Nikodem Niski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Niski wraca do Legii II

źródło: 90minut.pl

Nikodem Niski został zgłoszony przez rezerwy Legii Warszawa do rozgrywek III ligi. 19-letni obrońca niedawno został wypożyczony do końca sezonu z Legii do GKS-u Bełchatów, ale w związku z wycofaniem się klubu z Bełchatowa z rozgrywek, zawodnik wraca do Warszawy. Jesienią zagrał w dziewięciu spotkaniach III ligi i strzelił jednego gola.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
wielki krasnal - 01.03.2022 / 20:53, *.186.104

jak wysoki jest Niski?

odpowiedz
Krislegia - 01.03.2022 / 13:09, *.matrixinternet.pl

A tak płakaliscie że nie ma transferów, a tu proszę

Ave Darek Ave Jaca

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.