fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Baraże eMŚ: Rosja wykluczona, Polska w finale

źródło: 90minut.pl

FIFA podjęła decyzję o ukaraniu reprezentacji Rosji wykluczeniem z meczu barażowego z Polską o awans do finałów tegorocznych mistrzostw świata w Katarze. Powodem jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Decyzja ta oznacza, że Polska uzyskuje awans od razu do finału ścieżki barażowej, w którym zmierzy się ze zwycięzcą meczu Szwecja - Czechy. Spotkanie odbędzie się 29 marca o godz. 20:45 w Chorzowie.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Bry(L)us - 10.03.2022 / 18:35, *.pro-internet.pl

Ciekawe co na to wszystko Czerczesow?

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 09.03.2022 / 21:42, *.btcentralplus.com

j&&&c ruskich i putlera, hej hej !!!!!!

odpowiedz
BRL - 09.03.2022 / 18:25, *.chello.pl

Sprawiedliwie, czy nie - dostaliśmy walkowera, a takie rzeczy się zdarzają.
A co jeśli uznają odwołanie Rusków?

odpowiedz
Mdmfm - 09.03.2022 / 15:40, *.t-mobile.pl

Nie wygrają baraży ,a jak cudem się uda to od każdego lanie . Mogli by te € oddać na dzieci ukraińskie. Wiem , wiem nie moje pieniądze , ale tasowanie się bo Polska pojedzie na turniej też jest słabe . Są inne dyscypliny gdzie dajemy radę i o tym cisza.

odpowiedz
wojti - 09.03.2022 / 13:30, *.chello.pl

Po pierwsze zorganizowanie mini turnieju jest nie możliwe gdyż terminy FIFA są zajęte na mecze barażowe bądź sparingi.....każda federacja ma umówione mecze.....bilety sprzedane .....prawa transmisji też......więc taki turniej nie wchodzi w rachubę co do awansu o ile można to tak nazwać to też bym wolał aby nasza reprezentacja wywalczyła to na boisku pokonująć Rosję.....nie wiem czy się cieszyć z finału....gawans bez gry to żadna satysfkcja .....ale .....duża szansa na udział w wielkiej imprezie
Pozdro dla kumatych

odpowiedz
Filipek z konopi - 09.03.2022 / 13:17, *.play-internet.pl

Jak sie czyta te wypociny o mini turnieju sprawiedliwości itp mini turnieje to sobie na podwórku grajcie a tu sprawa jest prosta walkower dziękujemy

odpowiedz
Kibic - 09.03.2022 / 11:55, *.torun.pl

Zal na maksa te niektore komentarze. Zamiast sie cieszyc. ze zostal jeden mecz, to tutaj placz...jprd co za ludzie. Prezes zaryzykowal dyskwalifikacje i moglismy juz nic nie zagrac. W Chorzowie Czeslaw zapewnia nam awans na MS i to cieszyc powinno...a tu nagle nadgorliwie sprawiedliwi sie znalezli :D Zaciagnij sie jeden z drugim do armii rosyjskiej jak Ci sie cos w decyzji FIFA nie podoba.

odpowiedz
Rafał Prg. Płn. - 09.03.2022 / 11:03, *.t-mobile.pl

Osobiście uważam, że bardziej sprawiedliwe byłoby rozegranie miniturnieju pomiędzy Polską, Czechami i Szwecją. Każdy z każdym, więc każdy po dwa mecze i najlepsza drużyna awansuje do MŚ. W ten sposób nikt by nie marudził, że mieliśmy ułatwioną drogę na Mundial, jeśli Polska wygra te baraże.

odpowiedz
olew - 09.03.2022 / 10:26, *.vectranet.pl

moskalska zaraza wina być wykluczona ze wszystkiego na zawsze - na początek

odpowiedz
Karlito - 09.03.2022 / 10:17, *.com.pl

Moim zdaniem to brudna zagrywka FIFA. Nie wierzę w ich dobre zamiary. Może dostali przeciek, że Rosja wygra w sądzie arbitrażowym (bo właściwie dlaczego nie, przecież rosyjski związek nie złamał żadnego prawa) i przywrócą Rosję.
Wówczas FIFA wjeżdża cała na biało - "Zrobiliśmy wszystko jak należy, na decyzję sądu nie ma mocnych!"
Dlatego nie ma drużyny w zamian, tylko walkower, bo z odwoływaniem zastęczej drużyny byłby kolejny kłopot.

odpowiedz
4ekrirnrn - 09.03.2022 / 07:48, *.t-mobile.pl

Niech oni tam nie jadą. Wpier….. od każdego pewny . Chciałbym żeby było inaczej.

odpowiedz
TroloLolo - 09.03.2022 / 02:56, *.t-mobile.pl

jeszcze teraz niech szwecja zaatakuje norwegie, a czechy np. Słowację i mamy to! gruby czesio na prezydenta!!

odpowiedz
StaryPo.eb - 08.03.2022 / 23:20, *.t-mobile.pl

Niezły bilans Cześka- 0 meczy, 1 zwycięstwo. Dobry trener.

odpowiedz
Kruk - 09.03.2022 / 16:58, *.play-internet.pl

@StaryPo.eb: ma patent na ruskich;), druga wygrana po tej w Moskwie ze Spartakiem:)

odpowiedz
StaryPo.eb - 09.03.2022 / 18:42, *.t-mobile.pl

@Kruk: I to jeszcze w jakim stylu. Jak będą tak grać to mamy szansę na medal w MŚ.

odpowiedz
antysowiet - 08.03.2022 / 22:09, *.vectranet.pl

no i bardzo dobrze. ruskie won do azji

odpowiedz
skreem - 08.03.2022 / 21:52, *.chello.pl

Powinni zrobić mini grupę z trzech zespołów: Polska, Szwecja, Czechy i gra każdy z każdym co 3 dni. Awansuje najlepszy w grupie.

odpowiedz
Ginka - 09.03.2022 / 01:03, *.chello.pl

@skreem : to jest, jak dotychczas, najsensowniejsza propozycja.

odpowiedz
NAS - 09.03.2022 / 06:34, *.t-mobile.pl

@skreem : Brak terminów FIFA, są tylko dwa terminy, a potrzebne trzy.

odpowiedz
hajdukL - 09.03.2022 / 10:16, *.77.242

@skreem :
Nawet w takim rozwiązaniu jedna z drużyn miałaby sześć dni wolnego i też by były zarzuty o niesprawiedliwość. Niech już Szwedzi nie płaczą bo my zaryzykowaliśmy odmawiając gry z ruskimi dyskwalifikacją więc nie ma co już tu się rozwodzić. Naprawdę są rzeczy ważniejsze niż piłka nożna.

odpowiedz
Marcel - 10.03.2022 / 01:11, *.t-mobile.pl

@NAS : A po co trzy? Skoro są tylko trzy drużyny to każda ma dwóch przeciwników, więc gra po dwa mecze. Nie wiem, jak wy to liczycie ludzie.

odpowiedz
Misz - 10.03.2022 / 08:48, *.centertel.pl

@Marcel: Szwecja - Polska, Czechy - Szwecja, Polska - Czechy. Tak liczymy.

odpowiedz
(L)eming - 08.03.2022 / 21:21, *.jmdi.pl

Słabe to. Powinien być turniej trzech drużyn.

odpowiedz
Maciex - 08.03.2022 / 20:32, *.chello.pl

Michniewicz pierwszy sukces-Rosja wyeliminowana BRAWO. A tak poważnie to nie podoba mi się taka sytuacja powinniśmy dostać kogoś w zamian....

odpowiedz
Banan - 08.03.2022 / 21:20, *.tpnet.pl

@Maciex : dokładnie, powinna grać Słowacja która w grupie była za rosją. Takie rozwiązanie jest słabe...

odpowiedz
Ja - 09.03.2022 / 07:39, *.t-mobile.pl

@Banan: bez sensu
Już bardziej Norwegia bo była kolejna drużyna z 2 miejsc

odpowiedz