Rzut karny dla Warty, w bramce Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Wartą

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

W meczu z Wartą piłkarze Legii byli przy piłce przez 57 procent czasu gry. Niestety w większości był to czas stracony, bo zespół Aleksandara Vukovicia nie stwarzał groźnych sytuacji pod bramką rywali. Legioniści oddali cztery celne strzały, a gościom wystarczyły dwa, by wywieźć z Łazienkowskiej 3 punkty. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa


źródło: InStat / Ekstraklasa

WYNIKI SONDYCzy Legia Warszawa spadnie z Ekstraklasy w sezonie 2021/22?
SUMA GŁOSÓW: 41954
START: 22.11.2021 / KONIEC: 01.05.2022

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Wasyl - 14.02.2022 / 16:18, *.02.net

Misztal,Ciepiela i Nawrocki 3 reszta 0

odpowiedz
Kamil - 14.02.2022 / 13:00, *.chello.pl

Jak mamy w ataku dwóch hamulcowych to nie można się dziwić że tak gramy

odpowiedz
Darek - 14.02.2022 / 13:00, *.chello.pl

Wszołek 10 strat.Ciekawe czy po meczu ciskał koszulką i kopał w drzwi?
Niemiec płakał (ze śmiechu) jak sprzedawał.
Vuko czekał na Mladenovicia a ten jeden z najgorszy na boisku.
Rose,Johansson,Muci szkada gadać.

odpowiedz
!(L)! - 14.02.2022 / 12:57, *.tpnet.pl

Zawodników, których umowy kończą się latem
Bramkarz
1.Lukasz Fabiański 2. Dominik Hladun 3 .Tomasz Loska
Obrona
Prawy obrońca.1Jan Grzesik 2.Martin Konczkowski
Środkowy obrońca. 1 Przemyslaw Wisniewsk 2.Adrian Gryszkiewicz 3.Przemyslaw Szyminski 4.Jaroslaw Jach 5. Adam Dzwigala
Lewy obrońca. 1.Maciej Rybus 2.Mateusz Bartolewski.
Pomoc
Środek 1.Rafał Augustyniak 2.Tomasz Makowski 3.Lukasz Poreba 4.Bartosz Nowak
Atak i skrzydłowi
1. Patryk Szysz 2. Karol Angielski 3.Lukasz Teodorczyk 4.Jakub Myszor 5.Dominik Sokol 6.Filip Piszczek 7.Dariusz Formella
PO(L)SKA

odpowiedz
oLaf - 14.02.2022 / 22:10, *.vectranet.pl

@!(L)!: szacun za takie statystyki.

odpowiedz
Flo - 14.02.2022 / 11:09, *.t-mobile.pl

Ciepiela 3 na zachętę i zaangażowanie.
Reszta 1-2

odpowiedz
mountblanc2027 - 14.02.2022 / 10:32, *.154.206

odnoszę wrażenie, że cała niemoc naszej drużyny zaczyna się od Mladenovica...

ps. może lepiej byłoby wystawiać rezerwy ? przynajmniej by się ogrywali.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 14.02.2022 / 10:14, *.aster.pl

Popatrzcie na statystyki Mladena i Wszołka. Rozpacz. Najgorsze w drużynie. A to na nich, miała się opierać gra. Tak w/g Sokołowskiego, Vuko zaplanował taktykę. Dośrodkowania. Znikąd nadziei.

odpowiedz
Flo - 14.02.2022 / 11:15, *.t-mobile.pl

@Po(L)ubiony: nadzieja jest taka że zaczną zapier...lać. Jak nie ma umiejętności to mecz można wygrać zaangażowaniem i zapier...laniem. Już wolę jak będą żółte 8 czerwone kartki i rycie murawy niż takie mimozy Slisz w przerwie gadający że nie wie czego brakuje. Rose jakby dostał czerwień też lepiej, niż odpuszczać i nie grać na pograniczu faulu. Utrzymać się utrzymamy, ale oczy bolą. Za pierwszą połowę to powinni ją obejrzeć z 10 razy do pożygu za karę, żeby zobaczyli jaki piach graja.

odpowiedz
Kibic - 14.02.2022 / 11:16, *.torun.pl

@Po(L)ubiony: Warta przebiegla okolo 117km a my okolo 114km. Najwiecej Mladen okolo 11km i Wszolek okolo 10km. Jedyna taktyka Vuko to DNA ;) dlaczego nikt go nie zatrudnil jak mial wolne? i jeszcze ta Grecja z Super Expressu haha. Choc widac bylo, ze ktos tam to lyknal, bo pisal, ze Miodek sie nie zna, a Grecja tak. Jedyna nadzieja to zmiana trenera ale do nas nikt nie chce przyjsc procz karierowiczow... moze jeszcze Ojrzynski skonczy sezon? :) To by byla komedia. Tak jak Nawalka ;) ale na Nawalke nas nie stac. Ojrzynski za frytki bedzie chcial pracowac i na pewno wie wiecej niz DNA ;) Tylko co potem? Znowu pompowanie balona? Nie ma dyrektora, nie ma prezesa, nie ma trenera... Co do spadku. Jedyna nadzieja jest taka, ze jak zdobywalismy mistrza to przez nieudolnosc rywali, wiec teraz nie moze nie spadniemy przez nieudolnosc rywali ;)

odpowiedz