fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Bruk-Bet 0-0 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa przeprowadzą stacje Canal+ Sport. Początek spotkania o godzinie 20:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA BRUK-BET - LEGIA
FORTUNA:

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (166)

+dodaj komentarz
BOB - 19.02.2022 / 23:38, *.stansat.pl

Ludzie czy wy nie widzicie że LOCZKOWI chodzi tylko o kasę - potwierdził to kupując za 5tys Legia Tenis na 30 LAT!!!!!!
Takie przewały to są możliwe tylko w naszym kraju
Tych paralitów co smęcą po boisku to nawet w B klasie ambicja i zaangażowaniem by pojechali - wstyd patrzeć

odpowiedz
Benio - 19.02.2022 / 22:39, *.centertel.pl

Jeżeli z Niecieczą nic nie gramy to co będzie z Lechem Pogonią albo Rakowem. Ludzie my spadamy. Legia Warszawa będzie grała w 1 lidze. To się dzieje naprawdę. Dlaczego gra Pekhart skibicki ślisz mladenowicz nikt nie wie. To są zawodnicy 2 ligowi. Dlaczego schodzi ciepiela przecież ten chłopak się załamał. Na Wisłę proszę o celhakę rosolka i włodara. Proszę o jak najszybszy powrót do zdrowia Jędrzejczyka Kapustki i Ribejro.

odpowiedz
Miki - 20.02.2022 / 21:34, *..

@Benio: Po czym poznajemy, ze jesteśmy zupełnie w dupie? Ano po tym, że kibice wzdychają do graczy, którzy w ogóle albo prawie w ogóle nie grają.

Hint: najczęściej okazuje się, że nie grali, bo byli jeszcze gorsi.

odpowiedz
(L)ychu - 19.02.2022 / 22:36, *.aster.pl

nie mamy już 0 w statystykach sukces to czy porażka? 6-1-14 !!!!!

odpowiedz
ic - 19.02.2022 / 22:24, *.orange.pl

jak uda się utrzymać w ekstraklasie to feta będzie na starówce czy na bulwarach

odpowiedz
(L)ychu - 19.02.2022 / 22:14, *.aster.pl

historyczny remis w tym sezonie bez komentarza dalszego

odpowiedz
Mistal - 19.02.2022 / 22:12, *.t-mobile.pl

Magiera.

odpowiedz
Cziko - 19.02.2022 / 22:04, *.jmdi.pl

WeŹcie na trenera Magierę taki zajebisty

odpowiedz
Rikki - 19.02.2022 / 22:03, *.net.pl

Za tydzień na Legii film stadion !!! Właśnie podarłem karnet ja łapy nie przyloze by to gówno bogacić za zenade jaka nam serwuja ,! Nam kibicom wstyd a te antygrajki nie powinni nawet zniżać się na Ł3 bo nas. Kompromitują i mają z nas polewkę .Sorry wymiekam

odpowiedz
RTS - 19.02.2022 / 22:52, *.plus.pl

@Rikki: każdy to musi przejść, Górnik, Ruch Widzew i Wy

odpowiedz
kibic - 19.02.2022 / 22:01, *.chello.pl

Wypieprzyć tego Vukowica i zgraję grajków im się nie chce grać tylko kasę brać

odpowiedz
Dzidek - 19.02.2022 / 21:59, *.icpnet.pl

Ciągle myślałem, że utrzymanie to nie problem a złośliwość naszych wrogów. Po tym meczu protez zębowa mi opadła. Z taką dyspozycją to popłyniemy.

odpowiedz
Siekierki - 19.02.2022 / 21:57, *.chello.pl

Wygląda na to, że urwała Legia 2 punkty mocarnej Termalice. Na cześć drużyny: hip, hip...

odpowiedz
Farme(L) - 19.02.2022 / 21:57, *.02.net

Pierwszy remis w sezonie… sukcesss

odpowiedz
MP - 19.02.2022 / 22:08, *.play-internet.pl

@Farme(L): chyba drugi i też z Termaliką

odpowiedz
Hiszpan - 19.02.2022 / 21:56, *.telnaptelecom.pl

Brawo Panowie najlepszy wynik w historii. Posiadanie piłki 38 %. Legia to jest potęga.

odpowiedz
zaba285 - 19.02.2022 / 21:56, *.grupaping.pl

jest postęp, po raz pierwszy nie przegraliśmy z nimi na wyjeździe...

odpowiedz
Jeeest - 19.02.2022 / 21:55, *.centertel.pl

Mamy to 1 punkt, uff udało się.
Jedziemy na mistrza

odpowiedz
Biała Siła - 19.02.2022 / 21:55, *.t-mobile.pl

Niech idą w pieriod

odpowiedz
Plaskacz - 19.02.2022 / 21:54, *.net.pl

Mamy to! Historyczny remis!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.02.2022 / 21:54, *.t-mobile.pl

Grzesiu, dalej chcesz radośnie śpiewać?

odpowiedz
Rafix - 19.02.2022 / 21:50, *.chello.pl

Lech im 5 na luziku wpakował, a my mamy 40% posiadania piłki i zero zagrożenia.

odpowiedz
No cóż - 19.02.2022 / 21:56, *.cyfrowypolsat.pl

@Rafix: To dlatego jesteśmy na dwóch różnych biegunach w tabeli

odpowiedz
Cyniek - 19.02.2022 / 21:49, *.vectranet.pl

Lopez powinien 25 tys kary zapłacić do klubowej kasy za ten mecz portugalski imbecyl

odpowiedz
Sad - 19.02.2022 / 21:47, *.t-mobile.pl

Oho, bronimy remisu. Wjazd do autokaru to mało.

odpowiedz
Rado 1970 - 19.02.2022 / 21:45, *.chello.pl

Mecz q..wa na szczycie….jak żyje ,a żyje już ……….nie widziałem takiego gówna…nigdy nie sądziłem ze dożyje czasu kiedy Legia Warszawa będzie na dnie…..niech…….spadają……????

odpowiedz
Banan - 19.02.2022 / 21:43, *.tpnet.pl

Ciepiela wędkę wyłapał :)

odpowiedz
Jacek co ty - 19.02.2022 / 21:40, *.centertel.pl

Lopes huhuhuhu
A mówiłem Rosół i Włodar na boisko to się ze mnie śmieliście:)

odpowiedz
Rikki - 19.02.2022 / 21:38, *.net.pl

Czas na refleksję kto pociąga w tym burdelu za sznurki to jest coś nieprawdopodobnego aby tak nisko upaść

odpowiedz
KaroL - 19.02.2022 / 21:38, *.chello.pl

Co nam przyszło oglądać jakich czasów doczekałem żeby się bronić na wsi

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.02.2022 / 21:38, *.aster.pl

Sylwestrzak gwiżdże dla BBT. W ogóle nie reaguje na faule na legionistach w środku boiska, na nasze faule hiperczuły.

odpowiedz
bum - 19.02.2022 / 21:37, *.128.4

Żesz ku...a stypa i dramat ! Oglądanie tego zakrawa o sadomasochizm

odpowiedz
Rafix - 19.02.2022 / 21:36, *.chello.pl

trzeba docenić jakie sukcesy miał Michniewicz z tymi piłkarzami:)

Kastrati według Vuko w ogóle nie nadaje się do gry, a Michniewicz potrafił go w np. Moskwie tak ustawić (powiedzieć biegaj szybko w stronę bramki na dobitkę) i zrobić z niego bohatera :)

odpowiedz
Olomanolo - 19.02.2022 / 21:36, *.206.239

Brawo lopez najpierw Borubar teraz ty slisz i kto jeszcze nie zagra w kolejnych meczach ??? Vuco gdzie masz oczy ????

odpowiedz
WBA - 19.02.2022 / 21:36, *.as9105.com

Lopes 11 minut gry i 2 żółte
Sabotaż jak się patrzy

odpowiedz
KaroL - 19.02.2022 / 21:36, *.chello.pl

LOPES dziękujemy to jest drewno jakich mało

odpowiedz
lolo - 19.02.2022 / 21:35, *.plus.pl

Dobra zmiana Vuković! Lopes fachowiec!Buahaha

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 19.02.2022 / 21:34, *.netfala.pl

Redakcjo proszę o możliwość wyboru „0” przy ocenie piłkarza za ten mecz.
Lopes…

odpowiedz
Syn trenera - 19.02.2022 / 21:33, *.play-internet.pl

Hahaha ludzie Vuko, Lopesa Slisz sokołowski wszolek ..teraz dramat obrona w 10...obyśmy dowieźli

odpowiedz
Cyniek - 19.02.2022 / 21:31, *.vectranet.pl

Skibicki techniczne drewno slisz to parodia piłkarza ku...wa taka mamy potęgę za Dariusza M

odpowiedz
Aga - 19.02.2022 / 21:27, *.t-mobile.pl

Taki jest efekt korporacyjnego zarządzania klubem piłkarskim... Niepojęte ile jeden czlowiek może zrobic krzywdy. Doprowadzić do upadku taką potęgę jak Legia Warszawa.

odpowiedz
Plaskacz - 19.02.2022 / 21:23, *.net.pl

Chyba zmienił się kierunek wiatru bo Termalika ciśnie.

odpowiedz
KaroL - 19.02.2022 / 21:23, *.chello.pl

@Plaskacz: pewnie tak dobre

odpowiedz
KaroL - 19.02.2022 / 21:20, *.chello.pl

Na ławce może reszta jest chora co

odpowiedz
Miki - 19.02.2022 / 21:20, *..

Kto jeszcze ma szansę się wykartkować na Wisłę?

odpowiedz
antek - 19.02.2022 / 21:37, *.play-internet.pl

@Miki: Nawrocki

odpowiedz
KaroL - 19.02.2022 / 21:18, *.chello.pl

Ja bym chciał go się zapytać czym się sugeruje ze trzyma te 2 drewna na boisku pehart i Skiba tylko proszę jeszcze lopesa nie wpuszczaj

odpowiedz
Tagi - 19.02.2022 / 21:24, *.vectranet.pl

@KaroL : Skiba ... gdzieś na odludzie, do oczyszczenia umysłu. Chłopak ma możliwości , ale ... mental na NIE ,a a jak kto woli na za bardzo na TAK.

odpowiedz
Tagi - 19.02.2022 / 21:26, *.vectranet.pl

@KaroL : 100% poparcia i ty(L)e.

odpowiedz
Tagi - 19.02.2022 / 21:38, *.vectranet.pl

Ostatnio mało tu bywałem i dawałem zdawkowe komentarze. Ale tu nie ma co reanimować trupa. Tu potrzebna jest zmiana , GRUNTOWA zmiana. Panie prezesie - ... musi Pan odejść. TO KONIEC !

odpowiedz
Tagi - 19.02.2022 / 21:44, *.vectranet.pl

... do poprzedniego ,mojego komentarza : Panie Mioduski , niech Pan sobie weźmie swoje "gwiazdy-nabytki" w charakterze kelnerów.

odpowiedz
Tagi - 19.02.2022 / 21:53, *.vectranet.pl

krótko : kastrati , ... drugi Ojama.

odpowiedz
Tagi - 19.02.2022 / 22:00, *.vectranet.pl

Ku...a , żeby tylko Legendy Legii nie pospadały z portretów widząc wynik meczu ... z polu kukurydzy :(

odpowiedz
GD - 19.02.2022 / 21:18, *.t-mobile.pl

Nie ma w Legii lepszego piłkarza niż Skibicki? Ani jednego udanego zagrania, biega bez sensu i tylko przeszkadza kolegom.

odpowiedz
Kibic - 20.02.2022 / 00:41, *.orange.pl

@GD : potwierdzam

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.02.2022 / 21:16, *.aster.pl

Skibicki jest wyszkolonym na poziomie trampkarza. Niech zejdzie z boiska, bo będzie nieszczęście.

odpowiedz
KaroL - 19.02.2022 / 21:15, *.chello.pl

Ten trener jest ślepy co na boisku robi skibicki masakra

odpowiedz
Jacek co ty - 19.02.2022 / 21:14, *.centertel.pl

Rosołek, Włodarczyk i Ciepla na boisko!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Ja - 19.02.2022 / 21:16, *.t-mobile.pl

@Jacek co ty: a co za malo drewna na boisku?

odpowiedz
xxc - 19.02.2022 / 21:32, *.35.29

@Ja: ale ci jeszcze mają jakąś perspektywę przed sobą...

odpowiedz
Dzida - 19.02.2022 / 21:11, *.play-internet.pl

Oczy bolą... :(

odpowiedz
L59 - 19.02.2022 / 21:11, *.aster.pl

To jest Legia Mioduskiego - on tu jest po to żeby zniszczyć Legię i się zemścić , a dlaczego i za kogo to sięgnijcie do bliskiej historii około 8 lat wstecz..

odpowiedz
Cziko - 19.02.2022 / 21:10, *.jmdi.pl

Vuko niestety jesteś cienki.żeby wystawiać drewno pekharta bo kiedyś strzelał. Skibicki jeździec bez głowy i kilku innych cienkich 8 top transfer sokołowski.

odpowiedz
Muck - 19.02.2022 / 21:08, *..

To jednak będą jaja, jak w przyszłym sezonie nie będzie meczu Legia-Widzew, bo się miną…

odpowiedz
Gajowy - 19.02.2022 / 22:07, *.getfiber.pl

@Muck: taka sytuacja .........

odpowiedz
Sad - 19.02.2022 / 21:08, *.t-mobile.pl

A gdyby tak placic tylko za mecz w ktorym zdobeda chociaz jeden punkt?

odpowiedz
Cziko - 19.02.2022 / 21:08, *.jmdi.pl

Vuko niestety jesteś cienki.żeby wystawiać drewno pekharta bo kiedyś strzelał. Skibicki jeździec bez głowy i kilku innych cienkich

odpowiedz
Michał - 19.02.2022 / 21:07, *.plus.pl

Gra Legii to max 3 liga. Już nasza Kotwica Kołobrzeg gra 100 razy lepiej. Wstyd i faktycznie dno dna. A może dno się jeszcze urwie i dalej będziemy lecieć w dół. Tragedii ciąg dalszy

odpowiedz
Klaus - 19.02.2022 / 21:05, *.chello.pl

Nie wygląda to najlepiej to mało powiedziane.To niestety jest tragedia. Tak grającej LEGII sorki mimo lat (57) nie pamiętam .Pozdrawiam kibiców.(L)

odpowiedz
Plaskacz - 19.02.2022 / 21:04, *.net.pl

Spoko. Po przerwie ruszą do ataku bo do tej pory jak powiedział Sokołowski grali pod wiatr.

odpowiedz
KaroL - 19.02.2022 / 21:02, *.chello.pl

3.4 tych pilkarzy nie powini i nie zasługuje aby nosić koszulki z L na piersi

odpowiedz
miron - 19.02.2022 / 21:02, *.jmdi.pl

Słabo to wszystko wygląda oj słabo..ciężkie czasy nastały ja takich nie pamiętam...od lat '90

odpowiedz
Coachbiedronka - 19.02.2022 / 20:59, *.stimo.net

Jedyne co mi się nasuwa to że pieniędzy nie dostaja, bo niewieze że zapomnieli jak się gra ,akcja pusty stadion.

odpowiedz
Sebo(L) - 19.02.2022 / 20:57, *.vectranet.pl

Kopanina jak na pozycje w tabeli przystało.Tempo,rozgrywanie akcji,ilość strzałów na bramkę to poziom w njlepszym wypadku środka tabeli 1 Ligii,a myślę że i to zbyt delikatne porównanie.

odpowiedz
ZenekL3 - 19.02.2022 / 20:57, *.chello.pl

Poziomem i kulturą gry w pierwszej połowie już przypominamy drużynę pierwszoligową.

odpowiedz
Farme(L) - 19.02.2022 / 20:56, *.02.net

Cóż za porywające widowisko… choć po zeszłym tygodniu to i tak jest tiki-taka… do tego jeszcze to boisko że woda leci razem z piłką po kopnięciu…

odpowiedz
Ko(L)o - 19.02.2022 / 20:56, *.plus.pl

na pewno, będzie 1 liga, zawze LEGIA

odpowiedz
Julon - 19.02.2022 / 20:56, *.timplus.net

Ja pier.....le tak okresle grę Legii i obu drużyn 3 liga!!

odpowiedz
Krzyś - 19.02.2022 / 20:55, *.chello.pl

Bardzo smutna pierwsza połowa. Co oni robią na treningach?
Zgrupowanie było wspaniałe podobno.

odpowiedz
Darek - 19.02.2022 / 20:53, *.t-mobile.pl

Jeden celny strzał. Mladenovic i Skibicki najgorsi. Skibicki to wyjątkowy gamoń.

odpowiedz
(L)ychu - 19.02.2022 / 20:52, *.aster.pl

Wczoraj tak sobie pomyślałem że może z 5 zawodników chce umierać za Nasz klub . Nietety tak to wyglada

odpowiedz
ja - 19.02.2022 / 20:54, *.t-mobile.pl

@(L)ychu: Zrozum to w koncu jeden z drugim ze dobra gra to nie znaczy ze ktos ma umierac za Legie.
Co za ludzie...

odpowiedz
ADBI - 19.02.2022 / 20:59, *.inetia.pl

@ja: jak nie masz umiejętności to musisz umierać

odpowiedz
(L)ychu - 19.02.2022 / 21:09, *.aster.pl

@ja: pracujesz i dostajesz wynagrodzenie tak?. Jesli brakuje umiejętności to w jakim celu są przygotowania, treningi itd..?. Mental to bardzo ważna rzecz jak w życiu czyż nie?. Nie wierzę że oni zapomnieli jak udowadniać swoją wyższość na boisku walka, gryzie trawy itd..

odpowiedz
Niepokorny romantyk - 19.02.2022 / 21:11, *.plus.pl

@(L)ychu: rozumiem, że jak idziesz do pracy to też z myślą, żeby za nią umierać... to nie średniowiecze, oni nie grają dla idei tylko dla pieniędzy, mają gdzieś dla kogo grają, dzisiaj Legia jutro Górnik pojutrze jeszcze gdzieś indziej.

odpowiedz
(L)ychu - 19.02.2022 / 21:34, *.aster.pl

@Niepokorny romantyk: nie mi oceniać ja pracuję nie umierając za tą pracę może tylko ta różnica że praca sprawia mi satysfakcję a im jak widać nie za bardzo skoro tak podchodzą do niej

odpowiedz
Adrenalina - 19.02.2022 / 20:52, *.net.pl

To jest pewne drużyna robi wszystko by podjechać na dno tabeli a mówiąc krótko Legia chce po prostu spaść a Było ma szansę się zemścić za zwolnienie przez Loczka i ma ku temu powody i szansę z tą grą czlapakiw

odpowiedz
Ja - 19.02.2022 / 20:51, *.t-mobile.pl

Dalej uwarzacie ze problem Legi tkwi w obcokrajowcach?
Slisz i Sokolowski nie pasuja pod zadnym wzgledem do Legi dwa konie z klapkami na oczch ich gra nie rozni sie od gry w srodku pola MKP Szczecinek

odpowiedz
(L)egionowo - 19.02.2022 / 20:49, *.orange.pl

Przykro mi jest i wstyd. Co tu gadać, płacze

odpowiedz
(L)ychu - 19.02.2022 / 21:55, *.aster.pl

@(L)egionowo: nie ma co płakać po prostu chyba trzeba uzbroić się w cierpliwość i wtedy będzie dobrze . Ja jestem z tym klubem od ponad 30 lat . Fakt aż tak tragicznie może nie było jedynie walka w pamietnym sezonie w PZP z Man UTD w półfinale liga też była słaba wtedy.

odpowiedz
(L)egionowo - 19.02.2022 / 22:11, *.orange.pl

@(L)ychu: oby,oby. Trzymam kciuki. Nic innego jak już nie zostało. Nie będę to już o Mioduskim rozmawiał......

odpowiedz
lucho_83 - 19.02.2022 / 20:49, *.chello.pl

To jest straszne...

odpowiedz
KaroL - 19.02.2022 / 20:47, *.chello.pl

Te 3 mln za lukiego to mu się odbiją tam nie ma komu grać do przodu jedynie drewno biega bez sensu i traci siły

odpowiedz
Obiektywny znawca - 19.02.2022 / 20:46, *.icpnet.pl

Spokojnie Czarnuchu zaraz sie rozkręci....
Chłopaki nie płaczą!!!
"Śmierć w Niecieczy"...

odpowiedz
Redi - 19.02.2022 / 20:46, *.play-internet.pl

Jakie te Zagłębie musiało być słabe że dali wbić sobie 7bramek w meczu z Legią, tego nie da się oglądać i w żaden sposób wytłumaczyć. Czy tam gdzieś na górze podjęto już decyzję o spadku, a Ci na boisku robią wszystko by to w 100% zrealizować?

odpowiedz
Krislegia - 19.02.2022 / 20:46, *.matrixinternet.pl

Było jest skończonym debilem

odpowiedz
Tagi - 19.02.2022 / 20:45, *.vectranet.pl

To nie wina trenera. Trzech , może czterech zostawić , reszta piłkarsko i mentalnie nie pasuje do Legii.

odpowiedz
:) - 19.02.2022 / 20:43, *.plus.pl

Kopia i kopia a nic z tego nie wynika zarówno dla nas jaki brukbetu.

odpowiedz
Sad - 19.02.2022 / 20:42, *.t-mobile.pl

jaka jest taktyka na ten mecz? Bo nie zauważyłem.

odpowiedz
wtf - 19.02.2022 / 20:49, *.chello.pl

@Sad: Laga na pojedynek biegowy,do najwolniejszego w lidze napastnika,który jak nie ma obok siebie nikogo,to sfauluje nawet powietrze.

odpowiedz
word!up - 19.02.2022 / 20:53, *.inetia.pl

@Sad: Gra na Łazarkowe udo . Udo się lub nie udo .

odpowiedz
wtf - 19.02.2022 / 21:29, *.chello.pl

Drugi ciągle faulujący debil zastąpił pierwszego ciągle faulującego deblia,oto napadziory Legii.

odpowiedz
Vanessa - 19.02.2022 / 20:42, *.chello.pl

Przyzwyczajam się
- wiejski stadion
- na trybunach kilku miejscowych redneców, zbyt nayebanych by dopingować
- emocje mniejsze niż w zniewolonej
1 liga... Albo i niżej ????

odpowiedz
Tagi - 19.02.2022 / 20:41, *.vectranet.pl

To nie wina trenera. Trzech , może czterech zostawić , reszta piłkarsko i mentalnie nie pasuje do Legii.

odpowiedz
Fanatyk porażek legi - 19.02.2022 / 20:41, *.icpnet.pl

Mały zryw był ale to za mało. Jak małpka zamiast 0,7 na weekend.

odpowiedz
Fan - 19.02.2022 / 20:36, *.plus.pl

Tak mnie zastanawia czy my w ogóle wygramy jeszcze jakiś mecz w tej rundzie?

odpowiedz
Rafix - 19.02.2022 / 20:41, *.chello.pl

@Fan: ja się zastanawiam kiedy my do bramki trafimy. Bo nie ma za bardzo kandydatów na strzelca.

odpowiedz
Tagi - 19.02.2022 / 20:49, *.vectranet.pl

@Fan: po jesieni , myślałem , puchary , głowa , efekt domina. Ale po obozie u podwędzanych wierzyłem że wróci norma(L)ność. Jestem w szoku co widzę. To nie trener , to 3/4 zawodników nie pasi do Legii .

odpowiedz
bum - 19.02.2022 / 20:36, *.128.4

Naprawdę slabiutcy strasznie piłkarze... Skibicki to parodia piłkarza i zamiast rozwoju to się zwija a Pekhart nie ma ani strzału ani podania. Ogólnie piłkarze Legii jacyś słabi fizycznie się wydają. Nie w pojedynki ciało w ciało podczas swojej tu i walki o piłkę... Nie rozumiem tego ??? Co oni ich biczują na treningach i boją się czy co?? Normalnie ONI BOJĄ SIE GRAĆ W PIŁKĘ!
Tak to widzę heh

odpowiedz
bum - 19.02.2022 / 20:44, *.128.4

**Nie wchodzą w pojedynki ciało w ciało podczas sprintu i walki o piłkę**

odpowiedz
wtf - 19.02.2022 / 20:34, *.chello.pl

Takiej zgrai patałachów,zarówno na boisku jak i ławce trenerskiej,nigdy wcześniej nie widziałem.

odpowiedz
Hiszpan - 19.02.2022 / 20:33, *.telnaptelecom.pl

Na uj to drewno z 9?

odpowiedz
Fanatyk porażek legi - 19.02.2022 / 20:33, *.icpnet.pl

Legia gra jak w 1 lidze. Gdzie jest siła i moc? Tu trzeba wygrać.

odpowiedz
Ja tylko czekam na pożegnanie pudła chosztaplera.. - 19.02.2022 / 20:32, *.t-mobile.pl

………

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 19.02.2022 / 20:28, *.19.184

To jest po prostu przykre jak się patrzy jakie połamańce kopią w naszej drużynie, chuchro Mladenovic który się od wiatru przewraca, Skibicki który nie potrafi piłki przyjąć, Drągal Pekhart co w ostatnich 4 meczach oddał jeden strzał. Większość tych zawodników jeszcze parę lat temu nie miała by prawa nawet w rezerwach grać. Nie ma się co oszukiwać ci zawodnicy nie są w stanie lepiej grać. Wygląda to beznadziejnie jeśli chodzi o utrzymanie.

odpowiedz
Sad - 19.02.2022 / 20:23, *.t-mobile.pl

pytam się: Vuko jest trenerem?

odpowiedz
Yoł - 19.02.2022 / 20:28, *.com.pl

@Sad: nie, miś Yogi...jego spytaj

odpowiedz
Rikki - 19.02.2022 / 20:20, *.net.pl

To nawet nie kompromitacja to żenujące dno grają na sztukę aby zaliczyć mecz . Jesteśmy na dobrej drodze do zaplecza ekstraklasy ,porażka ...

odpowiedz
KRK 12345y7899 - 19.02.2022 / 20:18, *.grefnet.pl

Jestem kibicem Legii ale widzę z taką grą to tylko będzie spadek do 1 ligi...

odpowiedz
Syn trenera - 19.02.2022 / 20:15, *.play-internet.pl

Heh Slisz zaraz czerwo i będzie wartość dodana dla Legii ...ale dramat ..na razie .bronimy się przed Termalica koniec świata...

odpowiedz
Lolek - 19.02.2022 / 20:14, *.com.pl

Taka kopaninka troszku

odpowiedz
Kibic - 19.02.2022 / 20:14, *.telia.net

Sa bardzo slabi

odpowiedz
Piknik - 19.02.2022 / 20:13, *.play-internet.pl

To będzie trudny mecz

odpowiedz
KaroL - 19.02.2022 / 20:13, *.chello.pl

Oni nas zje..... Do 1 ligi co za gra

odpowiedz
KaroL - 19.02.2022 / 20:10, *.chello.pl

Kto wynalazł tego skibickiego 1.3 ml za tego torpedę i na ławce siedzi

odpowiedz
... - 19.02.2022 / 20:10, *.vectranet.pl

Czy Wy widzicie grę skibickiego? Boże! Za co nas tak karzesz!

odpowiedz
Szpic - 19.02.2022 / 20:08, *.chello.pl

Slisz już dobrze wszedł w mecz.

odpowiedz
Git - 19.02.2022 / 20:07, *.chello.pl

Najlepsza wiadomość która mnie ucieszyła bardzo. Slisz nie gra w następnym meczu inaczej się będzie oglądało!!!! Ufff

odpowiedz
ja - 19.02.2022 / 20:07, *.net.pl

Poczęstuje ktoś linkiem do transmisji?

odpowiedz
Lw - 19.02.2022 / 19:59, *.t-mobile.pl

Skibicki coś ukłuje dzisiaj zobaczycie

odpowiedz
Obiektywy - 19.02.2022 / 20:10, *.centertel.pl

@Lw: Na razie to prostej piłki nie potrafi podać...

odpowiedz
... - 19.02.2022 / 19:44, *.wtnet.de

Legii będzie się najtrudniej utrzymać z drużyn zagrożonych. Inne drużyny są lekceważone,Legii nikt nie zlekceważy wręcz przeciwnie. Zawsze się na Nas spinają a teraz zważywszy na sytuację,będzie jeszcze trydniej. Skład dramat,trener przeciętny, prezes tragiczny,właściciel zwykły szczur. I jeszcze ten system 3 z tyłu na siłę maglowany. Mimo to jestem optymistą. Legia nie spadnie!!!

odpowiedz
Cyniek - 19.02.2022 / 19:58, *.vectranet.pl

@...: I nie oszukujmy się też zaczynają się podkładać

odpowiedz
Szpic - 19.02.2022 / 19:41, *.chello.pl

Trzech ludzi w tym zestawieniu nie powinno mieć absolutnie miejsca - Slisz, Rose i Skibicki. A cały zespół powinien zagrać w ustawieniu 1-4-5-1 ewentualnie 1-4-4-2. Ten skład i w takim ustawieniu to ewidentny błąd Vukovica.

odpowiedz
filand - 19.02.2022 / 20:21, *.t-mobile.pl

@Szpic: ustawienie 3-4-2-1 jest tak jakie są możliwości Legii.

odpowiedz
hajdukL - 19.02.2022 / 19:39, *.ar-network.pl

Skład Termaliki forteca normalnie, tyle że co powiedzieć o naszym skoro łapie się do niego panienka Skibicki... Co do ustawienia...może i fajne, modne ale mając na wahadłach będącego bez formy Mlado i wspomnianego wyżej chłopca plus kilku graczy pod formą to... No nic, patrzmy, kibicujmy, emocjonujmy się. Legia grać!

odpowiedz
Grzegorz - 19.02.2022 / 19:38, *.centertel.pl

Macie jakiś link do meczu

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 19.02.2022 / 19:33, *.plus.pl

Nie za dobrze to wygląda

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 19.02.2022 / 19:30, *.plus.pl

Heh dwie najsłabsze drużyny w lidze kto by to przewidzial

odpowiedz
Ma to wszystko .... - 19.02.2022 / 19:30, *.play-internet.pl

Tylko 0:3 jak nie to nie

odpowiedz
krasnal - 19.02.2022 / 19:29, *.orange.pl

Vuko myślałem że po ostatnim meczu wyciągniesz wnioski ale nie, myślisz że jak im dasz tyle zaufania to będą grać? Oby

odpowiedz
Kolega po szalu - 19.02.2022 / 19:28, *.plus.pl

Skibicki ... No nie wierze

odpowiedz
Kolo - 19.02.2022 / 19:24, *.net.pl

Trójka obrońców i najwięksi optymiści przestają wierzyć, nawet z tym składem, wrócić do starego, 451, zatrudnić trenera, zmienić prezesa, i dopiero wrócimy na swoje miejsce, Ps Guilherme udzielił wywiadu że jest w stanie obniżyć wymagania finansowe dla Legii..

odpowiedz
Fc - 19.02.2022 / 19:17, *.chello.pl

Qrde postawiłem na Legie. Powoli dostaje palpitacji serca :D

odpowiedz
Mordeczka - fan turystyki krajowej i egzotycznych wyjazdów, ahoj przygodo! - 19.02.2022 / 19:40, *.plus.pl

@Fc: kolego, możesz już palić kupon, a w przyszłym sezonie zajaramy razem lecąc do Brzeska czy Legnicy, będzie się działo w 1 lidze <pozdro>

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 19.02.2022 / 19:13, *.play-internet.pl

Łomot 3-1 niestety, Vuko p... czku , nie wyciąga wniosków, znów w pomocy bezproduktywny duet SS będą straty i podania do tyłu, a Muciego nawet na ławce nie ma... Gdzie Celhaka i Ciepiela... zamiast żałosnego Pekharta Rosołek niech gra.. nie mamy nic do stracenia. Ręcznik na bramce, czemu nie gra Tobiasz... Na boisku mamy dziś dwóch i pół piłkarza piłkarza Josue, Nawrocki i pół piłkarz Wieteska... Przeciw 11 ciężko będzie, szczególnie, ze Niecieczy się chce i gryza trawę... Ehhh z chęcią odszczekam wszystko.. Serce wierzy , rozum nie...

odpowiedz
Biała siła - 19.02.2022 / 19:25, *.t-mobile.pl

@Trener Bramkarzy: Czemu nie jesteś trenerem Legii,

odpowiedz
Reader - 19.02.2022 / 19:06, *.chello.pl

nie wiecie czy pan Darek pojechał do Niecieczy

odpowiedz
Pab(L)o - 19.02.2022 / 18:56, *.mm.pl

Kastrati jest aż tak słaby, że przy takim poziomie gry nie wchodzi nawet z ławki, masakra jakaś

odpowiedz
Stano - 19.02.2022 / 18:56, *.plus.pl

KONKURS! Typujemy od której minuty będzie można śpiewać "nie poddawaj się, be be be be be...", bo gamonie zwane wkładami do koszulek będą przegrywać, daję 22 minutę i pierwszą bramkę dla Niecieczy, zapraszam do zabawy

odpowiedz
Hehe - 19.02.2022 / 19:10, *.centertel.pl

@Stano: już można

odpowiedz
Olomanolo - 19.02.2022 / 19:32, *.206.239

@Stano: typuję pomiędzy 35-45 minuta

odpowiedz
Stano, oficjalny przeciwnik Marcina Najmana, nieoficjalnie polewamy sobie co weekend i mamy bekę z tych co wierzą w ten wyimaginowany konflikt, podczas którego nikt nie musi się samemu kontuzjować ani - 19.02.2022 / 19:38, *.plus.pl

@Olomanolo : kolego, nie ma takich "widełek" - tylko konkretne typy na konkretną minutę!

odpowiedz
Hehe - 19.02.2022 / 18:50, *.centertel.pl

Nie poddawaj się
Ukochana ma
Nie poddawaj ......
Jejejejeje
Nanananana

odpowiedz
Arek - 19.02.2022 / 18:57, *.t-mobile.pl

@Hehe: znowu przegrana..lalala..znowu przegrana..lalalala

odpowiedz
Adi - 19.02.2022 / 18:50, *.play-internet.pl

Obawiam się że plecy będą.

odpowiedz
abc - 19.02.2022 / 18:50, *.plus.pl

To będzie najpiękniejszy stadion w 1 lidze, na którym już w przyszłym sezonie zagramy - i nie będzie to sparing ani mecz o Puchar Polski(no w zasadzie pewnie sparing będzie, ale dla Termalici)

odpowiedz
(L) - 19.02.2022 / 18:48, *.mm.pl

Żeby Ernesta chociaż na ławkę nie zabrać ehhh chyba, że inna przyczyna, będzie ciężko

odpowiedz
Ja - 19.02.2022 / 18:46, *.t-mobile.pl

Widze ze asystent Vuko nie wyciaga wnioskow znowu slisz sokolowski w srodku....

odpowiedz
Kibic - 19.02.2022 / 18:48, *.net.pl

@Ja: i dalej z trójką obrońców ta formacja to przekleństwo.

odpowiedz
ja - 19.02.2022 / 18:51, *.t-mobile.pl

@Kibic : U Vuko kazda formacja jest przeklenstwem poniewaz on nie ma innego pomyslu na gre jak zapier.. za Czerczesowa zapier.. ale byl pomysl przechwyt i szybki atak a tu nie ma ani jednego ani drugiego i nikt mi nie wmowi ze to wina malych umiejetnosci pilkarzy

odpowiedz
loczek - 19.02.2022 / 18:36, *.vectranet.pl

3:2 i szykujemy drużynę na walkę w 1 Lidze

odpowiedz
Git - 19.02.2022 / 18:34, *.chello.pl

1-0 dla Termaliki!!!

odpowiedz
kawior - 19.02.2022 / 18:37, *.kompex.pl

@Git : 2-0 !!!!!!

odpowiedz
Micha(L) - 19.02.2022 / 19:05, *.chello.pl

@kawior: 2,5 -3,7

odpowiedz
Czekaj - 19.02.2022 / 18:32, *.centertel.pl

Mistrzem Polski jest Legia,
Legia najlepsza jest,
Legia to jest potęgą.........

odpowiedz