fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 2-0 Górnik (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Górnik Łęczna przeprowadzi stacja Polsat Sport. Początek spotkania o godzinie 20:45.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA LEGIA - ŁĘCZNA
FORTUNA:

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
kalosz - 02.03.2022 / 21:47, *.mm.pl

https://assia4.com/live/arena-sport/?lang=pl w necie,ale poprzez polsat:)

odpowiedz
kalosz - 02.03.2022 / 21:45, *.mm.pl

smiac mi sie chce....jak ci wszyscy znawcy futbolu (kanal sportowy) mieli pretensje po meczu Legia-spartak za oprawe:) a teraz jakos cisza za "pozdrowienia do putina" ...z kazdego stadionu :) ba ..., nawet sami mówią teraz ze by go w kosmos wyslali:)

odpowiedz
grzesiek - 02.03.2022 / 21:17, *.centertel.pl

I co pipeczki z innych klubow zagladajacych na strone Legii, jak tam dupka boli ze mamy Vuko ?

odpowiedz
Olo - 02.03.2022 / 21:44, *.chello.pl

@grzesiek: A to już koniec meczu?

odpowiedz
Ja - 02.03.2022 / 21:06, *.t-mobile.pl

Jaki ten Rosolek jest surowy technicznie...
Pekhart przy nim to mistrz przyjecia

odpowiedz
Dentysta - 02.03.2022 / 20:50, *.vectranet.pl

Fajny motyw z trybun od początku...walczysz zawsze o zwycięstwo...co to ? Jaki jest tytuł ?Pozdrawiam

odpowiedz
Autor - 02.03.2022 / 20:37, *.virginm.net

JAKIS LINK DO MECZU BRACIA? Pozdro

odpowiedz
Ajatollah - 02.03.2022 / 21:04, *.plus.pl

@Autor: http://livetv.sx/pl/eventinfo/32633322_legia_warszawa_gornik_oyczna/#webplayer_alieztv|175886|32633322|1797898|83|1|pl

odpowiedz
Autor - 02.03.2022 / 21:38, *.233.45

@Ajatollah: dziekówa ! 5 !

odpowiedz
filand - 02.03.2022 / 22:09, *.t-mobile.pl

@Ajatollah:
Bardzo dziękuję.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 02.03.2022 / 20:26, *.play-internet.pl

Slisz i ręcznik na bramce dziękuje, znów gramy w 9...

odpowiedz
Lamborghini - 02.03.2022 / 20:42, *.supermedia.pl

@Trener Bramkarzy: Vuko terrorystą Legii

odpowiedz
JACUNHO - 02.03.2022 / 22:48, *.net.pl

@Trener Bramkarzy:

" Ręcznik " dziś czysty i to bardzo. Dla nie to pierwszy do podpalenia jest Mladen. Boże co on wyprawia??

odpowiedz
kopiec_kreta - 02.03.2022 / 20:25, *.t-mobile.pl

Ma ktoś jakiś link do meczu?

Tylko bez wrzutek z linkiem do polsatu.

odpowiedz
hajdukL - 02.03.2022 / 20:02, *.ar-network.pl

A Mladen sabotażysta znów w wyjściowym składzie... Nie rozumiem ciągnięcia za uszy tego pyskatego gnojka przez Vuko.

odpowiedz
Normalny - 02.03.2022 / 19:48, *.vectranet.pl

Janusz Gol Alez Alez Alez,Janusz Gol Alez,Alez,Alez.Nie ma bramkarza w Warszawie nie ma bramkarza.

odpowiedz
SS-20 - 02.03.2022 / 19:57, *.plus.pl

@Mario 1963 : Odkąd istnieje internet oprócz twojej rodziny teraz wielu ludzi wie że jesteś kretynem.

odpowiedz
Olomanolo - 02.03.2022 / 21:15, *.206.239

@Kermit: zastrzelili dziadka sąsiada bo był czerwonym konfidentem - a nie pomyślałeś cymbale że może to byli tzw.przebierańcy którzy podszywali się pod żołnierzy AK ? tak robili z armii ludowej albo podstawione oddziały ruskie po to aby wszystko szło na AK - więc nie mów mi że to byli żołnierze z AK bo to byli prawdziwi Polacy a nie jacyś przebierańcy

odpowiedz
Krislegia - 02.03.2022 / 19:45, *.matrixinternet.pl

I znów Slisz Ikea i pryszczaty ręcznik
Dobrze chociaż że tej panienki Sokolowskiej niema

odpowiedz
robson - 02.03.2022 / 20:03, *.chello.pl

@Krislegia: analfabeto naucz się pisać albo siedź cicho

odpowiedz
Krislegia - 02.03.2022 / 20:20, *.matrixinternet.pl

@robson: jape tam się kur... Miodek( profesor )

odpowiedz
Trt - 02.03.2022 / 19:40, *.play-internet.pl

Jazda z k....mi, hej Legio jazda z k...mi????

odpowiedz
Olomanolo - 02.03.2022 / 20:04, *.206.239

@Trt: to chyba z tobą trollu internetowy

odpowiedz
!(L)! MIŁKOWICE - 02.03.2022 / 19:39, *.tpnet.pl

Strebinger
Rose ... Wieteska ... Nawrocki ... Mladenović
............. Slisz ................ Celhaka
Kastrati .... Josue ... Muci
Włodarczyk

odpowiedz
Trampek - 02.03.2022 / 19:35, *.125.87

Jeżeli zamiast bramkarza będzie "ręcznik " , to mecz mamy przegrany.

odpowiedz
L - 02.03.2022 / 19:35, *.219.138

Mamy 2 równe jedenastki, brawo zarząd;)

odpowiedz
Borys Bartkowiak - 02.03.2022 / 19:34, *.play-internet.pl

Redakcjo, Miszta nie może być na ławie i w składzie jednocześnie

odpowiedz