fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bruk-Bet 0-0 Legia

Degrengolada

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa zaledwie bezbramkowo zremisowała z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza w meczu kończącym sobotnie zmagania w Ekstraklasie. Rywalizacja pomiędzy ostatnią i przedostatnią drużyną w tabeli była bardzo wyrównana, chociaż momentami to gospodarze prezentowali się lepiej i byli bliżej zdobycia gola. Jeden wielki wstyd.

Przez pierwszy kwadrans lekką przewagę mieli gospodarze, chociaż brakowało z ich strony klarownych okazji bramkowych. Jedynym strzałem, aczkolwiek niecelnym, popisał się Muris Mesanović. Dopiero potem do głosu zaczęli dochodzić legioniści.

W 26. minucie Legia była o krok od objęcia prowadzenia. Po rzucie różnym w sytuacji strzeleckiej znalazł się Mattias Johansson, ale jego uderzenie instynktownie obronił bramkarz gospodarzy. Po chwili obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo, wybijając piłkę na rzut rożny. Niebawem z głębi pola do Tomasa Pekharta dośrodkował Josue, jednak próba Czecha okazała się być niedokładna. Tak naprawdę pierwszą połowę można określić jako wyrównaną, po której trudno było określić, która drużyna jest bliżej utrzymania w Ekstraklasie. Sytuacji do pokonania bramkarza którejkolwiek z drużyn było jak na lekarstwo.

Zaraz po rozpoczęciu drugiej części gry dwie dobre okazje ze strony Legii. Najpierw po rzucie różnym celnie głową strzelał Pekhart, lecz trafił wprost w Pawieła Pawluczenkę. Za moment do dalekiego podania doszedł Kacper Skibicki. Młody pomocnik wpadł w pole karne, gdzie zdołał dogonić go obrońca. Po godzinie gry odgryźli się gospodarze. W szesnastce warszawskiej drużyny zjawił się Samuel Stefanik, którego próbę z dużym trudem do boku zdołał odbić Cezary Miszta. Wynik nadal jednak mimo upływu minut pozostawał bezbramkowy, co nie satysfakcjonowało żadnej ze stron.

Od 74. minuty Legia musiała grać w osłabieniu. Drugą żółtą kartkę otrzymał Rafael Lopes, który niewiele wcześniej pojawił się na murawie. Przez jego nieroztropność "Wojskowi" musieli końcówkę grać ze stratą jednego zawodnika. Przez ostatni kwadrans Legia starała się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, jednak zupełnie nie miała ku temu argumentów. W 88. minucie ładny strzał z rzutu wolnego Piotra Wlazły i dobrze ustawiony był Cezary Miszta.

Ekstraklasa
22. kolejka
#BBTLEG
4564
Nieciecza
19.02.2022
20:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Legia Warszawa
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0-0
Legia Warszawa
35 Pawieł Pawluczenko
3 Marcin Grabowski 81'
8 Samuel Stefanik 82'
10 Adam Radwański 60'
11 Muris Mesanović
13 Mateusz Grzybek
17 Matej Hybs
18 Piotr Wlazło
22 Michal Hubinek
77 Artem Putiwcew
97 Wiktor Biedrzycki
99 Tomasz Loska
7 Roman Gergel
9 Kacper Śpiewak
14 Dawid Kocyła 60'
25 Veton Tusha 82'
27 Bartłomiej Kukułowicz 81'
28 Maciej Ambrosiewicz
66 David Domgjoni
95 Sebastian Bonecki
Cezary Miszta 31
Lindsay Rose 29
Mateusz Wieteska 4
Maik Nawrocki 17
63' Mattias Johansson 6
72' Bartosz Slisz 99
Patryk Sokołowski 18
Filip Mladenović 25
63' Kacper Skibicki 22
63' Tomas Pekhart 9
Josue 27
Kacper Tobiasz 59
83' Lirim Kastrati 7
63' Paweł Wszołek 13
Ihor Charatin 14
72' Jurgen Celhaka 16
63' Rafael Lopes 21
Szymon Włodarczyk 28
Maciej Rosołek 39
83' 63' Bartłomiej Ciepiela 92
Trener: Radoslav Latal
Asystent trenera: Radim Kucera
Kierownik drużyny: Krzysztof Kozik
Masażyści: Tomasz Majchrzyk
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Bartosz Kot
Sędziowie
Główny: Damian Sylwestrzak
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (244)

+dodaj komentarz
Hiszpan - 22.02.2022 / 14:43, *.play-internet.pl

Czy Zieliński naprawdę nie umie znaleźć pomocnika i napastnika nie kopiących się w czoło? Za co on bierze kasę?

odpowiedz
ZenekL3 - 22.02.2022 / 19:54, *.chello.pl

@Hiszpan : A za co? Latem będzie trochę więcej niedorajdów gotowych podpisać umowę z klubem z 17 miejsca 30 ligi w Europie.

odpowiedz
Ja pierdo…le cenę biletow - 22.02.2022 / 12:42, *.t-mobile.pl

Jak beda grac z L na piersi i powaznie traktować klub i kibiców moge dac 1000zl za bilet a teraz niech zdychają z głodu, zamrozić pensje darmozjadom do konca sezonu
Od Mioduskiego nie chodzę na mecze, nie bede z siebie robil idioty Dolomitach ten szarlatan bedzie w klubie. Pamiętajcie dopukiMioduski jest orężem Legii nie ma !!!!!!!!!!!

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 22.02.2022 / 08:31, *.orange.pl

A takie proste pytanie . Czy jak odejdzie Mioduski to będzie lepiej ? Pewnie większość uważa że tak. Ale czy KTOKOLWIEK za niego przyjdzie ?
Wizerunkowo leżymy, finansowo też, oczekiwania Żylety są przeogromne.
Oczywiście nie w stosunku do siebie bo przecież chociażby uważają że należą im się najtańsze bilety, więc obiektywnie najmniej dają klubowi .
Najmniej dają na bilety a generują koszty w postaci kar.
Coś tu się komuś pomyliło.
I jakie LEGIA TO MY ? Gdzie są teraz kiedy LEGIA potrzebuje wsparcia ? Ano napadają na piłkarzy, szydzą ze wszystkich a największe ich autorytety to słynne PDW.

odpowiedz
jsk - 22.02.2022 / 10:41, *.plus.pl

@FC_ŻYRARDÓW:

o czym ty w ogóle piszesz?
Awans do grupy LE, zdobycie MP i ponowny awans do LE lub LK to był jedyny sposób, żeby uratować ten klub - zmniejszyć długi i poszukać nowego inwestora.
Po tym sezonie dług Legii to będzie 220-250 mln zł. Nie wiem ile z tego to dług wobec Mioduskiego i ile będzie chciał odzyskać od potencjalnego nowego właściciela. Jeśli Miodek postawi zbyt wysokie wymagania to nikt tu nie przyjdzie. Toniemy i to w zastraszającym tempie. I Żyleta nie ma nic do tego :) Pytanie pozostaje jedno - czy warto przedłużać agonię i w razie pozostania w ekstraklasie powoli spłacać zaległości czy jednak lepsze wyjście to mocny restart po bankructwie i spadku o kilka klas rozgrywkowych.

p.s. gdyby nie ci goście z Żylety to po Żyrardowie chodziłbyś jak polonia po Warszawie - kanałami :)

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 22.02.2022 / 11:00, *.orange.pl

@jsk: Sam jestem zdania że zmiany są potrzebne, jednak spadek to najczarniejszy scenariusz. Na LEGII jestem od lat końcówki lat 80-tych, wiem co znaczy nie zdobywać mistrzostwa co rok. Wiem też jednak że znacznie łatwiej pozyskać finansowanie grając w ekstraklasie. LEGIA miała, ma i będzie miała potencjał ale ekstraklasa to priorytet.
I żeby nie było pierwsze 20 lat mojego kibicowania to ŻYLETA, niestety jak dla mnie za wiele się pozmieniało.
A w Żyrardowie daję sobie radę :).

odpowiedz
Szczerze - 21.02.2022 / 22:37, *.play-internet.pl

Krytycy prezesa Mioduskiego nie mają pełnej wiedzy albo pełnego używania rozumu. Przecież staczanie się legi po równi pochyłej nie następuje od jesieni. Pogarszająca się sytuacja organizacyjna i finansowa musiała doprowadzic do tego co jest dziś. Do tego doszli kibice, dzięki którym najlepsi się ewakuowali. I słowo o Arturze. Pamiętam te peany, gdy wracał na Ł3. Dziś Ci sami obrzucają go stekiem wyzwisk.

odpowiedz
aaa - 21.02.2022 / 21:55, *.media.pl

Nie ma tego złego. Tak sprawdziłem z kim będziemy grali w drugiej lidze i szykują się naprawdę ciekawe wyjazdy. Na chwilę obecną Arka, ŁkS, Katowice, Zagłębie, może awansuje Ruch, może sprdnie też Wisła :) Skład byłby ciekawszy niż w ekstraklapie

odpowiedz
jam - 21.02.2022 / 17:45, *.72.122

Czy to już czas? W warszawie tylko "Weszło"? :(

odpowiedz
MK - 22.02.2022 / 08:39, *.187.2

@jam: nie uczyli w szkole, że nazwę swojej Stolicy piszemy wielką literą? Jakoś dla Weszło zrobiłeś ten ukłon...

odpowiedz
jb - 21.02.2022 / 17:03, *.chello.pl

Won to powinni powiedzięć sobie ci co straszyli piłkarzy i efekt będzie taki że LEGIA spadnie i bo odeszli piłkarze co coś potrafili

odpowiedz
Zlb - 22.02.2022 / 03:25, *.centertel.pl

@jb: A reszta chce stąd jak najszybciej uciec.Wszystko do góry nogami!!!Śpiewamy że LEGIA TO MY, ŚPIEWAMY ŻE ZA LEGIA W KAŻDY CZAS...I SŁABO IDZIE TO SIĘ ODWRACAMY,SZYDXIMY, OBRAŻAMY SIĘ JAK MAŁE DZIECI. LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ!!!

odpowiedz
eL - 21.02.2022 / 15:14, *.chello.pl

Przyda nam się spadek. Na trybunach nastąpi "naturalna selekcja" szczególnie na wyjazdach na jakieś kartofliska. Kibice albo zmężnieją albo odpuszczą. Wrócimy silni jak nigdy!
Na tą chwilę nawet bracia nie zapraszają nas "do sprzątania".

odpowiedz
Peter - 21.02.2022 / 20:12, *.vectranet.pl

@eL: Albo doprowadzi to do podążenia sportową "ścieżką" Widzewa czy Ruchu... Wylądujemy w IV lidze.

odpowiedz
eL - 21.02.2022 / 23:30, *.vectranet.pl

@Peter:

....i zrobimy w niej Kanade

odpowiedz
Zlb - 22.02.2022 / 03:28, *.centertel.pl

@eL: Racja Ziomek. Naprawdę kiszka się robi w Naszych szeregach.

odpowiedz
kROL GRUTA - 21.02.2022 / 10:29, *.tpnet.pl

Niech jadą do Dubaju zgrywac sę , synchronizować się itp.Warunek z powrotem wracają z buta.

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 21.02.2022 / 08:49, *.orange.pl

Pojawia się wielki niepokój o pozostanie w ekstraklasie. To nie wygląda dobrze. Mam nadzieję że nic takiego się nie wydarzy...
Nasuwa się jedna refleksja - czy w takiej sytuacji te wszystkie happeningi, pożegnania Mioduskiego, obrażanie piłkarzy pomogą ?
Wydaje mi się, że teraz jest czas kiedy CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM
Powinno być wsparcie na wszystkich frontach, mobilizacja
Też popieram rozliczenia i nowe otwarcie, może nawet z nowym właścicielem ale nie w momencie, kiedy ważą się losy przyszłości klubu.
Mleko się rozlało i teraz trzeba wspierać, potem pożegnać niektórych albo oczekiwać znacznie więcej.
Na tę chwilę robią co mogą w tym składzie i z tym trenerem.
Dumni legioniści ale tylko po zwycięstwie ?
Bardziej dociera do mnie na dobre i na złe ...

odpowiedz
ZenekL3 - 21.02.2022 / 13:56, *.chello.pl

@FC_ŻYRARDÓW: Wszyscy dostrzegają ten problem ale nie oszukujmy się jeśli zarządzanie będzie takie jak przez ostatnie 4 lata w przyszłym roku też będziemy bronić się przed spadkiem.

odpowiedz
Thrud - 21.02.2022 / 03:22, *.debacom.pl

Legia Training Center wyszło całkiem nieźle. Za to duży plus, zwróci się z nawiązką w przyszłości, o ile nie spadniemy.

Ale zespół to Legia Trading Center... - polityka prowadzenia klubu beznadziejna.

Jak to może wyglądać pokazała Pogoń - sprzedajemy drogo, kupujemy średnio (Biczachczjan). Jeśli sprzedajemy średnio, a kupujemy tanio - nic z tego nie będzie.
Zawodników na zarobek powinno być w składzie maksymalnie trzech, reszta musi być stabilnym trzonem - inaczej ani w lidze, ani w pucharach nic nie zarobimy.

Obecna ekipa jest wypalona swoim własnym towarzystwem, ale jestem przekonany że większość tych graczy odnalazłaby się w innych klubach, gdzie ich umiejętności zostałyby właściwie wykorzystane na odpowiadających ich charakterystyce pozycjach na boisku.

Analizując obecną formę to na dzień dzisiejszy spadamy razem z Niecieczą. O tym kto będzie trzeci może zadecydować poniedziałkowy mecz. Jeśli Wisła wygra, to wszystko się niestety wykrystalizuje. Oby był remis...

odpowiedz
ZenekL3 - 21.02.2022 / 16:46, *.chello.pl

@Thrud: Legia Trening Center jest bardzo ładna, ale nie ma żadnego wpływu na pierwszą drużynę. A właściwie ma, ponieważ od lutego rozpoczęliśmy spłatę kredytu do BGK za budowę LTC więc nie będzie transferów bo trzeba płacić raty. No i trzeba pamiętać LTC zacznie przynosić pieniądze za sprzedaż młodzieży nie za kilka lat a kilka lat po tym jak zatrudnimy tam trenerów na poziomie a nie chłopaków po AWF-ie bez doświadczenia normalnej w piłce nożnej. No i kilka lat po tym jak zbudujemy sieć skautingu juniorów, która u nas prawie nie istnieje a podobno wzorujemy się na Ajaksie Amsterdam, z którym współpracuje 6 tysięcy tzw. szperaczy na całym świecie. Na razie LTC jest kosztownym garbem na plecach klubu.

odpowiedz
Thrud - 21.02.2022 / 19:06, *.debacom.pl

@ZenekL3: Dlatego trzeba ściągnąć przynajmniej kilku sensownych juniorów do LTC i w końcu pokazać na zewnątrz, że można się tam wyszkolić i trafić do 1. składu. Jeśli nie spadniemy w tym roku i wprowadzimy 1-2 juniorów w przyszłym sezonie, to później karuzela może zacząć się kręcić. Inaczej Ziemniaki nam uciekną i zbudują taką przewagę finansową, że nie dogonimy ich przez wiele lat.
Pogoń ma nowy stadion, ale to raczej będzie efemeryda. Bardziej obawiałbym się na przyszłość Rakowa. Tam jest bardzo kompetentny właściciel. Jeśli utrzymają się na topie przez 2-3 lata to w końcu ogarną stadion i będzie kolejny mocny rywal do MP.

odpowiedz
ZenekL3 - 21.02.2022 / 22:47, *.chello.pl

@Thrud: No ale właśnie napisałem, że nie ma kto tych juniorów dla Legii obserwować, to jak ich ściągniemy? Z OLX-a? Poziom szkolenia jest słaby wypuszczamy piłkarzy coraz słabszych technicznie. Słuchałem wywiadu z wicedyrektorem ds wyszkolenia w Legii, który twierdził, że najlepiej rokującym i najlepszym technicznie w ostatnich latach w juniorach był Mateusz Wieteska:). Na tle innych Akdemii czy to z nowymi ośrodkami czy nie prezentujemy się bardzo słabo. Takie Zagłębie Lubin ma znacznie lepszą Akademię a piłkarze po niej grają w pierwszej drużynie a potem jadą na zachód albo kupuje ich Legia jak np Slisza (nota bene nie wiem po jaki ch go kupiliśmy, tak jakbyśmy nie mogli wychować sobie własnego drwala na defensywnego pomocnika). Po naszej Akdemii coraz częściej piłkarze idą ostatnio co najwyżej w Polskę do Piasta, Śląska etc. Żeby ta karuzela zaczeła się kręcić musi ktoś przyjść z otwartą głową i postawić tę naszą Akademię na nogi a najlepiej nie jeden tylko od razu kilkunastu.

odpowiedz
Thrud - 22.02.2022 / 01:49, *.debacom.pl

@ZenekL3: Dlatego zamiast ściągać kolejnego gościa za kilkaset tys. euro lepiej byłoby to zainwestować w siatkę skautingu, na początku na Mazowszu.
Poza tym, nie rozumiem, jak można było dopuścić żeby działała np. taka Escola Varsovia (z... Barcelony) a samemu się wyszukiwaniem kilkuletnich chłopaków nie zająć. Można by było ich obserwować od małego i pewnie z kilkuset dałoby się w przeciągu kilku lat wyselekcjonować przynajmniej kilkunastu do przyzwoitego grania - zamiast szukać podstarzałych albo kontuzjowanych no name'ów. I jeszcze można by na kilku z nich przyzwoicie zarobić.
Jak na mój gust w klubie jest za mało pasjonatów, a za dużo korpo-karierowiczów bez własnego zdania, którzy nie potrafią przyznać się do własnych błędów i wskazać je współpracownikom.

odpowiedz
Atmosferić - 21.02.2022 / 00:58, *.orange.pl

Jeżeli walczysz o utrzymanie i tuż przed startem rundy sprzedajesz najbardziej kreatywnego pomocnika i najbardziej bramkostrzelnego dotąd napastnika - to to tak jakbyś mówił "idę płodzić dzieci" ale uprzednio obcinając sobie jaja.

Ja się pytam kto ma kreować sytuacje w tej drużynie? I co się stało z Pekhartem? Co wyście mu zrobili - to pytanie do lekarzy Legii.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.02.2022 / 00:40, *.orange.pl

Gość przykleił się , jak kupa do buta. Ani umyć, ani wytrzeć. Buty do kosza...

odpowiedz
Czarny76 - 20.02.2022 / 21:47, *..

Nie żebym bronił Loczka…bo tak nie jest i nie raz tu o nim pisałem w wiadomy sposób ale…
Myśle ze akcja która jest zaplanowana na piątek nic nie da.On i tak zrobi odwrotnie…na przekór wszystkim.A może by tak spotkanie z kibicami i biurze i przedyskutowanie pewnych spraw?Tylko to ma być prawdziwa rada kibiców a nie tych co robią interesy na Legii

odpowiedz
Atmosferić - 21.02.2022 / 01:10, *.orange.pl

@Czarny76: Jest jeszcze inna opcja - można założyć własny klub od nowa - kibice Legii mogą założyć - np. "klub piłkarski legia warszawa" i zacząć od b klasy. Wkurzeni na glazerów kibice manchesteru united tak zrobili i założyli - "football club united of manchester" w 2005 roku. Taką samą akcje zrobili kibice Manchestery city, to samo Liverpoolu.

https://en.wikipedia.org/wiki/F.C._United_of_Manchester

odpowiedz
Peter - 21.02.2022 / 20:06, *.vectranet.pl

@Atmosferić: Kilkanaście lat temu była u Nas podobna sytuacja podczas konfliktu z Zygo i ITI. Kibice nawoływali do bojkotu ekstraklasowych spotkań i uczęszczania na mecze CWKS Legia w okręgówce. Pomysł totalnie nie wypalił, nikt nie chciał oglądać klubów pokroju KS Raszyn (z całym szacunkiem) i jeździć na wyjazdy do Żyrardowa... Frekwencja na CWKSie maks 250 osób...

odpowiedz
xaxaaxa - 20.02.2022 / 21:39, *.tpnet.pl

1 liga coraz bliżej.x

odpowiedz
Hiszpan - 20.02.2022 / 21:29, *.telnaptelecom.pl

Chciałbym się mylić ale coś czuję ze mecz ze Skisłą będzie krótki a goście gładko wygrają 3:0 nie strzelając żadnego gola.

odpowiedz
Peter - 21.02.2022 / 20:10, *.vectranet.pl

@Hiszpan: Niestety też tak uważam. Ale czy to słuszna droga? Loczek zrobi to co Miklas w 2001 roku lub ITI w 2007 (czyli rozpocznie "wojnę" z kibicami) ale klubu się nie pozbędzie...

odpowiedz
ZenekL3 - 20.02.2022 / 20:23, *.chello.pl

Koszulki Mioduski Won już gotowe w czwartek rusza sprzedaż cena 29 PLN.

odpowiedz
Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski - 20.02.2022 / 19:18, *.jmdi.pl

Transmisja meczu Lechia.??-Lech. Smutna refleksja jest taka: za to co zrobiono z Legią Warszawa współczesne sądownictwo nie znajduje stosownej kary. Gdyby były galery to zarząd miałby zajęcie przez kilkanaście lat...

odpowiedz
Korda - 20.02.2022 / 18:44, *.centertel.pl

Lopez, Slisz, Pekhart, Skibicki. To są nazwiska które w trybie natychmiastowym powinny rozwiązać umowę ze swojej winy. To co Ci pseudo kopacze odpier... To nie ma słów żeby ich opisać. Lopez nie trzeba mówić za co. Miał pomoc Legii i pomógł. Brawo. Gra Slisza w środku pola to jest parodia futbolu. Jedynie na plus to że jeszcze biega. Pekhart hahaha. Napastnik hahaha hahahaha. W takiej formie to by nie dobił tego co zrobił Kownacki w poprzedniej kolejce. Dramat z nim. No i nasz młodzieżowiec Skibicki. To jest artysta. Dno jakich mało na boisku było widać. Przyjęcie piłki u tego gościa jest na poziomie Orlika(niebobrazajac osób tam grajacych).Josue daje mu tak piękna piłkę na dobieg a typowi piłka odskakuje na parę metrów. Cały jego występ to był kabaret na boisku. Także na 6 pkt jakie musieli zdobyć to zdobyli jeden. Powodzenia w dalszej walce ale przyszłości to ja nie widzę. Zresztą bez trenera i drużyny nie da się wygrac

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 20.02.2022 / 22:56, *.play-internet.pl

@Korda: 100000000000000%%%% Racji, jak od poczatku piętnowalem pseudo kopacza Slisza to mi wszyscy jechali.. To macie teraz 2 Sliszów bo Sokołowski taki sam albo i gorszy...Nie mamy Pomocy, poza Josue..

odpowiedz
Atmosferić - 21.02.2022 / 01:23, *.orange.pl

@Trener Bramkarzy: Dla mnie tam każdy zawodnik jest do wyrzucenia z klubu. KAŻDY. Jak można było dopuścić do utworzenia takiej kadry? Już wcześniej były oznaki że mioduski świruje jak ściągali miernoty typu Wojtkowiak. Tu już lampka waliła na czerwono. Teraz to już ciężarówkami szrot sprowadzają i mówią na to "wzmocnienia"...

Ci kopacze przede wszystkim wydolnościowo nie dają rady - Legia też powinna grać szybszą piłke a nie taką statyczną. Nowoczesna piłka dziś nie opiera się na posiadaniu dla jej posiadania. Dziś się gra szybko do przodu kilkoma podaniami z pierwszej i pod bramkę, albo się przechwytuje wysoko na połowie rywala. To dzisiaj rządzi - a w Legii jakąś tiki padake robią - podania dla samego podawania - na statystykę. Podania są do dupy jeżeli gra się w bok i do tyłu, a Legia gra ponad 90% do boku i do tyłu.

odpowiedz
Biała Siła - 21.02.2022 / 05:39, *.t-mobile.pl

@Trener Bramkarzy: Nie ,nie wszyscy,zgadzam się z Tobą !!

odpowiedz
Z powiśla - 20.02.2022 / 17:37, *.play-internet.pl

Burdel w legi jest wielki. I zaraz cudów nie będzie. Trzeba ogarnąć ten cyrk organizacyjnie i finansowo. Tego się w rok nie zrobi.

odpowiedz
Dzidek - 20.02.2022 / 17:09, *.play-internet.pl

Bardzo prawdopodobne, że wyniki nie są przypadkowe. Legia długo pracowała aby ją nienawidzili w całej Polsce.

odpowiedz
Kogo czego - 21.02.2022 / 06:05, *.t-mobile.pl

@Dzidek: odmiany w polska język się naucz buraku i na tym skończę

odpowiedz
W.o.j.t.e.k.. - 20.02.2022 / 16:51, *.autocom.pl

Plus meczu to zero z tyłu.
HA HA HA!!!

odpowiedz
Selavi - 20.02.2022 / 16:39, *.tecff.de

To już jest dosłownie parodia... mam nadzieję, że jak niejaki "pan" Mioduski odejdzie, to wtedy wróci moc... a ma i musi być MOCNO! Kur*

odpowiedz
Karamba - 20.02.2022 / 16:27, *.cyfrowypolsat.pl

Świeta trujca czyli Mioduski ,Zieliński i Vukovic myslą ze Legia sie utrzyma ciekaw jestem z kim te punkty zdobędziemy jak nie potrafimy wygrać z Wartą i Niecieczą oni mysla wygrac zRakowem czy Amicą Poznań .Cóz Miodek stał sie koneserem tenisa zwietrzył jak zarobic pare groszy oszust z Bydgoszczy.

odpowiedz
Maciek - 20.02.2022 / 21:44, *.centertel.pl

@Karamba: przeciez pogonil z Legii Świątek po czym zdobyła szlema. Takiego ma właśnie nosa do sportu. To zwykly amator-nieudacznik ktorych w Legii zawsze bylo pelno..taki Trzeciak

odpowiedz
floyd - 20.02.2022 / 16:25, *.aster.pl

Jeżeli z ostatnią, najgorszą drużyną ligi gramy tak dramatycznie źle, dziękując Bogu za remis, to Legia w tym roku nie ma szans na utrzymanie. NIe wierzę, w to co się dzieje, to jest jakis koszmar albo mokry sen kibica amici.
W piątek idę na mecz, ale czuję, że po raz ostatni na gługi, długi czas.
P.S. Najlepszy komentarz do zwodników Legii to to, co ktoś napisal parę linijek wcześniej: DRZEWA UMIERAJĄ STOJĄC...

odpowiedz
jo - 20.02.2022 / 16:18, *.tpnet.pl

Mioduski zbudował drużynę na miarę jego wiedzy o futbolu. Pomimo posiadanego wykształcenia jest idiotą. Jedno drugiego nie wyklucza. Opieranie drużyny w środku pola o albańskich młodzieżowców czy odpad z ligi izraelskiej to przepis na zderzenie ze ścianą. Do tego zakupy na wyprzedaży po tym co Czesiek wystrugał dzięki topornej lecz skutecznej grze... Szkoda słów...

odpowiedz
RR - 20.02.2022 / 15:29, *.play-internet.pl

Zastanawia mnie co będzie i się wydarzy po ostatnim meczu... jak spadniemy
OBY NIE!
Policja na stadionie nic nie pomoże.

odpowiedz
bodzio - 20.02.2022 / 16:06, *.chello.pl

@RR: Będzie jak w niemieckiej lidze spadał bodajże Hamburger SV.

odpowiedz
artic - 20.02.2022 / 14:57, *.t-mobile.pl

Czyzby społdzielnia lubin- plock 3-1 warta- radom 3-1?????

odpowiedz
Reader - 20.02.2022 / 16:11, *.chello.pl

@artic:
trzeba patrzeć na siebie i grać - to żądne spółdzielnie nie pomogą

odpowiedz
Kibic Pogoni - 20.02.2022 / 13:59, *.chello.pl

Były różne wersje Legii, były na przykład takie które może nie były jakieś bardzo silne ale było tam widać charakter i duch drużyny np. Legia Okuki. Były też czasem wersje a'la armia zaciężna które dobrze grały w piłkę ale ciężko się było z kimkolwiek identyfikować.

O aktualnej wersji Legii można powiedzieć że powoli odchodzi w ciszy bo jej piłkarze są jak drzewa które umierają stojąc.

Oglądałem ten mecz z Termaliką i na to było żal patrzeć. Ja pamiętam jak Pogoń przegrywała mecz za meczem za Skorży gdzie im nic nie wychodziło ale tam chociaż parę razy potrafili się wymienić piłką. Nie wiem czy aktualni zawodnicy Legii są aż tak słabi, czy aż tak ich przytłoczyła presja czy to coś innego ale mam tylko nadzieję że się nie dowiemy za kilka tygodni że po prostu negocjowali z Panem Darkiem premię za utrzymanie....

odpowiedz
Pamiętaj - 20.02.2022 / 12:01, *.centertel.pl

Nie poddawaj się,
Ukochana ma
Nie poddawaj się........
Jejejejeje
Nanananana

odpowiedz
Kalarepa - 20.02.2022 / 11:58, *.play-internet.pl

Spadniemy... koszmar.

odpowiedz
Funny fun - 20.02.2022 / 11:41, *.centertel.pl

Vuko take money DM and go back to your country. Please man. Do you understood?

odpowiedz
Fann - 20.02.2022 / 11:23, *.centertel.pl

A ja kocham Legie i tej Legii nienawidzę. Z ch****izny szydze a dla dobrej gry ja kibicem.

odpowiedz
Emreli - 20.02.2022 / 11:12, *.centertel.pl

Dobrze że ja już w tym szambie nie pływam.

odpowiedz
Mastek - 20.02.2022 / 11:03, *.tpnet.pl

Śmiało można napisać że to
Bruk bet stracił punkty z Legią

odpowiedz
Jedziemy - 20.02.2022 / 10:54, *.centertel.pl

Mistrzem Polski jest Legia,
Legia najlepsza jest,
Legia to jest potęga.......
.....................

odpowiedz
Sarcastico. - 20.02.2022 / 10:51, *.orange.pl

Cenny punkt. Być może punkt na wagę utrzymania w dole tabeli.. Pamiętajcie że zaraz zaczną się schody. Wyzwania. Żarty na bok. Czekają Nas spotkania z poważnymi przeciwnikami. Wisła Kraków potem Śląsk. Następnie kluczowe w kontekście walki o utrzymanie pozorów: ,,GranDerbi-StrefaSpadkowa'' z Łęczną. W końcu nie tylko razem walczymy o spadek ale również o miejsce w eliminacjach do ligi konfesjonału.

odpowiedz
tekken (L) - 20.02.2022 / 10:41, *.chello.pl

Piłkarze grający w tym sezonie w Legii powinni zrozumieć, że to jest ich życiowa szansa, jak chcą coś osiągnąć w piłce. Jeżeli nie będzie widać walki, woli wygranej, szarż i prób to już więcej nie dostaną takiej szansy. Niestety nie widziałem w tym meczu pozytywów: brak składu i ładu - może obrońcy zagrali w miarę.

P.S. Ile pyrek u nas na forum szkaluję Legię.

odpowiedz
Astor - 20.02.2022 / 10:29, *.comcast.net

Żeby zagwarantować sobie pewne utrzymanie przy tej liczbie gier, potrzebne byłoby około 38 punktów, czyli w nadchodzących trzynastu meczach należałoby ugrać tyle samo punktów, co w dotychczasowych 21, a więc 6 wygranych plus 1 remis, ewentualnie 5 wygranych plus 4 remisy. Czy to możliwe do osiągnięcia? Na pewno ciężko będzie w walce z ekipami, które podobnie jak Legia mają nóż na gardle, a także z tymi walczącymi o podium, jednak w miarę upływu czasu, gdy utworzy się grupa grająca o nic, będąca myślami na wakacjach, może być już łatwiej, zwłaszcza, że utrzymanie Legii w ekstraklasie jest, jakby nie było w interesie tychże klubów, bo nie od dziś wiadomo, że mecze z Legią przyciągają większą frekwencję na trybuny, a także utrzymują liczbę abonamentów Canal+ na odpowiednim poziomie, a to ma bezpośredni wpływ na transze finansowe wypłacane klubom przez tę stację. Mniejsza frekwencja i mniej abonamentów, to straty finansowe dla wszystkich klubów i wątpię, żeby Stal Mielec, Górnik Zabrze, Jagiellonia albo Piast Gliwice nie zdawały sobie z tego sprawy.

odpowiedz
Adam - 20.02.2022 / 11:36, *.smgr.pl

@Astor: Czyli według Ciebie, Legia nie powinna spaść bo Canal+ ma największa oglądalność z meczów Legionistów i nieważne , ze zajmą ostatnią lokatę .. to jest chore.. Widzew, Ruch i inne kluby spadały wiec Legia tez powinna..

odpowiedz
oLaf - 20.02.2022 / 13:19, *.vectranet.pl

@Astor: rozumowanie ciekawe ale błędne, niestety tj. 3/4 Polski marzy, żeby Legia spadła i gwarantuję ci, że jak np. Kurnik Zabrze będzie spokojny że nie spadnie to będzie oddawał punkty spadkowiczom natomiast z Legią zaraz na maksa ! już to pokazali kilka lat temu jak się położyli przed Lechem...

NIe ma co płakać, zdobyliśmy 1 punkt wczoraj a z Termaliką zwykle przegrywaliśmy nawet grając o mistrzostwo - wiem, że to naciągana mocno teoria ale trzeba łapać jakikolwiek pozytyw!

odpowiedz
gazza - 20.02.2022 / 10:20, *.inetia.pl

Tragedia - remis z tak słabą drużyną...
Brak środkowego pomocnika - Tu jest największy problem !

odpowiedz
Eduardo - 20.02.2022 / 11:52, *.toneticgroup.pl

@gazza: zgadza się i napastnika

odpowiedz
sedziowwanie - 20.02.2022 / 10:18, *.net.pl

jeśli ktokolwiek ma pretensje do sędziów po tych żenujących meczach naszych kopaczy ma nie równo pod sufitem. TO nie wina sędziów, że my nie mamy pół zawodnika, który cokolwiek potrafi

odpowiedz
ja - 20.02.2022 / 10:12, *.play-internet.pl

Jeżeli spadniemy to będzie upadłość z tymi długami i zaczniemy od 4 ligi a nie 2 ...
Przykre mi

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 20.02.2022 / 10:36, *.207.54

@ja: czy ja wiem a może właśnie Legii przydałoby się takie oczyszczenie i reset i może właśnie warto zagryźć zęby i zacząć wszystko od nowa z nowym właścicielem i całym nowym sztabem jak i piłkarzami ,nawet od 4 ligi ,za to jakie piękne wyjazdy będą :)

odpowiedz
Spawacz - 20.02.2022 / 09:33, *.play-internet.pl

Dziwni Ci kibice legiiii. Kiedy wygrywała, to wszyscy byli jej fanami. Gdy zaś przyszedł trudniejszy okres, to wszyscy wierni fani obrzucają ją błotem. Ludzie popatrzcie w lustro.

odpowiedz
Dariusz M. - 20.02.2022 / 11:14, *.t-mobile.pl

@Spawacz: Patrzę codziennie i podziwiam swoją fryzurę. Taki jestem piękny i do tego nieomylny. Wszystko robię najlepiej, nie popełniam błędów i znowu prowadzę klub do sukcesów. Mamy dobry zarząd, kompetentnego prezesa, wspaniałych zawodników, klub się rozwija, a kibice są przeszczęśliwi.

odpowiedz
Sebo(L) - 20.02.2022 / 16:15, *.vectranet.pl

@Spawacz: Ile Ty masz lat? 14?15? Człowieku czy będąc fanem Legii nie mam prawa na słowa krytyki i dezaprobaty w stosunku do jej piłkarzy,trnera i całego zarządu?! Należy ich głaskać po główce i mówić,że wszystko jest cacy skoro tak nie jest? Kibice mają przejść do porządku dziennego,że piłkarze śrubują niechlubne rekordy klubu,że prezes jest oderwanym od rzeczywistości nieudacznikem i udawać,że wszystko jest tylko chwilowym kryzysem i za chwilę Legia będzie wygrywać mecz za meczem?

odpowiedz
Kris72 - 20.02.2022 / 09:31, *.play-internet.pl

Trener Vukovic mówi ze najbardziej irytujące jest to ze kolejny mecz kończą w 10 . A ja mówię ze najbardziej irytujące jest to ze Mistrz Polski nie umie wygrać z ostatnią drużyną w tabeli , ale styl gry do już już jest dopiero masakra . Jeśli będzie tylko gadka ze drużyna solidnie trenuje , a w meczach jest taki syf jak widać , to niestety szanse na utrzymanie sie w ekstraklasie ( z tak dziadowską grą jak teraz są zerowe) . Jeśli mamy szanować 1 punkt z Termaliką , to z kim chcemy wygrać … ???

odpowiedz
Malarz pokojowy - 20.02.2022 / 09:23, *.play-internet.pl

Vuko powinien powiedzieć, że szanujemy zdobyty punkt. Poziom zawodów w Niecieczy to taki środek 1 ligi. Cała Polska śmieje się z legi i jej kibicow.

odpowiedz
j-23 - 20.02.2022 / 09:18, *.aster.pl

we wrześniu jeszcze grali, nawet dwa mecze wygrali w lidze europejskiej, potem nagle totalne kalectwo. Pudel to lewak, prawdopodobnie wyszczepił wszystkich zawodników . Zobczcie co sie stało z biegaczem Kszczotem po wyszczepieniu. Nic tu nie pomoże cała drużyna do wymiany.

odpowiedz
Mario - 20.02.2022 / 09:16, *.jmdi.pl

Uff. Jest punkt. Punkt po punkcie i nie będzie źle. Życzę cierpliwości.

odpowiedz
Qopot - 20.02.2022 / 09:05, *.207.54

Z drużyną lepszą zremisować na wyjeździe to bardzo dobry wynik, gratuluję

odpowiedz
grzesiek - 20.02.2022 / 08:45, *.centertel.pl

Ja o forme pilkarzy tyle sie nie martwie tylko o to ze sedziowie specjalnie beda podnosic choragiewki, gwizdac faule, albo ich nie gwizdac. I skonczymy w 1 lidze

odpowiedz
Joko - 20.02.2022 / 21:24, *.160.61

@grzesiek: karma wraca?

odpowiedz
grzesiek - 20.02.2022 / 08:38, *.centertel.pl

W sumie trzeba brać spadek z ligi za mozliwy. Nie dopuszczalem tej mysli do siebie ale jest to calkiem moxliwe.

odpowiedz
Darecki Czarny - 20.02.2022 / 08:09, *.chello.pl

Pierwszy remis w sezonie jak PORAŻKA!!! I tyle w temacie.
Legio, dokąd zmierzasz?

odpowiedz
L fire - 20.02.2022 / 08:01, *.net.pl

Rozumiem zagorzałych kiboli i fanatycznych kibiców bo jak twierdzi moja połowa też mi na tym punkcie odwala . ale nadszedł czas{ by te nasze nędzne kopigrajki i cała legijna świta Miodkowych nieudaczników pociągająca za sznureczki w taki sposób że nasza niegdyś chluba stacza się w otchłań i jest w czarnej dupie } jakie to uczucie wyjść na trawę boiska świadomym że bez zakazów trybuny świecą pustkami nie ma tego je...tego fana , który drze morde , śpiewa ,dopinguje!!! Czy stać na to całą legijną brać na taki manewr , poświęcenie by się zjednoczyć , może to da do myślenia kim ten kibic jest....
Nie bardzo widzę L w drugiej lidze więc róbmy coś!!!

odpowiedz
Remino - 20.02.2022 / 08:01, *.orange.pl

Radosławie K.- do czego doprowadziłeś ?!

odpowiedz
Wukashi - 20.02.2022 / 07:48, *.197.174

W tych rejonach tabeli to remis to wielki zastrzyk punktowy. Takze nie wiem co sie spinacie.
PS gdzie dymisja mjodka?

odpowiedz
ojej - 20.02.2022 / 07:45, *.centertel.pl

Walczymy o utrzymanie, więc remis w grupie spadkowej na wagę złota! Jeśli spadniemy, to może wkrótce znów będziemy grać klasyk Legia - Widzew, byłoby super! Spr. info ze źródeł zbliżonych do UEFA: skoro dla naszej ekstraklasy bieda III liga Puchar Konferencji jest za silna, mają jeszcze stworzyć czwartą: Puchar Kopaczy. Pozdro!!!

odpowiedz
Juri - 20.02.2022 / 07:07, *.inetia.pl

4-4-2 lub 5-4-1 grać,tu nie ma kto kreować gry.
Josue to czlapak,wszystkie stałe fragmenty zabrał,Mladen ma lepsze lewe kopyto.

odpowiedz
Bu"L"i - 20.02.2022 / 09:29, *.inetia.pl

@Juri: jeżeli oglądałeś mecz to musiałeś widzieć że Mladen ani razu nie kopnął celnie piłki. A potem przypomnij sobie podanie Jozue. Jakby ktoś je wykorzystał to miałby trzy asysty....

odpowiedz
Sarcastico. - 20.02.2022 / 04:54, *.orange.pl

Aj tam od razu degrengolada... Pierwszy raz w tym sezonie zdobyliśmy punkt! Głowa do góry!

odpowiedz
Anonim - 20.02.2022 / 03:45, *.centertel.pl

Jeszcze jak żyję ,nie widziałem Legii w 1 lidze... Poza tym jak się to ogląda ,to zajebista komedia... Niestety :( Już ze słabszymi drużynami grać nie będą. Zdrowie

odpowiedz
filand - 20.02.2022 / 03:33, *.t-mobile.pl

Proszę podać mi mecz kiedy Legia przywiozła z meczu wyjazdowego 1 pkt.
Czekam...

odpowiedz
Wolfik - 20.02.2022 / 12:51, *.mm.pl

@filand: Pytanie w miarę proste:
- w lidze: ubiegły sezon 1 pkt wywieziony z Mielca;
-w pucharach: mecz w Pradze, 4 runda eliminacji LE.

Pozdrawiam!

odpowiedz
kuman - 20.02.2022 / 02:27, *.cyfrowypolsat.pl

w następnym sezonie 1 liga a z taką grą to i tam sobie nie poradzą

odpowiedz
Siwy - 20.02.2022 / 01:24, *.sky.com

No cóż…1 liga panowie .Tu nie ma co zbierać.Jestem kibicem od 95. Przerobilismy ITI i innych Miklasów lecz Miodek dopełnił zniszczenia.Mozliwe ze przyszłe rozgrywki zaingurujemy meczem z Chrobrym o awans! :-)

odpowiedz
Wołomin NR - 20.02.2022 / 01:10, *.play-internet.pl

I znowu od poniedziałku docinki z głupimi uśmieszkami w pracy na temat Legii, WRRRRR!!!

odpowiedz
123 - 20.02.2022 / 08:26, *.150.124

@Wołomin NR: słojami się przejmujesz?

odpowiedz
eL - 20.02.2022 / 01:10, *..

Prawdziwe DNA Dariusza. Drugi Ajax. Polityka prowadzenia klubu wygląda jak zakładów państwowych przygotowanych do reprywatyzacji. A może w przyszłości będzie piękne Osiedle na Ł3...
Jak można sprzedawać kogokolwiek jak się oferta pojawi. Majecki odszedl za konkretny hajs, ale reszta szkoda gadać. Jak się pozbywa perełek to później zostają zbuki lub przeciętniaki. Po pierwsze nie ma drużyny. Na siłę promowani pod sprzedaż są przeciętne grajki jak Skibicki czy Slisz. Lopez to w roli jokera występował jak kiedyś Hamma. Jak najszybciej Darka trzeba odsunąć bo tam chyba wszyscy winni tylko nie on i jego jedyna słuszna koncepcja. Drużynę trzeba na nowo budować... ale nie ma za co.... pewien milicyjny klub ratowali byli pilkarze odchodzący na emeryturę... trzeba oprzeć drużynę na Miszta/Tobiasz Nawrocki Wieteska może uda się Rzeźnika na zakończenie kariery ściągnąć (mimo problemów z synem może się przydac) mladebovic Slisz ... Jogurt ( w latach 90 byłby kotem) I tyle resztę trzeba po IV i V ligowych boiskach jeździć i szukać... udało się kiedyś wynaleźć Mięciela (Tczew) Rataja, Czykiera (Jaga), Kacprzaka ( Radomiak), Ziela (Iglo Nawrocki gra podobnie) , Michalski ( chyba Pruszcz Gd), Józwiak (Mławy vide Orzysz), Wojtek Kowalczyk Andrzej Sazanwicz Maciej Sawicki Serek Wiechowski Kuchy Rybus Ariel Borysiuk Rzeźnik itp NIK nie powie ze się nie da.... w Ks Piaseczno w 2005/6 trenował Podolinski i świetnie grali Kupisz Żyro I jeszcze kilku chłopaków... tylko trzeba mieć kontakty ( ale nie takie jak Świr).... Akademia Legii... :)

odpowiedz
filand - 20.02.2022 / 00:59, *.t-mobile.pl

Kiedy ostatni raz Legia z meczu wyjazdowego przywiozła 1 punkt ?
Na odpowiedzi czekam 30 minut..a potem będę...

odpowiedz
Piotr - 20.02.2022 / 00:57, *.autocom.pl

Zamieniacie się ligami z Widzewm????

odpowiedz
Tom Horn - 20.02.2022 / 00:39, *.vectranet.pl

TAK naprawdę to patrząc na skład obecnej legii,to w zasadzie nie ma zawodników którzy mogli by zapewnić utrzymanie w extraklasie.Bramkarz który uczy się zawodu,obrońcy którzy są młodzi mający przeciętne doświadczenie, choć myślałem ze jest inaczej,chuchro Slisz,przeciętny Sokołowski oraz Jose, który przyszedł nie wiadomo skąd po co i na co,Skibicki to poziom podstawówki który w zasadzie jest bez formy odkąd zaczął grać w legii,choć też spodziewałem sie po nim więcej, Wszołek oraz Kastrati tak samo.A Pekhart,Lopez, to na chwile obecna piłkarze którzy zgubili formę i zdaje się że już nie odzyskają jej nigdy!!!!!!!
Zaś najlepsi piłkarze jak Luquinas Emreli Kapustka Jędrzejczyk Martins którzy mieli ciągnąć ten wózek, to tych piłkarzy nie ma i w zasadzie ich już nie będzie. Jak więc ta,,fatality"Legia ma zwyciężać albo grać w miarę na poziomie aby wyglądało to tak jak oczekujemy...Do tego jeszcze prezes,który oddał najlepszych graczy którzy byliby potrzebni aby utrzymać zespół w extraklasie

odpowiedz
Dedi - 20.02.2022 / 00:32, *.plus.pl

Panowie towarzysze nie jest źle ! Nie irytujmy się w końcu nie porażka! A Remis z mega rywalem z którym prawię nigdy punktów nie zdobywamy u nich ! Brawo Vuko ! Utrzymanie coraz bliżej ! A teraz pora na sprzedaż Peckharta i Josue trzeba oddać.

odpowiedz
AAA - 20.02.2022 / 00:30, *.chello.pl

Vuko?Gdzie Ty przeszedłeś okresowe badania ?
Na Targowej?
Skibicki?Astygmatyzm nawet nie tłumaczy wystawiania do jakiegokolwiek składu Legii Warszawa takiego kopacza który za chwilę wyląduje w IV lidze.
Vuko! Wake up...

odpowiedz
shai - 20.02.2022 / 00:24, *.centertel.pl

degrengolada «zupełny rozkład wartości moralnych w jakimś środowisku»
{https://sjp.pwn.pl/sjp/degrengolada;2554411.html}

odpowiedz
shai - 20.02.2022 / 00:27, *.centertel.pl

@shai: uprzedzam pytania - trzeci raz tego samego nie dodam :)

odpowiedz
NIE DLA NAS FORMA ZŁA - 20.02.2022 / 02:43, *.centertel.pl

@shai: trafne spostrzeżenie

odpowiedz
shai - 20.02.2022 / 00:22, *.centertel.pl

degrengolada «zupełny rozkład wartości moralnych w jakimś środowisku»
[https://sjp.pwn.pl/sjp/degrengolada;2554411.html]

odpowiedz
Jeden z bohaterów.. ostanich sukcesòw Legii! - 20.02.2022 / 00:14, *.120.26

Od 74. minuty Legia musiała grać w osłabieniu. Drugą żółtą kartkę otrzymał Rafael Lopes, który niewiele wcześniej pojawił się na murawie. Przez jego nieroztropność "Wojskowi" musieli końcówkę grać ze stratą jednego zawodnika. Przez ostatni kwadrans Legia starała się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, jednak zupełnie nie miała ku temu argumentów.

odpowiedz
Yontek - 20.02.2022 / 00:02, *.217.144

A na serio. Nawet nie jest mi was zal. Obrażacie wszystkich z ligi, dla was Wisla to uje, Lech to kartofle czy Pogoń to śledzie itp. Nie macie szacunku dla innych chociaż inni mają szacunek dla was. Jesteście klubem ktory byl czymś a jest niczym.. kto chce to robi z wami co tylko zechce. Jezeli spadniecie to serio będę żałować. Bo takie mecze jak Wisla legia cxy legia Lech nie prędko bedziemy oglądać..Miodulski idzie szlakiem Cupiala i mam nadzieje ze nie będziecie miec Vanna lee

odpowiedz
Kyli - 20.02.2022 / 00:32, *.abi24.pl

@Yontek: idź już spać synku pod tym wawelem

odpowiedz
Trójmiejski Legionista - 20.02.2022 / 00:39, *.orange.pl

@Yontek: Inni mają szacunek? Lech bardziej obraża nas niż my jego, robią grafy anty Legia, gadżety, częste oprawy anty, nie to co Legia. Na meczu w Gdańsku, podczas gdy Legia wywiesiła trans o zmarłym kibicu Lechii "Śp. Emil spoczywaj w pokoju" to Lechia zrobiła oprawę anty, w dodatku obrażającą Warszawę. Oczywiście nie jesteśmy święci, ale nie przesadzajmy że nas nie obrażają a my już innych tak. Poza tym, Pogoni nie obrażamy, poza wyjątkami. Wejdź sobie na ich forum i zobacz jak na nas jadą, a później popatrz u nas jak to wygląda. Aż smutne że Pogoń tak szybko zapomniała jaka była zgoda. Nas bardziej nienawidzą i obrażają niż my całą resztę. O wynikach szkoda gadać, ciągle wierzę, ale niestety rozum podpowiada że 1 liga coraz bliżej...

odpowiedz
floyd - 20.02.2022 / 01:10, *.t-mobile.pl

@Yontek: mamy dosyć męczących gości na tym forum bez ciebie, idź być wkoorwiajacy gdzie indziej

odpowiedz
Krzychu (L) - 20.02.2022 / 01:50, *.227.234

@Yontek: Zeby isc szlakiem Ciupiala to ten golodupiec musialby najpierw zainwestowac ladnych pare milionow i zdobyc na luzie kilka mistrzostw.

odpowiedz
(L) - 20.02.2022 / 05:02, *.plus.pl

@Yontek: twój komentarz mamy w d...e. I pamiętaj: LEGIA zawsze z wielkiej litery. Nazwę swojego klubiku pisz sobie z małej litery.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 19.02.2022 / 23:58, *.174.42

Najlepsza akcja meczu ... jak kilku naszych wyjaśniło miejscowych głupków którzy czyli Legie. Hihi

odpowiedz
Mck - 19.02.2022 / 23:58, *.aster.pl

Miodek Miodkiem ale trzeba podziękować odpowiedzialnym za transfery od kilku lat..Jak można sprowadzić taki szrot..Kucharski powinien być podany do sądu za to..Wogole nigdy nie rozumiałem transferu,Lopeza,Peharta,Johnsona:),Wyrzuceniu Kucharczyka a kupieniu identycznego gracza za 1,3 euro Kastratiego który nawet Kuchemu nie dorównuje..Granie Borucem który się tylko wywyższa i spina zespół..Oddanie Veso który szarpał ta prawa stronę ..Ile tragicznych decyzji zostało podjętych..A teraz dalej nie rozumiem dlaczego gra Lopez anie mlody Włodarczyk..Dlaczego Gramy Skibickim jak on inteligencję boiskowa ma na poziomie Okręgówki,Kto kupił Kharatina i zaciąg z tamtego roku Ukraiński na kilka miesięcy bez żadnych perspektyw..To jest działanie na szkodę klubu i za to powinny te osoby ponieść konsekwencję..Oko do transferów to jakaś totalna porażka i teraz mamy tego efekty..Pozdrowienia Dla Radka K..Co się Dyrektorem zwał..

odpowiedz
Arek - 19.02.2022 / 23:51, *.tpnet.pl

O ile dobrze pamiętam, pierwszy remis w sezonie.

Brawo ku...!

odpowiedz
Gdy z godnym rytmem Legia gra..... - 19.02.2022 / 23:47, *.120.26

Hej!to sukces!Słoniki nas lały ostanio a tu punkt!ktòry może uratować nas przed degradacjâ...ale Mioduski i jego sztab wszyscy!won!

odpowiedz
zaba285 - 19.02.2022 / 23:43, *.grupaping.pl

ja widzę postęp, pierwszy raz mamy punkt na wyjeździe z Termalicą... Lokowany jutro w mediach ogłosi sukces...

odpowiedz
Atmosferić - 19.02.2022 / 23:35, *.orange.pl

żyleta
„Jesteśmy zawsze tam gdzie gdzie 1 liga gra, aaaeeeaaaooo ej legio gol”

„mam tak samoooo jak tyyyyy, spadek z ligi a w niiiiim, najpiękniejsze długiiiii, jak i bankructwa świiiit – przewaliłem sam bardzo duży kwiiit
gdybyś ujżeć chiaaaał tej zagładdyyyy świiit, już dziś pożycze 200 brać, zobaczyć jak upada pięknie naaaasz - mioduskowy chleeeew

będe leciał co siiił szczebel po szczeblu w mik – i na skrzydłach jak kos, osiągne ruch chorzów los”.

odpowiedz
PLK - 20.02.2022 / 00:05, *.plus.pl

@Atmosferić: ZAMILCZ GNOJU!!!

odpowiedz
(L) uz - 20.02.2022 / 00:12, *.net.pl

@Atmosferić: Wont pyro do siebie. Legia się uratuje, między innymi dzięki temu że pyknie amikę w posraniu i pyrowe niby 100- lecie wam się właśnie dzięki temu po;ra , jak to w posraniu.

odpowiedz
filand - 20.02.2022 / 00:30, *.t-mobile.pl

@Atmosferić:
D jak Debil.

odpowiedz
Olomanolo - 20.02.2022 / 07:49, *.206.239

@Atmosferić: długo nad tym myślałeś branie ???

odpowiedz
fiLipe - 19.02.2022 / 23:23, *.orange.pl

Dziewczyny z Dubaju

odpowiedz
zaraz - 19.02.2022 / 23:19, *.tpnet.pl

Nie poddawaj się,
ukochana ma ..................
JEEEEEEEEJEeeeeeeeeeeJEeeeeeeeeeJeeeeee
NAnananana

odpowiedz
NaSpokojnie - 19.02.2022 / 23:15, *.t-mobile.pl

Wyrównany pojedynek dwóch drużyn z pierwszej ligi....
Najgorsze jest to że na wiosnę jeszcze nie graliśmy z drużynami z czuba tabeli a już mam wrażenie że Ekstraklasa to nie nasza liga...

odpowiedz
olew - 19.02.2022 / 23:11, *.vectranet.pl

Legia słabiutka. Bezład na boisku, no nie mamy trenera. Miszta pewny. Ale bramkarze to nie problem, mamy trzech dobrych. Nie mięliśmy żadnej sytuacji ( no pół sytuacji Skibickiego). Okrutnie słabujemy. Trzeba wierzyć, że będzie lepiej, bo jest źle.

odpowiedz
filand - 20.02.2022 / 00:02, *.t-mobile.pl

@olew:
Podaj mi mecz kiedy Legia z meczu wyjazdowego przywiozła 1 pkt Na odpowiedź czekam 15 minut.

odpowiedz
olew - 20.02.2022 / 01:37, *.vectranet.pl

@filand: nie pamiętam , w Pradze zremisowali ze Slavią , jakie to ma znaczenie ? nie rozumiem, smutny jestem.

odpowiedz
filand - 20.02.2022 / 03:25, *.t-mobile.pl

@filand:
Brak odpowiedzi...

odpowiedz
Sebo(L) - 20.02.2022 / 08:55, *.vectranet.pl

@olew: rurka jednak mięknie? Już brak hurra optymizmu, że nie spadniemy itp? Już nie powtarzasz frazy z "Autoportretu Witkacego"? Otwórz chłopie w końcu oczy.

odpowiedz
peru123 - 19.02.2022 / 23:08, *.chello.pl

Miodek, co, ty k....!!! to mój komentarz do wszystkiego co się dzieje w Naszym klubie. Nawet pato rutkowscy tak nie zgnoili kartoflarza jak ta je... a ciamiada

odpowiedz
Sebo(L) - 19.02.2022 / 23:06, *.vectranet.pl

Czas przestać się oszukiwać,wmawiać sobie że jeszcze coś "zatrybi". Ta drużyna w chwili obecnej to niestety pierwszy kandydat do spadku.Strach nawet pomyśleć co będzie,kiedy spotkamy się z czołówką ligi.Lech,Pogoń,Raków...Brakuje już nawet słów na komentowanie tego wszystkiego.

odpowiedz
Single malt - 19.02.2022 / 23:04, *.wawtel.pl

Oglądam Legię od 1966 r. Tak, 56 lat. I takiego gówna, takiej bezradności nie widziałem. Nie rozumiem tego. Patrząc na nazwiska, to minimum 5-6 miejsce, a oni spadną. Czemu tak nagle wszyscy zapomnieli jak grać? A może i niech spadną. Za mniejsze pieniądze ktoś kupi ten klub i może coś zrobi sensownego. A Mioduski z żoną niech rozkładają tenis. Naprawdę nie chce mi się tego oglądać.

odpowiedz
Cegiełka - 19.02.2022 / 23:02, *.t-mobile.pl

Spadniemy z tej jednej z najsłabszych Ekstraklas w Europie. Ten dzisiejszy mecz to przesądził. Z Niecieczą należało w dwóch meczach zdobyć 6 pkt, gdyż w kolejnych meczach z innymi przeciwnikami nawet o remis będzie bardzo, ale to bardzo trudno. Nie wspomnę, że Lech, Raków i Pogoń dokonają piłkarskiego gwałtu na boisku na naszych wkładach do koszulek, gdzie każdy wynik poniżej 4-0 dla rywali będzie można uznać za dobry wynik. To już jest koniec. Spadamy do 1 ligi. Jeśli na takiej piłkarskiej nędzy jak Nieciecza nie potrafimy zdobyć 6 pkt, to jest pozamiatane. W żadnym wypadku za tydzień nie idę na mecz bo nie będę nabijał kasy DM i robił z siebie pazia paradującego w czarnym ubraniu.

odpowiedz
Sebo(L) - 19.02.2022 / 23:10, *.vectranet.pl

@Cegiełka: W punkt.Nic dodać nic ująć.

odpowiedz
Semper Fi - 19.02.2022 / 22:59, *.play-internet.pl

Będzie sie działo...

odpowiedz
Jurek - 19.02.2022 / 22:59, *.tropolys.de

Jak się nie mylę to po raz pierwszy udało się nie przegrać w Niecieczy.

odpowiedz
Pete - 19.02.2022 / 23:10, *.vectranet.pl

@Jurek: always look on the bright side of life!

odpowiedz
gibon79 - 20.02.2022 / 00:10, *.02.net

@Pete:
Fajne wyjazdy beda????

odpowiedz
KaroL - 19.02.2022 / 22:54, *.chello.pl

Ale każdy wywiad tydzień temu i dziś z Miszta to te same słowa że jest drużyna że jest walka że wierzy w kolegów w druzyne jest atmosfera dobra . Że na treningach jest dobrze nawet trener te same gadki ma czemu tu nie ma człowieka który powie że gramy piach i że jest źle zero taktyki bez trener mówiłem że Leszek O miał wziąść panienki to by chociaż dziś biegały

odpowiedz
Loko - 19.02.2022 / 23:33, *.t-mobile.pl

@KaroL : Ale tu się liczy kolesiostwo i magiczne Legijne DNA tak wspierane przez kibiców .

odpowiedz
j24 - 19.02.2022 / 22:52, *.254.35

Jedyny pozytyw tego meczu to wreszcie pewny występ Czarka Miszty.

odpowiedz
Single malt - 19.02.2022 / 23:28, *.wawtel.pl

@j24: To akurat prawda. I gratulacje dla Czarka. Oby tak trzymał. Ale niestety z dzisiejszą formą spadniemy.

odpowiedz
Qarx - 19.02.2022 / 22:51, *.t-mobile.pl

Z ostatniej chwili: podobno Lech, po tym spotkaniu, chce oddać mecz walkowerem. Boi się kompromitacji...

odpowiedz
Zawsze i wszędzie - 19.02.2022 / 22:51, *.orange.pl

Miodulski.... dziękuję.

odpowiedz
Zawsze i wszędzie - 19.02.2022 / 22:51, *.orange.pl

Miodulski.... dziękuję.

odpowiedz
kuba83urs - 19.02.2022 / 22:48, *.chello.pl

trenerze, rozumiem wszystko, ale czemu ten paralityk Lopes...

odpowiedz
Krakow - 19.02.2022 / 22:48, *.117.3

Sprawdzilbym:
1 - czy ktos przed sezonem obstawial u booka spadek Legii?
2 - jakie klauzule kontraktowe zawodnikow rzadza w przypadku spadku Legii?

odpowiedz
eLka - 19.02.2022 / 22:47, *.mm.pl

Cenny remis, szkoda, że nie bramkowy.

odpowiedz
Biała Siła - 19.02.2022 / 22:45, *.t-mobile.pl

Heeeee ,ale cyrk !!!

odpowiedz
Gocław - 19.02.2022 / 22:44, *.163.254

Dobry doping. Brawo wyjazdowicze.

odpowiedz
Lupus - 19.02.2022 / 22:42, *.centertel.pl

To wszystko wina tego, że nie było transmisji w TVP

odpowiedz
Jano - 19.02.2022 / 22:41, *.orange.pl

I Ligo witaj!!!! Ale będą jaja Legia w I Lidze tego jeszcze nie było

odpowiedz
Kas - 19.02.2022 / 23:13, *.vectranet.pl

@Jano: „ boi się nas cała pierwsza liga”

odpowiedz
Qarx - 19.02.2022 / 22:41, *.t-mobile.pl

Jaką degrengolada? Remis z potęgą naszej ligi to degrengolada? Ten wynik to jak wygrana z Barceloną. Brawo nasi.
Na plus w całym meczu, to że bramki nie straciliśmy. Reszta - brak komentarza

odpowiedz
Olo - 19.02.2022 / 22:40, *.175.28

Zaledwie zremisowała ???? Przecież oni tam nigdy nawet nie wygrali!!!! W redakcji jest coraz więcej zwolenników stosowania prezerwatyw …..

odpowiedz
filand - 19.02.2022 / 22:39, *.t-mobile.pl

1 punkt na wyjeździe...
W ostatnich 3 meczach ( 9 pkt) Legia zdobyła 4 pkt...4/9 = 44 %.
To nie jest zły wynik Trener Vuković nie patrzy na matematykę...ale czasami trzeba.

odpowiedz
piotr_zabki - 19.02.2022 / 22:38, *.vectranet.pl

Miod... Nawet nie wiesz ile prawdziwych kibiców ma łzy w oczach. Ja mam, chociaż najmłodszy nie jestem...(L)

odpowiedz
piotr_zabki - 19.02.2022 / 22:46, *.vectranet.pl

Nie wiem co się dzieje. Oglądając sparingi, byłem naprawdę zbudowany: akcje, zaangażowanie. Myślę, ze to ma drugie dno takie jak zaległości finansowe.

odpowiedz
W.o.j.t.e.k.. - 19.02.2022 / 22:37, *.autocom.pl

Plus meczu to ZERO z tyłu. A reszta dno I wodorosty.

odpowiedz
Jim - 19.02.2022 / 22:34, *.tpnet.pl

To był mecz na średnim poziomie drugiej ligi, kopanina chłopaków z podwórka , nie było nawet pół przemyślanej akcji wszystko od przypadku do przypadku, podsumowując dziadostwo do kwadratu.

odpowiedz
ZenekL3 - 19.02.2022 / 22:34, *.chello.pl

Powtarzam to co po pierwszej połowie, czego się można spodziewać skoro my już dziś gramy na poziomie I ligi. Rozumiem, że trener Wukowicz nie ma merytorycznych umiejętności zrobienia czegokolwiek z tą drużyną, no bo niby skąd. Ale obiecywał cechy wolicjonalne, obiecywał zespołowość, walkę i pressing niestety tego też nie ma. Po co nam trener, skoro gość ma mniejsze umiejętności niż dyrektor sportowy. Grajmy nadal wariant Michniewiczowski wahadłami bez wahadłowych, dalej na Pekharta, dalej Lopezami, Skibickimi, Sliszami i jakie tam jeszcze mamy beztalencia w składzie i na ławce. Pierwsza liga szybko dogania Legię Mioduskiego niszczyciela piłki nożnej w Warszawie.

odpowiedz
Kiku78 - 19.02.2022 / 22:32, *.194-203-dolnet.pl

Ku...a poziom Stomilu z Puszczą. Ja się pytam co się wydarzyło w przerwie zimowej. Vuko out

odpowiedz
J1980 - 19.02.2022 / 22:30, *.jmdi.pl

Legia prawdopodobnie spadnie z ligi... I to jest naprawdę poważny komentarz

odpowiedz
Legia-LovingLublinianka - 19.02.2022 / 22:29, *.centertel.pl

Jak dobrze, że człowiek ma wspomnienia. 30 września 2021 r. Piękne chwile na Żylecie podczas meczu z Leicester. Duma bycia kibicem Tego Klubu. Szacunek dla tych tysięcy kibiców z L w sercu. Wzruszenie bycia członkiem Tej Rodziny. Przez te 5 miesięcy śpiewam "Sen o Warszawie" równie głośno. Nie dalej jak dziś podczas obiadu w gronie przyjaciół broniłam Legii przed złośliwymi uśmiechami i docinkami. Powtarzam od miesiecy: "nasze serca, choć zbolałe, za Legię damy w KAŻDY czas, czy czas dobry, czy czas zły." Mecz z Wartą i dzisiejszy z Niecieczą oglądałam ze łzami dławiącymi gardło. Przy Ł3 podczas meczu z Wisłą nie mogę niestety być ciałem, ale przed tv będę - ubrana na czarno. I tylko Vuko mi żal...! I tylko w Panu widzę nadzieję. Monia

odpowiedz
Rafal - 19.02.2022 / 22:53, *.waw.pl

@Legia-LovingLublinianka: Merytorycznie, mądrze, z klasą, z oddaniem. Pani mąż to szczęściarz, zazdroszczę mu

odpowiedz
olew - 20.02.2022 / 02:54, *.vectranet.pl

@Legia-LovingLublinianka: słabe to

odpowiedz
1234Tom - 19.02.2022 / 22:28, *.tpnet.pl

Na plus
- cieszy punkt zdobyty tam gdzie wcześniej zawsze było w plecy,
- postawa bramkarza
Na minus
- OSIEM KARTEK w skutek czego za tydzień TRZY ABSENCJE, wygląda to na zgraję frustratów,
- Skibicki, Rose DNO DNA,
WNIOSEK
każdy punkt na wagę złota albo wiecej

odpowiedz
jarekk - 19.02.2022 / 22:26, *.metrointernet.pl

Spadna jak nic. Ciekawe czy w klasie nizej tez beda mieli tak wyj....e kontrakty? To bedzie bliskie do rekordu swiata.

odpowiedz
Juri - 19.02.2022 / 22:26, *.inetia.pl

Miszta fajnie grał .

odpowiedz
Kolo - 19.02.2022 / 22:25, *.t-mobile.pl

Słuchajcie ludzie, nie chcę być czarnowidzem, ale popatrzcie na terminarz. Żeby się utrzymać w tych ostatnich meczach, z Wartą Poznań i Termalicą Bruk Beta Nieciecza trzeba było zdobyć 6 pkt i jeszcze ograć Wisłę Kraków. Póki co jest 1 pkt, więc i tak za mało nawet jak ogramy Wisłę. Możemy się pakować. Jesteśmy najsłabsi w tej kartoflanej lidze.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 19.02.2022 / 22:24, *.play-internet.pl

SLISZ to piata kolumna, podobnie jak Pekhart i Skibicki... promowany na siłę. Gra dramatyczna, bez pomysłu zaangażowania. Najlepszy na boisku Miszta i Rose - który chociaż walczył. Sokołowski to pomyłka. Więcej pokazal Kastrati niż duet SS przez caly mecz. Czemu nie grał Muci, czyzby już sprzedany???

odpowiedz
Słonik - 19.02.2022 / 22:24, *.tpnet.pl

Walczyli, czego dowodem jest 7 (siedem) żółtych kartek! PIS!

odpowiedz
Antek - 19.02.2022 / 22:23, *..

Odstawić tego trenera od zaraz bo będzie spadek

odpowiedz
Echhh - 19.02.2022 / 22:23, *.aster.pl

38% posiadania piłki wystarczy za cały komentarz.

odpowiedz
Oskat - 19.02.2022 / 22:22, *.orange.pl

Legia-Murowany kandydat do spadku.
Upadek.

odpowiedz
wtf - 19.02.2022 / 22:18, *.chello.pl

Jaki był przed sezonem kurs na spadek Legii,bo czuję że ktoś niezłą sumkę postawił?!

odpowiedz
Atmosferić - 19.02.2022 / 22:18, *.orange.pl

Spadek jest chyba nieunikniony.

odpowiedz
Qarx - 19.02.2022 / 22:18, *.t-mobile.pl

Panowie, brawo za ten bezcenny remis z potęgą naszej ligi... A tak serio: brak mi słów i chyba wyobraźnia też zaczyna szwankować...

odpowiedz
Gościu - 19.02.2022 / 22:17, *.centertel.pl

Czemu Lopes,a nie Rosołek? Strzelił chłopak bramkę w 1 meczu i w nagrodę przez następne dwie kolejki siedzi na ławce?

odpowiedz
Watpliwy ekspert - 19.02.2022 / 22:17, *.autocom.pl

Okiem eksperta- Ojrzynski lub pierwsza liga...o

odpowiedz
Miasto Rafałka - 19.02.2022 / 22:17, *.play-internet.pl

W jaki sposób ta drużyna może zdobyć bramkę oprócz rzutu karnego?

odpowiedz
jasio865 - 19.02.2022 / 22:14, *.play-internet.pl

Śmiać się czy płakać????????Miodek na trenera!!!!!do czego to doszło!!!

odpowiedz
Michał - 19.02.2022 / 22:14, *.plus.pl

Zero zero zero zero zero wszystkiego. Zero dla bramkarza zero dla obrony zero dla pomocy i minus zero zero zero dla napastników. Najlepsi byliśmy dzisiaj w kartkach żółtych i czerwonej. Bałaganu ciąg dalszy. Tragedia na Ł3. Naprawdę czas się pożegnać z kierownikiem Mioduskim.Ale trzeba też pożegnać i jego dyrektora Radia Kucharskiego znawcę od transferów. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki

odpowiedz
lucho_83 - 19.02.2022 / 22:13, *.chello.pl

Przynajmniej nie przegrali...Jedną noga w 1 lidze...:-(

odpowiedz
Lamborghini - 19.02.2022 / 22:13, *.supermedia.pl

Czy Vuko się rozwija ? Bo ja tego nie widzę.

odpowiedz
Pierwszy - 19.02.2022 / 22:13, *.getfiber.pl

Na cześć władcy klubu hura, hura , hura,.... Chcesz Legię zrzucić pytanie co ci zrobiła ?

odpowiedz
ic - 19.02.2022 / 22:13, *.orange.pl

jak się uda utrzymać w ekstraklasie to feta będzie na starówce czy na bulwarach?

odpowiedz
Derwall - 19.02.2022 / 22:13, *.orange.pl

ZVUKO spadamy do 1Ligi a dalej do@ 2 Ligi

odpowiedz
wtf - 19.02.2022 / 22:12, *.chello.pl

Jaki był przed sezonem kurs na spadek Legii?,bo czuję,że ktoś niezłą sumkę postawił.

odpowiedz
Wolska dla Wolakow - 19.02.2022 / 22:11, *.207.54

Hahaha,sorry????

odpowiedz
(L) evinho. Onet. Pl - 19.02.2022 / 22:10, *.play-internet.pl

To już jest koniec....

odpowiedz
paw_pawela - 19.02.2022 / 22:10, *.telkab.pl

Gra jak wymioty po tanim winie ..

odpowiedz
tyko - 19.02.2022 / 22:10, *.jmdi.pl

Wazne zeby sie utrzymac w lidze, styl nie wazny za to kazdy punkt wazny. Musimy wspierac chlopakow, glowy do góry. Do boju...

odpowiedz
74280 - 19.02.2022 / 22:10, *.t-mobile.pl

No i fajnie jest , fajniusio ,po koleżeńsku .

odpowiedz
HR - 19.02.2022 / 22:09, *.t-mobile.pl

Czy trenera można ocenić?

odpowiedz
jan - 19.02.2022 / 22:09, *.189.33

Brawo! Brawo trener i piłkarze. Ależ Vuko trafił ze składem, pierwszy historyczny punkt w twierdzy Nieciecza! I jak zmotywował piłkarzy, 8 żołtych kaek, widać było ambicje i zaangażowanie. Wiadomo, że sportowo nie mieli szans z takim przeciwnikiem, ale jaka Walka. Faul Kastratiego dupą, dwie kartki Lopesa, ależ to było zaangażowanie! Wjechali jak pitbull w kurnik.

odpowiedz
Koko123 - 19.02.2022 / 22:09, *.net.pl

Ten mecz to typowa futbolowa patologia zarówno w wykonaniu piłkarzy jak i trenera... zmiany Vuko są co najmniej niedorzeczne, wejście Lopesa to jest kryminał gościu chyba postradał zmysły. Nie widać w tym zespole nic, ani jazdy na dupie ( jedynie chamowate faule) , ani gry do ostatniej minuty przecież oni mają czas zero parcia na bramkę... jedno wielkie gó...o I ta postawa zawodników jak kór..a nie sportowcy, to my więcej się motywujemy i drzemy na siebie ryja z chłopakami na orliku jak tutaj PANOWIE PIŁKARZE ... CHU..J DU..A I KAMIENI KUPA naprawdę nie utrzymamy się bo te lamy poprostu nad spuszczą. Co do Pana wizjonera to powiem szczerze że w najgorszych wizjach bym nie sądził że w kilka lat można z tego klubu takie gówno zrobić.

odpowiedz
Thrud - 19.02.2022 / 22:09, *.debacom.pl

Dramat - widowisko na poziomie 2 ligi. Miszta, Nawrocki, Rose, Josue przyzwoicie. Skibicki - co on robi na boisku? Reszta - bardzo słabo.
Takiej słabej Legii nie widziałem, a piłkę oglądam od '82.
Cóż - mogły spaść Górnik, Widzew, Ruch, Gieksa, może i Legia...

Płynie Legia płynie,
po polskiej krainie.
A jak już popłynie,
Na długo przeminie... :/

odpowiedz
porypany - 19.02.2022 / 22:08, *.inetia.pl

Wreszcie punkt!!!Jednak można!!!Brawo chłopcy!!!

odpowiedz
Kibice odkupiá Legie z wojskiem i miastem! - 19.02.2022 / 22:08, *.120.26

13 strzałów a tylko 4 celne, i ten sam na siłe skład a do tego Legia bez trenera i kierownika drużyny bo tak wyglâda a za to z wypasem wynalazków od odbowy madaży dla ktorkòw analitykòw dyrektorów i innych pigułej co szkodzâ Legii jeśli Mioduski wyrzuca Kucharskiego to powinien zaorać jego prace bo od spadania w dni tabeli zbieramy jsgo owoce,chyba po tym meczu wszyscy i sztab i kierownictwo razem z prezesem i kilkoma lipezami i Tomasami...

odpowiedz
Lamborghini - 19.02.2022 / 22:07, *.supermedia.pl

Że smutkiem muszę stwierdzić Legia grać k... m... To było totalne dno ch... z wami a spadajcie do 1 ligii z tej drużyny już nic nie będzie. Muszę pochwalić jedynie Misztę którego krytykuję cały czas. Dziś pokazał, że się rozwija.

odpowiedz
PanTrener - 19.02.2022 / 22:07, *.chello.pl

Skibicki ponizej krytyki, najgorszy na boisku, liczylem też stewardów, moze on na 3cia lige jest ok ale tutaj kompletne dno,
kiedy słąby Lindsay Rose jest najlepszym zawodnikiem Legii to nie mam słów

odpowiedz
Bemowo - 19.02.2022 / 22:07, *.chello.pl

Spotkały się dwie drużyny reprezentujące taki sam poziom. Dlatego istotnie, mecz wyrównany. W swej totalnej nudzie. Nawet komentujący ziewali....

odpowiedz
Krzyś - 19.02.2022 / 22:07, *.chello.pl

Piłkarzy grających w sezonie 2021/2022 powinniśmy na trwałe utrwalić na zdjęciach w galerii sławy na stadionie, Pobili wszystkie rekordy, zasługują na portrety, które powinny wisieć nad każdym pisuarem przy łazienkowskiej 3.

odpowiedz
Pjoter - 19.02.2022 / 22:07, *.play-internet.pl

Porażka z Wartą, remis z Termaliką.....czego my tu szukamy????

odpowiedz
Kolega po szalu - 19.02.2022 / 22:06, *.plus.pl

Gorzej niż dno

odpowiedz
Szpic - 19.02.2022 / 22:06, *.chello.pl

Z Wisłą nie zagrają Slisz, Johansson i Lopes. Czy to strata? Nie wydaje mi się.

odpowiedz
kosachicago - 19.02.2022 / 22:30, *.comcast.net

@Szpic: Masz racje Slisz to nieporozumienie
Lopes jak ma dzien raz na rok a szwed szkoda mowic

odpowiedz
tonton - 19.02.2022 / 22:06, *.207.38

Skibicki, Slisz i Sokołowski w składzie to jawny sabotaż.

Lopes "grał zbyt krótko, żeby ocenić"

odpowiedz
Siekierki - 19.02.2022 / 22:33, *.chello.pl

@tonton: po to był szybki Lopes

odpowiedz
Ogłoszenie - 19.02.2022 / 22:06, *.play-internet.pl

Aaaaaa pilnie klub piłkarski sprzedam, cena do uzgodnienia, tylko konkretne oferty, Darek z Warszawy

odpowiedz
Krislegia - 19.02.2022 / 22:06, *.matrixinternet.pl

Następny mecz tylko pusty stadion

odpowiedz
artic - 19.02.2022 / 23:55, *.t-mobile.pl

@Krislegia: oczywiscie a nie kolejne nabijanie kasy for loko za dzien meczowy i durne pozegnanie to juz lepiej jechac pod jego habire w Konstancinie i pospiweac od 6rano :) tak jak kiedys jezdzilo sie pod wille komucha Jaruzela zawsze 13.12.

odpowiedz
Czacha - 19.02.2022 / 22:06, *.spectrum.com

Brawo! Pierwszy punkt wywieziony z Niecieczy, jak dobrze pójdzie, to w przyszłym sezonie w pierwszej lidze może nawet wywieziemy całe trzy punkty!

odpowiedz
Misiek 75 - 19.02.2022 / 22:06, *.vectranet.pl

Droga redakcjo mam tylko jedną prośbę, przekażcie Panu prezesowi wiadomość :To ty panie prezesie rozwaliłeś ten klub. Nie chcę mi się więcej nic pisać bo musiałbym użyć nie parlamentarnych słów, których tu użyć nie chce. Dobranoc. Koniec Legii. ????????????????????????????????????

odpowiedz
kaktus - 19.02.2022 / 22:05, *.orange.pl

Vuko po raz kolejny się zawiesił. Po czerwonej kartce, Bruk Bet przejął inicjatywę, zmieniał zawodników a u nas nic. Straciliśmy nawet nie tyle inicjatywę ile nawet pod koniec nie potrafiliśmy wyjść z piłką z własnej połowy...
Gdzie kolejne zmiany?
Josue od 70 min już nie było, zresztą nie pierwszy raz brakuje mu sił.
Zawodnicy wchodzący... tym razem dramat
Dlaczego nie wszedł na boisko na końcówkę szybki Rosołek??? Mógłby zmienić choćby Josue, który już nie istniał...

odpowiedz
Lamborghini - 19.02.2022 / 22:41, *.supermedia.pl

@kaktus:
Rosołek to może wskoczyć na stół w niedzielny obiad. On też jest cienias

odpowiedz
MP - 19.02.2022 / 22:05, *.play-internet.pl

Hit 1 ligi zakończony remisem

odpowiedz
Michał - 19.02.2022 / 22:05, *.plus.pl

Dobrze że na treningu nasze gwiazdy pokazują jakość. Gra w naszej ukochanej Extraklasse to .... żart i syf. Co za czasy człowiek dożył. Panie Mioduski Pan ....wie.

odpowiedz
Xyz - 19.02.2022 / 22:05, *.centertel.pl

Brawo jest wynik na miarę tego zespołu.

odpowiedz
Xyz - 19.02.2022 / 22:05, *.centertel.pl

Brawo jest wynik na miarę tego zespołu.

odpowiedz
mietowy - 19.02.2022 / 22:05, *.autocom.pl

jaka gra takie miejsce w tej lidze to sie w glowie nie miesci no i niech mi ktos wyjasni dlaczego tak sie stalo????????!!!!!!!!!!

odpowiedz
Siekierki - 19.02.2022 / 22:18, *.chello.pl

@mietowy: Jak to "jak"? Po kolei: właściciel, trenerzy, no i w końcu zawodnicy. Tak to się stało.

odpowiedz
Sebo(L) - 19.02.2022 / 22:05, *.vectranet.pl

Doprawdy żenujące widowisko.Naprawdę ciężko wytrzymać do końca meczu oglądając tą boiskową padakę.Oczy i zęby bolą.

odpowiedz
Sprzątaczka - 19.02.2022 / 22:05, *.tpnet.pl

Gówno gówna

odpowiedz
dino - 19.02.2022 / 22:05, *.vtelecom.pl

Historyczny punkt w gminie Żabno nie cieszycie się?

odpowiedz
Ibik - 19.02.2022 / 22:04, *.autocom.pl

Dno

odpowiedz
Pablo - 19.02.2022 / 22:04, *.play-internet.pl

Kiedyś powiedziałem, że nie będę chodził na L, dopóki będzie grał Szymanski, teraz nie będę chodził, dopóki będzie grał Mladenovic

odpowiedz
moguai - 19.02.2022 / 22:03, *.vtelecom.pl

Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON
Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON
Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON Mioduski WON

odpowiedz
tłumacz - 19.02.2022 / 22:15, *.inetia.pl

@moguai: Mioduski WYGRAŁ -przetłumaczyłem dla nie znających angielskiego

odpowiedz
volej - 19.02.2022 / 23:45, *.chello.pl

@tłumacz: He he śmiechłem.

odpowiedz
Ff - 19.02.2022 / 22:03, *.t-mobile.pl

Szkoda strzepić ryja

odpowiedz
piorek7 - 19.02.2022 / 22:02, *.3.39

Wzmocnienia trener obronca 2 pomocnikow i jakikolwiek napastnik na już bo zlecimy

odpowiedz
piorek7 - 19.02.2022 / 22:01, *.3.39

Wzmocnienia trener obronca 2 pomocnikow i jakikolwiek napastnik na już bo zlecimy

odpowiedz
SzB - 19.02.2022 / 22:01, *.pljtelecom.pl

I teraz z całej siły Panowie- "nie poddawaj się "...
Chyba już nikt nie łudzi się, że tu jest cokolwiek do zbierania...

odpowiedz
Darek - 19.02.2022 / 22:01, *.t-mobile.pl

Cztery celne strzały. Gra bez ładu i składu. Redakcjo weźcie proszę Skibickiego pod lupę. Gorszego gamonia w drużynie nie ma.

odpowiedz
Raf - 19.02.2022 / 22:01, *.virginm.net

Zawsze to 1 pkt na wyjezdzie gdzie nigdy Legia nie wygrala

odpowiedz
Mateusz z Gór - 19.02.2022 / 22:01, *.orange.pl

I co niedowiarki? Udało się wywalczyć cenny punkt w Niecieczy ambitną walką do końca i udowodnić, że przewaga w tabeli nad Termaliką to nie przypadek. Brawo Legia!

odpowiedz
ksieciunio - 19.02.2022 / 22:00, *.chello.pl

ale zenada:(

odpowiedz
Miki - 19.02.2022 / 22:00, *.t-mobile.pl

Mamy durnych kopaczy, durnego trenera. Jak zobaczyłem skład, wiedziałem, że będzie dno.
Ciekawe le szans na przełamanie dostanie jeszcze Ślisz, Sokołowski, Mladenowicz, o Skibickim szkoda pisać. Czy nie ma lepszych młodych graczy. A już zdjęcie CIepieli zamiast Sokołowskiego.

odpowiedz
Miki - 19.02.2022 / 22:00, *.t-mobile.pl

Mamy durnych kopaczy, durnego trenera. Jak zobaczyłem skład, wiedziałem, że będzie dno.
Ciekawe le szans na przełamanie dostanie jeszcze Ślisz, Sokołowski, Mladenowicz, o Skibickim szkoda pisać. Czy nie ma lepszych młodych graczy. A już zdjęcie CIepieli zamiast Sokołowskiego.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 19.02.2022 / 22:00, *.orange.pl

I co niedowiarki? Udało się wywalczyć cenny punkt w Niecieczy ambitną walką do końca i udowodnić, że przewaga w tabeli nad Termaliką to nie przypadek. Brawo Legia!

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 19.02.2022 / 23:04, *.plus.pl

@Mateusz z Gór:

stary, poprawiłeś mi humor :D

odpowiedz