Maik Nawrocki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Raport kartkowy przed meczem z Górnikiem Łęczna

Mishka, źródło: Legionisci.com

W meczu z Górnikiem Łęczna z powodu żółtych kartek nie będzie mógł wystąpić Maik Nawrocki. Do kadry wraca natomiast Artur Boruc, który odcierpiał już karę za czerwoną kartkę w meczu z Wartą Poznań. Zagrożeni pauzą są Ihor Charatin i Patryk Sokołowski. Mecz Górnik Łęczna - Legia rozegrany zostanie w piątek o godzinie 20:30.

Żółte kartki legionistów:
8 - Bartosz Slisz
6 - Artur Jędrzejczyk
5 - Josue, Filip Mladenović, Tomas Pekhart, Mateusz Wieteska
4 - Mattias Johansson, Rafael Lopes, Maik Nawrocki*
3 - Ihor Charatin, Patryk Sokołowski
2 - Bartłomiej Ciepiela, Yuri Ribeiro, Lindsay Rose
1 - Joel Abu Hanna, Artur Boruc, Jurgen Celhaka, Mateusz Hołownia, Lirim Kastrati, Ernest Muci, Kacper Skibicki

* pauza

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.