fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zapowiedź meczu

Dno dna

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W sobotę Legia zagra w Niecieczy z Termaliką, z którą na jej stadionie przegrała wszystkie dotychczas rozegrane mecze. Jedni i drudzy potrzebują punktów, ale jedni i drudzy pokazują ostatnio, że nie bardzo potrafią grać w piłkę. Nawiązując do powiedzenia wygłaszanego niegdyś przez "Kartofliska", najbliższy mecz można określić mianem "Dno dna".

KURSY NA BRUK-BET - LEGIA
FORTUNA:

Czarny scenariusz

Przed tygodniem kibice Legii doznali kolejnego rozczarowania. Piłkarze mistrza Polski niespodziewanie przegrali na własnym stadionie z Wartą Poznań, przez co już na poważnie zajrzało im w oczy to, co jeszcze jakiś czas temu wydawało się niemożliwe - widmo spadku do pierwszej ligi. Ostatni ligowy mecz był w wykonaniu "Wojskowych" bardzo słaby. Zawiodła każda formacja, a przede wszystkim linia pomocy, w której widać było brak jakiegokolwiek kreatywnego piłkarza. Josue nie mógł wystąpić z powodu kartek i dopiero w tym momencie okazało się, ile znaczy dla drużyny Aleksandara Vukovicia. Brakowało jakichkolwiek sytuacji bramkowych, więc okrągłe zero po stronie gospodarzy w statystyce strzelonych goli dziwić kompletnie nie może. Czy w tak krótkim czasie szkoleniowiec będzie mógł znaleźć rozwiązanie kłopotów? Miejmy nadzieję, że na kolejne mecze Legia wyjdzie z nieco innym nastawieniem taktycznym niż ostatnio, kiedy zdecydowana liczba ataków była budowana skrzydłami. Większość przeciwników doskonale już wie, że legioniści budują swoje akcje prawą lub lewą stroną boiska, skąd starają się zacentrować w pole karne. W rywalizacji z Wartą taki sposób gry zupełnie się nie sprawdził.

Bez Boruca ale z Wieteską

Jeśli chodzi o sytuację kadrową, to oprócz wspomnianego Josué, Vuković będzie już miał do dyspozycji Mateusza Wieteskę, który nie wystąpił w ostatniej kolejce. Jego powrót powinien nieco ustabilizować chwiejną ostatnio postawę bloku defensywnego. Tym razem między słupkami zabraknie jednak tego, który niejednokrotnie ratował swoich kolegów przed utratą bramki - Artura Boruca. Bramkarz musi pauzować trzy mecze za czerwoną kartkę i niesportowe zachowanie podczas spotkania z Wartą. Tym samym kolejną szansę otrzyma Cezary Miszta, dla którego ten mecz może okazać się niezwykle ważnym w kontekście przyszłości. W ostatnich dniach coraz głośniej jest bowiem o transferze do drużyny nowego bramkarza, który miałby docelowo zastąpić w wyjściowym składzie Boruca.

Rywal zamyka stawkę

Termalica zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w ligowej tabeli i wydaje się być głównym kandydatem do spadku w tym sezonie. Legioniści mają jednak tylko trzy punkty przewagi nad swoimi sobotnimi rywalami, przez co najbliższy mecz zapowiada się jako prawdziwy szlagier dolnych rejonów tabeli. Piłkarze z Niecieczy w dwudziestu rozegranych dotychczas kolejkach tylko trzykrotnie schodzili z boiska jako zwycięzcy. Wszystkie komplety punktów Termalica wywalczyła jednak na swoim obiekcie, co może być dla niej dobrym prognostykiem. Ofiarami drużyny stali się gracze: Górnika Zabrze, Jagiellonii Białystok oraz Śląska Wrocław. Biorąc pod uwagę fakt, że Legia dotychczas gościła w Niecieczy trzykrotnie i za każdym razem przegrywała, to w weekend szykuje nam się na murawie prawdziwa bitwa.

O zespole Termaliki głośno było w zimowej przerwie rozgrywkowej, ale głównie z negatywnych powodów. Klub zatrudnił na stanowisku trenera Michała Probierza, który po kilku dniach mógł zostać uznany za jednego najkrócej pracujących szkoleniowców w historii Ekstraklasy. Probierz postanowił rozwiązać umowę z pracodawcą ze względu na, jak sam twierdził, zmianę pewnych ustaleń, które wynikneły już po parafowaniu przez niego kontraktu. Ostatecznie prowadzenie drużyny w rundzie wiosennej powierzono Radoslavowi Latalowi, który znany jest w Polsce głównie z sukcesów osiąganych z Piastem Gliwice. W przeszłości jako szkoleniowiec Spartaka Trnawa wyrzucił z kolei Legię z europejskich pucharów.

Start Czecha w nowym klubie jak na razie jest "słodko-gorzki". W pierwszym ligowym spotkaniu tego sezonu Termalica wygrała co prawda u siebie z Jagiellonią, lecz tydzień później zdecydowanie uległa Lechowi Poznań. W sobotę niecieczanie będą jednak podwójnie zmotywowani, gdyż będą toczyli bezpośrednią rywalizację z jednym z kandydatów do spadku.

Gdzie oglądać?

Spotkanie Legii z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:00. Bezpośrednią transmisję z tego spotkania będzie można zobaczyć na Canal+ 4K Ultra HD, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także do czytania wszystkich materiałów pomeczowych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (76)

+dodaj komentarz
gut - 20.02.2022 / 08:11, *..

Legia to jest potega Legia najlepsza jest ..... hahhah

odpowiedz
Ziggy - 19.02.2022 / 18:23, *.chello.pl

nie wiecie czy pan Darek pojechał do Niecieczy

odpowiedz
Jedziemy - 19.02.2022 / 18:17, *.centertel.pl

Nie poddawaj się......
Jejejejeje
Nanananana

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 18:15, *.vectranet.pl

Do boju Legio ! Jesteśmy najlepsi !

odpowiedz
Fan,Grotyńskiego - 19.02.2022 / 18:06, *.chello.pl

Tylko zwycięstwo Legio!

odpowiedz
Maciek - 19.02.2022 / 18:00, *.play-internet.pl

Dno dna. Nawet TVP Sport nie chce pokazywać tych patałachów. W ostatniej chwili zmienili ramówkę i zamiast hitu z Niecieczy będzie w niedzielę mecz Lecha z Lechią...

odpowiedz
WachteL - 19.02.2022 / 17:49, *.chello.pl

Tydzień temu moje wqrnie sięgnęło zenitu, bo serce pęka jak się jest świadkiem, tego co się dzieje, ale dzisiaj tłumaczę to sobie tak. Słabi ludzie, zarówno ekipa Mioda jak i piłkarzyki, doprowadzili do sytuacji, że widmo spadku do fortuny zagląda nam w oczy coraz nachalniej. Ale Legia to największy klub, mój kochany - wiem, że się podniesiemy z kolan, by dyktować warunki w ekstraklasie w nadchodzących latach. Potrzeba mądrych ludzi i będzie dobrze.

odpowiedz
WachteL - 19.02.2022 / 18:33, *.chello.pl

@Niecieczanin: ciesz się parchu ile możesz...

odpowiedz
kalosz - 19.02.2022 / 17:48, *.mm.pl

ponoc na tvpsport jesst transmisja,przynajmniej na stronie tvp w zakladce program tv(przynajmniej wczoraj tak bylo:) ) a co do gry to juz ktos w tv powiedzial,ze pilkarze graja na zwolnienie prezesa:)

odpowiedz
Heniek - 19.02.2022 / 17:22, *.aster.pl

Może to niepopularne co powiem ale tylko spadek może Legie oczyścić. Wypłoszy się szopen idiota, odejdą pipeczki gwiazdeczki, odejdą truskawkowi kibice i inne festyny.
Z tego gówna co jest teraz nawet Guardiola nic by nie ulepił, a co innego ten jugol bez pojęcia.
Po dzisiejszej przegranej przyznacie mi rację.

odpowiedz
NIE DLA NAS FORMA ZŁA - 19.02.2022 / 15:51, *.centertel.pl

Dno D.N.A elloko

odpowiedz
miki - 19.02.2022 / 15:40, *.chello.pl

Powiem wam, że przestałem jakiś czas temu nawet oglądać (L) w tv. Dawno nie było takich emocji hehe :D Je...ć te reale i inne lidle. Z jakimś Izolatororem Boguchwała gramy o utrzymanie! Tego nikt o zdrowych zmysłach by nie wymyślił. To trzeba obejrzeć.

odpowiedz
Olomanolo - 19.02.2022 / 15:14, *.206.239

Toż to do uja nie podobne nawet tvp sport nie chce pokazać jak dwa tuzy extra ligi walczą o utrzymanie .....do czego to doszło

odpowiedz
gruby - 19.02.2022 / 14:35, *.orange.pl

Trzeba zmienić taktykę, a nie brnąć w to gówno dalej... Zacznijmy grać 1-4-5-1... Z 14 przegranych meczów jakbyśmy połowę zremisowali, mielibyśmy 25 punktów!!! Pisałem tu w grudniu, , żeby się spokojnie utrzymać, to trzeba było kupić 4-5 zawodników, którzy weszliby do pierwszego składu i zmieniliby grę Legii, a tak z tym szrotem w większości będziemy walczyć do ostatniej kolejki o utrzymanie!!!
ps. jak można było grać z Wartą 3obrońców i wahadłowymi??? Jak nie mamy stoperów, a wahadłowi są bez formy!!! I jeszcze jedno...bez napastników nie da się wygrywać, a my w chwili obecnej nie mamy żadnego!!!

odpowiedz
fff - 19.02.2022 / 14:08, *.plus.pl

To będzie przystawka do wspaniałych pojedynków między tymi ekipami w 1 lidze

odpowiedz
Arek - 19.02.2022 / 14:00, *.tpnet.pl

Jeszcze tydzień temu byłem pewny, że nie spadniemy. Nie wierzyłem, że przegrają z Wartą. Dziś już taki pewny nie jestem. Tym bardziej, że gramy tam, gdzie jeszcze nie wygraliśmy. Bo nawet za najlepszych czasów potrafili nam 3:0 wpieprzyć. Dziękuję, panie zje...ski, nasz wizjonerze.

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 14:12, *.vectranet.pl

@Arek: nie przeklinaj, nie spadniemy, nie warto się denerwować

odpowiedz
Arek - 19.02.2022 / 14:27, *.tpnet.pl

@olew: nie idzie nie przeklinać. Bo jak się wspomni na czasy gdzie byliśmy całkiem nie dawno - lm i gdzie jesteśmy teraz, to nie idzie. Wiedziałem, że jak ten mongoł przejmie klub może być gorzej. Ale, że aż tak, to nawet ja się nie spodziewałem. A Leśnodorski był 100 razy lepszy. Nawet 1000 razy, a ten jełop nigdy w życiu mu nie dorównał i nie dorówna.

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 14:38, *.vectranet.pl

@Arek: Nie zgadzam się z Tobą, zupełnie. A Leśnodorskiego nie lubię okrutnie.
Ale :
- po pierwsze pozdrawiam i apeluję o spokój, doping i wiarę w Legię,
- ja się mogę mylić, Ty się możesz mylić, ale Legię będziemy kochać
bo Matkę ma się jedną

odpowiedz
Arek - 19.02.2022 / 15:44, *.tpnet.pl

@olew: tylko, że ja się nie mylę. Fakty mówią same za siebie. Z Leśnodorskim graliśmy co sezon w pucharach i zdobywaliśmy mistrzostwa. Z tym mongołem walczymy o spadek. Z faktami się nie dyskutuje. Jak tamten przejmował wszystkie udziały, Leśnodorski zostawił mu klub na plusie. Ten oszołom doprowadził do takiego długu, że szok. To są fakty. Suche fakty. Gdzie byliśmy, a gdzie jesteśmy?

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 15:59, *.vectranet.pl

@Arek: Długi ma każdy ! Ważne czy spłaca je w terminie. Legia wszystko płaci. Opinie biegłych z tego (2022) roku nie pozostawiają wątpliwości : żadnych zagrożeń dla bieżącej działalności. Leśnodorski bawił się za pieniądze Legii i gwarancje Mioduskiego, kiepsko się bawił, czasami tragicznie ( Cetic). Mioduski popełnił mnóstwo błędów, ale jest i ryzykuje swoją kasę dla naszej radości (złości, rozpaczy lub euforii) . Leśnodorski nic nie ryzykował, zresztą nigdy poważnej kasy nie miał. Oczywiście nie znam przyszłości, któż ją zna... Jesteśmy w czarnej d...e, ale wyjdziemy z tego.

odpowiedz
Michał - 19.02.2022 / 13:44, *.plus.pl

Dzisiaj nie będę gryzł się w język. Jazda ku.wa z tą cieczą Nie. Jazda na pełnej k po zwycięstwo tak bardzo mocno nam potrzebne. Jaaaazzzzddddaaaa ku.wa LEGIO WARSZAWA PO ZWYCIĘSTWO!!! Pokażcie w końcu jaja moc i siłę całej rodziny LEGII WARSZAWA!!!

odpowiedz
e(L)o - 19.02.2022 / 13:43, *.vectranet.pl

nieciecza -Legia 3:0

odpowiedz
Wojtek86 - 19.02.2022 / 13:42, *.chello.pl

Jak dziś nie będzie przełamania to pogrążymy się jeszcze bardziej w czarnej d****

odpowiedz
Korda - 19.02.2022 / 12:56, *.centertel.pl

Wystarczy zobaczyć jak rozwija się Pogoń Szczecin. Sprowadzają gościa o którym praktycznie nikt w naszym kraju nie słyszał i po raz drugi z rzędu daje im 3pkt. Szczerze to wolę widziec w Europejskich Pucharach Pogoń a nie Legie w obecnej formie.

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 13:11, *.vectranet.pl

@Korda: Jedź do Szczecina, albo do Buenos Aires . Kiboli Legii nie przekonasz, bo jesteśmy NAJLEPSI !

odpowiedz
bizon - 19.02.2022 / 12:53, *.orange.pl

Cóż za TRAFNY TYTUŁ artykułu. Tak, sięgnęliśmy sportowego i organizacyjnego dna...

odpowiedz
Andreas - 19.02.2022 / 12:23, *.play-internet.pl

Naszym nogi się trzęsą a głowa nie pracuje. Wystarczy 9 w obronie i jedna bramka rywala i po Legii. Ile razy tak było w tym sezonie. No name gracze ale tworzący drużynę plus ambicję i po nas.

odpowiedz
RTS - 19.02.2022 / 12:12, *.plus.pl

Co do spadku waszej drużyny. Życzę wam utrzymania, bo żadna sztuka kopać leżącego. A statystycznie jesteście najlepszą drużyną w tabeli wszechczasów. Dalej, w pucharach macie dwa półfinały, jako jedyna drużyna w Polsce. Wprawdzie Górnik przebił w 1970 roku wszystkich, to jednak był to puchar zdobywców. W pucharze mistrzów tylko wy i Widzew byli w półfinale. Ale wy byliście i w półfinale pzp. A Sampdoria wtedy, to w następnym sezonie finał pm. A zatem bogu co boskie, cesarzowi, co cesarskie. Niemniej, w 1992 roku, w celu utrzymania kupiliście Pisza i Motor z tego powodu zleciał.

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 12:44, *.vectranet.pl

@RTS: Pamiętam spotkanie naszego klubu kibica ze Smolarkiem , zapewniał , że zostanie, że Widzew nie dawał mu szans gry, zesłał do rezerw itd i co ? .... i wrócił do Widzewa ! myślę , że dobrze zrobił. Smolarek był widzewski , nie legijny.. Są gracze dla określonych klubów ; Deyna, Gadocha, Pisz , Dziekanowski, Kosecki byli legijni. Boniek, Smolarek, Młynarczyk, Wójcicki - widzewscy. Pisza nikt nie musiał kupować, był nasz.

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 19.02.2022 / 13:00, *.207.54

@olew: Podbrożny,Mosór,Czykier,Zieliński,Bednarz, nawet Mięciel a z nowszych Dicson Choto kocur w obronie jakich już nie ma w naszej dupoklasie,murzyn nie do przejścia

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 13:01, *.vectranet.pl

@olew: I jeszcze jedno o przepływach finansowych; w 96 kupiliście to 2-1, mówi się trudno, byliśmy biedni, Romanowski nas sprzedał. Natomiast w 97 daliście nam największego kopa w historii, to 2- 0 do 84 minuty i 2-3 ... nigdy nie zostaliśmy tak upokorzeni, fakt. Na osłodę przypominam sobie jakiś puchar w latach osiemdziesiątych u Was , w niedzielę pchnęliście nas bezdyskusyjnie w lidze 3-1 , więc nie wiedziałem czy jechać w środę na ten puchar. Ale byłem ! siedziałem wśród Widzewiaków i Witek Sikorski , no waleczny ale drewno, w ostatniej minucie z zerowego kąta na 1-0 . I ta cisza sza sza sza . Mecze z Wami to jednak adrenalina, choć derby Polski to mecze z Górnikiem . Pozdrawiam !

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 13:09, *.vectranet.pl

@Wolska dla Wolaków: Jesteś z młodszych, bez urazy, to nie zarzut, takie jest życie, urodzin my nie wybieramy. Ja się wychowałem na Deynie, Gadoszce, Grotyńskim , Żmijewskim, nawet Kiciego widziałem na boisku. Wszyscy wymienienii przez Ciebie grajkowie byli fajni i tworzyli legendę Legii, ale jednak Kazik, Gadocha, Ćmikiewicz to czołówka Świata w Ich czasach. U nas zawsze byli artyści: Kusto, Okonek, Dziekan , Kosa, Staś Terlecki, Kowal. Teraz bryndza, ale LEGIA to Potęga !!! i się podniesie. Pozdrawiam !

odpowiedz
RTS - 19.02.2022 / 14:09, *.plus.pl

@olew: masz rację są kluby dla określonych piłkarzy. U was Topolski, Załężny niedocenieni. U nas Tłokiński, Grębosz i tak szukać po składach. Kupno Dziekanowskiego za 21 mln zł. to było samobójstwo Widzewa. Od tego momentu zaczął się regres. A potem był Wijas i już zupełny zjazd. Między MO, a WP nie wbija się klina kiedy fale wzbierają.

odpowiedz
RTS - 19.02.2022 / 14:20, *.plus.pl

@olew: odnośnie tego 3-1 to jednak chyba Witold Sikorski strzelił z 0-3 na 1-3. W pucharze zawsze nas ogrywaliście i do tego chyba zawsze w Łodzi. Co do 1997, myślisz że ten mecz też nie był ustawiony? A kontuzja sędziego i jego dalszy los. Zestaw fakty.

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 14:24, *.vectranet.pl

@RTS: Dziekan chciał grać w Legii, nawet dostał dobrą ofertę , ale Widzew ją potroił. Ta kasa za Bońka Was zgubiła, no pycha. Wiadomo, że Warszawiaka wpuszczać do Widzewa, to okrutne ryzyko. Warszawiaka nie zmienisz nawet za duże pieniądze... Ale, daliśmy Wam Ciska i sporo kasy...

odpowiedz
RTS - 19.02.2022 / 14:31, *.plus.pl

@olew: Cisek tak, poza tym Michalski, Szczęsny, to nasza LM.
Napisałem, że kupno Dziekana to samobój z połowy boiska. Cóż ma więcej napisać. My was sprzedaliśmy w 1985 i 1986 na rzecz Górnika. Wy w 1985 utrzymaliście Pogoń. Tak to chodzi. Z tria Gwardii tylko Darek się obronił. Baran żul, Banaszkiewicz nie żyje.

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 14:32, *.vectranet.pl

@RTS: Nie obraź sie ale Ty nie piszesz jak Widzewiak. To 3-2 to największy sukces Widzewa w historii ! podważać to.... to niewiarygodne. Poza tym to dwa różne mecze: w 96 mięliśmy rozbitą drużynę , brak kasy, Romanowski zabrał nam graczy i posprzedawał ( do Widzewa też ), nasze grajki od początku nie chciały grać, no to przegraliśmy. W 97 mięliśmy nowego koreańskiego właściciela, kasa była , skład niezły, gnietliśmy Widzew do 84 minuty i potem koszmar !
Tak się nie ustawia meczy. Przez tydzień chodziłem nieprzytomny.

odpowiedz
RTS - 19.02.2022 / 14:38, *.plus.pl

@RTS: w 1986 byłem na meczu z Górnikiem. Na gest Smolarka Widzew na pół minuty stanął. Wtedy Górnik zdobył gola, który w ostatecznej perspektywie was pogrążył.

odpowiedz
RTS - 19.02.2022 / 14:45, *.plus.pl

@olew: no to masz odpowiedź, zmiana właściciela. Piszę chyba dość bezstronnie w ramach naszych antagonizmów. Stary już jestem, więc patrzę nieco inaczej. Nie wierzę, że wydarzył się w naszej lidze C U D na miarę finału LM w 1999r., kiedy w 90 minucie Man utd rozwalił Bayern, który miał tak zdominowany Man jak wy w 1997 nas. 6 minuta, a potem początek 2 połowy. I wchodzi Curtianu.

odpowiedz
RTS - 19.02.2022 / 14:51, *.plus.pl

@olew: największy sukces Widzewa w Historii to ich pierwsze mistrzostwo Polski w 1981r. i pierwsza porażka z Arką z rundzie rewanżowej ze sprawdzalną przewagą nad 2 drużyną, a to był sezon jesiennego Juventusu i Mn Utd. A Ipswich to arogancja aspiranta.

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 15:36, *.vectranet.pl

@RTS: Mistrzostwa były po pierwsze spodziewane, po drugie zasłużone (nawet to kupione z 96) , więc nuda. W pucharach zaimponowali mi meczami z Liverpoolem. Miałem kontakt (nazwijmy to zawodowy) z jednym ze współwłaścicieli Widzewa w 1997r. On po tym 3-2 u nas oszalał, a po wyeliminowaniu Duńczyków w Kopenhadze był normalny. Tam też zresztą 3-2... Ja Widzew i jego kiboli szanuję , choć miło w Łodzi nigdy nie było. Stawiałem samochód koło kościoła, chodziłem z Widzewiakami, mimo różnych tricków na tej stacyjce Niciarnia bywało gorąco. Wiem, że Widzew ma kiboli łebskich, dowcipnych i niekoniunkturalnych. Zazdroszczę sprzedaży karnetów. Życzę awansu, ale nie będzie lekko go zdobyć.

odpowiedz
jurand - 19.02.2022 / 18:38, *.tpnet.pl

@olew: to były czasy, Legia w latach 60 miała najlepszą pomoc w europie. Ale też pamiętam czas, kiedy Legia była w sytuacji spadku do I ligii. Jednak wygrana z Łks-em pozwoliła na pozostanie w lidze.

odpowiedz
RTS - 19.02.2022 / 19:57, *.plus.pl

@olew: Nie wiem, 1997 wydaje mi się większym przekrętem niż rok wcześniej. Ale może się mylę. Czasem doszukuję się 2 dna, gdy być może go nie było. Nawiasem mówiąc, ciekawe jakie były kursy u buków na Widzew w 1997 roku i nie tylko w Polsce i kto inwestował? Wy mieliście wtedy pakę, która wywaliła Panathinaikos, który rok wcześniej o mało nie wywalił Ajaxa z pm w półfinale. Co do Livepoolu, byłam na tym meczu i tak na prawdę, to pamiętam szczęk kości, mróz i Grębosza, który dograł do Wragi. Co do niciarki, nie stacja, a przystanek, ale reszta w pełni prawda. Ja też szanuję Prawdziwych Kibiców Legii, takich np., których spotkałem w Pradze na sylwestra 2014/15. Dobrzy Ludzie po prostu.

odpowiedz
RTS - 19.02.2022 / 20:14, *.plus.pl

@jurand: to był rok 1973. Łks nie raz wam pomagał.

odpowiedz
RTS - 19.02.2022 / 20:39, *.plus.pl

@olew: przekonałeś mnie że Pisz był wasz. Byłem na meczu ze Stomilem - 3-2 Baca strzelał dla Stomilu i bramki były ładne. Ale przy stanie 2-2 był wolny. I wszyscy wiedzieli i czuli, że jak podejdzie Pisz to po meczu. On był wasz, co nie zmienia faktu, że spuścił Motor.

odpowiedz
ZenekL3 - 19.02.2022 / 12:06, *.chello.pl

Walczymy o spadek a po dzisiejszym meczu możemy nawet tej walce przewodniczyć. Podejrzewam, że będzie taka sama rzeźnia jak z Wartą i wszystko zależy od tak zwanego "przełamania" - czyli inaczej od szczęśliwego przebiegu meczu. Wrażenie jest też takie, że jesli dalej będziemy brnąć w taktykę Michniewicza czyli grę wahadłami bez wahadłowych to nasze szanse na przełamanie maleją.

odpowiedz
MarianManiek - 19.02.2022 / 11:38, *.play-internet.pl

Obawiam się, że przed porażką uratować nas może tylko przełożenie meczu ze względu na wichure. Ale co sie odwlecze to nie uciecze. Przegramy na spokojnie przy ładnej pogodzie w innym terminie.

odpowiedz
Atmosferić - 19.02.2022 / 11:05, *.orange.pl

Legia może czekać los Ruchu Chorzów.

odpowiedz
NAJWIĘKSZA KASA W LIDZE - 19.02.2022 / 11:12, *.vectranet.pl

@Atmosferić: Ruch był i jest biedny, a Legia bogata nieprzyzwoicie.

odpowiedz
ZenekL3 - 19.02.2022 / 12:18, *.chello.pl

@NAJWIĘKSZA KASA W LIDZE: Ruch nie byłby biedny, gdyby nie zarządzali nim ludzie, którzy zamiast pracować dla klubu robili w nim prywatne interesy i go zadłużali. Pewnie też zaczęło się od niewinnej sprzedaży sekcji tenisa.

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 13:45, *.vectranet.pl

@ZenekL3: Ruch był biedny, szedł na dotacjach z miasta, z wielu miast ( Świętochłowice, Chorzów). Sytuacja Legii jest nieporównywalna. Jest właściciel, niepaństwowy, niekomunalny, normalny. Jest kasa. Żal mi Chorzowa, ale pono idzie tam ku lepszemu, dla mnie najlepszy śląski klub. A lubię Ślązaków.

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 11:04, *.vectranet.pl

No są emocje ! raz na dwadzieścia - trzydzieści lat, bronimy się przed spadkiem. Dla młodych to nowe, dla nas wspomnienia; 73, 92. Łza w oku...

odpowiedz
Zielu - 19.02.2022 / 11:03, *.centertel.pl

Cos mi sie wydaje że zagrożeni kartkami dokonają wyczyszczenia żeby mecz z Wisłą ogladac w komfortowych warunkach

odpowiedz
Atmosferić - 19.02.2022 / 11:02, *.orange.pl

Dlaczego nie jestem optymistą przed tym meczem... bo Termalica to typowa drużyna walki tej ligi - nie umieją grać w piłkę ale walczą gryzą trawę - piłkarzom Legii tego brakuje, a także brakuje im umiejętności i dlatego nie utrzymają się w tej lidze.

odpowiedz
peru123 - 19.02.2022 / 10:25, *.plus.pl

Tak, teraz mamy DNA miodka, totalnego przegrywa, to kogo jeszcze sprzedasz, może to czas na ciebie, kudłaty pacanie?

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 19.02.2022 / 10:03, *.207.54

w końcu opis meczu pasujący do rzeczywistości ,bez oszukiwania siebie jak i innych

odpowiedz
Paweł - 19.02.2022 / 09:56, *.play-internet.pl

Transmisji w TVP sport nie będzie. TVP doszła do wniosku ze nie warto transmitować meczu dwóch ogórkowych drużyn i zmieniła na Lechia Lech. Przez Siwego bajeranta znanego też Kudłatym Klaunem Legia szoruje po dnie na wszysykich frontach.

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 09:39, *.vectranet.pl

Legia to Potęga ! Legia nie spadnie, bo mimo kłopotów wygra 5-6 meczów, a tyle jest potrzebne do utrzymania. Legia to Potęga ! Złośliwcy nie są sprawczy bo internetowi, więc takie eunuchy raczej. Legia to Potęga !

odpowiedz
J - 19.02.2022 / 09:05, *.verizon.net

Ludzie zrozumcie ze jak mioduski odejdzie to nie bedzie kasy na zadnego pilkarza...macie kogos na jego miejsce...?czy chcecie grac z polonia w jednej lidze...kto teraz odkupi Legie od miodka...?

odpowiedz
lol - 19.02.2022 / 10:23, *..

@J: Bekdas movil ze jak Legia bedzie na sprzedaz to ja kupi

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 19.02.2022 / 10:54, *.207.54

@J: nienawidzę obrażać braci po szalu i teraz tez tego nie zrobię ale jedno muszę napisać,przez takich jak ty nigdy Legia nie będzie wielka jak kiedyś ,nie masz pojęcia o czym piszesz ,mój kot i pies by lepiej poprowadzili Legię a ty masz czelność zachwalać lokowanego pustaka,niewyobrażalne jak niektórzy myślą i co maja w głowie ale mimo wszystko pozdrawiam,może zmądrzejeszs(w co wątpię)

odpowiedz
kczeczu - 19.02.2022 / 09:04, *.205.233

czy jak się utrzymamy w lidze to też robimy fetę na starówce /??

odpowiedz
Kris72 - 19.02.2022 / 08:58, *.play-internet.pl

Jak tak dalej pójdzie to obawiam się ze ten mecz to nie będzie jeszcze „ dno dna” . Prawdziwe dno to bylaby rywalizacja w I lidze o środek tabeli :-( … Mam nadzieje ze do tego nie dojdzie , ale po meczu z Wartą mój optymizm ze bedzie lepiej spadł do poziomu zerowego . Obym się mylił …

odpowiedz
Pan - 19.02.2022 / 08:53, *.orange.pl

Oni w tym sezonie poleca z hukiem do 1 ligi.
Jeżeli ktoś wierzy w utrzymanie widząc to co się dzieje w klubie to jest szalony.

odpowiedz
Szalony - 19.02.2022 / 10:23, *.elartnet.pl

@Pan: Ja wierzę, Legia NIGDY nie spadnie.

odpowiedz
Pan - 19.02.2022 / 12:16, *.orange.pl

@Szalony: mam nadzieje ze na koniec sezonu przyznam się do błędu.
Ale jestem realistą.

odpowiedz
kczeczu - 19.02.2022 / 07:56, *.205.233

hit na całą Europę powinni ten mecz pokazywać we wszystkich stacjach tv

odpowiedz
Cegiełka - 19.02.2022 / 07:56, *.t-mobile.pl

Jeśli w dwóch meczach z "potęgą" z Niecieczy nie zdobędziemy kompletu 6 pkt to spadniemy bo później czekają nas mecze gdzie nawet o remis będzie bardzo trudno.

odpowiedz
Robert - 19.02.2022 / 07:39, *.centertel.pl

Stara Wiara miała mecze o utrzymanie to i nam super-prezes-Darek-lepszy-od-Bogusława-bo-nie-wyprowadził-kasy-z-Legii-tylko-inwestuje-w-LTC-i-tenis takie mecze zafundował. Dziś nadchodzi wiatr zmian, oby na lepsze!

odpowiedz
Będzie się działo - 19.02.2022 / 07:26, *.m247.com

Miodulski, sprzęt na dzisiaj jest już gotowy

https://www.obi.pl/porzadki-w-ogrodzie/altrad-taczka-tloczona-ocynkowana-90-l/p/2654028

odpowiedz