Marek Kania
REKLAMA

Łyżwiarstwo

Marek Kania 20. na MŚ w wieloboju sprinterskim

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Marek Kania zakończył mistrzostwa świata w wieloboju sprinterskim w norweskim Hamar na miejscu 20. z wynikiem 107.895 pkt. Legionista w dzisiejszym wyścigu na 500 metrów uzyskał gorszy czas niż pierwszego dnia rywalizacji - 35,81 sekundy (+1,04s), co dało mu przedostatnią, 19. lokatę.
Marek nie wystartował w drugim wyścigu na 1000 metrów i końcowej klasyfikacji wieloboju sprinterskiego zajął 20. miejsce, wyprzedzając jedynie... świetnego Kanadyjczyka, Laurenta Dubreuila, który w czwartek miał najlepszy czas na 500 metrów i trzeci wynik na dwukrotnie dłuższym dystansie, ale nie wystartował w obu piątkowych wyścigach.

W sobotę Marek Kania wystartuje jeszcze w wyścigu drużynowym (3 okrążenia) w sprincie. W polskiej drużynie wystartują Marek Kania, Damian Żurek i Piotr Michalski. Początek rywalizacji o 20:55.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.