fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia 0-1 Warta

Zabrakło wszystkiego

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa przegrała na własnym stadionie z Wartą Poznań po bramce Dawida Szymonowicza. Goście mogli wygrać nawet wyżej, ale w drugiej połowie zmarnowali rzut karny podyktowany za faul Artura Boruca, który wyleciał z boiska z czerwoną kartką. Marazm Legii trwa dalej...

Początek meczu był intensywny, jeśli chodzi o grę w środku pola. Każda z drużyn atakowała swojego rywala wysokim pressingiem. W 10. minucie gry po raz pierwszy do interwencji zmuszony został Artur Boruc, który pewnie złapał płaskie uderzenie z dystansu Miłosza Szczepańskiego. Potem tempo gry mocno spadło. Goście nie czuli jednak respektu przed gospodarzami i coraz śmielej atakowali. W 23. minucie ich opór przyniósł efekt. Zrelak dopadł do piłki na lewej stronie boiska, po niefrasobliwym zagraniu Johanssona wespół z Wszołkiem, po ziemi dograł do niepokrytego Dawida Szymonowicza, który z najbliższej odległości dopełnił formalności, pokonując Artura Boruca... Zimny prysznic zlał.glowy gospodarzy, którzy byli na boisku totalnie zagubieni. Pierwsze pół godziny było w wykonaniu gospodarzy kompletnie bezbarwne. Widać było szczególnie brak w środku pola Josué oraz Luquinhasa, którzy odpowiadali za kreatywną grę.

Legioniści nie potrafili w żaden sposób zagrozić graczom Warty. Kilka minut przed przerwą piłkarze z Poznania mieli kolejne dwie dobre okazje na pokonanie bramkarza Legii. Najpierw z dystansu nieco niedokładnie uderzył Miguel Luis, a potem ponownie zakotłowało się w szesnastce gospodarzy po rajdzie Szymonowicza. Dopiero w doliczonym czasie pierwszej połowy do interwencji zmuszony został Adrian Lis. Czujność golkipera Warty sprawdził Ernest Muci, który z bliska główkował po wrzutce Pawła Wszołka. Niestety, jego próba była zdecydowanie zbyt słaba. Na przerwę drużyny zeszły przy skromnym, ale zasłużonym prowadzeniu przyjezdnych.

Kilka minut po zmianie stron Legia miała szansę po rzucie różnym. W zamieszaniu pod bramką Lisa najlepiej odnalazł się Maik Nawrocki, ale jego strzał nie zagroził bramkarzowi rywali. Za moment w odpowiedzi po rzucie różnym bliski szczęścia był z kolei Łukasz Trałka. Kolejne minuty nie przynosiły zmian ani w wyniku ani w przebiegu meczu. Warta nie oddawała pola gry przeciwnikom, a dzięki groźnym kontrom skutecznie oddalała grę od własnego pola karnego.

W 67. minucie z rzutu wolnego uderzył Filip Mladenović i spokojnie nie po raz pierwszy interweniował Lis. Kilka chwil potem dosyć niespodziewana sytuacja, w której czerwoną kartkę zobaczył Artur Boruc. Sędzia przenalizował na wideo sytuację, w której bramkarz Legii odepchnął przeciwnika. Efekt? Oprócz wyrzucenia z boiska kapitana stołecznej drużyny Warta dostała rzut karny. Między słupki wskoczył Cezary Miszta, ale nie musiał nawet interweniować, bo Zrelak fatalnie przestrzelił! Legioniści dostali więc od gości kolejną szansę na wywalczenie u siebie choćby punktu. W 83. minucie obok słupka strzelił Tomas Pekhart, który wygrał walkę o górną piłkę z Łukaszem Trałką. Za moment swój zespół uratował Lis, świetnie odbijając mocną próbę Pawła Wszołka. Pomimo aż sześciu doliczonych minut wynik nie uległ już zmianie.

Ekstraklasa
21. kolejka
#LEGWAR
12137
Warszawa
13.02.2022
17:30
Legia Warszawa
Warta Poznań
Legia Warszawa
0-1
Warta Poznań
(0-1)
Szymonowicz 23'
1 Artur Boruc
6 Mattias Johansson
29 Lindsay Rose
17 Maik Nawrocki
13 Paweł Wszołek
99 Bartosz Slisz 46'
18 Patryk Sokołowski 84'
25 Filip Mladenović
21 Rafael Lopes 74'
9 Tomas Pekhart
20 Ernest Muci 58'
31 Cezary Miszta 74'
7 Lirim Kastrati
14 Ihor Charatin
16 Jurgen Celhaka 46'
26 Mateusz Grudziński
22 Kacper Skibicki
23 Joel Abu Hanna
28 Szymon Włodarczyk 84'
92 Bartłomiej Ciepiela 58'
Adrian Lis 1
Jan Grzesik 2
65' Jakub Kiełb 3
Robert Ivanov 4
Łukasz Trałka 6
Michał Kopczyński 15
58' Miguel Luis 16
64' Daniel Szelągowski 18
58' Miłosz Szczepański 30
Dawid Szymonowicz 44
95' Adam Zreľak 99
Jędrzej Grobelny 33
Niilo Maenpaa 8
95' Mateusz Kuzimski 9
Michał Jakóbowski 11
65' Jordan Courtney-Perkins 20
58' Mateusz Kupczak 21
Konrad Matuszewski 22
64' Kajetan Szmyt 24
58' Jayson Papeau 77
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski, Sebastian Karst
Trener: Dawid Szulczek
Asystent trenera: Wojciech Tomaszewski
Kierownik drużyny: Karol Majewski
Masażyści: Bartłomiej Smuniewski, Wojciech Danielewicz
Sędziowie
Główny: Łukasz Kuźma
Asystent: Sebastian Mucha
Asystent: Jakub Ślusarski
Techniczny: Grzegorz Kawałko
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (416)

+dodaj komentarz
eLKa - 18.02.2022 / 04:35, *.mm.pl

Srubaj

odpowiedz
Fryderyk - 17.02.2022 / 09:51, *.chello.pl

Nie wiem co vukovic widzi w bartłomieju ciepeli byłem na meczu na Łazienkowskiej ciepła bardzo słabo zagrał jak i cała legia

odpowiedz
Rem - 16.02.2022 / 13:32, *.centertel.pl

Dlaczego dalej uparcie graja wahadlowymi. Czemu nie 4-4-2

odpowiedz
Miki - 16.02.2022 / 18:10, *..

@Rem: A kto na skrzydłach?

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 16.02.2022 / 11:21, *.aster.pl

Wierze, ze pomimo przeciwnosci, tez sklad i ten trener utrzymaja Legie w lidze. Na Puchar Polski daje 50%,na utrzymanie sie w lidze 90% tylko Legia!

odpowiedz
Żyrardów - 16.02.2022 / 08:37, *.play-internet.pl

Zaczynam tęsknić za Wojcikiem

odpowiedz
Robi - 16.02.2022 / 08:31, *.play-internet.pl

Niestety ale myślę że jest gorzej niż to wygląda w tabeli
Mamy przeciętnych grajków a tych którzy mogliby coś wnieść/Strzałek czy Ramil / wysyłamy na turniej juniorów do Hiszpanii
Wiadomo żeby ich sprzedać
Potem Vuko mówi że Legia gra bojaźliwie
Czerczesow szybko by ich wysłał do dwójki i grał takimi co chcą i się nie boją
Po drugie...brak lidera
Boruc z szacunkiem do niego ale nie sprawdził się w tej roli
Brak Jedzy Wietesa był widoczny.
czy w calej Legii nie ma takich pilkarzy jakim był choćby Vuko? Takich co poderwą te grupę grajków...czym kierował się Michniewicz i Kucharski biorąc ich do Legii
Na to wygląda...więc jest totalny muł

odpowiedz
Adam - 16.02.2022 / 23:53, *.chello.pl

@Robi: Michniewicz się nie kierował. Kucharski skupował mu losowych piłkarzy nie zważając na życzenia trenera.

odpowiedz
Bardzo stary kibic - 15.02.2022 / 23:27, *.t-mobile.pl

Straszne bzdury tutaj wypisujecie,sugerujac jakies planowe dzialanie!
Trzeba wyraznie stwierdzic,że za te wyniki odpowiedzialny jest bardzo niski poziom pilkarzy! Bo w tym zespole nie ma ani jednego zawodnika wysokiej klasy!
Ostatnie M.P. bylo zdobyte przypadkiem,bo jeszcze kilku zawodnikom się chciało,teraz juz tylko liczą kasę!
Kibicuje Legii od tak dawna,ze moge stwierdzic,ze NIGDY od czasow CWKS nie bylo tak miernych pilkarzy w moim ukochanym klubie!
Nawet mi się nie chce wskazywać winnych...

odpowiedz
Robi - 16.02.2022 / 08:41, *.play-internet.pl

@Bardzo stary kibic:
W pełni się zgadzam
Ani akademii ani transferów

odpowiedz
WO(L)A - 16.02.2022 / 12:25, *.plus.pl

@Bardzo stary kibic: jesli pamiętasz pożegnal y mecz Kaki, puchar Polski w Częstochowie drewniane trybuny i starą Żyletę dla fanatyków to witaj w klubie.

odpowiedz
bardzo stary kibic - 16.02.2022 / 15:01, *.chello.pl

@WO(L)A: Ja pamiętam mecz w lecie 1956 roku - Legia- Wisła Kraków 12: 0 ! A na " żylecie" bywałem,kiedy jeszcze nie była tak nazywana !Potem kryta.
Teraz to już raczej telewizor i fotel ale czasem jeszcze z wnukiem na rodzinnej!

odpowiedz
realista - 15.02.2022 / 12:29, *.centertel.pl

ść, ja myślicie czy niestety taki scenariusz może się spełnić ? Jeżeli Legia spadnie do 1 ligi to oznacza wg mnie praktycznie bankructwo klubu. Scenariusz będzie następujący:
1) niestety spadek do 1 ligi
2) w 1 lidze nie ma pieniędzy z C+, nie bedzie pieniędzy za miejsce 1-3 w tabeli = jakies 30 mln wypływu
3) sponsorzy prawdopodobnie przenegocują umowy, bo 1 liga ni jest pokazywana w TV, 30 mln z reklam spadeni pewnie o 50% = 15 mln wypływu
4) najem 15 mln - w 1 lidze raczej kolejna redukcja o 50% = 7 mln wypływu
5) spłata kredytów na nic nie dającą akademię i spłąta długów zaciągniętych przez prezesa stulecia, w czerwcu wykup za 12 mln obligacji i któż to wie ile jeszcze. = wypływ conajmniej 15 mln zł.

Reasumując do kredyty i wypływy stworzą dziurę około 60 mln.

Jak ją zasypać:

1) sprzedaż piłkarzy - pytanie kogo ? - kogo się da - wpływ maks 5 mln euro
2) kolejne kredyty do już horrendalnych 192 mln - szacować trzeba że 1 lidze dług sięgnie 250 mln.

Przypominam że za Bogusława Leśnodorskiego, dług wynosił 19 mln zł. Przy drużynie gdzie na ławce siedział, Projovic, Hamalainen, Jodłowiec, Kuchy.

Jeżeli zlecimy do 1 ligi a wszystko na to wskazuje, dużyna będzie wyprzedana i skończy nie wiadomo jak nisko. Kredyty trzeba będzie spłącać ? ale z czego ? ?? = bakructow i Legię przejmą banki.

Dobrze że Miaruś sobie załatwił w centrum tereny za 5 tys ;) on przynajmniej z głodu nie umrze.

odpowiedz
Miki - 15.02.2022 / 16:20, *..

@realista: Jeśli do 1 ligi zlecą Legia i Wisła (i może jeszcze np. Zagłębie na doczepkę), Korona czy Widzew/ŁKS nie awansują itd, to I liga może mieć ciekawszy nazewniczo skład niż Ekstraklasa. Aż sm,acznie sobie wyobrazić: w Ekstraklasie walczą Stal Mielec, Radomiak, Górnik Łęczna, Termalica, Raków, Piast, Warta i powiedzmy Miedź, Podbeskidzie czy Sandecja – a w I lidze Legia, Wisła, Widzew, ŁKS, Korona, Zagłębie, Arka, GKS Katowice, Ruch, …

Może jakieś TV za to zapłaci ;-)

odpowiedz
Adam - 15.02.2022 / 19:01, *.chello.pl

@realista: Polsat robi transmisje z 1 ligi.

odpowiedz
WO(L)A - 15.02.2022 / 12:07, *.plus.pl

Czy mi się wydaję, czy zaczeło się żle dziać od kiedy Boruc wrócił do Legii?
Osłabić drużynę. Zmniejszyć wartość. Spuścić do niższej ligi i ją kupić ze wspólnikami?
No a teraz 3,2,1 heyt, tylko czy cenzura przepuści?

odpowiedz
olew - 15.02.2022 / 12:23, *.vectranet.pl

@WO(L)A: I w tym celu zdobył mistrzostwo i awansował do pucharów, no diabelska strategia...

odpowiedz
WO(L)A - 15.02.2022 / 12:28, *.plus.pl

@olew: to mistrzostwo było zdobyte z rozpędu. A co się zaczeło dziać w nowym sezonie?

odpowiedz
olew - 15.02.2022 / 12:47, *.vectranet.pl

@WO(L)A: Eee, ja tam myślę, że Artur mógłby puścić kilka bramek i byśmy wyhamowali, w nowym sezonie mógłby puścić ze Slavią pięć, oni dobrze strzelali... , wiem czepiam się, a pomysł że Boruc chce spuścić Legię naprawdę brawurowy, ale dopracuj to.

odpowiedz
Pawlo - 15.02.2022 / 11:46, *.mm.pl

Ręcznik Miszta w bramce na brukbet z pampersem !!!Masakra że Legia nie ma godnego następcy Boruca !!!

odpowiedz
Miki - 15.02.2022 / 16:31, *..

@Pawlo: W ramach tego następstwa ma dać napastnikowi rywali w łeb czy ogłosić kontuzję?

Boruc miał miłe początki kariery w Legii i jest jej kibicem ale ten powrót wychodzi mu mocno tak sobie, było parę dobrych meczów ale było też parę odpałów a jego wpływ na morale drużyny jest mocno wątpliwy. Teraz na - np. - Kuciaka (nawet tego dzisiejszego a nie tego sprzed lat) zamieniłbym go z pocałowaniem ręki.

Malarz ładne wrażenie zepsuł kiepskim końcem gdy już lata zbyt mu się dały we znaki, Boruc został sprowadzony chyba tylko na kiepski koniec.

odpowiedz
olew - 15.02.2022 / 11:23, *.vectranet.pl

1. "wiersze idiotów odbite na powielaczu"
2. Za kilka dni ważny mecz na wsi, warto pojechać.
3. Legii się pomaga, Legię się szanuje, Legia nas potrzebuje !

odpowiedz
Fanatyczny piknik - 15.02.2022 / 10:55, *.159.242

Kumaci chyba muszą znowu odwiedzić szatnię.

odpowiedz
Adam - 17.02.2022 / 00:00, *.chello.pl

@Fanatyczny piknik: Tak, żeby kolejni piłkarze mieli argument za odejściem, i żeby już nikt nie chciał do nas przyjść. Tacy kumaci, a mózgów nie mają.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.02.2022 / 10:05, *.t-mobile.pl

Spadek do 1 ligi to koniec klubu w takiej formule. Zero sponsorów, symboliczna kasa za transmisje i od związku. Kosmiczne długi i brak perspektyw. Jakieś pozytywy? - Może wreszcie nastąpi zmiana właściciela...

odpowiedz
lol - 15.02.2022 / 10:35, *..

@Leśny Dziadek: nie viadomo co lepsze

odpowiedz
ZenekL3 - 15.02.2022 / 12:14, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Mioduski z Legii nie odejdzie nawet w pierwszej lidze. Jedyne co go może do tego zmusić to kibice, chodzi tylko o to żeby trafiać w niego a nie w piłkarzy- w drużynę. Jego pazerność i to jak traktuje Legię dobrze pokazuje historia przytoczona przez jednego ze słuchaczy wczorajszego Legiatalku a potwierdzona przez Leśnodorskiego. O tym jak klub walczył o uchylenie kary zamknięcia stadionu przed meczem z Realem w LM a Mioduski zrobił wszystko aby to zamknięcie utrzymać, bo przygotowywał już kampanię przejęcia klubu.

odpowiedz
Komornik Stefan - 16.02.2022 / 15:12, *.t-mobile.pl

@ZenekL3: Z własnej woli nie odejdzie, ale w klubie pojawię się ja...

odpowiedz
lol - 15.02.2022 / 09:11, *..

jeszcze chvila i znovu na derby stolicy bedziemy chodzic

odpowiedz
piter - 15.02.2022 / 09:01, *.230.191

Nasze przepłacane panienki nie wróciły jeszcze mentalnie z urlopu w Dupaju. Oby nie ocknęły się w maju...

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 15.02.2022 / 06:57, *.play-internet.pl

Trzeba było robić transfery w trakcie , albo i przed obozem, bramkarz wahadło pomocnik kreatywny i napastnik........... To co ściagneliśmy drugiego Slisza, albo i gorzej... A teraz w najważniejszym meczu sezony z Niecieczą w bramce bedzie stał recznik a ataku grał sympatyczny człowiek patyczak, a w pomocy pykali do siebie , albo do tyłu piłeczkę Slisz i Sokołowski super kreatywny duet. Dramat, Nieciecza u siebie na polu kukurydzy groźna, a Legia wychodzi u Siebie ze strachem w oczach i za amatorem bez warsztatu na ławce... Wierzę , że nie spadniemy ale ciężko mega bedzie...

odpowiedz
boczeks - 15.02.2022 / 06:51, *.inetia.pl

Czyżby Boruc załatwił Legii spadek ???
Jak można było się tak zachować w tak ważnym meczu ?
Osłabił nasz klub na 3 mecze...To oznacza duże kłopoty...
Czyżby nie chciał brać udziału w tym cyrku ???

odpowiedz
Hycel - 15.02.2022 / 10:40, *.supermedia.pl

@boczeks: Boruca to ty zostaw w spokoju sędzia c... załatwił Artura żadnego faulu nie było to gamoń z Warty bardziej faulował ale cóż fajfus z Białegostok to i werdykt wiadomy. Od kiedy za czerwoną kartkę można zmieniać zawieszenie piłkarza od 3 dni może do roku ? Pytam bo jakieś takie głupie pomysły chodzą po necie i to niby od pzpn-u.

odpowiedz
Typer - 15.02.2022 / 15:50, *.play-internet.pl

@Hycel : Spokojnie, poczytaj przepisy. Niestety zachowanie Boruca głupie. Ja rozumiem jego nerwy i ogólnie flustracje w związku z poczynaniami kolegów w polu. Jako bramkarz był bezsilny. No ale łapać za gębę piłkarza który tylko mu utrudniał wybicie piłki. Tak było jest i będzie że zawsze dobry zawodnik będzie czychał na błąd bramkarza. W najlepszych ligach to nic nowego. Teatr, który odegrał zawodnik warty żenujący ale nie zmienia to faktu, że Artur zachował się głupio i bez sensu.

odpowiedz
Adam - 15.02.2022 / 19:07, *.chello.pl

@Hycel : Może przeczytaj chociaż raz przepisy gry w piłkę nożną, przestaniesz zadawać takie pytania.
A sędzia zachował się jak powinien i wg. wytycznych. To, że miłość do Artura zaślepia Ci rzeczywistość to tylko i wyłacznie Twój problem.

odpowiedz
Adam - 15.02.2022 / 01:07, *.play-internet.pl

A borubar ośmiesza się dalej w mediach społecznościowych :/

odpowiedz
Typer - 15.02.2022 / 00:08, *.play-internet.pl

Niestety Legia zagrała jak Warta tego chciała. Przyjechali, mieli taktykę, wzieli swoje i pojechali. Wygrała drużyna dużo lepsza, która nic wielkiego nie pokazała. W sumie nie musiała. Nikt im specjalnie nie przeszkadzał. Legia dostała najmniejszy wymiar kary. Fatalnie się to ogląda.

odpowiedz
Stary Kibic z Żylety - 14.02.2022 / 23:49, *.orange.pl

Panienki śrubują rekord porażek w historii naszej LEGII :( to się nie dzieje naprawdę :( oj Miodek co Ty chłopie odpier...l... Proszę spójrz w lustro i Kończ Waść .... Miej qr.. resztki honoru!!!

odpowiedz
Kibic - 14.02.2022 / 23:42, *.net.pl

Muci powinien grać jako napastnik i zmiana systemu na 4-5-1 bo te wrzutki na pekharta i gra wahadłami już jest przewidywalna, w środku zero kreatywności, Muci może jeszcze słaby fizycznie ale jak by dostał kilka piłek dobrych od Josue strzelał by tak jak w sparingach. Celhaka do pierwszego za Slisza.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.02.2022 / 23:20, *.orange.pl

A może koledzy zorganizujemy spotkanie integracyjne w Zegrzu? Za wiele to nie pomoże, ale chociaż przez jeden dzień będzie weselej. Pogadam ze sponsorem - producentem batonów. Polewka, zagrycha i nocleg będą gratis.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.02.2022 / 23:17, *.orange.pl

W sobotę wiele się wyjaśni. Jeżeli zbierzemy bęcki od Termaliki, to można już się pożegnać z ekstrakalasą. Nie uwierzę, że oni będą w stanie się podnieść, po takim wyniku. Analizując ostatnie lata zaczynam się poważnie zastanawiać, czy to wszystko jest wyłącznie dziełem tragicznego zarządzania klubem. Nie będę rozwijał tematu, ale nawet głupota ma swoje granice, po przekroczeniu której, zaczyna się perfidia...

odpowiedz
Niestety - 14.02.2022 / 22:18, *.tpnet.pl

Vuko jest po prostu kiepskim trenerem

odpowiedz
Andrzej duda - 14.02.2022 / 23:18, *.aster.pl

A ty kiepskim kibicem skoro przegrywają wzzystko

odpowiedz
Jerz z Potoku - 14.02.2022 / 21:46, *.chello.pl

Ubolewam, że jeden z aktualnych liderów naszego serwisu oznajmia, że tymczasowo zawiesza swoją aktywność, albowiem, cyt.: "nie chce niektórym 'psuć optymizmu' ". Mnie osobiście, nie przekonuje taka argumentacja ponieważ jeszcze do niedawna, z powodzeniem radziłeś sobie nawet z licznym gronem internetowych oponentów. Cóż się zatem szczególnego wydarzyło, że właśnie teraz, gdy sytuacja naszej drużyny stała się katastrofalna, podjąłeś takie postanowienie...?
Szczerze doceniając Twoje dotychczasowe zaangażowanie nie śmiem udzielać jakichkolwiek tradycyjnych kibicowskich rad. Jedynie wspomnę (po wtóre) o komentatorskim casusie naszego Kol. @Rek-a. Jego "forumową historię" poznał praktycznie każdy użytkownik legijnego portalu, a co najistotniejsze, wielu z nich/nas wyciągnęło z niej konstruktywne wnioski, niejako dla siebie samych. Tego Tobie również serdecznie życzę.




Ps.: oczywiscie

odpowiedz
Adam - 15.02.2022 / 01:16, *.play-internet.pl

@Jerz z Potoku: nie wygłupiaj się z tym liderem. Z przekazem się zgadzam, nie ma co się sugerować innymi.
Ale z tym liderem to jednak dobra beka. To zwykłe forum (a nawet i nie to tak naprawdę, nie mówiąc już o dużej cenzurze).

odpowiedz
Semper Fi - 15.02.2022 / 04:21, *.play-internet.pl

@Jerz z Potoku: Uuu, ktoś odchodzi?
Nie dobrze! Wszystkie rece na poklad teraz!
Potrzebujemy każdego!

odpowiedz
Wolfik - 14.02.2022 / 20:01, *.mm.pl

Jak juz pisałem wczesniej - nic nie dzieje sie przypadkiem a w połowie marca możliwe, że wszystko się wyjasni. Sytuacja jest bardzo powazna. Przed mami mecze prawdy - każdy zna terminarz. Teoretycznie mozna się odbić i zdobyć bezpieczną przewagę....

Zasadnicze pytanie, komu z drużyny (bo to ona w końcu gra) tak naprawdę na tym zależy. Przeanalizujcie drodzy Koledzy komu kończy się kontrakt w czerwcu. Nie podam żadnych nazwisk, mozna to sprawdzić nawet na tej stronie. Jak sprawdzicie, zapytajcie w duchu: kto będzie umierał za obronę ekstraklasy?

Sprawa druga: transfery. Do Legii trafił jedynie Patryk Sokołowski, Warszawiak. Przypadek, że żaden z awizowanych zawodników tutaj nie trafił? Że Sorecu wybrał Raków? Nie sądzę. Pisałem, że akcja w autobusie bedzie miała kolosalne znaczenie.

Sprawa ostatnia - Artur Boruc. Naprawdę myslicie, że Artur stracił rozum i w ataku frustracji zrobił, co zrobił??? To znowu odsyłam do kalendarza. Bezpośrednia czerwona kartka to z marszu trzy mecze pauzy. A z dużą dozą prawdopodobieństwa Komisja Dyscyplinarna coś od siebie "dorzuci". Czyli Boruca braknie na mecze które praktycznie zdecydują o tym gdzie zagramy w przyszłym sezonie. Moim skromnym zdaniem Artur juz wie...

Reszte opisałem wczoraj (i praktycznie od ostatniej kolejki w grudniu). Nie wymagam żadnej polemiki. To zresztą mój ostatni komentarz na kilka kolejek (jak pisałem poniżej), bo nie chce niektórym "psuć optymizmu"....

odpowiedz
Sebo(L) - 14.02.2022 / 21:16, *.vectranet.pl

@Wolfik: kolego olać ten optymizm,który co niektórym odebrał chyba rozum i trzeźwe myślenie.Rób swoje i pisz komentarze,nie przejmuj się krytycznymi uwagami. Każdy z nas rzecz jasna nie dopuszcza myśli o spadku Legii z Ekstraklasy tyle,że zaklinanie rzeczywistości nic tu nie da a ta jaka jest każdy doskonale wie.Na dziś jesteśmy w czarnej d.pie i bardzo ciężko będzie z niej wyjść.Wszyscy po cichu się łudziliśmy,że przerwa zimowa przyniesie jakieś pozytywne zmiany,że Legia zacznie grać tak jak z początku sezonu,kiedy grali mecze eliminacyjne do LM,ale niestety tak nie jest.Nie wiem na jakiej podstawie wiele osób twierdzi,że Legia się z tego marazmu i bezsilności wygrzebie? Bo ja tu żadnego "światełka w tunelu" nie widzę aby miała nastąpić jakaś znacząca poprawa.Wręcz przeciwnie Legia gra jeszcze gorzej niż to było jesienią.Gra Legii to w tej chwili jedna wielka improwizacja.Piłkarze wygladają tak jak by nie wiedzieli po co i w jakim celu wychodzą na boisko.Wczoraj nie dało się na to patrzeć.Wielki chaos na boisku,brak jakiegokolwiek zrozumienia,totalna kopanina rodem z ligi okręgowej tylko to potwierdza.Jak można być w tym wypadku optymistą?!

odpowiedz
Wierny kibic - 14.02.2022 / 18:54, *.t-mobile.pl

Gorszą klęskę poniusl tylko Napoleon pod Waterloo

odpowiedz
Adam - 15.02.2022 / 01:20, *.play-internet.pl

@Wierny kibic: jeżeli już to poniósł, kolego

odpowiedz
antek - 14.02.2022 / 17:44, *.play-internet.pl

Dobrze że wojna idzie Legia nie spadnie a ŁACH nie zdobędzie mistrza
ahhhhhhhhhhhhhahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaa

odpowiedz
Quick - 14.02.2022 / 18:34, *.tpnet.pl

@antek:Czy ty jesteś normalny. Wolę aby był pokój.

odpowiedz
Olomanolo - 14.02.2022 / 19:19, *.207.205

@antek: ale jest mi Ciebie szkoda - nie wiesz nawet jakie głupoty wypisujesz

odpowiedz
antek - 14.02.2022 / 19:44, *.play-internet.pl

@antek: Pokói z kuchnią to w chacie masz
a jestem bardzo normalny

odpowiedz
Adam - 15.02.2022 / 01:13, *.play-internet.pl

@antek: no właśnie widać. O ile zwyrodnialcy radujący się na myśl o wojnie i śmierci ludzi są normalni.

odpowiedz
antek - 15.02.2022 / 08:13, *.play-internet.pl

@Adam: Kartofel ciągnij się do Pyrlandi

odpowiedz
Co za debil - 15.02.2022 / 11:06, *.t-mobile.pl

@antek: zakrec ten słoik w którym siedzisz bo śmierdzi.

odpowiedz
antek - 15.02.2022 / 12:26, *.play-internet.pl

@Co za debil : SPI.............................................................................L

odpowiedz
Hw - 14.02.2022 / 17:34, *.orange.pl

Zabrakło wszystkiegi i jeszcze debil na bramce

odpowiedz
Dearden - 14.02.2022 / 16:39, *.chello.pl

szkoda tylko pan Bołby - świętej pamięci - że kopacze go tak uczcili; Wstyd!

odpowiedz
olew - 14.02.2022 / 16:29, *.vectranet.pl

Legia się wykaraska. Bo ma kasę , bo ma kibiców, bo ma szczęście. Ponadto spadek Legii to by była tragedia dla całej ligi (znikną napinki, extra premie, handel, zainteresowanie).

Ponadto Legię kocha milion Polek i Polaków, co w dniu dzisiejszym wypada przypomnieć.

W 1973r. decydował ostatni mecz, pchnęliśmy ŁKS pięć do koła i nie spadliśmy, w 1992r. w przedostatnim meczu puściliśmy Motor trójką i znowu nie spadliśmy .

Można nas nie lubić, ale nie można zaprzeczać, że Polska nas potrzebuje, a my tej potrzebie przychylni, no sprostamy. Zmieniłbym trenera, ale nawet z Vuko nie widzę złej wiosny, choć będzie nudna.

odpowiedz
bodzio - 14.02.2022 / 19:28, *.chello.pl

@olew: Czy chcesz powiedzieć że ściany nam będą pomagać bo to L ? Żeby zdobywać punkty musimy wygrywać a to się nie uda oddając 2 strzały w trakcie meczu. Jakoś do tej pory nie mieliśmy szczęścia a dlaczego teraz ma się to zmienić?

odpowiedz
Cegiełka - 15.02.2022 / 03:33, *.t-mobile.pl

@olew: Napisałeś: "Legia się wykaraska. Bo ma kasę , bo ma kibiców, bo ma szczęście". To nie takie proste bo jest VAR (patrz: casus Artka Boruca w meczu z Wartą) i cała Polska teraz patrzy i patrzeć będzie czy aby, parafrazując głównego bohatera filmu "Wielki Szu", ktoś nie "organizuje Legii szczęścia". W polskiej piłce nożnej jest mnóstwo ludzi którym DM bardzo podpadł tym że swego próbował rozpychać się łokciami w tym świecie i z wielką przyjemnością odegrają się i na nim i na naszej Legii. Fakty są takie: albo na drużynie z sołectwa Nieciecza zdobędziemy 6 punktów i zachowujemy szanse na utrzymanie w jednej z najsłabszych lig w Europie, albo witaj 1 ligo, bo takie bulwy z Pyrlandii, Raków czy Pogoń to piłkarsko na boisku zgwałcą reprezentujące nasz klub wkłady do koszulek. Każda porażka poniżej 4-0 z tymi zespołami to będzie sukces. Takie są smutne fakty.

odpowiedz
Sebo(L) - 15.02.2022 / 05:56, *.vectranet.pl

@olew: zejdź na ziemię. Twoje tłumaczenie sobie dlaczego niby Legia miała by nie spaść z ligi są wręcz infantylne. Uwierz ale liga sobie poradzi i bez Legii. Wszyscy wierzymy rzecz jasna, że do katastrofy nie dojdzie, ale żeby tak się stało trzeba zacząć grać i punktować a z tym jak jest sam widzisz.

odpowiedz
bep - 15.02.2022 / 09:09, *.230.191

@bodzio: Rozmawiałem ostatnio ze znajomym z innej części Polski i oni o nas mówią Legia VARszawa, że nam niby to sędziowie i VAR pomagają. Uśmiałem się z tego bardzo.

odpowiedz
olew - 15.02.2022 / 10:49, *.vectranet.pl

@Cegiełka: To prawda, że Mioduski podpadł wielu osobom; bogaty, wykształcony, pozbawiony kompleksów (to nie jest archetyp działacza piłkarskiego). No ale na to, że mamy kontrowersyjnego właściciela, nic nie poradzimy, jak będzie chciał to sprzeda Legię, ale miliard ktoś musi zapłacić ... Żwróć uwagę na legendarny film Zaorskiego, tam już wszystko było poukładane przeciwko Legii, a jednak... Legendy kształtują rzeczywistość . Mamy obecnie taki paradygmat -LEGIA jest największym klubem w Polsce- ., wiem że Polska to mały i biedny kraj, ale w Europie Środkowej podany przez ciebie przypadek

odpowiedz
olew - 15.02.2022 / 10:53, *.vectranet.pl

@Cegiełka: Coś mi ręka przeszkodziła . Kończę : Legia musi być wielka, polskiej lidze po prostu nie opłaca się jej spuścić. Ale myślę, Legia jest na tyle wielka, że polskiej lidze nie może udać się jej spuszczenie.

odpowiedz
Cegiełka - 15.02.2022 / 12:59, *.t-mobile.pl

@olew: No to teraz dałeś do wiwatu! Ależ mnie rozbawiłeś pisząc: "Mioduski podpadł wielu osobom; bogaty, wykształcony, pozbawiony kompleksów (to nie jest archetyp działacza piłkarskiego)". Ten podobno wykształcony i pozbawiony kompleksów człowiek doprowadził naszą Legię takiego miejsca, że doszło do historycznego, w sensie wyników piłkarskich wyczynu, iż mamy najwięcej porażek w historii naszego klubu, a to jeszcze nie koniec tej smutnej serii, bo przed nami koncertowe łomoty boiskowe w Poznaniu, Częstochowie i Szczecinie. Więc Twoje teorie nt Pana DM i stanu naszej Legii są po prostu głupie.

odpowiedz
Greg61 - 14.02.2022 / 16:21, *.tpnet.pl

To jest jakaś totalne paranoja najpierw ten piłkarzyna z azji teraz saga z Lighuinasem. Wzmocnienia tylko jakie i czy dają gwarancję utrzymania w lidze , tam chyba totalnie nie ma kasy Mioduski niech sprzeda ten klub bo się zagubił już dawno temu. Otacza się pseudo doradcami staczając się na samo dno. Teraz to już jest wojna o każdy punkt a tych punktów aby się utrzymać to trzeba około dwudziestu. Potrzebny napastnik potrzebny przynajmniej jeden albo dwóch gości do środka pola i to takich gotowych do gry a nie juniorów

odpowiedz
Zibi - 14.02.2022 / 16:03, *.t-mobile.pl

Zastanawiające że jak sparing to każdy wygrany a jak liga i bukmacherskie to w plecy przy wysokim kursie . Widać trzeba pytać Arturow Jaki wynik będzie

odpowiedz
Kibic - 14.02.2022 / 17:03, *.torun.pl

@Zibi : Sparing porownac do ligi :) Proponuje przejsc na sekcje koszykowki :) Moze tam takie wyniki beda mniej dziwne :) chyba ze kupon byl w plecy, to zrozumiale, ze z warta byla ustawka xD ale pytaj Arturow o wynik, bo przeciez caly swiat to matrix :)

odpowiedz
!(L)! - 14.02.2022 / 15:50, *.tpnet.pl

Zawodników, których umowy kończą się latem
Bramkarz
1.Lukasz Fabiański 2. Dominik Hladun 3 .Tomasz Loska
Obrona
Prawy obrońca.1Jan Grzesik 2.Martin Konczkowski
Środkowy obrońca. 1 Przemyslaw Wisniewsk 2.Adrian Gryszkiewicz 3.Przemyslaw Szyminski 4.Jaroslaw Jach 5. Adam Dzwigala
Lewy obrońca. 1.Maciej Rybus 2.Mateusz Bartolewski.
Pomoc
Środek 1.Rafał Augustyniak 2.Tomasz Makowski 3.Lukasz Poreba 4.Bartosz Nowak
Atak i skrzydłowi
1. Patryk Szysz 2. Karol Angielski 3.Lukasz Teodorczyk 4.Jakub Myszor 5.Dominik Sokol 6.Filip Piszczek 7.Dariusz Formella
PO(L)SKA

odpowiedz
Kiwi - 14.02.2022 / 16:58, *.chello.pl

@!(L)!: Mordo ochłoń na pewno Fabiański by tutaj przyszedł ?! hahahaha

odpowiedz
Czy to był tylko sen? - 14.02.2022 / 15:36, *.play-internet.pl

Czy w jakimś wywiadzie nowy właściciel/prezes powiedział kiedyś, coś w stylu że Legia powinna grać w 1szej bo to by oznaczało dla niej wiecej spokoju w ogóle i latwiej byłoby budować? ????

odpowiedz
Adam - 14.02.2022 / 17:35, *.chello.pl

@Czy to był tylko sen?: Kiedy ostatnim razem tego szukałem to nie udało mi się na to trafić, ale wydaje mi się że w jednym ze starych wywiadów mówił, że prywatnie kibicuje wiśle kraków.

odpowiedz
Sebo(L) - 15.02.2022 / 13:24, *.centertel.pl

@Adam: zdaje się, że pomyliłeś pewne fakty i chodzi Ci jeszcze o rządy ITI w Legii bo jak dobrze sięgam pamięcią to kibicem Wisły prywatnie był Walter.

odpowiedz
patataj - 14.02.2022 / 15:06, *.225.117

Trzeba zmniejszyć ligę do dwóch ekip, do Legii i Lubina, wtedy byśmy świętowali mistrzostwo.

odpowiedz
kiki - 14.02.2022 / 14:44, *.plus.pl

W 1 lidze już sr...ją po nogach :D

odpowiedz
Bodzio - 14.02.2022 / 16:29, *.inetia.pl

@kiki: Tak z ciekawości, gdzie można oglądać jakieś mecze 1 ligii ?

odpowiedz
Sebo(L) - 14.02.2022 / 17:04, *.vectranet.pl

@Bodzio: transmisje 1 Ligii prowadzi Polsat Sport.

odpowiedz
Kkk - 14.02.2022 / 17:08, *.play-internet.pl

@Bodzio: polsat sport

odpowiedz
Adam - 14.02.2022 / 17:35, *.chello.pl

@Bodzio: Chyba na Polsacie Sport jeżeli dobrze pamiętam. I chyba w ipla, czy jak tam się to ich cholerstwo nazywa.

odpowiedz
Vuko - 14.02.2022 / 14:43, *.209.207

Vuko jeszcze trochę porażek i może od marca przymierzać się na trenera polskiej kadry. Skoro 711 pokazał klasę :) to Vuko też pójdzie tą drogą

odpowiedz
Ripper - 14.02.2022 / 14:40, *.chello.pl

a może Krzysia Golenia na bramkę - z Talentu Warszawa

odpowiedz
ajajajaj - 14.02.2022 / 15:59, *.net.pl

@Ripper: to nie jest zły pomysł :) przynajmniej coś wyciągnie i nikogo w łeb nie stuknie

odpowiedz
Kibic - 14.02.2022 / 14:39, *.chello.pl

"Zabrakło wszystkiego"... ze sportowego punktu widzenia to faktycznie zabrakło wszystkiego... umiejętności, walki, chęci zwycięstwa, taktyki, chłodnej głowy, pomysłu, planu no kur** faktycznie wszystkiego. Nawet Boruc zachował się jak Pan Kaziu z B klasy, co po meczu idzie pracować na etacie. Najgorsze, że jednego czego wam nie brakuje to kasa, tej macie pod dostatkiem a szorujecie po dnie. Żenada.

odpowiedz
leon - 14.02.2022 / 13:50, *.tpnet.pl

Kudłatemu teraz powinien po mordzie natrzaskać!!!

odpowiedz
CBR - 14.02.2022 / 13:20, *.mm.pl

Jak słyszę o zainteresowaniu Góralskim........i się zastanawiam.......każdy dyrektor był krytykowany i może bez powodu????co za człowieka ma dyrektor załatwić jak nie ma kasy ????sprzedali Luquinhasa i miało być zastępstwo.......to góralski jest idealnie pasującym w miejsce Luquinhasa????????????śmieszne to już się robi.sprzedaja gracza technicznego i kreującego grę a ściągają przecinaka i drwala.......gdzie pomysł na drużynę????lepiej bramkarza niech ściągną bo Boruc najpierw plecy ...i kilka porażek ....a teraz chłopów co grał w niemałych klubach podpalił się i odepchnął pyrusa.......prawda też jest ,że to nie było uderzenie ale amator tak może zareagować ....ale Boruc?????widać ,że jeszcze nie wszystko w szatni zostało wyczyszczone bo styki się zapalily

odpowiedz
Adam - 14.02.2022 / 17:37, *.chello.pl

@CBR: Nie zastępstwo tylko czekanie bo 'może ktoś się wykreuje, a jak nie to pomyślimy latem'.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 14.02.2022 / 17:41, *.play-internet.pl

@CBR: Zgadzam się 100% kolejny przecinak w stylu Slisza i Sokołowskiego dramat...

odpowiedz
iker93 - 14.02.2022 / 13:15, *.com.pl

Witaj 1 ligo :(((

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 14.02.2022 / 13:09, *.chello.pl

Gorszego meczu nie pamiętam.

odpowiedz
A Jednak - 14.02.2022 / 13:05, *.vectranet.pl

@Paweł Kudłaty to ma gdzieś ze Legia spadnie do 1 ligi ważne ze mu się kasa zgadza za przychodzenie kibiców na mecze.

odpowiedz
A Jednak - 14.02.2022 / 12:57, *.vectranet.pl

A niech spadają do 1 Ligi zasłużyli sobie za to jak grają, i coś mi się zdaje ze to już koniec Legi jest. Ten klub na dzień dzisiejszy nie zasługuje na nazwę Legia, bo hańbę to tej nazwie przynosi.

odpowiedz
Olomanolo - 14.02.2022 / 12:47, *.207.205

Teraz to dopiero będą bęcki - borubar w pręta tnie aż miło najpierw ból pleców - były bęcki teraz mecze o utrzymanie a on zachował się jak gówniarz - po takim człowieku jak borubar to liczyłem na więcej

odpowiedz
Gocław - 14.02.2022 / 12:34, *.163.254

Czy ktoś może mi wytłumaczyć, czemu jeszcze kibice Legii nie robią wszystkiego, aby wyrzucić Pana Mioduskiego i jego rodzinę, z tego klubu i z tego miasta? Na jakie upokorzenie jeszcze czekamy?

odpowiedz
ZenekL3 - 14.02.2022 / 13:08, *.chello.pl

@Gocław: Takie upokorzenia jak mecz z Wartą to jest na prawdę nic w porównaniu z tym w jaki sposób Mioduski zniszczył ten klub, wyeliminował pion sportowy w pierwszej drużynie i Akademii i wydrenował jego finanse. Czekają nas teraz chude lata, kiedy każdy ruch musi być dzielony przez pięć ze względów finansowych. Mioduski przegrał początkowy sukces po zakupie klubu od ITI, zabrakło wiedzy o piłce, inteligencji oraz realnego zaangażowania i pracy. A co do kibiców to trochę jesteśmy sami sobie winni bo nikt nie krytykował bezsensownych ruchów prezesa kupionych kilkoma tytułami, które przyniosło dyskontowanie pierwsze 3 lata właścicielstwa, kiedy wspólnicy kontrolowali sprawy sportowe w klubie. Przeszedłem na czytanie tej strony z Legia.net gdzie jeszcze w tym roku nie dało się czytać komentarzy bo trzeba się było przebijać przez krótkowzroczne i głupawe teksty wielbicieli Mioduskiego. Tak więc zostaw człowieka w spokoju a zwłaszcza jego rodzinę i zacznij działac jak prawdziwy kibic - nogami zgodnie z hasłem Mioduski-aj spier...j ale nie zapominaj, że Mioduski może nas sprzedać za złotówkę jakiemuś złodziejowi.

odpowiedz
Komornik Stefan - 14.02.2022 / 15:32, *.t-mobile.pl

@ZenekL3: Swój swojemu nie sprzeda. Ja wkrótce przyjdę...

odpowiedz
Adam - 14.02.2022 / 17:38, *.chello.pl

@Gocław: On rozumie tylko aspekt finansowy, ale tego niektórym nie przetłumaczysz. Zresztą nie chodząc na mecze nie można wyć 'nie poddawaj się'.

odpowiedz
jezus - 14.02.2022 / 20:33, *.vectranet.pl

@Gocław: a co niby moga zrobic baranie?

odpowiedz
sl - 14.02.2022 / 12:00, *.lodz.pl

borubar powinien być natychmiast odsunięty od pierwszego zespołu, za działanie na szkodę klubu a sytuacja z fotoreporterem pokazuje, że to prostak.

odpowiedz
jarekk - 14.02.2022 / 12:36, *.metrointernet.pl

On juz do druzyny nie wroci bo po co? zeby sie wstydu najesc?

odpowiedz
so_what - 14.02.2022 / 11:42, *.robnet.pl

Legia już tonie, pytanie kto tę krypę ostatecznie zatopi.

odpowiedz
LW - 14.02.2022 / 11:34, *.t-mobile.pl

Spokój ie będziemy w top4 a pp mamy w kieszeni. Aco Vuko to mistrz motywacji zobaczycie, że od meczy z BBT zacznie się marsz w górę po puchary i sławe. Więcej wiary!!

odpowiedz
CBR - 14.02.2022 / 13:22, *.mm.pl

@LW: chyba za dużo grasz w FM

odpowiedz
MoLas - 14.02.2022 / 11:31, *.plus.pl

Vuko jest największym rakiem jaki toczy tą drużynę. Mamy całkiem niezłych jak polskie warunki piłkarzy i trenera który jedyne co potrafi to zarzucać piosenki w szatni po wygranym meczu. Jeśli ktoś nie rozumie że ten gość nie ma pojęcia o trenerce i bazuje wyłącznie na tym że tak niby kocha ten klub i wrócił tu nam pomóc to jest idiotą. Jak najszybciej trzeba pozbyć się tego szatniowego wodzireja bo to troll a nie Legionista. Nigdy nie daruje mu odpalenia Carlitosa.

odpowiedz
Zet - 14.02.2022 / 13:52, *.tpnet.pl

@MoLas: dobrze prawisz Kolego! Mało kto to widzi. Vuko jest "fajny" bo wypełnia te wszystkie oczekiwane pierdolety typu DNA, nienawidzę łacha itd., ale trener z niego jak z koziej deupei trąba. To są ci sami piłkarze, którzy niedawno dobrze grali, oni są bez formy po prostu! Oni to wiedzą, chca grać dobrze, chcą być chwaleni a nie je... na okrągło, ale nie wiedza co zrobić, żeby było lepiej. A trener uczył się na zdalnym i nie potrafi im pomóc a to właśnie trenera robota.
Michniewicz przygotował zespół na to, o czym zawsze znafcy tu piali, na początek sezonu i puchary więc lekko bez przetrenowania, a że piłkarze w Polsce są jacy są, to potem zdechli, a porządny trener w jakiejś przerwie repr powinien doprowadzić wytrenowanie do porządku, a że największy ignorant DM zatrudnił pana od wfu na tę kluczową przerwę, to czyja to wina?
Do tego potem był niefart za niefartem, słupki poprzeczki itd. i zdechło totalnie.
Jakim słabym fachowcem jest Vuko niech świadczy to jak przygotował dobrych piłkarzy na rundę wiosenną, ani taktyki ani wytrzymałości. To go skreśla. Trener o jakimkolwiek pojęciu albo przygotował by ich taktycznie albo wytrzymałościowo tak, żeby wszystkich zabiegali i w ten sposób wygrywali.
Śmiem twierdzić, że gdyby nie wyjątkowo w tym sezonie niefart, bylibyśmy w czołówce i z grubym na ławce.
Ergo, z tym trenerem gra jest fatalna a bez wolniaka Josue dramatyczna a trener się nie nadaje.
DM daje do pieca kolejnymi wypowiedziami o trenerach jakby celowo robił 5a kolumnę.
Tyle w temacie.

odpowiedz
Kibic - 14.02.2022 / 17:12, *.torun.pl

@Zet: Zastanawia mnie to przygotowanie... napisalem gdzies komentarz czy pan z broda to jakis nowy celebryta, bo zrobilo sie go pelno na legionisci.com. podczas zgrupowania w Dubaju. Koles od przygotowania fuzycznego. Codziennie jakas fotka jak to sie napina na silowni z pilkarzami. Czyzby ich nie przygotowal? To po co go ciagle by na stronie pokazywali? Jako przestroga? Dziwne sie tu dzieja czasem rzeczy :) Porzadny portal jak legionisci.com mam nadzieje, ze zada temu panu pytanie dlaczego my mniej biegamy, a i tak mamy mniej sily od rywali. Zamiast go pokazywac codziennie, powinni wrzucac po kazdym meczu jego opinie.

odpowiedz
Zet - 14.02.2022 / 18:56, *.tpnet.pl

@Kibic: Zgadza się, był taki. Na pierwszy rzut oka palce jak balerony, mógłby powiedzieć, ze napakowany ale na bystre oko widoczne było, ze gość jest gruby/otyły i jakby go pchnąć to by się z kilometr toczył. No i taki ich właśnie wytrzymałości uczył dając przykład. Jak nie wyglądać?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.02.2022 / 11:26, *.orange.pl

Czy to prawda, że w sklepie Legii, przed meczem z Wartą można było kupić stroje klubowe w kolorze...niebieskim????

odpowiedz
grzesiek - 14.02.2022 / 11:25, *.centertel.pl

Gdzie sa teraz Ci co tak narzekali na Josue?

odpowiedz
Ba(L)on - 14.02.2022 / 11:23, *.t-mobile.pl

Vuko pinokio won z Legii nieudaczniku. Z ciebie jest taki trener jak z Kidawy kandydatka na Prezydenta. Jestes trenerskim zerem i blaznem z przerosnietym ego. Najwiekszy szkodnik i maciciel zaraz po Mioduskim to Vuko.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.02.2022 / 11:21, *.orange.pl

Ostatnio oddałem płaszcz do pralni, wyszyścili elegancko...

odpowiedz
Wojtas - 14.02.2022 / 11:14, *.t-mobile.pl

Nie zabrakło wszystkiego. Zabrakło jednego - trenera! Betonowy zarozumiały wuefista z gwizdkiem bez pojęcia o taktyce znowu nabrał wszystkich swoim mitycznym przywiązaniem do Legii i legijnym DNA. Przemądrzały dresiasiarzu Vuczko won!

odpowiedz
Coach - 14.02.2022 / 11:06, *.play-internet.pl

Koncertowo spier...lil ten klub Mioduski

odpowiedz
Julon - 14.02.2022 / 11:00, *.centertel.pl

Panie Leśnodorski larum grają a Pan gdzie?? Golodupiec zaciągający pożyczki w Luksemburgu za chwilę spuści naszą Legię do 1 ligi i będzie największa kompromitacja od 1936r jedynym ratunkiem jest Pan na tą chwilę może z byłym wspólnikiem?

odpowiedz
jarekk - 14.02.2022 / 10:56, *.metrointernet.pl

Pojade ironicznie. Miodulski, obstaluj sobie tablice pamiatkowa. Moze byc o tresci - w roku 2022 za prezesury Miodulskiego , przy wydatnej pomocy Kucharskiego zespol w skladzie : ( tu leca nazwiska ) dokonal historycznego spadku z ligi. Nie wstydz sie swoich sukcesow. Dokonasz tego ze w dwumilionowym miescie, stolicy nie bedzie druzyny pilkarskiej. Bedziesz postacia historyczna miasta jak dajmy na to Grzesiuk. Kibice z calej Polski beda skladali kwiaty pod ta tablica. Soltys wsi Nieciecza czy burmistrz gminy Grodzisk beda dogryzali Prezydentowi Trzaskowskiemu ze u nich jest kultura a u nas nie ma.
Miodulski ty nawet nie rozumiesz co ty robisz tak cie oslepila mamona.

odpowiedz
Chris - 14.02.2022 / 14:22, *.t-mobile.pl

@jarekk: Niestety na tablice pamiątkową chętnie się zrzuca kibice pozostałych drużyn.

odpowiedz
Simon - 14.02.2022 / 10:44, *.vectranet.pl

ZENADA, za co oni kase biora ,wstyd ,tego ogladac sie nie da, kiedys kazdy sie bal przyjezdzac na lazienkowska a teraz to sie smieja z legii

odpowiedz
Kibic L - 14.02.2022 / 10:36, *.t-mobile.pl

Będą otwarte zapisy do Niecieczy? Wiem, ile biletów dostaliśmy i jaki koszt ale pytam bo nie wiem, czy czekać na informację, czy kupić na sektor gospodarzy.

odpowiedz
Leśny Pradziadek - 14.02.2022 / 10:35, *..

Jedyne ekipy, które w tym sezonie nie ograły jeszcze Legii , to Lubin, Jagiellonia i Nieciecza, dwie ostanie jeszcze mają szansę to uczynić, zwłaszcza Nieciecza, która będzie miała do tego aż dwa podejścia.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.02.2022 / 21:16, *.t-mobile.pl

@Leśny Pradziadek: To ja jestem podgrzybek, a Ty grzyb?:))

odpowiedz
Lukas - 14.02.2022 / 09:57, *.chello.pl

Drużyna nie ma żadnego lidera i nikt nie jest kapitanem okrętu. Nie jest to bezpiecznie bo zbliża się skała..

odpowiedz
Allo Allo - 14.02.2022 / 09:42, *.tvksmp.pl

Oni mają przegrywać, za to im płacą i to robią. I Gruber na bramie.

odpowiedz
KRUPA - 14.02.2022 / 11:43, *.plus.pl

@Allo Allo: A może tak być choć mam nadzieję że tak nie jest w najgorszych scenariuszach snach piłkarze lub osoby podstawione u bukmachera obstawiali za duże kwoty pieniędzy przegrane Legii toż czysty sabotaż działanie na szkodę klubu kupczenie meczami. Tak jak napisałam mam nadzieję że tak nie jest a przyczyną porażek jest słaba forma zespołu kiepska organizacja klubu.

odpowiedz
lolo - 14.02.2022 / 09:41, *.Gawex.PL

Jak można było za takiego kołka Slisza dać 1,5 mln euro? Przecież to dopiero amatorka.Kto oceniał jego przydatność do Legii?

odpowiedz
Adam - 14.02.2022 / 11:12, *.play-internet.pl

@lolo: vuko się nad nim rozpływał, chciał i opowiadał jaki to świetny transfer

odpowiedz
Lamborghini - 14.02.2022 / 13:54, *.supermedia.pl

@lolo: Slisz Slisz większego imbecyla nie widziałem a wczoraj potwierdzał swój talent każdym zagraniem ale jeśli on jest to i Legia jest tam gdzie jest.

odpowiedz
Do Redakcji - 14.02.2022 / 09:02, *.com.pl

Proszę o wyjaśnienie kibicom dlaczego piłkarz Luqinhas który jest zawodnikiem klubu nie gra skoro nie odszedł jeszcze?
Jeśli mu klub płaci ma kontrakt to powinien zapitalać po boisku
Ten klub to cyrk i parodia pod rządami Mioduskiego

odpowiedz
Walerek - 14.02.2022 / 08:56, *.netfala.pl

Boruc się dzisiaj popisał... Niemniej jednak taki Rose czy Celhaka nigdy nie powinni znaleźć się w Legii. Lepiej wystawić młodych chłopaków z Akademii niż tych patałachów.

odpowiedz
Borubar out - 14.02.2022 / 09:46, *.t-mobile.pl

@Walerek: Borubar do Wieczystej lub na emeryturę. Przegrana należy do niego .

odpowiedz
Legion - 14.02.2022 / 10:52, *.chello.pl

@Walerek:
człowieku jakich młodych chłopaków z Akademii!?? Kogo!!!??? To tak fajnie i łatwo rzucić ogólnikiem, ale może jakieś konkrety? Kogo niby?! Masz najlepszych młodych przeniesionych do pierwszej drużyny, bo nie ma nawet kogo dać na ławkę. Więc masz Skibickiego, Ciepielę, Włodarczyka, Rosołka, miałeś Kisiela. Potencjał każdego to maks Wisła Płock za kilka lat, a i w to wątpię, bo to nie jest jednak poziom Furmana tylko dużo niżej. Więc przestań rzucać farmazonami bez sensu tylko ochłoń. Żadnych młodych nie ma. Co nie znaczy, że ten ściągany szrot z zagranicy jest dobry. Ty myślisz, że jakby któryś młody potrafił COKOLWIEK to by nie grał?! Przecież mioduski by naciskał, żeby go wystawiać i promować, żeby go sprzedać. To już próbowali promować Skibickiego. I jestem przekonany, że on w żadnym klubie ekstraklasy by nie grał, a miałby problem nawet w 1 lidze z tym.

odpowiedz
Biała Siła - 14.02.2022 / 11:03, *.vectranet.pl

@Borubar out: sam ze out zrób

odpowiedz
kowal.fax - 14.02.2022 / 08:48, *.plus.pl

Legia wychodzi na mecz jakby grała z Realem albo Barceloną.W meczu z Zagłębiem dobrze że mieliśmy Kopacza,Kopczyński przy Śliszu to profesor.Stracona bramka z Wartą to patologia,takiej paniki w grze obrońców w C klasie trudno szukać.

odpowiedz
Stanisław 43 lata na Ł3 - 14.02.2022 / 08:47, *.211.172

Boruc prostak jakich mało

odpowiedz
leon - 14.02.2022 / 08:45, *.tpnet.pl

Nawet lanie po mordach niczego nie zmieni bo to słabeusze!!!

odpowiedz
... - 14.02.2022 / 08:28, *.tpnet.pl

Tylko kibice Legii z Żylety są w stanie skanować imię i nazwisko typa, który dostał tak bezsenswoną czerwoną kartkę...

odpowiedz
Robi - 14.02.2022 / 09:21, *.t-mobile.pl

@...: Dlatego nigdy nie będziesz kibicem Legii z Żylety.

odpowiedz
Eeetam - 14.02.2022 / 10:07, *.jmdi.pl

@Robi: jaki z ciebie prostak aż mi cie szkoda

odpowiedz
... - 14.02.2022 / 10:46, *.tpnet.pl

@Robi: doskonale o tym wiem. Jeszcze tego by mi brakowało.

odpowiedz
Adam - 14.02.2022 / 11:14, *.play-internet.pl

@Robi: no i wybornie, oszczędzi sobie śpiewania żałosnego 'nie poddawaj się'

odpowiedz
zp - 14.02.2022 / 11:31, *.centertel.pl

@Eeetam: Skoro z Ciebie taki wymodelowany zakręt, to pamiętaj, ze zaimki osobowe piszemy z wielkiej litery.

odpowiedz
nerwosoL - 14.02.2022 / 08:08, *.aster.pl

No to jednak Warta nie jest g(*)wno warta. Legia wyglądała jak ekipa złożona ze złapanych wagarowiczów . To nawet nie była gra na " j*ł pies".

odpowiedz
bep - 14.02.2022 / 07:31, *.230.191

Wciąż czekam na informację o abdykacji naszego gównianego midasa i końcu miodowych lat na Łazienkowskiej. Jak długo jeszcze?

odpowiedz
Hiszpan - 14.02.2022 / 06:40, *.telnaptelecom.pl

Obserwujcie insta Sary Manson. Ciekawe gdzie nasza legenda ( sarkazm) spędzi urodziny i kiedy kupione bileciki. Wykartkowac się też trzeba umieć.

odpowiedz
gazza - 14.02.2022 / 06:35, *.inetia.pl

Vuko - Ogarnij się - Po co wstawiać Slisza który osłabia zespół ?
To samo Johanson - totalnie drewniany zawodnik.

odpowiedz
Adam - 14.02.2022 / 11:16, *.play-internet.pl

@gazza: bo prawda jest taka, że vuko to słaby trener

odpowiedz
Śmichy po pachi a wybuchi po dachi - 14.02.2022 / 05:52, *.centertel.pl

Ten Ivanow tak się ustawiał i gasił nasze akcje jakby grał wcześniej e Realu 6 sezonów haha ale beks czy te łajzy ustawiają dalej mecze ....

odpowiedz
jarekk - 14.02.2022 / 04:06, *.metrointernet.pl

Brak napastnika to kto ma strzelac bramki? Moze lepiej ustawic 10-ciu stoperow to chociaz co drugi mecz skonczy sie na 0-0. Zrezygnowac z Boruca, niech miszta nabiera doswiadczenia w ekstraklapie to za rok bedzie solidnym bramkarzem pierwszoligowym. No bo co mozna zrobic innego z takim zespolem?

odpowiedz
Afro - 14.02.2022 / 08:22, *.ncs2012.pl

@jarekk: Castaneda m śmierdział, choć za darmo.

odpowiedz
Zlb - 14.02.2022 / 04:05, *.centertel.pl

My Kibice Legii NIGDY niepddamy sie, będziemy z Tobą ZAWSZE i na dobre i na złe...
Tak dla przypomnienia wszystkim pseudokibicom!!!LEGIA TO MY!!!

odpowiedz
Olo - 14.02.2022 / 08:37, *.chello.pl

@Zlb : pseudokibice kochają swoją stolice …

odpowiedz
Adam - 14.02.2022 / 11:19, *.play-internet.pl

@Zlb : ta, podział na lepszych i gorszych, kto ci nie odpowiada to nie jest ptawdziwy kibic. Wracaj na Białoruś, czy gdzie się tam tego nauczyłeś.

odpowiedz
A KIEROWNIK DRUŻYNY DALEJ PALI NIEMCA,,,CO ROBI? - 14.02.2022 / 03:33, *.120.124

TO JEDNAK BĘDZIE OOSTRY!PROTEST!

odpowiedz
vuko = Pinokio - 14.02.2022 / 02:16, *.t-mobile.pl

Zabrakło trenera. W Dubaju "piłkarze" odpoczywali, pod okiem PINOKIO. Warta zdobyła bramkę i kontrolowała grę. Gratuluję wygranej bo widać było zaangażowanie i chęć zdobycia kolejnej bramki. Zachowanie Artura B. skandaliczne. Cezary Ręcznik po karnym skakał jak małpa w cyrku.Gdyby piłka trafiła w róg to gamoń nic by nie zrobił.Skandaliczne jest również obrażanie sędziego, który podjął słuszną decyzję odnośnie Artura B. Poziom dopingu Legii obniża się drastycznie "pokaż k.r.om jak pięknie grasz", "nie poddawaj się"

odpowiedz
jarekk - 14.02.2022 / 08:29, *.metrointernet.pl

@vuko = Pinokio: Boruc dobrze zrobil ze wzial za pysk i grzmotnal o glebe tylko nie tym co trzeba. Powinien rzucic sliszem, johansonem i dlugo tak jeszcze wymieniac.
Artur, jedz na floryde z malzonka a tutaj sobie odpusc, sprawa beznadziejna.

odpowiedz
Szymon - 14.02.2022 / 01:44, *.chello.pl

Witam. Niestety dziś zobaczyliśmy ciąg dalszy degregolandii w naszym klubie. Za to wszystko jest odpowiedzialny pudel. Chciał z klubu sportowego zrobić korpo to gówno wyszło. Od momentu przejęcia klubu poziom piłkarski jest coraz słabszy - kiedyś były tylko euro wpier... a teraz już do nas każda śmieszna drużyna przyjeżdża jak po swoje. Klub prowadzony bez żadnej koncepcji, właściciel to gołodupiec który przez swoje poje.... decyzję utopił kasę.Sprowadzanie małolatów i handel nimi miałbyć odskocznią finansową a jest obecnie autostradą do I ligi. Dziwię się tylko Borucowi że chce być "wiodącą" postacią w tym cyrku. Nie dziwię się też Emerliemu że uciekł z tego syfu. Mógł to zrobić inaczej ale przy długach i nie płaceniu na czas gość dał se siana z tym burd..... Stan klubu jest tragiczny. Piłkarzyki to olewatory bez mentala , Vuko to już miota się w tym wszystkim, co do Ziela to mam odczucie że wychylać to się nie będzie a pudel to spuści Legię do I ligi. Obraz nędzy i rozpaczy

odpowiedz
Szot - 14.02.2022 / 01:43, *.tpnet.pl

Tak na chłodno to dzisiaj z dobrej strony pokazali się Celhaka i Ciepiela i w następnym meczu to ich widziałbym w środku pola bo Slisz i Sokołowski dzis totalnie zawiedli. Oprócz tego Pekhart to jest poziom 3 ligi. Gość rusza się jak wóz z węglem i na dodatek wygląda jakby miał dwie lewe nogi. Paweł Wszołek dziś też fatalnie. Dawać tego Kastratiego za niego bo ten przynajmniej szybki jest (z dwojga złego wole szybszego). Trzeba w następnym meczu wyjść innym składem bo my nie mamy czasu i miejsca na granie tymi samymi pokrakami bo Vuko sobie wymyślił, że jeden jest lepszy od drugiego. Ktoś gra słaby mecz? OUT!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.02.2022 / 00:43, *.orange.pl

Sytuacja właściciela klubu idealnie pasuje do hasła - "nie masz nic, jesteś szczęśliwy"....

odpowiedz
FcL - 14.02.2022 / 00:42, *.as9105.com

Zabrakło wszystkiego ?Tak dokładnie,gdyż trudno pokazać na co Cię stać,gdy stać Cię na tak niewiele...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 14.02.2022 / 00:31, *.orange.pl

Oglądałem tylko pierwszą połowę i to, co na boisku wyprawiał Ślisz to się do zawodowego sportu nie zalicza. Serio. Tak można zagrać w niedzielę na kacu na podwórku z kolegami. Zero dynamiki, hamowanie każdej wymiany, same błędne decyzje w rozegraniu, każda piłka do przodu to strata. Takiego braku ambicji jeszcze w tym sezonie nie widziałem. Zagrałbym lepiej.

odpowiedz
Ja - 14.02.2022 / 00:22, *.autocom.pl

Mieliście Panowie dyrektorzy i w zarządzie dwa ważne zadania - kupić prawe wahadlo za Jurę i napastnika za to azerskie dno. Nie kupiliście ani prawego wahadła, ani napastnika, za to pozbyliście się jedynego szybkiego i kreatywnego rozgrywającego. Mioduski to jest podobny przypadek do Bartomeu (inna skala, ale schemat identico) - rozprzedać co się da i mielić szrot - ściągnąć jeden, który się nie sprawdza, zastąpić drugim, który się nie sprawdzi. Ewentualnie pomysłem jest kupować zawodnika z pozycją x i powiedzieć, że w rzeczywistości jest to zawodnik na pozycję y. W Barcelonie tak było m.in. z Coutinho (typowa dycha, tylko na siłę uczono go gry na skrzydle) a w Legii jest tak z Pawłem Wszolkiem. Taki z niego prawy wahadłowy, jak z Boruca wysunięty napastnik. I mówię to stojąc na stanowisku, że to Wszołek był dziś najlepszym z drużyny. System układa się na bazie piłkarzy, których się ma, a nie na odwrót. Problem jest taki, że my przy okazji pozbyliśmy się skrzydłowych i mamy dwóch prawych (Kastrati bez formy, Wszołek) oraz zero lewych. Z kolei jeśli chodzi o wahadła, nie kupiliśmy tego prawego, za to mamy dwa lewe: dramatycznego Mladena i kontuzjowanego Ribeiro.

Jesteśmy w takiej d*pie, że szkoda nawet o tym rozmawiać, to jest dno i 17 metrów mułu. Jak oni nie zaczną seryjnie wygrywać już od następnego meczu, to lecimy z tej ligi na łeb na szyję, nie wspominając o PP, z którego prawdopodobnie polecimy już w najbliższym etapie. W końcu z Łęczną było zwycięstwo jesienią, więc nie ma lepszej okazji niż Puchar, żeby im się za to odwdzięczyć jakąś podkładką. Ostatni gasi światło, a ja marzę o tym, by obudzić się w grudniu 2016, z Vadisem, Prijo, Niko, Gui w składzie, świeżo po wyeliminowaniu Sportingu i wielkimi szansami na przejście Ajaxu...

odpowiedz
Jawor100 - 14.02.2022 / 08:21, *.centertel.pl

@Ja: nic dodać nic ująć,ach łza się w oku kręci na wspomnienie 2016

odpowiedz
oLaf - 14.02.2022 / 00:13, *.vectranet.pl

tak to jest jak się tanio sprzedało jedynego gracza który miał technikę, a drugi w miarę dobry pauzuje... nie ma kim grać, same drewniaki/lub tępaki.

Przykre to jest.

odpowiedz
Cegiełka - 14.02.2022 / 00:13, *.t-mobile.pl

Kolejny mecz potwierdzający akces naszej Legii do spadku z tej jednej z najsłabszych lig w Europie. A tak poza tym, to wielkie dzięki wkłady do koszulek & Vuko bo 2 tysiaki znowu wpadły u buka, na was zawsze można liczyć w porażkach

odpowiedz
hmmmm - 14.02.2022 / 00:06, *.tpnet.pl

Podobno pudel chce jeszcze wzmocnić zespół. Do Kastratiego mają doleczyć Brazylijczyk Eunuchinio, Rosjanin Iwan Biezjajcew i Amerykanin John Jonderbrak :D

odpowiedz
/ - 14.02.2022 / 13:37, *.virtuaoperator.pl

@hmmmm: To nieprawda. Ion Der Brack jest Holendrem.

odpowiedz
Cccg - 14.02.2022 / 19:15, *.plus.pl

@/: xd

odpowiedz
dino - 13.02.2022 / 23:46, *.vtelecom.pl

Zapewne nie awansujemy na mundial na wiosnę wróci Czesio Mioduski ogłosi nowe otwarcie i strategie dotyczaca optymalizacji oraz digitalizacji. Potem po miesiącu na decydujące o utrzymaniu mecze ściągnie Klafuricia na koniec powie że dobry kryzys trzeba umieć wykorzystać a pierwszoligowe zmagania zaczniemy z Magiera na ławce

odpowiedz
Simon - 13.02.2022 / 23:44, *.t-mobile.pl

Widzę transfery innych drużyn, niekoniecznie wielkie finansowo, ale skuteczne (np. Ormianin z Pogoni) i widzę braki przeglądu rynku w scoutingu. Jest rzucanie się na obiecujące chwilówki transferowe, nie ma szukania solidności.

odpowiedz
skrzat - 13.02.2022 / 23:31, *.centertel.pl

Szczerze mówiąc to nie wierzyłem w ten spadek no ale jednak trzeba się psychicznie przygotować.tylko jak...masakra...

odpowiedz
Darek - 13.02.2022 / 23:19, *.chello.pl

Czy ci ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że jak spadną to poczują gniew co najmniej kilkunastu tysiecy ludzi na sobie.To co się wydarzyło w autokarze to był pikuś w momencie gdy spadniemy. Będziecie boso spieprzać ze stadionu do domu.
Jacek Zieliński niech się nie spieszy z wzmocnieniami to w czerwcu wyjedzie na taczce razem z resztą gamoni.
Koniec prezesa zbliża się wielkimi krokami.

odpowiedz
Yeti - 13.02.2022 / 23:12, *.vectranet.pl

Jest coraz gorzej. Dramat.

odpowiedz
TrakSpartakus - 13.02.2022 / 23:10, *.chello.pl

Czy jest coś co daje nadzieję na uniknięcie spadku?

odpowiedz
Yaro - 14.02.2022 / 16:45, *.plus.pl

@TrakSpartakus: Jedyna nadzieja to taka, że znajdą się dwie drużyny grające gorzej

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 13.02.2022 / 23:04, *.play-internet.pl

Prezes amator, trener wuefista, dyrektor sportowy bez kompetencji i znajomości w środowisku, piłkarze połowa szrot na czele ze Sliszem, Pekhartem, Sokołowskim Lopesem.. Dramat do czego doprowadzono Legię, strefa spadkowa i w nagrodę zgrupowanie w Dubaju.....Niepotrzebne wzmocnienia... potrzebne tylko nikt nie chce przyjść

odpowiedz
palec 1906 - 13.02.2022 / 23:04, *.gigainternet.pl

Witajcie. Nie przejmujcie się zbytnio w tej Warszawie. Najwyżej razem z moją Wisełką spadniemy i pozamiatamy w 1. lidze. Choć Gula już pogoniony, to może u na będzie lepiej. Choć może wydać się to wam dziwne, trzymam za was kciuki. Ma kto spadać, a liga bez Legii...byłaby dziwna.
Pozdrowienia z Krakowa.

odpowiedz
REKORD POBITY - 13.02.2022 / 23:00, *.com.pl

LEGIA POBIŁA REKORD KLUBU . DO DZIŚ NAJWIĘKSZĄ ILOŚĆ PORAŻEK JAKĄ W SEZONIE PRZEGRAŁA LEGIA BYŁO TO 13 MECZU . DZIŚ NASZE GWIAZDY PRZEBIŁY TEN REKODD WSZECHCZASÓW PRZEGRYWAJĄC 14 SPOTKANIE W SEZONIE .

odpowiedz
Mnk - 14.02.2022 / 08:58, *.orange.pl

@REKORD POBITY : a jeszcze tyyyyyyle meczów do końca sezonu

odpowiedz
DISCO POGO - 13.02.2022 / 22:43, *.chello.pl

Nie da się wygrać meczu a tymbardziej walczyć o utrzymanie mając w środku pola pomocnika który umie tylko podać do najbliższego nic więcej. O czym mowa ludzie.

odpowiedz
Trampek - 13.02.2022 / 22:32, *.125.87

Cytat:" W TOTALbet kurs na wygraną Legii ustalono na 1.77. Remis – 3.60, a zwycięstwo Warty – 4.80. ". Wszystko jasne !!!

odpowiedz
Z Wielkopolski - 13.02.2022 / 22:29, *.play-internet.pl

Sport to falowanie i spadanie. Zobaczcie, że rok temu w podobnej sytuacji był Lech. I niech mnie ktoś przekona, że za rok z Legią nie może być podobnie? W Legii zebrało się wszystko co możliwe od strony negatywnej. Zawodzą niemal wszyscy. Niemal, bo nie kibice. Legia to dziś rozsypane na podłodze klocki. To trzeba pozbierać i dopasować na ile się da aby wyjść z marazmu. To jest możliwe. Naturalnie takie porządkowanie musi być konkretne. Bez pozorów. Tylko trzeba od klubu odciąć pasożytów, którzy sprowadzają szrot a nie wartościowych piłkarzy. Te hieny niszczą futbol na całym świecie. Są w każdym klubie. Wiem, że Legia straciła kasę na europejskich pucharach. Tym bardziej nie można wydawać resztek gotówki na mizerię boiskową. Od tego trzeba zacząć. A plastykowi chłopcy pchali się do Legii, bo tu się płaciło. W lechu to zrozumieli, gdy trybuny się wyludniły i wpływy z biletów zmalały. Nagle ostatnie transfery jakoś wyjątkowo były udane. I zbudowano całkiem niezły zespół nawet nie w pół roku. Mądremu dość. Ludzie myślcie, to nie boli. A liga bez Legii nigdy nie będzie taka sama. Nie możecie się pogodzić, że już tylko spadek. Ps: Zobaczcie co zrobili swego czasu kibice Wimbledonu, gdy klub zbankrutował?

odpowiedz
powiś(L)e - 14.02.2022 / 10:48, *.aster.pl

@Z Wielkopolski:
Bardzo celny komentarz.U was wyciągnięto wnioski.U nas żeby coś zreformować po pierwsze należy się pozbyć Mioduskiego a na to się na razie nie zanosi.

odpowiedz
Matex - 14.02.2022 / 11:47, *.play-internet.pl

@Z Wielkopolski: tak tak tak tak jasne

odpowiedz
olew - 14.02.2022 / 23:01, *.vectranet.pl

@Z Wielkopolski: Strasznie zakompleksiona ta Wielkopolska. Powinni się cieszyć, że mają wreszcie wynik, następny taki sezon za pięć lat.... Legia to coś zupełnie innego niż Lech czy Amika(ca). Legia jest jedna w Polsce, a Amic/Lechów jest jedenaście. Nie martwcie się , przyjedziemy do Poznania i będziecie mieli święto, może nawet wygracie, ale to jest istotne tylko dla was. Nam to wisi, bo od lat jesteśmy jedyni.

odpowiedz
hajdukL - 13.02.2022 / 22:27, *.77.242

Taki mały apel do rozhisteryzowanej gawiedzi. To jest forum kibiców Legii Warszawa.

odpowiedz
Cesio - 13.02.2022 / 22:19, *.47.70

Panowie prawda jest okrutna.Michniewicz zmanował drużynę.Myślałem ,że po zimowej przerwie zobaczę,drużynę wybieganą,silną fizycznie i psychicznie.Niestety okazało się,że zgrupowanie w Dubaju nie spełniło pokładanych nadzieji na lepszą grę.W tej chwili do grania na poziomie ekstraklasy mamy trzech piłkarzy,reszty nie wspominam,bo to poziom (nie umniejszając nikomu) Korony Jadòw.Jeśli szybko do zdowia i formy nie dojdą Jędrzejczyk,Kapustka,Wszołek i Mladenovič to niestety ciężko będzie wygrzebać ze śmiertelnego dołka.Myślę że stawianie na bardzo słabego fizycznie i psychcznie(jego wywiad po meczu w Canal:+) Ślisza, to gwòźdź do trumny naszej gry w śodku pola.Sokołowski też gra bez jaj.Obrona to istna pantomima.

odpowiedz
Kurak (L) - 13.02.2022 / 22:10, *.32.241

Będę szczery. Ostatni raz płakałem i to dosłownie, po porażce z widzewem 2-3. Mam nadzieję że na koniec tego sezonu nie będę musiał płakać... Nawet najstarsi kibice nie pamiętają spadku... :( Poprawcie mnie jeśli się mylę. Pozdrawiam wiernych kibiców.

odpowiedz
Legiak83 - 13.02.2022 / 22:36, *.centertel.pl

@Kurak (L): mam tak samo jak Ty. Ryczałem jako dzieciak z podstawówki i to nie tylko po meczu..ale i kilka następnych dni. Nie chciałem nawet jechać na kolonie. Dla mnie to był koniec świata. O dziwo już nigdy potem nie płakałem po żadnym meczu Legii...

odpowiedz
Pjoter - 14.02.2022 / 03:52, *.play-internet.pl

@Kurak (L): spadliśmy raz, w 1936 roku....

odpowiedz
LEGIA 07 - 14.02.2022 / 06:49, *.orange.pl

@Kurak (L): Będzie ok na koniec sezonu i PP nasz :)

odpowiedz
Olaf - 14.02.2022 / 12:53, *.aster.pl

@Kurak (L): ja wczoraj beczałem jakbyśmy już spadli z tej ligi. Ja chłop 40 lat ech..

odpowiedz
Mr. - 13.02.2022 / 21:57, *.virginm.net

Dobrze powiedzieli w studiu Liga+ że schodzac po meczu w czystych koszulkach,nie będąc nawet spoconym to nie ma szans na wygranie meczu.Zero zaangażowania.Treaz to sie zastanawiam przeciwko komu grają kopacze?
P.S
Wspomnieli tez cos że Góralski blisko Legii.

odpowiedz
Hiszpan - 13.02.2022 / 21:56, *.play-internet.pl

Skład jest sukcesywnie osłabiany od lat. Począwszy od niezdarnego tłuściocha w bramce po wysokie drewno w ataku nikt nie miałby szans z obecnego składu na grę porównując np. z Kuciakiem , Pazdanem , Bereszyńskim, Ofoe, Rado,Gui,Nikolicem , Prijo i można tak jeszcze z 50 nazwisk wymienić. Niech już będzie ten spadek i wyjazd Mioduskiego z kraju.

odpowiedz
Legionista - 13.02.2022 / 22:21, *.vodafone-ip.de

@Hiszpan:

Od Boruca się odperdol zajmij się kibicowaniem kuchenkorzowi jesteś taki sam jak Miodek niepotrzebny i nie mający pojęcia o piłce

odpowiedz
artic - 13.02.2022 / 22:30, *.18.86

@Hiszpan: ten tłuscioch i tak jest lepszy od miszty teraz za tydzien na wsi w niecieczy bedzie sie dopiero dzialo jak czarek zacznie latac na przedpolu jak latawiec na wietrze :)

odpowiedz
Sarcastico. - 13.02.2022 / 22:35, *.orange.pl

@Hiszpan: To się musi stać nie ma bata :( Dłużej nie da się udawać, że ,,jakoś jest i jakoś będzie''. Ten słup i hochsztapler celowo idzie w upadek. On te wszystkie pieniążki za Lukiniasa itd. zawinie do siebie, a długi które zaciągał i które powoduje spłaci... nikt. I ogłoszenie bankructwa za rok/dwa. Przepraszam ale wszystko na to wskazuje :(

odpowiedz
Kaczynski - 14.02.2022 / 00:46, *.vectranet.pl

@Hiszpan: ten tluscioch baranie uratowal nam od cholery meczow i bramek

odpowiedz
rewitaX - 13.02.2022 / 21:47, *.inetia.pl

Dla mnie to ci piłkarze to dziś grali tak jakby chcieli przegrać...
Czy tylko ja to widziałem ???

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2022 / 21:54, *.mm.pl

@rewitaX: Nie sądzę, by chcieli przegrać. Sparalizował ich strach, że mogą przegrać. Wszak w tym sezonie nie umiemy odrabiac strat.

odpowiedz
Won - 13.02.2022 / 21:58, *.virginm.net

@rewitaX: Dobrze widziałeś.

odpowiedz
Adam - 14.02.2022 / 00:42, *.play-internet.pl

@rewitaX: może grają na zwolnienie prezesa? A nie, czekaj

odpowiedz
Kibic - 14.02.2022 / 01:35, *.torun.pl

@rewitaX:Nadal ciezko zrozumiec jak slabych mamy pilkarzy? Kim oni sa, ze maja cos wygrac? Banda pseudograjkow. Niby czemu mieliby wygrac skoro sa az tak slabi? Nie chcieli wygrac, bo nie maja trenera i umiejetnosci. To, ze prezes Ci powiedzial. ze mamy sklad komplety i najszybszego pilkarza europy, nie znaczy , ze oni beda wygrywac :) zeby wygrac trzeba umiec grac. Jak nie umiesz to moze sie komus wydawac, ze Ci sie nie chce ;)

odpowiedz
dyzio13 - 13.02.2022 / 21:43, *.2.139

Historia lubi sie powtarzać. W niedługim czasie po spadku Legii rozpocznie sie kolejna zawierucha dziejowa czyt. III Światowa.

odpowiedz
Cesio - 13.02.2022 / 22:24, *.47.70

@dyzio13: sprawdź czy ci się język z mòzgiem nie rozłączył

odpowiedz
olew - 13.02.2022 / 21:38, *.vectranet.pl

Trzeba zmienić trenera i nadać tej drużynie jakiś styl, jakikolwiek, ale żeby widać było choćby ćwierć pomysłu na grę. Dzisiaj był bezład. Od tego jest trener. Lubię Vuko, ale jest słabym trenerem, bardzo.

odpowiedz
Paweł - 13.02.2022 / 22:21, *.play-internet.pl

@olew: może Stolarczyk zobi z tego drewna coś sensownego

odpowiedz
wawa3 - 13.02.2022 / 21:32, *.net.pl

Legia spadnie. Za niedługo wybuchnie III wojna światowa.

odpowiedz
Adam - 14.02.2022 / 00:43, *.play-internet.pl

@wawa3: i kto w niej będzie walczył? Opowiedz proszę

odpowiedz
KRUPA - 14.02.2022 / 07:56, *.plus.pl

No tak i pewnie Nostardamus to przewidział że padnie Legion na trawie i Łuna od wschodu ogarnie. Bawią mnie takie teksty

odpowiedz
Bie(L)any - 13.02.2022 / 21:29, *.vectranet.pl

Niestety nie Legia piłkarska nie ma drużyny trenera prezesa dyrektora atmosfery i pieniędzy.... jedyne co pozostało to Kibice wiara i oddanie dla tego Klubu....
Chodzę na Legię od 1976 roku i tak słabo nie pamiętam żeby było (no może raz co graliśmy mecz z motorem o utrzymanie)

odpowiedz
artic - 13.02.2022 / 22:38, *.18.86

@Bie(L)any: Ja od 73 zgadza sie to byly lata 91- 92 jak (L) grala o spadek z Motorem ale ostatecznie zajela z 10miejsce a trenerem byl śp.Krzysztof Etmanowicz dzis o 10miejscu mozna pomarzyc.

odpowiedz
Obiektywny - 14.02.2022 / 16:39, *.icpnet.pl

@artic: trzeba przyznać uczciwie ze wtedy L powinna spaść, kto pamięta ten wie

odpowiedz
zaba285 - 13.02.2022 / 21:29, *.grupaping.pl

kiedy przegrywaliśmy z drużynami z Luksemburga itp, myślałem że pudel doprowadził nasz klub na dno. teraz jesteśmy na dnie ekstraklasy i ciężko będzie w niej zostać, a wydaje mi się, że do dna pod rządami lokowanego to jeszcze daleko.

do tego jeszcze Arturowi odj... masakra

odpowiedz
Kibic - 13.02.2022 / 21:11, *.t-mobile.pl

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA
Dalej chodźcie na stadion i wydawajcie swoje cenne zarobione pieniądze i śpiewajcie "nie poddawaj się ukochana ma" a miodek z was łachy drze bo wpływa do klubowej kasy :)))))) ahhahaha Debile..Przejrzyjcie na oczy ślepcy !!!

odpowiedz
Gocław - 13.02.2022 / 21:29, *.net.pl

@Kibic: Nie ma szansy, bo łażą ludzie dla kiełbasek i popkornu. Oni myślą, że tak trzeba bo tak jest się wiernym kibicem. Nie przetłumaczysz im, że podcinają gałąź, na której siedzą.

odpowiedz
tekken (L) - 13.02.2022 / 21:29, *.chello.pl

@Kibic: Kibicem jest się na zawsze, ale tego nie zrozumiesz, bo pewnie jesteś z Poznania. Najwyżej będziemy kibicować w niższych ligach.

odpowiedz
Ł3 - 13.02.2022 / 21:44, *.jmdi.pl

@Kibic: ch...j z Ciebie nie kibic, chyba że amiki wronki

odpowiedz
Sarcastico. - 13.02.2022 / 22:29, *.orange.pl

@tekken (L): Twoja prymitywna logika podpowiada Ci, że ktoś kto piszę prawdę i obnaża żałosność kibicowania w takiej sytuacji KLUBU jest z Poznania. To pokazuje jakie płytkie masz myślenie, jeśli w ogóle je masz i że to właśni takich jak Ty kibcuf najbardziej ceni sobie nasz kochany hochsztapler :)

odpowiedz
Sarcastico. - 13.02.2022 / 22:32, *.orange.pl

@Kibic: Najlepsze było jak zaczęli krzyczeć: Legia grać, karwasz twarz... w 96 minucie. A tak to zabawa i wspieranie Króla Artura, który zachował się jak błazen. Facet 41 lat i takie rzeczy... ten pajac z Warty oczywiście wszystko udał ale wiadomo jakie są przepisy w tej całej piłce kopanej.

odpowiedz
Kibic - 13.02.2022 / 23:17, *.t-mobile.pl

@tekken (L): Sam jestes z posrania...

odpowiedz
Kibic - 13.02.2022 / 23:21, *.t-mobile.pl

Ł3 a ty chyba z k6

odpowiedz
Adam - 14.02.2022 / 01:25, *.play-internet.pl

@tekken (L): za czasów ITI też tak chętnie biegałeś na stadion? Zresztą mam wrażenie, że tacy jak Ty byliby przeszczęsliwi gdybyśmy spadli do okręgówki bo wtedy moglibyście pokazać jacy z was wierni i hardkorowi fani.

odpowiedz
Zlb - 14.02.2022 / 04:12, *.centertel.pl

@Kibic: No właśnie co się z Nami dzieje???Tak naprawdę zero reakcji z Naszej strony na poczynania loczka!!!Chyba czas wziąść się w garść i pokazac że LEGIA TO MY!!!

odpowiedz
SzB - 14.02.2022 / 08:39, *.pljtelecom.pl

@Adam:
Za iti jakby do czegoś takiego doszło, to zapewne wyglądałoby to zupełnie inaczej mimo prostetu. Kto pamięta tamte i wcześniejsze czasy może sobie łatwo porównać i wyciągnąć wnioski.... Pozdro dla normalnych i myślących.

odpowiedz
Adam - 14.02.2022 / 18:25, *.chello.pl

@SzB: Pamiętam czasy ITI, wcześniejszych nie, za młody wtedy byłem. Oświeć mnie proszę w takim razie.

odpowiedz
złota lokufka w grote pudla (rozgrzana do czerwoności) - 13.02.2022 / 21:07, *..

trzeba jednak przyznać że Legia gra seriami, jesienią seriami przegrywała a od początku roku wszystko do meczu z bełtchatowem wygrywyła
teraz nasuwa się pytanie ile porażek będzie w tej serii?

kalendarz spotkań był raczej znany i wypadałoby formę przygotować na luty kiedy gramy z somsiadami w tabeli - ale trzeba umić

Vuko albo się okaże genialnym strategiem i jak drużyna złapie formę i zacznie grać szybko i skutecznie to PP i utrzymanie osiągnie na miętko

ale też może okazać się odwrotnie i słaba forma na początku spowoduje kucnięcie psychiki i spełni się mokry sen tych co nas nienawidzą

gołym okiem widać że drużyna jest wolna, słaba fizycznie, brakuje dynamiki, dryblingu i dokładności - czyli wszystkiego

z takimi parodystami na ławce i boisku to spadek nie będzie niespodzianką a utrzymanie w drugiej lidze sukcesem

przeczochrany debilu, wypie...laj w podskokach bo gniew kibiców będzie wielki

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.02.2022 / 21:06, *.t-mobile.pl

Nazbieraliśmy odrzuty z całej Europy, kaleki po kontuzjach, bez ambicji. Badziewiaków z polskiej, tragicznej ligi, do tego "wychowanków" z mitycznej akademii Dariusza. I wreszcie trenera, który jako jedyny chciał tu pracować, ale wcześniej sie nie sprawdził. Ja pier...czego tu można oczekiwać?????

odpowiedz
Miasto Rafałka - 13.02.2022 / 21:06, *.play-internet.pl

Odpuścić PP, wywalczyć bezpieczne miejsce w lidze i bronić jak niepodległości

odpowiedz
Matek - 13.02.2022 / 21:06, *.proneteus.pl

Dramat !!! Kompromitacja !!

odpowiedz
LewLegia - 13.02.2022 / 21:00, *.net.pl

W tym klubie niczego nie brakuje !
Tu jest potrzebny nowy mądry i bogaty właściciel. Ten wychodzi przed końcem meczu, ze wstydu ? braku wiary? czy innego powodu?

odpowiedz
ttt - 13.02.2022 / 20:57, *.media.pl

Może jednak degradacja do niższej ligi to naturalna kolej rzeczy dla wielkiego polskiego klubu. Spadał Ruch, spadał Górnik teraz przyszedł czas na Legię. Nic nie trwa wiecznie

odpowiedz
Nexus - 13.02.2022 / 20:53, *.227.151

Patrząc na sposób gry tych osób oraz terminarz , trzeba się pogodzić ze spadkiem. Brzmi to groteskowo ale każdy kto ogląda mecze od dłuższego czasu , chyba już czuje pismo nosem. Z pozostałych meczów mamy 4 stuprocentowo pewne porażki czyli Raków , Lech , Pogoń i Jagiellonia. Do tego zapewne "dorzucą" jedną porażkę z kimś z dwójki Śląsk/Lechia oraz dwie porażki z kimś z grupy Bruk-Bet/Piast/ Stal. To już 7 kolejnych przegranych. Licząc , że trafią się trzy remisy daje to bilans 4-3-7 w pozostałych do rozegrania meczach i 33 pkt na koniec sezonu co gwarantuje spadek z Ekstraklasy oraz spore "atrakcje" na meczu z Cracovią 22 maja.

odpowiedz
Czechoo - 13.02.2022 / 22:05, *.t-mobile.pl

@Nexus: Z pyrami w życiu nie przegramy!

odpowiedz
Haha - 14.02.2022 / 14:20, *.com.pl

@Czechoo: No właśnie przegraliśmy....

odpowiedz
Farme(L) - 13.02.2022 / 20:50, *.virginm.net

Człowiek już bardziej do ziemi niż od ziemi, ale takiego gówna jak w tym sezonie to nie widziałem… trudno to nawet określić bo porównania brak… Nie wierzę, że spadniemy, ale nie wierzyłem też, że będziemy próbować walki o utrzymanie… próbować bo to co to jest to trudno określić…

odpowiedz
m57 - 13.02.2022 / 20:49, *.chello.pl

Johansson, Rose, Hanna, Kastrati, Charatin, Lopes rozgonić na cztery wiatry. Lepiej postawić na Polaków, nawet z drugiej drużyny

odpowiedz
Ben - 13.02.2022 / 22:18, *.inetia.pl

@m57: z Polaków tylko młodych należy zostawić! Reszta WON od bramkarza poczynając!

odpowiedz
Kasztan - 13.02.2022 / 20:48, *.com.pl

Nie ma już nic
Mioduski rozwalił doszczętnie klub
Zawodnicy rozbici bez wiary
Trener bez pomysłu na taktykę
Spadamy w tym sezonie
Niestety ale cała prowincja zepnie dupę na maksa żeby nas spuścić
Gdzie są obrońcy Miodka?
Chętnie posłucham co mają teraz do powiedzenia

odpowiedz
Gocław - 13.02.2022 / 21:33, *.net.pl

@Kasztan: ja jestem obrońcą, i co mi zrobisz jak mnie złapiesz ;)

odpowiedz
Benio - 13.02.2022 / 20:47, *.inetia.pl

Jeżeli dalej będziemy grać z wahadłowymi to nic nie zrobimy. Spadniemy choć nikt w to nie chce wierzyć. Naprawdę będzie cokolwiek ciężko ugrać. Przecież Lech Raków czy Pogoń rozjadą nas jak walec. Oni grają każda piłkę do przodu a u nas obrońcy do bramkarza a ten laga w aut . Jeżeli przykryją Josue to staniemy i brak pomysłu. To wie każdy oprócz trenera. Dlaczego jest tak mało zmian i bardzo późno . Nie ma nikogo lepszego. Mam prośbę do piłkarzy. Mecz jest raz w tygodniu powinniście zapieprzac 90 minut ciągiem. Jeżeli spadniecie to przecież wasze kariery lęgną w gruzach . Ludzie oglądają telewizję czytają internet i wszystko to widzą. Czy chcecie żeby wasze nazwiska były umieszczone na tablicy największych frajerów w Warszawie. Macie ostatnia szansę coś dla tego klubu jeszcze dobrego zrobić. Opamiętajcie się gdzie jesteście i po co tu przyszliście.

odpowiedz
Nie lubię Starucha - 13.02.2022 / 20:46, *.chello.pl

Bracia, a może tak bojkot następnego meczu, oni muszą zacząć grać! Robi się bardzo źle, Vuko starcił Lukiego a nikt nie przyjdzie za niego do drużyny, czas zacząć działać i naciskać tego pudla żeby nam w końcu zapewnił byt bo naprawdę może się stać to o czym nikt nie mówi głośno.

odpowiedz
I raz i dwa - 13.02.2022 / 20:44, *.7.41

Co ja widzę, co ja widzę, widzę Legię w pierwszej lidze!

odpowiedz
nerwosoL - 14.02.2022 / 08:16, *.aster.pl

@I raz i dwa: Jesteś młodszym bratem szamana Jackowskiego?

odpowiedz
cypis - 13.02.2022 / 20:41, *.rogers.com

sliisz przeciez to najwiekszy kret w lidze dawno powinien sie pozegnac ale nawet darmowwe ligi go nie chca

odpowiedz
GD Legia - 13.02.2022 / 20:41, *.play-internet.pl

Umieramy...

Pomocy !

odpowiedz
Pantera - 13.02.2022 / 20:37, *.ostnet.pl

Z taką grą to nawet z I-ligi polecą

odpowiedz
cypis - 13.02.2022 / 20:36, *.rogers.com

beznadzieja dno szkoda nawet pisac

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.02.2022 / 20:36, *.t-mobile.pl

Z kim my chcemy wygrać? Z Lechem, Rakowem, Pogonią? Puchar Polski? To jest KONIEC, po prostu KONIEC tego klubu pod rządami "prezesa tysiąclecia"...

odpowiedz
Legia-79 - 13.02.2022 / 22:26, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: Witam, dokładnie Tak!!! NAJGORSZY prezes W CAŁEJ HISTORII LEGII!!! Już dawno powinien być PROTEST PUSTY STADION !!! Ci co jeszcze chodzą, to nie mają Legii w sercu!!! tylko mioduskiego, nabijając mu KASĘ !!! A on ma na LEGIĘ wywalone !!! liczy tylko KASĘ !!! AVE LEGIA. FANATYCZNE SERDECZNOŚCI.

odpowiedz
Legia-79 - 13.02.2022 / 22:34, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: Dokładnie tak jest !!!

odpowiedz
(L) - 13.02.2022 / 20:34, *.mm.pl

Najważniejsze że dulary albo ojro za Luqiego wpłyną, strach pomyśleć jak przyjdą mecze z rakowem, pogonią, łachem itp

odpowiedz
Prorok - 13.02.2022 / 20:34, *.tpnet.pl

o kurczę ostatnio jak Legia spadła to wybuchła wojna....Oba scenariusze czają się za rogiem

odpowiedz
L - 13.02.2022 / 20:33, *.tpnet.pl

Kolega Grzesiek co ma do powiedzenia po dzisiejszym meczu? Jestem bardzo ciekawy opinii największego fana Vuko na tym forum ;)

odpowiedz
grzesiek - 13.02.2022 / 21:13, *.centertel.pl

@L: siema, napisalem juz dzisiaj. Wysoki bardzo kurs byl na zeyciestwo warty. Takze sam mozesz sobie dopowiedziec co o tym sadze. Jak oceniac samego Vuko. Mi sie niebpodobal sklad jakim wyszedl. Liczylem ze zobaczymy kogos z mlodych typu strzalek skwierczynski cxy szymek wlodsrczyk.
Ale jestem dobrej mysli. Zobaczymy. Trzeba miec nadzieje ze to wypadek przy pracy. I tak jak mowie ten wysoki kurs na warte az podejrxany byl bo przeciez obie druzyny walcxa o utrzymanie a z Legii odszedl luqinhas wiec cxemu az takim faworytem niby byla Legia?

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2022 / 21:37, *.mm.pl

@grzesiek: 14 porażek nazywasz "wypadkiem przy pracy...."????

odpowiedz
Kibic - 14.02.2022 / 01:32, *.torun.pl

@grzesiek: pewnie dlatego, ze mecz ustawiony? :D ale juz wiem chociaz ile warte sa Twoje komentarze :)

odpowiedz
L - 14.02.2022 / 01:36, *.tpnet.pl

@grzesiek: Czyli jak Czesiek przegrywał to była wina Cześka a jak Vuko przegrywa to jest wina buka bo za wysoki kurs?

odpowiedz
Wojtek86 - 13.02.2022 / 20:32, *.chello.pl

z taka gra to serio I ligia wkrotce zawita ba L3. Niestety po sezonie Mioduski musi odejsc a drużynę trzeba zbudować na innych fundamentach.

odpowiedz
max - 13.02.2022 / 21:10, *.orange.pl

@Wojtek86: A ty wyłożysz 40 baniek i karawana jedzie dalej

odpowiedz
Cua - 13.02.2022 / 21:34, *.plus.pl

@max: a ten swoje.... a to bez wykładania 40 baniek gorsze wyniki by były? Serio?

odpowiedz
Piter - 13.02.2022 / 20:32, *.centertel.pl

Skończcie lamenty. Pzpn nie pozwoli Wam spaść. A to, że dla Was liczy się tylko mistrzostwo, to już sobie poukładajcie na nowo w głowach. 17 i 1 miejsce nie pójdą że sobą w parze.

odpowiedz
Piotr Paweł - 13.02.2022 / 20:27, *.tpnet.pl

Ostatni raz Warta wygrała na Ł3 w 1936 roku. A potem Legia spadła do II ligi… do pierwszej powróciła dzięki komunistom po światowej wojnie…

odpowiedz
xyze - 14.02.2022 / 00:27, *.autocom.pl

@Piotr Paweł: "do pierwszej powróciła dzięki komunistom po światowej wojnie…"
?????
czy to coś z serii pyrowo-polonijnych bredni o Legii? xd

odpowiedz
kalosz - 13.02.2022 / 20:25, *.mm.pl

masakra.....wygladalo to jak mecz z cracovia w poprzedniej rundzie...jakby pilkarze przed meczem maraton przebiegli...druga sprawa...czerwona kartka dla Boruca moze i sluszna -a ja sie pytam gdzie zolta kartka dla "poszkodowanego" za przeszkadzanie bramkarzowi w szybkim wznowieniu gry???!!!! poza tym jak sedzia moze dopuscic kontynuowanie gry bez kapitana na boisku???!!!?? .Jak mozna wyslac tak niedoswiadczonego sedziego na tak wazny mecz???!!! dno osiągnelismy,najwyzsza pora sie od tego dna odbić!!!

odpowiedz
Legionistaaa - 13.02.2022 / 20:25, *.tpnet.pl

14 porażka w sezonie najwięcej w historii klubu. Brawo Mioduski brawo trenerzy brawo piłkarzyki wszyscy zapisaliście sie na kartach historii klubu szkoda tylko że w negatywny sposób. Przynosicie nam kibicom wstyd cała Polska się z nas śmieje a wy macie wyje...e na to ważne że pierwszego kaska na konto wpływa. WYP...Ć Z NASZEGO KLUBU!!!

odpowiedz
Kiel - 13.02.2022 / 20:24, *.t-mobile.pl

Myślę,że ten mecz to takie "wyzerowanie". Gorzej już przecież nie da się zagrać. Teraz tylko progres. A tak w ogóle to dziś chyba pobiliśmy jakiś rekord niecelnych podań. Masakra. Mamy miernych piłkarzy. Trzeba się z tym pogodzić. Walka o utrzymanie też będzie fajna. Wyobraźcie sobie ostatni mecz sezonu na Łazienkowskiej i walka na śmierć i życie o utrzymanie. Po końcowym gwizdku radość i fetą niczym po zdobyciu mistrzostwa! Tak czy siak będzie zabawa...

odpowiedz
Miki - 13.02.2022 / 20:23, *.plus.pl

Ja tu grać jak nie ma 2 lini - Ślisz - dno, Sokołowski - panienka, Mladenowicz - beznadziejny egoista, Wszołek - Union Berlin B
Dwaj Panowie C którzy weszli po prezerwie i zaczęła sie gra. Było jeszcze zmienić tych dwóch na skrzydłach, ale w Legii musi grac kasa.
A tak na marginesie z młodych zawodników których się Legia pozbyła, można by nie gorsza jedenastkę wystawić

odpowiedz
Tager11 - 13.02.2022 / 20:22, *.chello.pl

Przepraszam za ostatni wpis

odpowiedz
RTS - 13.02.2022 / 20:22, *.plus.pl

Jako kibic Widzewa przykro mi patrzeć jak wasz klub jest niszczony. Jeśli w tym sezonie spadniecie, to za trzy lata wojna. 1936r. A tak na w pełni poważnie, to jeśli macie spaść, to kto jest wierzycielem Legii, jakie grunty w Warszawie do niej należą i jak to koliduje z przyszłymi, potencjalnymi inwestycjami w stolicy. To warto ustalić.

odpowiedz
LICZĘ NA ODWAGĘ REDAKTORÓW - 13.02.2022 / 20:22, *.com.pl

MAM NADZIEJĘ , ŻE REDAKTORZY LEGIONIŚCI.COM BĘDĄ MIELI NA TYLE ODWAGI , ŻEBY UZYSKAĆ OD BORUCA WYWIAD I OPINIĘ CO DO MECZU I JEGO ZACHOWANIA Z CZERWONEĄ KARTKIĄ

odpowiedz
Kudlaty - 13.02.2022 / 20:22, *.play-internet.pl

Borubar mistrz Dubaju barabara

odpowiedz
... - 13.02.2022 / 20:21, *.wtnet.de

Zastanawiam się jaki był sens lać piłkarzy A nie mioduskiego

odpowiedz
Siwy - 13.02.2022 / 20:18, *.cyfrowypolsat.pl

ach ten Włodarczyk,ile on wnióśl do meczu????????????Dalej tatuś bedzie na siłe go trzymał w Legii?

odpowiedz
Mistal - 13.02.2022 / 20:17, *.t-mobile.pl

Vuko jest trenerem wogóle?

odpowiedz
Mat Z - 13.02.2022 / 20:16, *.220.99

Jak widać vuko więcej z nich nie wycisnął nawet po okresie przygotowawczym... Nie bronie tutaj Michniewicza ale u niego to jeszcze mieli jakieś sytuacje żeby strzelić gola... Jeżeli nie zaczną grać do końca sezonu lepiej to znaczy że tutaj żaden trener nie pomoże a oni się nadają do 2ligi...
Patrząc na Legię i Wisłę gdzie jeszcze 10 lat temu grało 3 obcokrajowców w pierwszej jedenastce z czego dwóch rozumiało i mówiło po polsku i lali resztę ligi... Teraz? Pośmiewiska...
Żal tak poprostu...

odpowiedz
ZAKOPANE !!! PRZED NOWYM SEZONEM !!! - 13.02.2022 / 20:16, *.com.pl

Do ZAKOPANEGO TRZEBA BYŁO ICH ZABRAĆ , ŻEBY ZAPIE....ALI W GÓRACH , A NIE DO CIEPŁEGO DUBAJU NA KOKOSY .

odpowiedz
jasio865 - 13.02.2022 / 20:13, *.play-internet.pl

Witajcie!!!!żal pupę ściska!!!!szkoda kibiców,bo dają z siebie wszystko,szkoda historii,barw, tak zasłużonego klubu,z którego D.chciał i nadal chce zrobić dojną krowę dla siebie!!!zabrakło wszystkiego????NIE!!!!nie zabrakło Miodka!!!on teraz będzie handlował młodzieżą,tą co zabrał do Dubaju!!!Vuko na rozkaz będzie ich ogrywał i pokazywał do handlu!! zobaczycie,że wisi mu ekstraklasa!!!!wisi mu Legia!!!kto sprzedaje najlepszego pomocnika w takiej sytuacji????no kto?Miodek!!!!witaj ,niestety,1 ligo!!!to mega przykre!!!!choć daleko jeszcze do końca!!!a może chce derby w 3lidze z Polonią???chore pomysły mogą się obrócić w rzeczywistość!!!!

odpowiedz
Olo - 14.02.2022 / 15:13, *.chello.pl

@jasio865: Piłeś? Nie pisz. Chyba, że jesteś takim debilem normalnie...

odpowiedz
Wracamy do Systematyczności , ale że aż tak Pojechali , aż do 1936 Roku . - 13.02.2022 / 20:13, *.com.pl

Raków , Lech , Pogoń robią rekordowe transfery w Legia widać idzie drogą Wisły Kraków sprzed lat - coraz niżej i tak raczej to będzie systematyczne wyglądało obniżanie pięter coraz to niżej ...

odpowiedz
W(L) - 13.02.2022 / 20:11, *.chello.pl

Jak,już Artur zachował się jak młokos to co spodziewać się po tych psełdo kopaczach..

odpowiedz
Sebo(L) - 13.02.2022 / 20:10, *.vectranet.pl

Gra Legii to tragikomedia,żenada i farsa w jednym.Ta drużyna nie ma żadnej jakości.Brak jakiegokolwiek pomysłu na grę,brak szybkości,brak porozumienia ,brak dokładnosci i katastrofalne błędy w każdej niemal formacji.Na dzisiaj ta druzyna prezentuje poziom środka tabeli ale...1 Ligii! Kulturą gry Warta dzisiaj miażdzyła wręcz Legię.Na chwilę obecną przy takiej grze nie widzę kompletnie żadnych szans na utrzymanie się w Ekstraklasie.Spójrzmy prawdzie w oczy,gramy najgorszą piłkę w całej lidze.Trudno przypuszczać aby w ciągu najbliższych tygodni cokolwiek się poprawiło.Utrzymanie w Ekstraklasie graniczyć będzię niemal z cudem.Trudno nawet wskazać choćby jednego piłkarza,który prezentuje taką jakość,która pozwoliła by pociągnąć zespół i odmienić grę.Mioduski koncertowo rozpier..lił ten zespół i ten klub.Legia w tej chwili nie znaczy niestety w tej lidze już nic.Kto chce przyjeżdża do Warszawy i z nią wygrywa.14 porażek nie bierze się z nikąd.Ten zespół po prostu nie potrafi grać w piłkę i nie ma co zaklinać rzeczywistości.

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2022 / 21:34, *.mm.pl

@Sebo(L): Pisałem o tym od grudnia. Nie wiem na jakiej podstawie ktoś sądził, że ta sama ekipa ugra 100% więcej punktów.

odpowiedz
Sebo(L) - 13.02.2022 / 22:22, *.vectranet.pl

@Wolfik: tym, którym się przyśniła walka o górną część tabeli żyją chyba w alternatywnej rzeczywistości. Niektórzy "prorokowali" wręcz dobicie do pierwszej piątki! Z taką grą będziemy do końca walczyć o bezpieczne 15 miejsce, które da utrzymanie a i to może okazać się zadaniem nie wykonalnym. Musimy zdać sobie sprawę, że w tej chwili jesteśmy jedną z najsłabszych ekip w Ekstraklasie czy komuś to się podoba czy nie. Odkąd kibicuję Legii czyli od sezonu 83/84 tak słabej personalnie drużyny w Warszawie jeszcze nie było. Taka jest niestety smutna prawda. Za ten stan rzeczy odpowiedzialna jest tylko i wyłącznie jedna osoba w tym klubie czyli D. Mioduski,który wciąż przekonany jest o swojej wszech nieomylności i któremu za skur..syna nie da się przemówić do rozsądku aby dał już sobie z tym wszystkim spokój i poszukał kupca na klub.

odpowiedz
Kibic - 14.02.2022 / 01:26, *.torun.pl

@Wolfik: Przeciez Czesio jest winiem wszystkiemu to dlaczego mial ktos tak nie sadzic ;)

odpowiedz
Damian - 13.02.2022 / 20:09, *.168.179

1 ligo witaj!

odpowiedz
lol - 13.02.2022 / 20:08, *..

ciekave kto teraz z liscia dostanie

odpowiedz
ZenekL3 - 13.02.2022 / 20:07, *.chello.pl

Zasłużona porażka w w ważnym, na pewno jednym z decydujących meczów o utrzymanie. Margines błędu znacznie się zmniejszył i niestety niewielkie są nadzieje na poprawę gry, która umówmy się z Zagłębiem też pozostawiała sporo do życzenia. Trener Wukowicz, ze względu na swój ubogi warsztat trenerski, gra systemem przejętym od poprzednika, do którego jednak nie ma wykonawców. Z tego wynika, że gra jest jotka w jotkę taka sama jak w poprzedniej rundzie. Mieliśmy zrobić, krok do przodu w kwestiach wolicjonalnych, w grze pressingiem ale jak się okazuje tak grających drużyn jest w Ekstraklasie wiele i wszystkie robią postępy. Jak nie przeważasz techniką, taktyką, to trudno jest znaleść piłkarza, który odstaje, pokazał to np Zrelak, który zjadał walecznością wszystkich naszych szrociarzy. No i smutna wiadomość dla tych, którzy uważali, że bramkarza nam nie potrzeba, Boruc na ten sezon wystarczy a potem się zobaczy, no to specjalnie dla was, już w następnych kolejkach Miszta pokaże różnicę.

odpowiedz
Autor - 13.02.2022 / 20:07, *.vectranet.pl

No to pieknie uhonorowaliscie Wiktora no cudownie


sedzia debil

odpowiedz
WBA - 13.02.2022 / 20:06, *.as13285.net

Nowy rekord porażek 14 to mówi wszystko

odpowiedz
Tomaj - 13.02.2022 / 20:06, *.play-internet.pl

Przegrać z Wartą Poznań, tylko 0-1 to nie wstyd…

odpowiedz
kaLafior - 13.02.2022 / 20:04, *.icpnet.pl

.. za tydzień mecz o wszystko w Niecieczy !

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 20:49, *.play-internet.pl

@kaLafior: teraz to już każdy będzie mecz o wszystko

odpowiedz
Ziomek - 13.02.2022 / 20:03, *.oxynet.pl

Może już przestańcie nadawać na kudłatego, to zawodnicy grają, ktoś ich pościągał. Zacząć trzeba od tego że legia nie ma trenera, na zagłębiu wygrali bo mieli kupe szczęścia, ale grali slabo i taka jest prawda. Dzisiaj bez pomysłu na grę, jak przyjeżdża taka warta i wychodzi bez presji, graja pilka i nas klepią to o czym tu mowa...slisz, mladenovic, Lopez nie nadają się do legii!!!

odpowiedz
Ka(L)i z Ba(L)i - 13.02.2022 / 20:01, *.aster.pl

Kiedy najbliższa przerwa na Reprę, święta lub tym podobne?
Myślę że by się przydało kilka dni w Dubaju na regenerację. Ciotki już pewnie przemęczone...

odpowiedz
Hubert - 13.02.2022 / 20:01, *.orange.pl

Jak Warta grała w dziada w końcówce, po prostu upokorzyła. 20 porażek w sezonie, licząc wszystkie rozgrywki, Dubaj, gołąbek, powrót Vuko po jego wypier., 9-ty z rzędu przegrany superpuchar. G...team.

odpowiedz
b.stary kibic - 13.02.2022 / 20:00, *.chello.pl

Jestem prawdopodobnie jednym z najstarszych kibiców Legii zaglądających na tę stronę,więc pozwolę sobie stwierdzić,że tak słabej personalnie drużyny nigdy nie widziałem od prawie 70 lat!!!
Mam nadzieję ze -być może- po powrocie kilku trochę lepszych piłkarzy Legia obroni się przed spadkiem!
W dzisiejszym meczu nie można żadnego zawodnika ocenić nawet na 2 !!! Nawet Boruc nie wytrzymał ciśnienia.

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2022 / 20:50, *.mm.pl

@b.stary kibic: Sęk w tym, że oprócz Bartka Kapustki nie ma już nikogo...

odpowiedz
Mr Martini - 13.02.2022 / 20:00, *.orange.pl

Właśnie odinstalowałem aplikację legioniści. Przestaję wchodzić na stronę legioniści.com, bo cenzurujecie komentarze krytykujące słabą grę Boruca.

odpowiedz
Galop - 13.02.2022 / 20:50, *.t-mobile.pl

@Mr Martini: No to pakuj się. Bez żalu frj

odpowiedz
ehmehme - 13.02.2022 / 20:00, *.actcorp.in

Z którego tartaku kudłaty Lolo naściągał tyle drewna i dlaczego tak drogo?

odpowiedz
Dedi - 13.02.2022 / 19:59, *.plus.pl

I po co było się sugerować tymi wynikami w sparingach w Dubaju? Te wygrane z Krasnodarem który miał gdzieś czy wygra czy przegra, w sparingach nie ma stresu, nie spada się, gra się gdzieś w azji gdzie nikt nie patrzy. W ekstraklasie Znowu to samo.... Z Zagłębiem też nie było ciekawie.

odpowiedz
Adson 78 - 13.02.2022 / 19:59, *.plus.pl

Mioduski zrób rząd i wypad stąd , największy szkodnik po R . KUCHARSKIM , I NAJEMNICY WON !!! ZOSTAWIĆ TYŁKO BRAMKARZY RESZTA WON

odpowiedz
Ciekawosc - 13.02.2022 / 19:58, *.aster.pl

Jakie były kursy na porażkę Legii..

odpowiedz
jim - 13.02.2022 / 19:57, *.tpnet.pl

Trenerzy w ekstraklasie już wiedzą jak grać przeciwko naszym grajkom i jeżeli drużyny będą tak grały i realizowały taktykę jak dzisiaj Warta to wygramy jeszcze może ze dwa mecze. Obym się mylił i mam taką nadzieje że tak nie będzie ale na obecną chwile prezentujemy poziom adekwatny do miejsca a dodatkowo poziom umiejętności naszych zawodników nie napawa optymizmem.

odpowiedz
Cala - 13.02.2022 / 19:57, *.plus.pl

Gdzie się pochowali klakierzy Mioduskiego? Bo bym się chciał dowiedzieć kto tym razem jest winny. Grubego Czesia już nie ma, Pięknego Radzia też. Czyli pewnie pani Gienia z szatni do odstrzału, daleki krewny prezesa do Zarządu (wszyscy bliżsi już tam są), a Książenice się za chwile sprzeda jakiejś miodospółce za 15 tysia. I, klakiery, nie piszcie mi, żebym „włożył swoje pieniądze”, bo to świadczy, że nie widzicie elementarnej różnicy między wkładaniem a (dość ordynarnym) wyjmowaniem xd

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 20:47, *.play-internet.pl

@Cala: minie parę dni i wypełzną jak gdyby nigdy nic

odpowiedz
Paweł - 13.02.2022 / 20:49, *.play-internet.pl

@Cala: sprzeda się je dopiero wtedy kiedy klub spłaci kredyty zaciągnięte na budowę. I nie za 15 tylko góra za 10. Kudłaty nie lubi przepłacać, uczył się od najlepszego

odpowiedz
Banio - 13.02.2022 / 19:57, *.t-mobile.pl

Jaka tv transmituje fortuna 1 ligę?

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2022 / 20:48, *.mm.pl

@Banio: Polsat Sport

odpowiedz
Kibol - 13.02.2022 / 19:57, *.tele2.se

Bujcie się chamy, niedługo do pierwszej ligi wracamy...

odpowiedz
Dedi - 13.02.2022 / 19:57, *.plus.pl

Będziemy jak Schalke bo nic się nie zmienia.
Brakuje porażki z Bruk Betem . Puchar Polski też nie wygramy.. Wątpię że tam wygramy z Rakowem czy Amicą a jest jeszcze 1/4

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2022 / 21:36, *.mm.pl

@Dedi: Przykład Schalke podawałem pod koniec jesiennego sezonu. Niektórzy posadzali mnie o defetyzm....

odpowiedz
Lipa - 13.02.2022 / 19:56, *.telia.com

Nie jest dobrze!!!

odpowiedz
Byniu - 13.02.2022 / 19:56, *.vectranet.pl

Znowu walenie głową w mur.Vuko ustaw drużynę po prostu stricte defensywnie i próbujmy coś z kontry.Z wielkości Legia praktycznie nic nie pozostało dlatego musimy zmienić filozofię gry.Z takim składem musimy zapomnieć o dominowaniu nad przeciwnikiem i podejść do sprawy bardziej pragmatycznie

odpowiedz
Legia To My. - 13.02.2022 / 19:56, *.chello.pl

Co to k.. było?!?
Jaka walka o utrzymanie?!?

odpowiedz
geds - 13.02.2022 / 19:56, *.chello.pl

O arturku nie wolno złego slowa... a ten pajac dołożył ważną cegiełkę do tej żenady. To czlowiek ktory mial ciągnąć tę drużynę do góry, doświadczony. Gdyby wpadł na gnoja rozpedziny bokiem bo tamten zabiegał mu drogę to rozumiem Gdyby nawet ten gnój dostał zaslużoną żółtą to i tak Boruc powinien dostać czerwoną i karny.
Druga rzecz to banda słabych piłkarzy, pod nieobecność Jozue i przy formie Mladena, może tylko Johansson nadaje się do ekstraklasy. Gdybyscie byli trenerami Warty, kogo chcielibyscie z dziś grających Legionistów do pierwszej jedenastki w Warcie?
Mieliśmy się wzmocnić, osłabiliśmy się. Wszołek nie potrafił wygrać 1 pojedynku. Wszołek słabszy od Luqiego, Sokołowski słabszy od Martinsa. Do tego brak Emreliego ktory jednak coś tam w formie mógł ugrać. Nie mówię ze był do zatrzymania, ale kto w zamian? Dlaczego puszczono w takiej dramatycznej sytuacji Luqiego? Pownien usłyszeć. Sorry stary teraz nie możesz odejść, latem. JESTEŚMY DUŻO SŁABSI KADROWO NIŻ NA JESIENI!!! Już nie chcę wspominać jaki format piłkarzy grał w tym klubie przez ostatnie 10 lat w porównaniu ze stanem obecnym. Rzadzi nami stado idiotów i ani trochę nie jestem w stanie winić Vuko. Dostał nieudaczników. Przegrał 2 mecze z 14. Jego bilans przy tej hołocie leszczy imponujący 2-0-2

odpowiedz
Kibic - 13.02.2022 / 19:55, *.t-mobile.pl

A Wy pajace dalej kupujecie bilety na meczyki nasz Legiuni...:) i nabijacie kase p.Miodkowi...Debile z WAS!!!!!

odpowiedz
Warszawiak - 13.02.2022 / 20:40, *.vectranet.pl

@Kibic:
Może mają karnety, które kupili dla LEGII a nie pudla ? Może kupili bilety żeby wspomóc rodzinę kustosza i legendę Tego Klubu Wiktora B ?
Może są z Legią na dobre i na złe?
Ale ty twardzielu wejdź na następnym meczu na gniazdo do Starucha i wygarnij Nam Kibicom to wszystko! Miej odwagę i jaja bohaterze internetu ....
Liczę na ciebie....

odpowiedz
SzB - 13.02.2022 / 19:55, *.pljtelecom.pl

Bracia, lodu na głowę! Już jutro gramy sparing z Interem Gnojnicą, który wygramy 15:0, 10 bramek strzeli nasz motor i filar drużyny Paweł W.
Bez względu czy my się utrzymamy czy nie, to jest to już na każdym froncie funkcjonowania klubu spalona ziemia. Została tylko nazwa.

odpowiedz
Kibic - 13.02.2022 / 19:54, *.t-mobile.pl

A Wy pajace dalej kupujecie bilety na meczyki nasz Legiuni...:) i nabijacie kase p.Miodkowi...Debile z WAS!!!!!

odpowiedz
AAA - 13.02.2022 / 19:54, *.chello.pl

Do Dubaju miernoty.

odpowiedz
Heniek - 13.02.2022 / 19:54, *.aster.pl

Panowie nie popadajmy w panikę! Oprawa jest najważniejsza, przecież to po to ludzie przychodzą na mecz. Legia to my. Wynik, co nas wynik obchodzi. Wazne są race i atmosfera.

odpowiedz
(L)eo - 13.02.2022 / 19:53, *.t-mobile.pl

I co cwaniaczki? Gdzie są te płaczki co mnie krytykowali,jak mówiłem że ten skład to dno? Że Zieliński jest takim samym,bądź gorszym nieudacznikiem niż Kucharski? Będziecie mi bredzić,że nie ma kasy,że to legionista? To pachoł Mioduskiego,jakby mógł to by mu laskę zrobił za to że mu dał krzesełko dyrektora. Co u nas robi ten pajac sokołowski? Drugi mecz z rzędu jest królem strat i niedokładnych podań,na piast to może starczyło,ale do Legii to się nie nadaje. Czemu mnie nie dziwi,że Wszołek w Niemczech zagrał 11 minut przez cały sezon? Ten zespół to jest dramat,1 liga już niedługo,ale chvj tam,mamy najszybszego piłkarza w Europie i LTC. Dalej całujcie dupę Zielińskiego i Mioduskiego,widocznie odpowiada Wam taka sytuacja.

odpowiedz
Jacek - 13.02.2022 / 19:53, *.telefonica.de

wychodzi na to ze Czesiek nie był złym trenerem????

odpowiedz
ops2 - 13.02.2022 / 19:52, *.centertel.pl

Co ten Sokołowski p.... w TV . Zapier.... na treningu a nie wierzyć i nie znać przyczyny takiej "gry". Kabaret ....!

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 20:27, *.play-internet.pl

@ops2: a co miał powiedzieć?

odpowiedz
WBA - 13.02.2022 / 19:51, *.as13285.net

Nowy rekord porażek 14 to mówi wszystko

odpowiedz
j24 - 13.02.2022 / 19:50, *.209.147

Bójcie się chamy, do pierwszej ligi spadamy?

odpowiedz
Heja - 13.02.2022 / 19:49, *..

Rekord porażek pobity, teraz sprzedać szybko każdego, kto się rusza i daje jakieś oznaki życia, póki okienko jest jeszcze otwarte i dokończyć ściąganie z powrotem wszystkich tych, którzy w przeszłości uznani zostali za niepotrzebnych w Legii.

odpowiedz
Tager11 - 13.02.2022 / 19:49, *.chello.pl

Zieliński - może ktoś się,wykreuje do lata, jeśli nie to w czerwcu pomyślimy o zastąpieniu Lukiego 1 do 1. Ciekawe kto przyjdzie do 1-ej ligi.Panie Zieliński czekajmy z transferamy do lata.ABSURD.

odpowiedz
Ursus - 13.02.2022 / 19:49, *.t-mobile.pl

Widze jeden pozytyw z tego meczu - gorzej juz byc nie moze

odpowiedz
e(L)o - 13.02.2022 / 19:49, *.vectranet.pl

ufff wróciło wszystko do normy.

odpowiedz
Michał - 13.02.2022 / 19:48, *.plus.pl

Już nie chce się nic! Kibicować oglądać dopingować ....a człowiek kocha LEGIĘ jak żonę i córki. Tragedii ciąg dalszy. Zero wszystkiego... strzałów sytuacji dośrodkowań gry i zaangażowania w ten mecz. Jakiś" trener dzieciak" nas występował. TRAGEDII CIĄG DALSZY. Ale Boruc też dzisiaj zaskoczył.... wstyd za zachowanie.... Pieniądze się zgadzają? No to super. Mioduski idź pan w p...u. Muszę się napić.... dalej nie ma LEGIO nic.... tylko 1 Liga. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki...tych którzy wierzą....Pozdro

odpowiedz
Adamowicz ale nie Paweł - 13.02.2022 / 19:48, *.jmdi.pl

Vuko do zwolnienia

odpowiedz
Mr T - 13.02.2022 / 19:46, *.mm.pl

Pytan wiele. Te na goraco: Czemu tak malo bylo Mladenovica w ataku? Czemu na ostatnie 10 minut Vuko nie wprowadzil najszybszego zawodnika w Europie? (Warta tez juz byla wymeczona) Czemu nie byla dokonanych 5. zmian?

odpowiedz
Gamoń Zieliński - 13.02.2022 / 19:45, *.2.111

Z tym gamioniem Zielińskim i mongolem zwanym terenem nic dobrego nie będzie. Więcej Polaków typu szrocik Sokołowski:)

odpowiedz
mirek - 13.02.2022 / 20:25, *.chello.pl

@Gamoń Zieliński:
Gadał z sensem. Potrzeba stabilizacji. Zamiast wymieniać 10 co okno, trzeba pozyskać 2 ale jakościowych... I na gadaniu się skończyło. Oddaliśmy Emreliego, Martinsa i Luqiego. Pozyskaliśmy Wszołka i Sokołowskiego. Bilans na plus? Wzmocniliśmy się o 2. Puste gadanie jak Mioduskiego. Razem z Zielińskim pasują do siebie.

odpowiedz
Jeeeesssssssttttttt - 13.02.2022 / 19:44, *.tpnet.pl

Jest moc w taka noc, jedziemyyyyy po Mistrza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
KowaL - 13.02.2022 / 19:44, *.vectranet.pl

Udane to były wakacje w Dubaju, super! Czekam na derby Polski z Widzewem!

odpowiedz
I raz i dwa - 13.02.2022 / 19:44, *.7.41

to co zrobił dziś Boruc to kryminał.

odpowiedz
kibic z Lubonia - 14.02.2022 / 01:46, *.icpnet.pl

@I raz i dwa: sami z niego boga zrobiliście - no to pokazał władze

odpowiedz
Kiku78 - 13.02.2022 / 19:43, *.194-203-dolnet.pl

Zabrakło tygodnia w Dubaju

odpowiedz
Maro(L) - 13.02.2022 / 19:43, *.versatel.nl

To nie chodzi o trenera. Gra tym co ma. Grajki walą w ch... grają jak od niechcenia. Nawet nie ma kogo wyróżnić w tym meczu. Może Boruca ale jakby mu prz..ł to byłby efekt i tak czerwona by była a efekt lepszy. Szkoda meczu. Legia będzie wygrywać z mocniejszymi a nie ze słabszymi

odpowiedz
kosachicago - 13.02.2022 / 19:43, *.comcast.net

Slisz i Boruc to nieporozumienie a czy tak ciezko znalezc rozgrywajacego z prawdziwego zdarzenia u nas nawet nikt z wolnego nie potrafi uderzyc

odpowiedz
Kibic - 13.02.2022 / 19:42, *.net.pl

Kiedy w koncu zmienią to ustawienie na 4-5-1 to co jest teraz jest mega przewidywalne już nawet Warta nas ogrywa.

odpowiedz
Chris - 13.02.2022 / 19:42, *.t-mobile.pl

Ciekawe co nas przyglup teraz wymyśli. Znowu zwolni Vukovica.

odpowiedz
ZenekL3 - 13.02.2022 / 20:15, *.chello.pl

@Chris : A potem go znów zatrudni, cymbała niczego się nie nauczył jeszcze.

odpowiedz
I raz i dwa - 13.02.2022 / 19:42, *.7.41

to co zrobił dziś Boruc to kryminał.

odpowiedz
allo allo - 13.02.2022 / 20:15, *.tvksmp.pl

@I raz i dwa: bo to Gruber jest

odpowiedz
jarekk - 13.02.2022 / 19:42, *.116.4

I po co jeździli do dubaju jak nic z tego nie wynika? Ci co w klubie kierują to albo kretyni albo kręcą jakieś lody i klub mają gdzieś.

odpowiedz
lolo - 13.02.2022 / 19:42, *.plus.pl

Dziś dopiero widać jaki Slisz jest kołek! Sokołowski miał zbawić i Wszołek kopiący się po czole! I Lopes profesor! Buahahaha

odpowiedz
Chcemy bramkarza a nie pajacarza - 13.02.2022 / 19:41, *.248.44

Parodysta Boruc wiencej kebabów wiencej!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 13.02.2022 / 19:41, *.centertel.pl

Dopóki nie skończy się ostatnia kolejka, będę wierzył, że się utrzymamy w Ekstraklapie. Choć to fizyce wbrew, naczej nie potrafię. Mioduski: jesteś zerem!

odpowiedz
(L) - 13.02.2022 / 19:40, *.ilabs.pl

Mioduski won. Zabierz ze sobą Boruca

odpowiedz
Darek - 13.02.2022 / 19:40, *.t-mobile.pl

Nie potrzebujemy wzmocnień. Niech dyrektor sportowy dalej czeka na oklaski.

odpowiedz
R1958 - 13.02.2022 / 19:40, *.t-mobile.pl

Za krótki był ten obóz w Dubaju, nie zdarzyło wyszlifowac formy i motoryki

odpowiedz
EU07 - 13.02.2022 / 19:40, *.plus.pl

Macie swój Dubaj macie swoje sparingi wzmocnienia ile jeszcze milionów euro wydać trzeba aby się przynajmniej nie kompromitować? Taki Raków Częstochowa czy Stal Mielec pieniędzy o WIELE mniej ale to nie oni są na 17 miejscu. Kasa nie gra tylko taktyka by ją mieć trzeba choć trochę "główkować" Taka Warszawa nie ma mądrego by klub wygrywał z zespołami ze strefy spadkowej???? To z kim wygra L z kimkolwiek????

odpowiedz
Rafix - 13.02.2022 / 19:40, *.chello.pl

Gdyby Michniewicz tak nie zajechał zawodników i nie zawalił okresu przygotowawczego to byśmy połknęli Warte.

odpowiedz
(L)eo - 13.02.2022 / 20:08, *.t-mobile.pl

@Rafix: ale Ty jesteś głupi człowieku. Jakaś rodzina z miodulskim? xd

odpowiedz
OLaf - 13.02.2022 / 19:40, *.tpnet.pl

Miodek jest pewnie dumny z letnich transferów...

odpowiedz
Paweł - 13.02.2022 / 19:56, *.play-internet.pl

@OLaf:kudlaty był zajęty przejęciem za 5tys zł kortów Legii przez swoją rodzinę. Temu poświęcał cały swój wysiłek przez ostatnie miesiące.

odpowiedz
Ator - 13.02.2022 / 19:40, *.king-online.ru

Gramy jak nigdy, przegrywamy jak zawsze. Balujemy na Titanicu moi drodzy.

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2022 / 19:39, *.mm.pl

Ta porazka bedzie miała kolosalne znaczenie jesli za tydzień nie wygramy meczu ostatniej szansy.....



odpowiedz
Piotr Niedek - 13.02.2022 / 20:09, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Ostatnia szansa? Czy to już będzie ostatnia kolejka? Później punktów nie będzie można zdobyć? Od dawna czytam komentarze innych, a także i Twoje. Muszę przyznać z przykrością, że od pewnego czasu Ci odbija, a kiedyś Twoje komentarze były inteligentne, trafne i wyważone. Potrafiłeś pisać dobrze i obiektywnie oceniając zdarzenia i różne sytuacje. Od jakiś dwóch miesięcy wali Ci ostro na dekiel i piszesz o Legii w samych "czarnych kolorach i scenariuszach" widząc Legię zbankrutowaną, zdegradowaną o kilka szczebli (porównywałeś do sytuacji Ruchu) i nie mającą perspektyw. Straciłeś realną, obiektywną i sprawiedliwą ocenę. Jest jeszcze wiele meczów przed nami i jestem w stanie się założyć, że z niejednego trudnego terenu wywieziemy 3 punkty, bo w tej lidze wszystko jest możliwe, każdy może wygrać z każdym. Być może w Poznaniu, Szczecinie, Częstochowie będą zwycięstwa, bo tamtejsze kluby wcale nie są tak mocne, a Legia tak słaba jak chciałbyś to widzieć. Ogarnij się były kibicu Rakowa mieszkający na Śląsku i mający kolegów wśród Hanysów. Bez pozdrowień.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 13.02.2022 / 20:28, *.petrotel.pl

@Wolfik: Termalika to beniaminek, a z takimi mało kiedy wygrywamy...

odpowiedz
Sputnik 44 - 13.02.2022 / 20:44, *.vectranet.pl

@Wolfik: niestety masz rację... Amen!

odpowiedz
hajdukL - 13.02.2022 / 21:36, *.77.242

@Wolfik:
Trzeba przyznać koledze @Piotr Niedek, że ma rację. Twoje komentarze osiągnęły poziom niemiłosiernego lamentu.

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2022 / 21:52, *.mm.pl

@Piotr Niedek: Przepraszam, że nie potrafię kreslić fantastycznych scenariuszy oglądając wydarzenia boiskowe z udziałem naszych zawodników. Jak sam przedstawiłeś - od dwóch miesięcy (od grudnia, zgadza się) pisałem, że nie obronimy ligi bez wzmocnień 4-5 piłkarzami. Wiesz czemu? Bo jeśli każdy nasz mecz wygląda identycznie (tracimy bramkę - przegrywamy spotkanie, tak było w obecnym sezonie), trudno wnioskować, że nagle coś się zmieni. Bo niby czemu?

Podawałem przykład Ruchu i większośc mnie wysmiała. Ale nie tylko Ruch spadał - spadała też Wisła, Widzew, Lech czy Górnik. Bo jak grasz słabo - spadasz i żadna historia tutaj nie pomoże. Zbyt wiele spraw w klubie zostało spiepszonych, by być optymistą. Każda nastepne porazka bedzie nakręcać spirale strachu a nasi piłkarze tego nie udźwigną. Bo nigdy w takiej sytuacji nie byli.

O sprawach finansowych się nie wypowiadam, ni znam realiów. Ale sprawozdanie finansowe było...

Na koniec. Jestem Hanysem i jestem z tego dumny. Ale jestem tez kibicem Legii. I nie będę spiewał sonet do "gównianej sytuacji. Sorry. A pozdrawiac mnie nie musisz - nie potne się z tego powodu.

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2022 / 22:00, *.mm.pl

@hajdukL: Skoro uważasz, że tylko ja wypowiadam się w takim tonie.... resztę napisałem powyżej.
Ale może masz rację....spróbuję zatem powstrzymać się od komentowania przez kilka kolejek. Dziękuję za krytyczne uwagi i pozdrawiam.

odpowiedz
hajdukL - 13.02.2022 / 23:03, *.77.242

@Wolfik:
Nie twierdzę, że tylko Ty ale zwracam się do Ciebie z racji Twojego stażu na forum i usposobienia.
Pozdrowienia i do 'usłyszenia' oby w lepszych nastrojach.

odpowiedz
dino - 13.02.2022 / 23:40, *.plus.pl

@Wolfik:
Jesteś Hanysem? Trzymaj się z jakiego miasta super że jesteś Legionista

odpowiedz
lolo - 14.02.2022 / 04:56, *.orange.pl

@Wolfik: Szacun za bycie kibicem Legii pomimo bycia Hanysem :) Pozdro Wolfik!

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 19:39, *.play-internet.pl

Myślicie, że przekonany o swej nieomylności pudel nie wytrzyma ciśnienia i zmieni trenera przed końcem sezonu?

odpowiedz
było = Pinokio - 13.02.2022 / 19:39, *.t-mobile.pl

Widać co trenowali w Dubaju :D

odpowiedz
mietowy - 13.02.2022 / 19:38, *.autocom.pl

i znowu padlina to jest zalosne

odpowiedz
koncek - 13.02.2022 / 19:38, *.chello.pl

wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd, brak słów po prostu......

odpowiedz
filand - 13.02.2022 / 19:37, *.t-mobile.pl

Trzy litery. Dno.

odpowiedz
jano - 13.02.2022 / 19:37, *.orange.pl

I liga nadchodzi.....

odpowiedz
artic - 13.02.2022 / 19:37, *.18.86

Kazik sie w grobie przewraca! Wypier.. wszyscy z prezesem ,sztabem szkoleniowym,i bezmyslnym starym grubasem bramkarzem na czele spadek.juz blisko moze siwemu z lokami o to chodzi?!?!

odpowiedz
loko - 13.02.2022 / 19:37, *.vectranet.pl

hahahaha

odpowiedz
pnk - 13.02.2022 / 19:37, *.chello.pl

Ta pokraka Żyro przy tych naszych grajkach by jak profesor wyglądała...

odpowiedz
77/82 - 13.02.2022 / 19:36, *.chello.pl

Boruc powinien rozwiązać kontrakt i zakończyć karierę. Poza fermentem w szatni i tak nic nie wnosi. Nie wiem jak tak doświadczony piłkarz może odwalić coś takiego. Oczywiście ten śmieć z Warty ładnie przyaktorzył i mam nadzieję, że będzie j*bany przy każdej wizycie na Ł3 przy każdym kontakcie z piłką. Nie zmienia to faktu, że wykorzystał głupotę naszego bramkarza. Boruca po tym meczu powinni wysłać na toksykologie - nie wierzę, że w pełni trzeźwy i "czysty" człowiek mógłby odwalić coś takiego w momencie, gdy drużyna przegrywa a każdy mecz jest o życie. Ewentualnie na psychiatrię.

odpowiedz
zbieg - 13.02.2022 / 20:52, *.hawetelekom.pl

@77/82: w tej klasie już więcej się nie spotkają

odpowiedz
lucho_83 - 13.02.2022 / 19:35, *.chello.pl

Kompletnie bez pomysłu, strata...strata...strata. 14 porażka w 20 meczu....eeeeccchhhhhhhhh

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 19:44, *.play-internet.pl

@lucho_83: ale chociaż bezkompromisowi - żadnych remisów

odpowiedz
Andrzejmajcher@ yahoo - 13.02.2022 / 19:35, *..

FC Dubaj

odpowiedz
0-711 - 13.02.2022 / 19:34, *.plus.pl

Czy tu jest ktoś kto naprawdę uważa, że zawodnicy tacy jak Rose, Wszołek, Slisz, Włodarczyk, Muci, Lopes to goście, którzy nas urztmją w tej lidze?

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 19:43, *.play-internet.pl

@0-711: wsza... znaczy wszołek to ogólnie pomyłka. Z Muciego jeszcze coś może być, z Włodarczyka ewentualnie też, ale mam wrażenie, że dostaje minuty za nazwisko. Lopes dawał radę jako joker, ale chyba to jiż się wypaliło. Slisza stać na lepszą grę, o Rose się nie wypowiem.

odpowiedz
0-711 - 13.02.2022 / 21:10, *.plus.pl

@Adam: ale Muci to może wchodzić na ogony, a nie ciągnąć cały zespół. Z Włodarczyka coś być? Jedyne co dobrze potrafi, to pudłować z setki! Lopes jako joker, super, no to niech spie...la na ławkę. Slisza stac na lepszą grę..No tym to juz mnie powaliłeś. To jest drewno do kwadratu i piłkarskie, i mentalne (widziałes jego wypowiedź w przerwie?). Dobrze, że chociaz Rosa i Wszołka oceniasz adekwatnie.

odpowiedz
Pjoter - 13.02.2022 / 19:34, *.play-internet.pl

Makabra i zgroza ..

odpowiedz
Paweł - 13.02.2022 / 19:34, *.play-internet.pl

Nam naprawdę grozi spadek. Tylko czy kudłaty klaun zdaje sobie z tego sprawę?

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2022 / 19:42, *.mm.pl

@Paweł: Realnie spadek groził nam od poczatku grudnia już. Mioduski jak i wielu Kolegów na tym forum bagatelizowało problem. Teraz jest juz trochę późno na reakcję.

odpowiedz
Danielo - 13.02.2022 / 19:33, *.chello.pl

Niestety styl jak i gra żenująca, brak słów to już jest koniec nie ma już nic.

odpowiedz
WachteL - 13.02.2022 / 19:33, *.chello.pl

Można było odskoczyć o cztery pozycje w górę, ale do tego trzeba drużyny... Teraz faktycznie trzeba będzie ściskać poślady by nie zjechać do jedynki. No cóż, no comment dalej.

odpowiedz
Szpic - 13.02.2022 / 19:33, *.chello.pl

Leżącego nie powinno się kopać, więc mój komentarz do tego "popisu" jest krótki: to będzie spektakularny i w pełni zasłużony spadek z ligi.

odpowiedz
LegiaTango - 13.02.2022 / 19:33, *.play-internet.pl

Cześć, giniemy!

odpowiedz
paw_pawela - 13.02.2022 / 19:33, *.telkab.pl

Ić pan w h.. z taką grą

odpowiedz
Romek - 13.02.2022 / 19:33, *.com.pl

Nie byłem zwolennikiem Vuko na ławce w roli pierwszego trenera, mimo to z dużym optymizmem czekałem na rundę wiosenną. Jednak po tym meczu to nie wierzę nawet w to, że Legia się utrzyma w ekstraklasie.

odpowiedz
Anty vuko - 13.02.2022 / 19:32, *.icpnet.pl

Pozdrawiam hejterow pisałem ze vuko powinien zajmowac sie czajka razem z borucem

odpowiedz
robochłop - 13.02.2022 / 19:32, *.tpnet.pl

Brawo brawo...włącyliśmy się do walki o spadek...cała drużyna, na czele z majestatycznym bramkarzem fuck-o.f...cała... nawet boisko zyebali...to jakieś torfowiisko jest , m imo murawy niby podgrzewanej...

odpowiedz
Legionista - 13.02.2022 / 19:32, *.chello.pl

No to Fortuna...

odpowiedz
Gregor - 13.02.2022 / 19:31, *.kabel-deutschland.de

Penisy, beztalencia, ofiary losu

odpowiedz
1936 - 13.02.2022 / 19:31, *.plus.pl

1936 blisko jesteśmy największych sukcesów Legii w jej historii

odpowiedz
Doru - 13.02.2022 / 19:31, *.play-internet.pl

Legia i Wisła Kraków w 1 lidze...tego się chyba nikt nie spodziewał...

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 19:46, *.play-internet.pl

@Doru: 1 liga będzie mocna jak 2.Bundesliga w tym sezonie.

odpowiedz
Gregor - 13.02.2022 / 21:03, *.kabel-deutschland.de

@Adam: tyle tylko, że 2 BL miło oglądać (moim zdaniem ciekawsza niż pierwsza) a nasza ekstraklasa pcha mnie w alkohol. 1 liga to już będą ostre deagi x)

odpowiedz
pl - 13.02.2022 / 19:30, *.net.pl

brak słów a własciwie jedno na : k

odpowiedz
MarioL - 13.02.2022 / 19:30, *.wanadoo.fr

Dramat.A najgorsze jest to ze przegraliśmy mecz o 6 pkt.

odpowiedz
MAKEN - 13.02.2022 / 19:30, *.151.165

Zabrakło? Marny doping. ????

odpowiedz
gazza - 13.02.2022 / 19:29, *.inetia.pl

Co robi Slisz w pierwszym składzie ???
Przecież to jakaś parodia piłkarza !

odpowiedz
ja - 13.02.2022 / 19:37, *.play-internet.pl

@gazza: 1.5 mln euro robi a nie slisz

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 19:39, *.chello.pl

@gazza: pozostałych 9 to też parodyści, a grają. Na szczęście spadną, Mioduski odejdzie i klub się rozpadnie. Będzie wtedy super.

odpowiedz
Adam - 13.02.2022 / 19:41, *.chello.pl

@gazza: pozostałych 9 to też parodyści, którzy nigdy nie powinni tu grać. Na szczęście spadną do II ligi, Miodek odejdzie, klub się rozpadnie i już tego dziadostwa nie trzeba będzie oglądać.

odpowiedz
kibic - 13.02.2022 / 20:08, *.vectranet.pl

@Adam: Tego slisza to już dawno trzeba bylo przegomić co oni widzą w tym paralityku

odpowiedz
kibic - 13.02.2022 / 20:12, *.vectranet.pl

Tego Slisza to powinni dawno przegonić co oni widzą w tym paralityku ,

odpowiedz