REKLAMA

NS: Koszulki Mioduski WON na piątkowy mecz z Wisłą

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Na piątkowym meczu pomiędzy Legią i Wisłą Kraków kibice Legii symbolicznie pożegnają Dariusza Mioduskiego. Fani Legii tego dnia przychodzą ubrani na czarno, a motywem dominującym na trybunach ma być wzór koszulki zaprezentowany przez Nieznanych Sprawców - z hasłem "#Mioduski WON!".

Koszulki, w cenie 29 złotych, będzie można zakupić już w czwartek, a także w piątek przed samym meczem. O szczegółach sprzedaży będziemy informować niebawem.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (98)

+dodaj komentarz
K - 24.02.2022 / 10:52, *.plus.pl

No i Mioduski zrezygnował. To co teraz z protestem i koszulkami?

odpowiedz
Foresto77 - 23.02.2022 / 10:22, *.vectranet.pl

Rozumiem niechęć do właściciela i frustracje po jego poczynaniach. Ale wywalanie kogoś bez planu, nie mając następcy lub choćby alternatywy na jego miejsce to jest absurd! Teraz należy skupić się na dopingu dla drużyny! Ktoś na tych emocjach chce ewidentnie zrobić kasę!

odpowiedz
ARTYŚCI Legijni NA EMIGRACJI..... - 23.02.2022 / 02:18, *.57.105

TYLKIO CZARNE RACE WSZYSCY NA CZARNO CZARNE FLAGI...ŻAŁOBA...MIODUSKIEGO TRUMNA NA TRYBUNACH ZJEŻDZA W DÓŁ I ZNIKA W CZARNYCH DYMACH PIEKIELNYCH OO OPRAWA TAKA TO BYŁ BY SZTUKI ULTRAS NUMBER 1!

odpowiedz
Wlado - 22.02.2022 / 12:58, *.centertel.pl

Spejson Walo i Wojtas mogą kupić Legie nie przejmujcie się

odpowiedz
Śmieszek poza kontrolą - 22.02.2022 / 08:19, *.chello.pl

Won, w sensie, że Mioduski wygrał?

odpowiedz
Żenua - 22.02.2022 / 06:46, *.chello.pl

Jaki kretyński pomysł!!!

odpowiedz
A. - 22.02.2022 / 12:39, *.centertel.pl

@Żenua: jak masz lepsze pomysły,to sluchamy ..

odpowiedz
Rafal - 22.02.2022 / 19:55, *.play-internet.pl

@Żenua: Błyśnij rzekomym intelektem , rodem z Pudelka:)

odpowiedz
Daro - 21.02.2022 / 23:12, *.t-mobile.pl

Trolle Mioduskiego nadają
#PudelWON

odpowiedz
robert - 21.02.2022 / 22:54, *.chello.pl

Mioduski won ! a co kto dalej?

odpowiedz
olew - 22.02.2022 / 00:24, *.vectranet.pl

@robert: droga na Zaleszczyki

odpowiedz
Rafa(L)ek 534 - 21.02.2022 / 21:44, *.centertel.pl

Do Valciu
Miałem ten sam problem ale,bilet będzie ważny. Ponieważ nie zmienia ci się nr karty kibica, tylko ważność . Oczywiście musisz zrobić nową. Ja zrobiłem w dzień meczu i było ok . Do zobaczenia na Ł3

odpowiedz
xxx - 21.02.2022 / 21:40, *.247.46

Rozumiem że ze sprzedaży koszulek kibice sfinansują wykupienie udziałów od M.?

odpowiedz
jooon - 21.02.2022 / 20:11, *.play-internet.pl

koszt takich koszulek przy 1000szt. to maksymalnie 12zł./szt.

odpowiedz
olew - 21.02.2022 / 21:17, *.vectranet.pl

@jooon: w super marketach po 6 zł są

odpowiedz
Hdhd - 22.02.2022 / 06:39, *.t-mobile.pl

@olew: daj znać jak znajdziesz identyczną za 6zł.Wezmę 40palet.

odpowiedz
Valciu - 21.02.2022 / 19:12, *.centertel.pl

Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy kupię bilet na kartę kibica która straciła ważność? Czy jest potrzeba wymiany karty, czy ewentualnie bez problemu mogę na nią wejść na stadion? Z góry dzięki za pomoc!

odpowiedz
olew - 21.02.2022 / 21:22, *.vectranet.pl

@Valciu: Na moją intuicję coś co "straciło ważność " - nie istnieje.
Ale teraz to facet z facetem pono może, więc ta karta też może działać, chyba. Czasy są dynamiczne.

odpowiedz
Cyniek - 21.02.2022 / 21:44, *.vectranet.pl

@Valciu: kupisz ale nie wejdziesz przed meczem musisz wyrobić nowa

odpowiedz
Bombel1916 - 22.02.2022 / 10:45, *.centertel.pl

@Valciu: nie wejdziesz

odpowiedz
Legiak83 - 22.02.2022 / 19:12, *.supermedia.pl

@Valciu: Nie wiem jak jest teraz, ale z rok temu gdy moja karta straciła ważność to chodziłem na mecze przez pół roku bo nie zwróciłem na to uwagi :-) Wyrobienie nowej trwało ze dwie minuty, tylko w tygodniu, a nie przed samym meczem. Dali stare zdjęcie, numer ten sam tylko trzeba było zapłacić kilkanaście złotych

odpowiedz
Tadek - 21.02.2022 / 18:03, *.plus.pl

Co za głupota

odpowiedz
Ble - 21.02.2022 / 17:23, *.centertel.pl

Do tych co piszą, że 29 to dużo za koszulkę- zerknijcie na metkę. Dla innych słabo myślących- to nie klub ewentualnie zarobi na tych koszulkach;)

odpowiedz
olew - 21.02.2022 / 18:32, *.vectranet.pl

@Ble: Wiadomo że nie, to muranowska robota, ale kiepska...

odpowiedz
Darek - 21.02.2022 / 15:28, *.chello.pl

Myślicie,że jak przyjdziecie w tej koszulce na mecz to Mioduski powie dobra odchodzę?
Zjawi się szejk z Dubaju i powie nareszcie mogę sobie kupić Legię.I w trzy lata zrobi u nas półfinał ligi mistrzów.
Też bym tego chciał ale życie to nie bajka.Tak to nie działa.
Nie ma wzmocnień to nie ma wyników. Myślałem,że Jacek Zieliński zrobi 2 może 3 wartościowe wzmocnienia ale się przeliczyłem.Ściągnął dwóch gamoni (tych akurat u nas dostatek) i jakiegoś dzieciaka i to tyle z jego pracy.Narobił się chłop jak mało kto.Dobrze,że okienko transferowe za chwilę się zamknie to sobie odpocznie.

odpowiedz
jsk - 21.02.2022 / 16:39, *.plus.pl

@Darek : tu nie chodzi o szejków. Wystarczy, ze zrezygnuje z funkcji prezesa i zatrudni kogoś kompetentnego

odpowiedz
Mrok - 21.02.2022 / 23:13, *.chello.pl

@jsk: nie, teraz k... już nie wystarczy!

odpowiedz
Roman - 21.02.2022 / 13:56, *.plus.pl

Czas usunąć tego człowieka z Legii.

odpowiedz
olew - 21.02.2022 / 15:28, *.vectranet.pl

@Roman : kogo ?

odpowiedz
Sromon Kalu Ucze - 21.02.2022 / 16:23, *.riz.pl

@olew: Człowieka

odpowiedz
Rob - 21.02.2022 / 17:07, *.chello.pl

@olew: tej warszawki to ci nie daruje gamoniu

odpowiedz
olew - 21.02.2022 / 18:23, *.vectranet.pl

@Rob : Warszawka rządzi ! Legia to Potęga !

odpowiedz
Paco - 21.02.2022 / 13:52, *.190.43

Poszedłbym dalej w proteście. Niech pokaże nam z czego się utrzymuje? Ile Legia mu przelała pieniędzy przez te lata? Czy w Lexus nie wiedza z kim maja być partnerem ? Miduski to taki Tyminski football u . Nie wiadomo jak tu sie znalazł

odpowiedz
Legia Mistrz' - 21.02.2022 / 15:32, *.vectranet.pl

@Paco : Ci z Lexus nie doceniają ciebie, może udowodnij swoją sprawczość i kup 10 bryk u nich. Poza tym, pan pogorzelski gore.

odpowiedz
Paco - 21.02.2022 / 20:09, *.orange.pl

@Legia Mistrz': czy chcesz zobaczyć moja brykę ? Zapraszam w piątek cena wyższa od Lexusa a mam 2 . Także chciałeś błysnąć a tu pudło. Nie każdy korzysta z MZA

odpowiedz
ole - 21.02.2022 / 21:27, *.vectranet.pl

@Paco: Zrobiłeś ogromne wrażenie "cena wyższa a mam 2" . Mnie chodziło o to , że taki zakup 10 lub 20 limuzyn uwiarygodni Ciebie wobec Lexusa. Myślę , że te ( to ?) 2 raczej oleją. Chcesz ich przekonać, musisz być wiarygodny. Pozdrawiam !

odpowiedz
olew - 21.02.2022 / 21:30, *.vectranet.pl

@Paco: a poza tym, pan pogorzelski gore

odpowiedz
Paco - 22.02.2022 / 08:09, *.190.43

@olew: jest w businessie takie pojęcie jak pozytywny wizerunek firmy. Mioduskiego z pozytywnym wizerunkiem połączyć się nie da. Lexus to prime produkt a Dariusz to symbol arogancji i braku kompetencji o zasobach finansowych nie wspomnę . I czy ty uważasz ze to ze sobą pasuje? Raczej nie. Duże koncerny bardzo boja się uwikłania w nie transparentne układy. Są całe działy tzw complaience zajmujące się takimi zagrożeniami

odpowiedz
olew - 22.02.2022 / 11:59, *.vectranet.pl

@Paco: Znaczy nie kupisz tych lexusów, tu o Twojej wiarygodności, wiarygodności Legii tu nie dociekamy. Póki co, można popracować nad orto i anglicyzmami, a lexusa wynająć. Pozdrawiam, a lexusa też bym nie kupował.

odpowiedz
olew - 22.02.2022 / 12:00, *.vectranet.pl

@Paco: a pan pogorzelski gore

odpowiedz
Dondon - 21.02.2022 / 13:48, *.play-internet.pl

Drużynie potrzeba punktów a nie czarnych koszulek które się kojarzą z wrogiem z Muranowa.

odpowiedz
Alex Bielany - 21.02.2022 / 13:43, *.autocom.pl

Ja proponuje zeby każdy zabrał ze sobą na mecz taczkę, gnój trzeba wywieść

odpowiedz
Greeder - 21.02.2022 / 13:54, *.chello.pl

@Alex Bielany:
albo karabin

odpowiedz
olew - 21.02.2022 / 15:55, *.vectranet.pl

@Greeder: albo choć karabińczyk

odpowiedz
xaxa3434 - 21.02.2022 / 13:16, *.tpnet.pl

to wasza jedyna odpowiedz plus przyśpiewki by Mioduski odszedl? okey...

odpowiedz
Blackley - 21.02.2022 / 13:09, *.chello.pl

po angielsku - to jakby Mioduski wygrał/zdobył/zwyciężył - jakby kibice go docenili takimi koszulkami
jakby pisać to Mioduski has won!

odpowiedz
Jasio - 21.02.2022 / 16:43, *.aster.pl

@Blackley: "Mioduski won!" jest jak najbardziej poprawne gramatycznie i znaczy: Mioduski zwyciężył!

odpowiedz
Raymond Murphy - 21.02.2022 / 18:16, *.145.188

@Jasio: w przeszlosci gdyby zwyciezyl to jak najbardziej WON.
Ale on wciaz jest w Legii wiec Has Won..
Kolega mial racje powyzej.

odpowiedz
Jester - 21.02.2022 / 18:25, *.chello.pl

@Jasio:
zwyciężył ale w czasie przeszłym

odpowiedz
cesia - 21.02.2022 / 21:43, *.vectranet.pl

@Jester: ale jak zwyciężył, to po co to obwieszczać, ci muranowscy dziwni

odpowiedz
Hawk - 21.02.2022 / 12:51, *.52.135

idą protestować i kupują bilety nabijając kieszeń Miodka - inteligencją to tam decyzyjni nie grzeszą

odpowiedz
sisi - 21.02.2022 / 13:24, *.chello.pl

@Hawk: Chłopie na stadion przychodzi coraz mniej ludzi,opłata za ochrone plus inne koszty obsługi i dzień meczowy to nie są żadne wielkie zyski i nabijanie kieszeni Miodka.Zresztą na stadion nie przychodzimy dla Miodka i innych prezesów,którzy tu wcześniej byli.

odpowiedz
Dr. House - 21.02.2022 / 13:40, *.t-mobile.pl

@sisi: Ładne pojaśnienie typa w kapciach xD

odpowiedz
Legionista - 21.02.2022 / 13:43, *.play-internet.pl

@sisi: nie pisz, głupot Legia potrzebuje dopingu trybun. A nie prywatnej wojny z właścicielem. Czy te koszulki pomogą w zwycięstwie? Pomysl!!!!!

odpowiedz
Roman - 21.02.2022 / 13:58, *.plus.pl

@Legionista: czas pomyśleć długofalowo ten człowiek stacza nasz ukochany klub na dno. Koniec nie możemy na to pozwolić.

odpowiedz
Peen - 21.02.2022 / 14:06, *.plus.pl

@Legionista: A w czymś przeszkodzą? Pomyśl

odpowiedz
Legionista - 21.02.2022 / 19:55, *.play-internet.pl

@Peen: przeszkodzą w dopingu a to najwieksza wartość kibiców Legii a nie koszulki. Mioduski przypomina mi byłego prezesa Atletico Madryt J. Gila też zmieniał trenerów jak rękawiczki dopiero jak rządy objął jego syn sporo się zmieniło i trener Simeone chyba trenuje zespół z 10 lat. I są sukcesy.

odpowiedz
Peen - 22.02.2022 / 04:45, *.aster.pl

@Legionista: Czy będą koszulki, czy też nie, jaśnie nam panujący i tak się nasłucha na swój temat. W dopingu będzie Ci ona przeszkadzać tylko wtedy, gdy zasłonisz nią usta ;)

odpowiedz
Janik - 21.02.2022 / 12:48, *.telnaptelecom.pl

Gość chce kasę zbic a nawet biletów nie sprzedadzą bo nie zaszczepieni nie mogą ich kupić to jakiś idiotyzm

odpowiedz
Peter - 21.02.2022 / 16:36, *.vectranet.pl

@Janik: Jestem niezaszczepiony i nie mam problemu z zakupem biletu...

odpowiedz
olew - 21.02.2022 / 21:46, *.vectranet.pl

@Janik: jestem niezaszczepiony i mam karnet

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 21.02.2022 / 12:34, *.btcentralplus.com

Po angielsku 'Mioduski wygral'.......aby nie !!!!!!

odpowiedz
Paco - 21.02.2022 / 12:23, *.190.43

Kupię i z radością zapłacę aby pokazać ze liczy się Legia . Co z was za kibice 29 złotych wam szkoda?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.02.2022 / 11:31, *.t-mobile.pl

29 zł. za koszulkę, a wy piszecie o jakimś zarobku? Totalnie was porąbało. Idz i dowiedz się, ile to kosztuje. Nie dziwię się, że nie macie pojęcia o sytuacji klubu, skoro jesteście z ekonomią na bakier. Otóż Legią już jest bankrutem, z oddechem komornika na plecach. Czego oczekujecie, że D. przed kamerami to powie? Że przyzna się do czegokolwiek? Ten gość ma problem, żeby się przyznać do jakiegokolwiek błędu, który zrobił. A zrobił ich mnóstwo i prowadzi klub nad przepaść. I jeżeli nie odejdzie, to tam trafimy. Z obecnym długiem, albo 3 x większym. Czego tu do cholery nie rozumieć? Co jest lepsze - 200 baniek długu, czy np. 500 baniek. Umiecie liczyć, macie pojęcie do czego nas prowadzi ,,prezes tysiąclecia,,??? Czas się obudzić i ogarnąć.

odpowiedz
lol - 21.02.2022 / 12:20, *..

@Leśny Dziadek: racja 100 %

odpowiedz
gclw - 21.02.2022 / 12:42, *.hti.pl

@Leśny Dziadek: Serio uważasz, że za zrobienie takiej koszulki płacą 29 zł i nic nie zarobią? Kilka miesięcy temu robiliśmy we własnym gronie koszulki dosyć dobrej jakości wraz z nadrukiem kolorowym i wyszło po 21 zł. A tutaj nakład będzie zdecydowanie większy, więc wyjdzie na pewno taniej...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.02.2022 / 14:07, *.t-mobile.pl

@gclw: Wszystko zależy od materiału, z jakigo jest zrobiona. A swoją drogą - trzeba ją kupić, czy zakup jest dobrowolny? Zrób podobną akcję, i sprzedawaj tego typu koszulki i po 100, a nawet 500 zł. Kup mercedesa za zarobione pieniądze, nic mi do tego. Nauczmy się wreszcei szanować innych ludzi i ch pomysły, A jeżlei uważasz, że ten jest do bani, to zaproponuj coś lepszego.

odpowiedz
dino - 21.02.2022 / 18:25, *.vtelecom.pl

@Leśny Dziadek: O dziadek chyba kupi sztuczkę :-)

odpowiedz
Gclw - 21.02.2022 / 21:25, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: oczywiście, że zależy od materiału, bo można i zrobić za 10 zł i za 100 zł. Z tego co widzę na metce to wysokiej klasy on nie jest. I tyle w temacie.
O tym czy zakup dobrowolny czy nie oraz czy to pomysł dobry bądź zły nie było mowy i nie zamierzam tego oceniać. Wyraziłem jedynie swoje zdanie, że na nich zarobią, bo uważasz że nie i ubliżasz ludziom że ich porąbało jeżeli tak myślą.
Skoro je zrobili znaczy, że jest popyt na nie. Pozostaje życzyć powodzenia by sprzedali wszystkie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.02.2022 / 23:46, *.t-mobile.pl

@Gclw: Masz rację, przepraszam za ,,porąbało,,. Pozdroweinia

odpowiedz
Gclw - 22.02.2022 / 22:20, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: pozdrawiam również. Z fartem!

odpowiedz
MINA - 21.02.2022 / 11:11, *.centertel.pl

Niedługo będziemy nosić koszulki Legii a pod spodem napis PAMIĘTAMY (ze był kiedyś taki klub)jedyna nadzieja ze go posadzą za przekręty, od 4 lat pisze ze to pralnia .Pzdr

odpowiedz
Ja - 21.02.2022 / 10:52, *.t-mobile.pl

Kazdy sposob jest dobry zeby zzarobic.
A czy juz ustaliliscie kto zamiast Mioduskiego?
Czy macie w dupie na klub i liczy sie tylko wasze?

odpowiedz
łubudubu - 21.02.2022 / 11:20, *..

@Ja: darek daj spokój.

odpowiedz
L - 21.02.2022 / 11:20, *.tpnet.pl

@Ja: Tak debilu, bo cena 29 zł to im da taką fortunę, że normalnie wakacje na Malediwach w tym roku chłopaki będą mieli. Kibice nie są od ustalania kto ma byc właścicielem/prezesem ale jak ktoś jest szkodnikiem to mają prawo go nie chcieć w klubie.

odpowiedz
L - 21.02.2022 / 11:31, *.aster.pl

@Ja: przeciez kazdy bedzie lepszy od mioduskiego. Jakby chcial sprzedac klub, to chetny by sie znalazl i nie trzeba by bylo daleko i dlugo szukac.

Ale ze sa jeszcze jacys obroncy mioduskiego to nie wiem co trzeba miec w glowie...

odpowiedz
lol - 21.02.2022 / 11:32, *.aster.pl

@Ja: tak, maja w dupie NA klub i dlatego robia duza i kosztowna akcje zeby pozbyc sie szkodnika z tego klubu, ktory wlasnie robi najgorszy sezon w ponad 100 letniej historii klubu. Masz ty łeb nie od parady :DD

odpowiedz
Wie(L) un - 21.02.2022 / 12:00, *.18.56

@Ja: lecz się debilu

odpowiedz
Michu - 21.02.2022 / 13:30, *.centertel.pl

@L: 29 zl x jakies 10 tys to jakas kwote juz daje. Watpie zeby bylo tylko sto koszulek

odpowiedz
tmx - 22.02.2022 / 16:49, *.centertel.pl

@Michu: A co z koszulkami które się nie sprzedadzą? Przecież z nadrukiem nie wrócą jako zwrot.

odpowiedz
jarekk - 21.02.2022 / 10:37, *.116.4

W gwarze współczesnej to by było miodulski wypad.

odpowiedz
Mj - 21.02.2022 / 13:24, *.chello.pl

@jarekk: kto?

odpowiedz
jarekk - 21.02.2022 / 15:35, *.metrointernet.pl

@Mj: literowka. poprawiam mioduski

odpowiedz
Fanatyczny piknik - 21.02.2022 / 10:36, *.137.134

Czy kumaci odwiedzą piłkarzy?

odpowiedz
Ja - 21.02.2022 / 16:28, *.t-mobile.pl

@Fanatyczny piknik: tak to zajebisty pomysł. Napewno zachęci piłkarzy do gry w Polsce...w Legio. Nie idzie Ci to wpier...l...

odpowiedz
Legionista - 21.02.2022 / 10:32, *.centertel.pl

Jak m nałożyć tego T shirta? Na kurtkę? To muszę kupić chyba rozmiar XXXXL?
Bo tak nie wejdzie na kurtkę. No bo chyba w lutym nie będę stał na zimnie w samym T-shircie?

odpowiedz
Mor - 21.02.2022 / 12:55, *.52.135

@Legionista:

Mordo - musisz dociąć, ale patrz na to przyszłosciowo - dzięki temu będzie więcej miejsca w sektorze gości w przyszłym sezonie w takich miastach jak Legnica czy Opole, na które oczywiście nie wybierzemy - postawię Ci kiełbę w Brzesku, <pozdro>

odpowiedz
Nick - 21.02.2022 / 10:31, *.186.20

Obawiam się, że takie działania popychają Legię w stronę, w którą już poszły ŁKS, Widzew, Zawisza, Groclin, Polonia W-wa, Amica czyli peryferie piłki nożnej. Lepsza byłaby akcja "wszyscy na Wisłę", "cała Warszawa za Legią" itp. Pan Mioduski to nie jest prezes marzeń, ale patrząc historycznie, to w wymienionych drużynach byli tacy właściciele, którzy pospuszczali te drużyny do 4 ligi albo w ogóle się znudzili i doprowadzili do upadku klubu. Chyba dla Legii - obecnego mistrza Polski - nikt tego nie chce?

odpowiedz
L - 21.02.2022 / 11:22, *.tpnet.pl

@Nick: Przecież my właśnie zmierzamy w tym samym kierunku co kluby które wymieniłeś...

odpowiedz
haha - 21.02.2022 / 11:34, *.aster.pl

@Nick: przeciez jakby mioduski sie znudzil i chcial sprzedac klub to na nastepny dzien mialbys nowego wlasciciela.

Jak wyszlismy na znudzeniu sie przez ITI? Co ty porownuejsz do jakichs malych klubikow z wiosek :d

odpowiedz
Karol - 21.02.2022 / 13:13, *.vectranet.pl

@haha: Ty przyjdziesz :) i weżmiesz Legię , masz w ogóle pojęcie o czym Ty mówisz ?
Czy Ty masz świadomość o jakie pieniądze chodzi ?
Ktoś Ci głupot nagadał , a Ty łykasz to jak pelikan :)
Niewiarygodne !!!!

odpowiedz
Ding - 21.02.2022 / 10:14, *.play-internet.pl

Co się stało, że staniało?

odpowiedz
oLaf - 21.02.2022 / 11:29, *.vectranet.pl

@Ding: ... bo zrozumieli, że trzeba "jeść łyżką a nie chochlą" ... ; P

odpowiedz
gclw - 21.02.2022 / 12:35, *.hti.pl

@Ding: Bo to koszulka "jednorazowa". Nie sądzę, by ktoś chciał w takiej koszulce na co dzień chodzić.

odpowiedz
Alan - 21.02.2022 / 10:14, *.t-mobile.pl

Jedna wielka masakra, jak widać niektórzy dosłownie na wszystkim chcą zarobić.....

odpowiedz
L - 21.02.2022 / 11:35, *.aster.pl

@Alan: 29 zł za t-shirt nazwales "chca zarobic"? Obudz sie, nie zyjemy w latach 90 zeby t-shirty kosztowaly 29 zł.

odpowiedz
Juri - 21.02.2022 / 10:07, *.centertel.pl

Mordo Ty moja .

odpowiedz
tomiacab - 21.02.2022 / 10:04, *.18.128

Mówiłem to zanim stało się modne

odpowiedz