Szymon Marciniak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Marciniak sędzią meczu z Górnikiem Łęczna

źródło: Legionisci.com

Szymon Marciniak z Płocka został wyznaczony do sędziowania meczu 25. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Łęczna i Legią Warszawa. Na liniach pomagać mu będą Paweł Sokolnicki i Michał Sobczak, sędzią technicznym będzie Tomasz Marciniak, a w wozie VAR zasiądą Paweł Pskit i Dawid Golis.

Obsada sędziowska 25. kolejki:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Zagłębie Lubin: Damian Kos (Wejherowo)
Górnik Łęczna – Legia Warszawa: Szymon Marciniak (Płock)
Warta Poznań – Górnik Zabrze: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Piast Gliwice – Lechia Gdańsk: Sebastian Krasny (Kraków)
Cracovia – Pogoń Szczecin: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Jagiellonia Białystok – Wisła Płock: Tomasz Musiał (Kraków)
Śląsk Wrocław – Radomiak Radom: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Wisła Kraków – Lech Poznań: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Raków Częstochowa – Stal Mielec: Paweł Malec (Łódź)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 11.03.2022 / 11:03, *.52.135

Marciniak jest z Warszawy... od lat ciągle wpisujecie mu Płock...Długo jeszcze? p.s. dziś liga za puchar

odpowiedz
Jasio - 11.03.2022 / 10:43, *.centertel.pl

Dobra wiadomość. Często myli się na naszą korzyść.

odpowiedz
Biała Siła - 11.03.2022 / 08:35, *.vectranet.pl

To on jeszcze sędziuje ,???.

odpowiedz
t - 11.03.2022 / 07:03, *.chello.pl

Ogladając mecze Legii, gdy sedziuje Marciniak wiem jedno: albo ten gość ma kompleks Warszawy albo nie lubi Legii.
Zawsze coś wykręci....

odpowiedz
Januszek - 10.03.2022 / 19:41, *.chello.pl

Marciniakk sie skarzyl ze go orznal… a ponoc takie sa stawki:|

odpowiedz
PEACE AND LOVE - 10.03.2022 / 19:20, *.17.98

MARCINIAK TO TAKI PRZYKŁAD KOTROWERSJI JEGO PRACY POPROSTU NISZCZY PIŁKE NOŻNĄ A CZY TEN CO SĘDZIOWAŁ AMICE Z RAKOWEM W POSRANIU..ZOSTAŁ UKARANY? JAK NIE TO SZEF KOMISJI SĘDZIÓW NIECH SIE LEPIEJ PODA DO DYMISJI...

odpowiedz
legionista - 12.03.2022 / 16:33, *.centertel.pl

@PEACE AND LOVE: którą dokładnie sytuację masz na myśli? Oglądałem, ale nic nie kojarzę. Chociaz ogólnie mam wrazenie, że sędziowanie w tych czasach schodzi na psy

odpowiedz
Trec - 10.03.2022 / 19:13, *.chello.pl

Ta łysa pała ..

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 10.03.2022 / 16:28, *.orange.pl

Oj ten Marciniak, mam nadzieję że nic nie wykręci...

odpowiedz
Szymon Marciniak - 10.03.2022 / 19:23, *.tpnet.pl

@FC_ŻYRARDÓW: Jestem uczciwym sędzią. Zapłacili za 3:0 - będzie 3:0.

odpowiedz