:17, *.vectranet.pl

Ślisz i Sokołowski dwa uje, do tego Mladenovic, nic nie grają

odpowiedz
Mioduski to jedyny winowajca - 13.02.2022 / 18:15, *.t-mobile.pl

Kup sobie kozy do hodowania moze na tym ci wyjdzie

odpowiedz
Mr. - 13.02.2022 / 18:42, *.virginm.net

@Mioduski to jedyny winowajca: Teraz ma stado baranów i zobacz co sie dzieje.

odpowiedz
Atmosferić - 13.02.2022 / 18:13, *.orange.pl

Należy się Legii ten spadek, tak jak Wiśle.

odpowiedz
Atmosferić - 13.02.2022 / 18:12, *.orange.pl

Pierwsza ligo nadciągamy.

odpowiedz
Ziggy - 13.02.2022 / 18:12, *.chello.pl

ostatni raz Warta wygrała w Warszawie (z Legią) w 1936 - igrzyska Olimpijskie w Berlinie
kolejny rekord do przełamania

odpowiedz
Fan Legii od 25 lat - 13.02.2022 / 18:09, *.orange.pl

To się nie dzieje naprawdę :(

odpowiedz
Sebo(L) - 13.02.2022 / 18:08, *.vectranet.pl

To jest ku.wa tragedia.

odpowiedz
Fan - 13.02.2022 / 18:01, *.plus.pl

Za tydzień Nieciecza gdzie też się ciężko gra

odpowiedz
Pab(L)o - 13.02.2022 / 18:00, *.mm.pl

Wszołek chyba dwa razy piłkę dotknął...

odpowiedz
Robi - 13.02.2022 / 18:00, *.play-internet.pl

Rozumiem że półka to emocje ale takie rynsztokowe
Legia Vuko w bólach się rodzi

odpowiedz
Lolo - 13.02.2022 / 18:00, *.orange.pl

Wygrają ten mecz.

odpowiedz
KowaL - 13.02.2022 / 17:59, *.vectranet.pl

I dlatego zgarne kasiorę u buka, 100 pln na Warte i jestem zarobiony! Dziękuję Legio!

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 13.02.2022 / 17:59, *.plus.pl

Bo to Zagłębie było słabiutkie a nie my tak dobrzy co widać dzisiaj.

odpowiedz
(L) - 13.02.2022 / 17:58, *.mm.pl

Widzę że przed meczem byłem hurraoptymista, jak zwykle niepotrzebnie...masakra

odpowiedz
MarioL - 13.02.2022 / 17:58, *.wanadoo.fr

To na Legii raczej bez zmian.

odpowiedz
Żyrardów - 13.02.2022 / 17:58, *.play-internet.pl

Gdzie wasza wiara kibice?
Pier...cie jak ta totalna opozycja
Malkontectwo zasrane

odpowiedz
Korek - 13.02.2022 / 18:54, *.wanadoo.fr

@Żyrardów : widać kto tu jest burak.Odrób lekcje i idź spać,bo twój poziom inteligencji jest na niskim poziomie.Chyba starzy ciebie za mocno biją.

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2022 / 17:57, *.mm.pl

Mówiłem i ostrzegałem kur..... Warta ma swój wynik. Jesli szybko nie odpowiemy, przerżniemy tem mecz. A kto ma to zrobic????

Mówiłem od grudnia, trzeba nam 4-5 wzmocnien, bo spadniemy!!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 13.02.2022 / 18:15, *.aster.pl

@Wolfik: 38 minut bez strzału. Mamy skład na I ligę. I to raczej na środek tabeli. Mioduski idzie drogą Wojciechowskiego. Ciekawe, kto zagra rolę Ireneusza Króla. Warszawa może być jedyną europejską stolicą, bez klubu piłkarskiego w najwyższej klasie rozgrywkowej.

odpowiedz
wtf - 13.02.2022 / 17:56, *.chello.pl

Brawo patałachy,wincyj Dubaju!

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 17:53, *.t-mobile.pl

Piękna gra. Mogliśmy wesprzeć sporty zimowe na Olimpiadzie w Pekinie.

odpowiedz
Link - 13.02.2022 / 17:50, *.comcast.net

Czy jest jakiś link do streamu?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 13.02.2022 / 17:50, *.aster.pl

Minął kwadrans gry. Nie oddaliśmy strzału na bramkę Warty.

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2022 / 17:52, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Jesteśmy mocno posrani. Jak nam strzelą bramkę....nie chcę nawet myśleć.

odpowiedz
(L)egionowo - 13.02.2022 / 17:58, *.orange.pl

@Wolfik: No i pomyślałeś :-(

odpowiedz
(L) - 13.02.2022 / 17:28, *.mm.pl

Będzie dobrze, nie ma trzech wirtuozów z tamtego tygodnia czyli Skiba , Rosołek i Hołownia, marsz po 3 pkt, do boju...

odpowiedz
Gf - 13.02.2022 / 17:27, *.tpnet.pl

Dajcie jakiegoś streama ,z góry dziekuje

odpowiedz
:) - 13.02.2022 / 17:16, *.plus.pl

2 bramki Włodarczyk i 2 Sokolowski

odpowiedz
Mrok - 13.02.2022 / 17:19, *.chello.pl

@:): ... i Legia ma uuuuutrzymanieeee..
;)

odpowiedz
Antyczesio - 13.02.2022 / 17:15, *.plus.pl

Ławka pokazuje jakim wzmocnieniem byli gracze sprowadzeni przez poprzedniego dyrektora skoro nawet przy kartkach i kontuzjach Celhaka Charatin Hanna nie są w podstawowej 11

odpowiedz
Kolega po szalu - 13.02.2022 / 17:10, *.plus.pl

3 pkt najważniejsze w tej sytuacji kadrowej i punktowej.

odpowiedz
legios - 13.02.2022 / 17:00, *.lukman.pl

do lemiesz grochuw ty tyle nie potrawisz sam stan cwaniaku i aobaczymy

odpowiedz
???? - 13.02.2022 / 16:32, *.t-mobile.pl

Transfer luqiniasa trwa już 2 tygodnie , jestem ciekaw czy rozmowy na temat ściągnięcia Szysza wogole ktos prowadzi . Dzis kolejny gol i jak gral z nami to zrobil dobre wrazenie . Jak ktos go sciagnie z innego klubu to smialo mozemy mowic ze w naszym klubie nie ma kasy i są osoby niekompetentne

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 16:56, *.chello.pl

@????: Jeżeli dorbze pamiętam to z Jarkiem Niezgodą było podobnie. Chyba załatwienie całej dokumentacji (pozwolenie na pracę w USA, itd.) zajmuje sporo czasu. Zgaduję, że transfer jest właściwie dogadany, ale czekają na oficjalne info do momentu, w którym wszystkie papiery będą ogarnięte.

Nie zmienia to faktu, że mogliby podać taką informację. Przecież zarówno prezes jak i nowy dyrektor sportowy bardzo chętnie się prują w mediach.

odpowiedz
Lysy - 13.02.2022 / 17:02, *.centertel.pl

@????: pytanie brzmi nie czy ktoś prowadzi rozmowy, a czy Szysz w ogóle chce do nas przyjść???

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2022 / 17:07, *.mm.pl

@Lysy: Patryk Szysz w przerwie letniej zmienia klub na zagraniczny jako wolny zawodnik. Tak przynajmniej mówił w wywiadzie dwa tygodnie temu.

A tutaj oficjalne stanowisko klubu: https://transfery.info/aktualnosci/oficjalnie-zaglebie-lubin-z-odpowiedzia-na-spekulacje-dotyczace-patryka-szysza-i-lukasza-poreby/161006

odpowiedz
Mrok - 13.02.2022 / 17:27, *.chello.pl

@????:
Nie ekscytujcie się tymi wirtualnymi transferami Mioduskiego. To taki sam szit jak podniecać odprowadzanym podatkiem i pensją brutto zamiast realnie tym co wpływa na konto netto.
Zwróćcie uwagę kto w tym sezonie do nast trafił - Sokołowski, Rosołek i Wszołek, czyli ci, którzy najpierw odeszli a teraz wracają do Legii w świetle jupiterów są obwieszczani jako hity transferowe. Nawiązując to analogii z pensją to tak jakby przekładać kasę z kieszeni do kieszeni i za każdym razem cieszyć się z odkrycia nowej gotówki.

odpowiedz
Lemiesz Grochuw - 13.02.2022 / 16:27, *.52.135

Pszeginka, gruby znów na bramce, a wyciągnąć łap przy strzale to nie i co strzał na bramkę to go - przykład w Lubinie i gol Szysza, typek z nadwagą nie powinien grać - ten klubowy dietetyk z Białegostoku by w końcu ruszył du...ę i coś mu rozpisał

odpowiedz
Gruby w Bramce - 13.02.2022 / 16:33, *.t-mobile.pl

@Lemiesz Grochuw: naucz się Polskiego gamoniu. Dla Ciebie Pan Gruby.

odpowiedz
Bródno - 13.02.2022 / 17:19, *.chello.pl

@Lemiesz Grochuw: Pszeginka?? Analfabeto!!

odpowiedz
... - 13.02.2022 / 16:25, *.wtnet.de

Ławka dramat.

odpowiedz
@Grzesiek - 13.02.2022 / 16:17, *.t-mobile.pl

Uważam podobnie , że Muci zrobi dziś różnicę, ogólnie chyba skład optymalny na tą chwilę

odpowiedz
Cyniek - 13.02.2022 / 16:16, *.vectranet.pl

Mamy niby tak wyrównany skład a z ławki mówiąc szczerze niema kim postraszyć

odpowiedz
grzesiek - 13.02.2022 / 16:11, *.centertel.pl

Muci w podstoawej jedenastce . Oj chyba sie nie pomyle jak napisze ze strzeli dzis brameczke

odpowiedz
bum - 13.02.2022 / 18:23, *.236.122

@grzesiek:
Wszołek wrócił i dziobie trawę zamiast grać ! Wiedziałem hahaha

odpowiedz
Zealley - 13.02.2022 / 16:06, *.chello.pl

wyraźny brak Laskowskiego

odpowiedz