Jazda z kur...mi - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

FIFA i UEFA zawiesiły rosyjskie drużyny

źródło: 90minut.pl

FIFA i UEFA podjęły decyzję o wykluczeniu do odwołania rosyjskich drużyn z rozgrywek międzynarodowych z powodu inwazji rosyjskiej na Ukrainę. Decyzję zatwierdziły dziś Biuro Rady FIFA oraz Komitet Wykonawczy UEFA.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
hajdukL - 01.03.2022 / 09:31, *.ar-network.pl

W końcu ale niesmak pozostanie. A smród, który od dawna za tymi organizacjami się ciągnął, teraz jest jeszcze większy.

odpowiedz
Korwinista - 01.03.2022 / 01:46, *.t-mobile.pl

Decyzja słuszna, tylko brak konsekwencji bo ile razy powinno być zawieszone USA?

odpowiedz
Autor - 01.03.2022 / 10:28, *.bt.net

@Korwinista: tez się nad tym zastanawiam. No ile?

odpowiedz
Korwinista - 01.03.2022 / 13:07, *.t-mobile.pl

@Autor: Wietnam, Irak, Afganistan, Liban

odpowiedz
Burridge - 01.03.2022 / 13:14, *.chello.pl

@Korwinista:
Libia

odpowiedz
Autor - 01.03.2022 / 18:00, *.plus.pl

@Korwinista: Wietnam - zgadzam się, Irak - też, choć pewnie wielu Irakijczyków z ulgą przyjęło koniec Saddama. Afganistan, Libia nie zgadzam się. To i tak o dwa razy za dużo. Ruskim się to też już dawno należało.

odpowiedz
Luki - 28.02.2022 / 22:30, *.chello.pl

to moze L zagra w uefa :) za spartak

odpowiedz
Wolfik - 28.02.2022 / 22:14, *.mm.pl

Gdyby nie maile tysięcy kibiców te sprzedajne podciepy pewnie dalej nie "widziałyby podstaw i obserwowały sytuacje". Tak to jest, jak się zaprzeda duszę mamonie.

odpowiedz
oLaf - 01.03.2022 / 19:13, *.vectranet.pl

@Wolfik: taaaak, presja czy to na putinie czy na MIodku ma sens!!

odpowiedz
Jimmy L - 28.02.2022 / 20:15, *.centertel.pl

Dobrze że Bonika już nie ma, bo inaczej by to wyglądało.

odpowiedz
stara szkoła - 28.02.2022 / 20:46, *.chello.pl

@Jimmy L: Dokładnie,Zibi obsr...by zbroje.Co by nie mówić,ten nowy prezes pzpn ma o wiele wieksze jaja,niż rudy.

odpowiedz
Adam - 28.02.2022 / 23:59, *.chello.pl

@Jimmy L: mam nadzieję, że ludzie temu rudemu parchowi nie zapomną bierności.

odpowiedz
Adam - 01.03.2022 / 00:01, *.chello.pl

Jestem pozytywnie zaskoczony, ale jestem tego samego zdania co Wolfik - bez presji nadal by się zastanawiali

odpowiedz
Juri - 28.02.2022 / 19:57, *.inetia.pl

Prawidłowo.

odpowiedz
WETERAN - 28.02.2022 / 19:56, *.chello.pl

I tak są skompromitowanymi palantami.

odpowiedz
kalosz - 28.02.2022 / 19:52, *.mm.pl

brawo.... a czy niemcy po 1 i 2 wojnie swiatowej byli wykluczeni? bo nie kojarze....

odpowiedz
:o) - 28.02.2022 / 19:58, *.chello.pl

@kalosz: Trzeba było chodzić do szkoły.

odpowiedz
ferds - 28.02.2022 / 20:07, *.chello.pl

@kalosz:
niemcy byli pobici i było PO wojnie durniu; tu nie jest PO wojnie, ale ruscy nadal mordują i niszczą inny kraj. Jakie tu jest podobieństwo głąbie?

odpowiedz
Żmija - 28.02.2022 / 20:34, *.vectranet.pl

@kalosz: ile onuce płacą ci za te posty? 6, 7 groszy? Niewiele jesteś wart…

odpowiedz
xyze - 01.03.2022 / 12:46, *.autocom.pl

@kalosz: na MŚ 1950 oraz na igrzyskach w 1920 oraz 1948 nie byli dopuszczeni do gry

odpowiedz
My - 28.02.2022 / 19:35, *.com.pl

PZPN nie chcę grać z bandytami pani krychowiak r rybus szymański i inni rubelki Putina nie śmierdzą tylko Kędziora

odpowiedz
Tak na chłodno - 28.02.2022 / 19:42, *.206.44

@My: a co mają zrobić? Byłaby sytuacja jak z Emrelim. Mają kontrakty więc powinni być w robocie.

odpowiedz
Legia mistrz - 28.02.2022 / 19:18, *.t-mobile.pl

Decyzja podjęta z refleksem ruskiego szachisty

odpowiedz
Zealley - 28.02.2022 / 19:11, *.chello.pl

powinni zrobić mini-grupę (Polska, Czechy, Szwecja)
kto wygra awansuje do turnieju

odpowiedz
antysowiet - 28.02.2022 / 19:35, *.vectranet.pl

@Zealley: Powinni awansować Polskę bezpośrednio.

odpowiedz
Rybitwa - 28.02.2022 / 19:39, *.chello.pl

@antysowiet:
od razu powinni Polskę umieścić w finale Pucharu Świata

odpowiedz
Marcin - 28.02.2022 / 19:03, *.centertel.pl

Długo trzeba było czekać na tą decyzję.

odpowiedz
L - 28.02.2022 / 19:02, *.t-mobile.pl

Decyzja dobra ale to nie zmienia faktu że fifa i uefa to je...ane legalne mafie i sam fakt ,że zajęło im to tak długo to powinien być powód do jeszcze większego jechania z nimi przez wszystkie grupy kibiców w Europie.

odpowiedz
Sobo(L)ew. - 28.02.2022 / 18:54, *.plus.pl

Bardzo dobrze, prawidłowo. Za nic mają ludzkie życie to WON ze sportu. Ebać rosje

odpowiedz
E - 28.02.2022 / 18:48, *.vectranet.pl

i sztos!

odpowiedz