REKLAMA

Łyżwiarstwo

Marek Kania leci do Norwegii na MŚ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Panczenista Legii Warszawa, Marek Kania dzisiaj wyleci z reprezentacją Polski do norweskiego Hamar na mistrzostwa Świata. Zawody potrwają od trzeciego do szóstego marca. Będą to trzecie najważniejsze zawody dla legionisty w tym roku - w styczniu brał udział w mistrzostwach Europy w Heerenveen, a w lutym startował w Pekinie na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie.

Tydzień po rywalizacji w Hamar, Marka Kanię czeka jeszcze start w finałowych zawodach Pucharu Świata na torze w Heerenveen (11-13 marca).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
MK - 28.02.2022 / 15:05, *.187.2

Powodzenia!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.