fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gdzie obejrzeć mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław?

Redakcja

Spotkanie Legia Warszawa - Śląsk Wrocław oczywiście najlepiej obejrzeć z trybun stadionu przy Łazienkowskiej 3, do czego wszystkich serdecznie zachęcamy. Ponadto mecz będzie można zobaczyć w telewizji na TVP Sport oraz Canal+ Sport, a w internecie na sport.tvp.pl i canalplus.com. Początek o godzinie 19:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

KURSY NA LEGIA - ŚLĄSK
FORTUNA:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Plaskacz - 07.03.2022 / 20:58, *.centertel.pl

Tylko Laskowski z Podolińskim. Jeden cięty język drugi Legionista :)

odpowiedz
DO WSZYSTKICH STACJITV !ODKODOWAĆ I PUŚCIĆ ZA DARMO!TEN JEDEN JEDYNY MECZ! - 07.03.2022 / 18:30, *.47.118

NO WŁAŚNIE GDZIE OBEJRZEĆ ZA FRIKO, JEŚLI KTOŚ KIBICÓW CHCE ZA DARMO,ISTNIEJE SZANSA OBEJRZEĆ UKOCHANA DRUŻYNE ZA FREE?

odpowiedz
!(L)! MIŁKOWICE - 07.03.2022 / 17:32, *.tpnet.pl

Strebinger
Johansson ... Rose ... Wieteska ... Hołownia
Slisz ... Celhaka
Kastrati ... Josué .... Muci
Włodarczyk

odpowiedz
S - 07.03.2022 / 08:12, *.centertel.pl

Najlepiej na stadionie!

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 07.03.2022 / 10:28, *.19.184

@S: Dopóki miodek jest właścicielem, nie mam zamiaru ani grosza dołożyć do jego złodziejskiego interesu.

odpowiedz
forever young - 07.03.2022 / 11:13, *.inetia.pl

@ToJeAmelinium.: Amen.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 07.03.2022 / 12:38, *.plus.pl

@forever young: dokładnie

odpowiedz