Mateusz Wieteska i Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia 4-1 Bruk-Bet

Deklasacja

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Po wielu miesiącach oczekiwań, wreszcie doczekaliśmy się meczu, w którym Legia całkowicie zdominowała swojego przeciwnika. W zaległym spotkaniu 5. kolejki Ekstraklasy "Wojskowi" zdeklasowali Bruk-Bet Termalikę Nieciecza aż 4-1. Dwa gole tego wieczoru zdobył Tomas Pekhart, natomiast po jednym trafieniu dołożyli Mateusz Wieteska i Josue. Portugalczyk po raz kolejny był najjaśniejszą postacią w zespole Legii.

Legia zaznaczała swoją przewagę już od pierwszych minut spotkania. Sporo działo się na skrzydle, gdzie aktywny był Mattias Johansson, który często podłączał się do ataków. Pierwsze dwie sytuacje bramkowe stworzone przez stołecznych piłkarzy miały swój początek właśnie na tej flance. Najpierw Szwed wpadł w pole karne, gdzie wypatrzył Rafaela Lopesa, jednak Portugalczyk przegrał pojedynek z Pawiełem Pawluczenko. Chwilę potem ponownie w rolach głównych wystąpili ci dwaj zawodnicy. Tym razem Paweł Wszołek dokładnie dośrodkował piłkę na głowę Lopesa, ale znowu na linii znakomicie zachował się bramkarz Bruk-Bet Termaliki. W 26. minucie gospodarze wyszli wreszcie na zasłużone prowadzenie. Ponownie początek akcji miał miejsce na prawej stronie, skąd Lopes dośrodkował w szesnastkę przeciwnika. Tam niezbyt pewnie zachowali się defensorzy, którzy wybili piłkę przed pole karne, na co tylko czekał Josue. Pomocnik spokojnie ją opanował, po czym oddał mocne uderzenie z półwoleja, a futbolówka po chwili zatrzepotała w siatce. Dla Josue był to premierowy gol na boiskach Ekstraklasy.

Legioniści chcieli pójść za ciosem. Chwilę po objęciu prowadzenia groźny strzał oddał Bartosz Slisz. Tym razem pewną interwencją popisał się jednak Pawluczenko. Bruk-Bet nie zamierzał mimo wszystko składać broni. W 34. minucie bliski doprowadzenia do remisu był Tomas Poznar. Napastnik gości dostał podanie z lewej strony i z bliskiej odległości fatalnie chybił. Kilka minut przed przerwą ta niewykorzystana szansa zemściła się na graczach Radoslava Latala. Wówczas świetnie z głębi pola Wszołka uruchomił Bartosz Slisz, dzięki czemu ten pierwszy po chwili stanął oko w oko z bramkarzem przeciwników. Wszołek nie zachował się jednak egoistycznie, dograł piłkę do Tomasa Pekharta, a ten z bliska umieścił ją w bramce. Czech wreszcie wpisał się na listę strzelców po kilku bezowocnych spotkaniach. To nie był jednak koniec. Legioniści nie zamierzali odpuszczać niżej notowanemu przeciwnikowi i wkrótce ukąsili po raz trzeci. Ponownie świetnym zagraniem popisał się Josue, który znakomicie dośrodkował do Mateusza Wieteski, a ten głową pokonał Pawluczenkę.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

Po kilku minutach drugiej połowy ponownie z dobrej strony pokazał się Lopes. Portugalczyk strzelał głową po wrzutce od Filipa Mladenovicia, jednak piłka przeleciała obok słupka. Ogółem pierwsze 15 minut drugiej odsłony było spokojne. Bruk-Bet był całkowicie przygaszony, natomiast gospodarze spokojnie czekali na przeprowadzenie kolejnej kontry. W 70. minucie dwukrotnie dobrze na przedpolu zachował się Miszta, który dobrze zachował się po dośrodkowaniach z rzutów rożnych.

Za moment było już 4-0. Błąd w wyprowadzeniu piłki popełnił bramkarz Bruk-Betu, podając piłkę wprost do Pekharta. Ten powalczył jeszcze z defensorem, jednak ani on ani Pawluczenko nie powstrzymali go od mocnego uderzenia lewą nogą, po którym futbolówka zatrzepotała w siatce. Kolejne kilkanaście minut to spokojne gra, głównie w środku pola. Kiedy wydawało się, że do końcowego gwizdka wynik już się nie zmieni, to niespodziewanie to Bruk-Bet Termalika zdobyła honorową bramkę. Artem Putiwcew huknął lewą nogą po krótko rozegranym rzucie wolnym, nie dając bramkarzowi "Wojskowych" większych szans na skuteczną obronę.

Ekstraklasa
5. kolejka
#LEGBBT
9437
Warszawa
15.03.2022
18:45
Legia Warszawa
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Legia Warszawa
4-1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26' Josue
37' Pekhart
45' Wieteska
72' Pekhart
(3-0)
Putiwcew 90'
31 Cezary Miszta
6 Mattias Johansson 75'
17 Maik Nawrocki 23'
4 Mateusz Wieteska
25 Filip Mladenović
13 Paweł Wszołek
27 Josue 75'
21 Rafael Lopes 62'
99 Bartosz Slisz
39 Maciej Rosołek 62'
9 Tomas Pekhart
15 Richard Strebinger
3 Mateusz Hołownia
16 Jurgen Celhaka 62'
18 Patryk Sokołowski 75'
20 Ernest Muci 62'
22 Kacper Skibicki
28 Szymon Włodarczyk
29 Lindsay Rose 23'
55 Artur Jędrzejczyk 75'
Pawieł Pawluczenko 35
84' Adam Radwański 10
46' Dawid Kocyła 14
71' Piotr Wlazło 18
Filip Modelski 21
Michal Hubinek 22
71' Artem Polarus 41
David Domgjoni 66
Artem Putiwcew 77
46' Tomas Poznar 88
Wiktor Biedrzycki 97
Tomasz Loska 99
Nemanja Tekijaski 6
46' Kacper Śpiewak 9
46' Samuel Stefanik 10
71' Muris Mesanović 11
84' Veton Tusha 25
Bartłomiej Kukułowicz 27
Maciej Ambrosiewicz 28
71' Sebastian Bonecki 95
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski, Sebastian Karst
Trener: Radoslav Latal
Asystent trenera: Radim Kucera
Kierownik drużyny: Krzysztof Kozik
Masażyści: Tomasz Majchrzyk
Sędziowie
Główny: Jarosław Przybył
Asystent: Marcin Borkowski
Asystent: Krzysztof Myrmus
Techniczny: Szymon Łężny
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (76)

+dodaj komentarz
Seba - 18.03.2022 / 05:24, *.170.183

A Slavia i Bodo w cwierfinale ech....

odpowiedz
Karol: - 17.03.2022 / 22:44, *.chello.pl

aAAA, ODWAL SIĘ OD VUKO.

odpowiedz
Bercik - 17.03.2022 / 08:01, *.play-internet.pl

Czy legia zamierza w jakiejś formie odciąć się się od byłego trenera S. Czerczesowa, który popiera wojnę w Ukrainie? Nie pytam prześmiewczo tylko rzeczowo. To byłby ważny moment w historii klubu.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 18.03.2022 / 00:39, *.chello.pl

@Bercik: ważnych momentów, to nasz Klub miał już w nadmiarze. Teraz nastała najwyższa pora, aby zadeklarowaną miłość SC do kremlowskich barbarzyńców: odnotować, napiętnować i zapamiętać. Wystarczy nie zapraszać tego wielkorusa na legijne treningi w LTC, nie mówiąc już o oficjalnych meczach na stadionie przy Ł3. Jak na tak tęgą wschodnią głowę, to chyba zrozumie, ew. "panimaje".
Ps.: a tak swoją drogą; jak szybko popadają w ruinę kibicowskie pomniki chwały...?

odpowiedz
(L) uz - 16.03.2022 / 23:12, *.net.pl

Deklasacja to jak się nie zdaje w podstawówce do kolejnej klasy. A tutaj to zwyczajne rozliczenia, jak Radomiak zabrał nam furmankę, to Termalica musi oddać samolot. Czyli klasyka.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.03.2022 / 20:42, *.t-mobile.pl

Karbownik w Legii na wypożyczenie, od lipca, na 50%

odpowiedz
Coachbiedronka - 17.03.2022 / 09:45, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: potem przyjdzie za darmo i się go odbuduje i sprzeda znowu, W naszej Legii transfery zaczynają przypominać film z Billem M pod tytułem dzień świstaka, ile razy byś próbował odnowa tyle razy w depniesz w tą kałuże.

odpowiedz
Ziomek - 16.03.2022 / 18:33, *.oxynet.pl

Za wynik gratki, ale nie podniecajmy się, wygraliśmy nikogo nie obrażając z wioską o to na ostatnim miejscu w tabeli. Nie chce nikogo obrażać, ale ten slisz niech lepiej zmieni drużynę bo jest bardzo słabym zawodnikiem. Pan piłkarz ma na imię Josue ????

odpowiedz
eR - 16.03.2022 / 18:12, *.cdn77.com

Deklasacja to za duże słowo. To Bruk Bet w pierwszej połowie grał totalny piach, a nasi piłkarze wykorzystali co się dało. Mecz na pewno lepszy niż te z Wisłą czy Śląskiem, ale nie ma co popadać w jakiś hurraoptymizm, bo zaraz mecze z górną ósemką i wtedy zobaczymy czy kryzys jest już za naszymi grajkami... Josue wczoraj kolejny bardzo dobry występ, Johansson też dobry mecz. Szkoda urazu Nawrockiego. Miszta bez szans przy strzale Ukraińca. No i Mladen WON!!! Ile jeszcze ten partacz musi sp..lić, żeby Vuko go przynajmniej posadził na ławce?! Przecież od dłuższego czasu ten człowiek świadomie sabotuje mecze naszej Legii i nie ponosi tego żadnych konsekwencji! W innej drużynie już dawno by go w..li do rezerw abo chociaż chłopaki w szatni by mu lepę sprzedali, żeby się ocknął i zrozumiał w jakim miejscu się znajduje...

odpowiedz
j 23 - 16.03.2022 / 17:37, *.aster.pl

Legia idzie na miszcza

odpowiedz
W - 16.03.2022 / 17:34, *.play-internet.pl

Szkoda tylko Włodarczyka. Wygrywać 3:0 i nie wpuścić młodego to jasny sygnal, że młodzież nie ma czego teraz w Legii szukać. Szkoda

odpowiedz
Coachbiedronka - 17.03.2022 / 09:54, *.play-internet.pl

@W: To jest jak w Polsce z urzędnikami,nie masz znajomości nie pracujesz,odnośnie piłkarzy nielubi cię niegrasz,przykład kulenovicia gdzie on teraz jest , młodzi powinni przynajmniej po 20 minut grac,bo się cofną w rozwoju. Czemu Ernest niegra tego nierozumie, a drewniany slisz gra,i vrbic już powinien na końcówki wchodzić,a tego Austriaka po co wzięli żeby ławkę ogrzewał.

odpowiedz
R1958 - 16.03.2022 / 17:17, *.t-mobile.pl

Deklaracja, ja pie.... e, szczególnie na początku, niech zagrają może z przedszkolakami ależ wtedy będzie deklaracja i samozachwyt

odpowiedz
bum - 16.03.2022 / 16:29, *.234.241

Co? Deklasacja?
Deklasacja to była jak dostaliśmy bęcki od radomiaka 0-3 u siebie.... To jest deklasacja.
Legia wygląda jakby najgorsze miała za sobą ale... Takie kolorowanki to dla debili. Żadna deklasacja. Dobrze zagrali na tle murowanego spadkowicza.
Czekamy na weryfikację przez czołówkę i zobaczymy gdzie jest Legia.
A Vuko należy się szacunek i wsparcie od kibiców. Jak ktoś nie widzi i nie rozumie ocb to jest głupi..

odpowiedz
Piter - 16.03.2022 / 14:31, *.plus.pl

Skoro wygraliśmy tyle meczów pod rząd, zmnieszyliśmy stratę do lidera do jedynie 20 punktów, a do zdobycia jest 27, to czy można znowu mówić, że dla nas liczy się tylko mistrzostwo ?

odpowiedz
Anty Stachu - 16.03.2022 / 12:57, *.plus.pl

A Stasiu Czerczesow wysyła Do FIFA i UEFA pismo w sprawie przywrócenia Rosji do Rozgrywek międzynarodowych . Tak jak cię Stachu lubiłem tak teraz jako Kibic Legii nie chce w żaden sposób wiązać Cię z Legią .

odpowiedz
Fazekas - 16.03.2022 / 16:21, *.chello.pl

@Anty Stachu:
widzisz chłopie jak nie masz swojego zdania, a mieszają ci w głowie mass-medyjka

odpowiedz
Sarcastico. - 16.03.2022 / 16:34, *.orange.pl

@Fazekas: Jak 80% ,,narodu'' polskiego.

odpowiedz
Ruski won - 16.03.2022 / 17:12, *.vectranet.pl

@Sarcastico. : Niech głośno powie co myśli o Operacji specjalnej ,

odpowiedz
t - 16.03.2022 / 12:05, *.edu.pl

Wystarczyło, że się napili, wyluzowali i od razu lepiej grali.
A tak poważnie to najbliższe mecze z Rakowem, Lechią i Lechem pokażą, w którym miejscu jesteśmy i jaki zespół mamy.

odpowiedz
ZenekL3 - 16.03.2022 / 10:44, *.chello.pl

Nareszcie zobaczyłem mecz, w którym Legia ma zdecydowaną przewagę i oddaje wiele strzałów na bramkę. Duża odmiana, szkoda, że tylko z czerwoną latarnią, bo kiedyś ogrywaliśmy tak czołowe drużyny. No ale cóż nie można wybrzydzać, jak na nasze możliwości bardzo dobry rezultat.

odpowiedz
MarekL - 16.03.2022 / 08:24, *.orange.pl

Bardzo mnie cieszy ta ,,mała seria” zwycięstw.
Fakt ze ostatnie mecze to rywalizacja z drużynami z dołu tabeli ale jednak w naszej sytuacji te zwycięstwa były na wagę złota.
Jeżeli forma będzie nadal rosnąć albo przynajmniej utrzymamy obecny poziom to patrząc realnie, jesteśmy w stanie zająć 7-9 miejsce co i tak będzie ogromnym sukcesem w tym sezonie.
Fajnie byłoby wygrać puchar, ale realnie patrząc Raków i Lech są w tym sezonie poza naszym zasięgiem. Ale może będzie jakaś niespodzianka... kto wie.
Mimo wszystko ostatnie tygodnie dają nadzieje.

odpowiedz
Trochę jednak paranoja ;-) - 16.03.2022 / 08:19, *.t-mobile.pl

Najgorsze Bracia jest to że mecz z ostatnią drużyną w tabeli wzbudza nasze emocje i jest grany o te tzw. 6 punktów. Kto by się kiedyś jarał "ważnym" meczem z Niecieczą który TRZEBA wygrać ;) Cieszy kolejne zwycięstwo, ucieczka ze strefy spadkowej jest bezcenna. Ale nic to, sytuacja jest jaka jest. Walczymy.

odpowiedz
Maciek - 16.03.2022 / 06:59, *.play-internet.pl

Jeden meczyk że spadkowiczem wygrany i już optymizm. Nie ma nadal drużyny, a w tej buraczanej lidze nawet takim składem można wygrać. Teraz będzie ciśnienie na kibicowanie, na przychodzenie na stadion, na napełnianie kabzy miodkowi. Tylko pusty stadion, aż w końcu będą realne wzmocnienia i drużyna.

odpowiedz
206 - 16.03.2022 / 07:41, *.net.pl

@Maciek: Widać że ty nie z Żylety

odpowiedz
nerwosoL - 16.03.2022 / 07:59, *.161.32

@Maciek: A gdzie my byliśmy całkiem niedawno? Nie kojarzysz ?A może nie śledzisz ligi? To po co się napinasz? Każdy punkt nas leczy. I to bardzo. A takie mecze jak wczorajszy dają motywacyjnego kopa wszystkim. Dotarło?

odpowiedz
skrzat - 16.03.2022 / 05:18, *.centertel.pl

Najlepszy mecz od przynajmniej pół roku.ale sprawdzian będzie z rakowem.Ten mladenowic prezentuje poziom ligi 4.dobrze że verbic niedługo go zmieni.

odpowiedz
Tomasz - 16.03.2022 / 03:15, *.tpnet.pl

Fajnie . Wiosenne porządki rozpoczęte :4 zwycięstwa z rzędu (nawet ze słabszymi aktualnie drużynami) piechotą nie chodzą (szacun dla piechoty) . Wietes to jednak mógłby być napastnikiem , on ma to ustawienie się/wejście w pole karne . Ale jest obrońcą (dobrym) , cóż - nie ma dylematu , po prostu jest wszechstronny , brawo .

odpowiedz
Po(L)ubiony - 16.03.2022 / 06:21, *.aster.pl

@Tomasz: Celna obserwacja. Wieteska zaczynał karierę jako ofensywny pomocnik. I bardzo dobrze mu to szło. Nie wiem, kto wpadł na pomysł, by zmienić mu pozycję na środkowego obrońcę.

odpowiedz
Adi - 16.03.2022 / 00:52, *.t-mobile.pl

No i elegancko tak powinna grać Legia!

odpowiedz
Lowolak - 15.03.2022 / 23:52, *.orange.pl

Uff, bo myślałem że znów wymęczyli

odpowiedz
Olo - 15.03.2022 / 23:48, *.chello.pl

Trochę przesada z tą deklasacją, ktoś się za bardzo podniecił...

odpowiedz
aaa - 15.03.2022 / 23:46, *.media.pl

Na fali entuzjazmu po zwycięstwie z ostatnią drużyną w tabeli napiszę tylko iż szkoda straconych 5 punktów w tej rundzie w meczach z najsłabszymi zespołami z tabeli bo tylko z takimi Legia się mierzyła. Teraz nadchodzi chwila prawdy - seria wyjazdowych meczów z czołówką. Niemniej nawet w przypadku porażek w 4 czy 5 nadchodzących meczach będzie szansa na utrzymanie. Wystarczy wygrać ze 2-3 mecze z tych które zostaną

odpowiedz
Kruk - 16.03.2022 / 16:34, *.play-internet.pl

@aaa: Liczę, na zwycięstwa u Nas z Lechią i Piastem, a także co najmniej 2 pkt na wyjazdach z Lechem, Rakowem i Pogonią. A jakby udało się zdobyć 4 lub więcej pkt na wyjazdach to znaczy, że chyba faktycznie kryzys jest za Nami.

odpowiedz
Sarcastico. - 15.03.2022 / 23:44, *.orange.pl

Vuko od kiedy przyszedł: 10 meczów, 7 zwycięst, 1 remis, 2 porażki. Także zamilczeć co poniektórzy.

odpowiedz
AAA - 15.03.2022 / 23:32, *.chello.pl

Vuko czy Legia ma dodatek z racji zatrudnienia osób niepełnosprawnych? Nawet jak tak to bardzo dobrze dla takich osób ale za Ciebie to pewnie dostają bonus x2 bo jak inaczej nazwać wystawianie w 1 składzie tego skórokopa niejakiego Mladenovica?
Jak Ty przeszedłeś badania okresowe m.in w ciemni jak Ty jesteś niewidomy?
Dobrze że Twój czas niebawem się skończy w tym Klubie.

odpowiedz
Matt - 16.03.2022 / 01:47, *.tpnet.pl

@AAA: Badania okresowe w ciemni to dotyczą kierowców, a nie trenerów.

odpowiedz
filand - 15.03.2022 / 23:13, *.t-mobile.pl

DO zdobycia jest 102 punkty...Legia zdobyła 31 punktów...Jeszcze nikt nie spadł z ligi ,kto zdobył ponad 30 % punktów w sezonie...A co to nie ma tytułu...Wymęczyli 4:1..
.

odpowiedz
(l) - 15.03.2022 / 22:57, *.jmdi.pl

Na Mistrza Bracia! Ogień! Jest kopniak! Dareczku dziękujemy mimo wszystko!.

odpowiedz
olew - 15.03.2022 / 22:45, *.vectranet.pl

Fajny meczyk. To się wreszcie ogląda dobrze. I nie zmarzłem byłem. Teraz skaleczyć trzeba dwa razy Raków. Frekwencja straszna, w dwumilionowym mieście... Kibole ( my) najsłabszym elementem tej zabawy. Legia Mistrz !

odpowiedz
filand - 15.03.2022 / 23:20, *.t-mobile.pl

@olew:
Wymęczyli 4 :1

odpowiedz
hajdukL - 15.03.2022 / 22:37, *.ar-network.pl

Naprawdę niezły mecz. Bardzo dobre zawody Josue, Slisz, Johansson, Pekhart, Wieteska. Reszta całkiem przyzwoicie za wyjątkiem wiadomo kogo. Mi już się znudziło o pyskatym Serbie wypisywać i tak się tylko zastanawiam jeszcze czy Vuko teraz w końcu jakoś zareaguje na kryminał, jaki ten piłkarz od początku rundy nam serwuje.

odpowiedz
Wolfik - 15.03.2022 / 22:47, *.mm.pl

@hajdukL: Zgadzam się z opinią Kolegi. Niestety, do chwili dojścia do pełnej sprawności przez Ribeiro raczej jesteśmy skazani na "popisy" MVP poprzedniego sezonu.

A w sobotę całość staje przed trudnym egzaminem.

odpowiedz
hajdukL - 15.03.2022 / 23:29, *.ar-network.pl

@Wolfik:
Cieszy fakt, że wróciłeś do komentowania, 'na pełen etat' mam nadzieję, legijnej rzeczywistości.
Co do LO to może być tak jak piszesz. Ja już to zostawiam bo to trener wie lepiej co robi i bierze odpowiedzialność.
Trudny, bardzo trudny ale myślę, że lepiej przygotowani i nastawieni na tego typu egzamin to w tej rundzie już nie będziemy. Niech się dzieje.

odpowiedz
Arek - 15.03.2022 / 23:59, *.tpnet.pl

@Wolfik: a w sobotę jedziemy z Rakowem.

odpowiedz
Tom Horn - 15.03.2022 / 22:33, *.vectranet.pl

Meczyk całkiem niezły.Choć grali troche jak paralityki.Pierwsza połówka calkiem niezla,szkoda niewykorzystanych dwóch sytuacji Lopeza.Choć myślę że po sezonie i tak odejdzie.Środek pola całkiem niezły w tym meczu.choć trzeba przyznać że rywal to ostania drużyna naszej ligi hahahaha,wiec i podniecać nie ma się czym.Był widoczny brak skrzydeł,mimo że starał sie Wszolek oraz Rosołek to jeszcze sporo brakuje.Jeśli przyjdzie Verbic to chciałbym go zobaczyć w dobrej formie,w takiej,w której będzie prezentować ofensywny styl gry z wjazdami w pole karne przeciwnika oraz wrzutkami w pole karne przeciwnika.Jak wróci Kapustka to powinien grać na pozycji nr.10 jako zmiennik Josue.Oprócz tego przydałby się niezły napastnik za Lopeza.Choć z ligi PL za bardzo nie ma kogo wybrać.Kilku zawodników na pewno do odstrzału,Abu Hanna,Charatin,Celhaka,Charatin Lopez oraz niestety Boruc a także Jędrzejczyk ze względu na wiek.

odpowiedz
Krislegia - 16.03.2022 / 08:31, *.centertel.pl

@Tom Horn: Nie wiedzie że Charatinow jest dwóch
To Loczek z Kucharskim mieli rozmach :)
A co do Celhaki to nie masz racji chłopak ma spory potencjał i luz w grze więc będą z niego ludzie

odpowiedz
Atmosferić - 15.03.2022 / 22:30, *.orange.pl

Spokojna wygrana - mało kto się tego spodziewał. Zazwyczaj meczymy bułe na 1-0 a tu proszę aż 4 i 3 do przerwy. Przyjemnie znowu oglądać mecz nie cierpiąc, aczkolwiek do tego 1 gola to to była męka.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 15.03.2022 / 22:27, *.chello.pl

Momentami głośno było i nawet Tomuś,się przełamał.Mladen dramat.Tylko Legią!

odpowiedz
WO(L)A - 15.03.2022 / 22:18, *.plus.pl

Legia wygrywa bo Boruca nie ma.

odpowiedz
powiś(L)e - 15.03.2022 / 22:00, *.autocom.pl

Forma Mladenovica predysponuje go tylko wytrząsania popielniczek u majora Bienia.

odpowiedz
Piotrek Ochota - 16.03.2022 / 07:33, *.net.pl

@powiś(L)e: Klasa komentarz :-D Akurat wczoraj oglądałem po meczu. Pozdrawiam

odpowiedz
Yeti - 15.03.2022 / 21:45, *.vectranet.pl

Co ma jeszcze odwalić Mladen, żeby nie wyszedł w pierwszym składzie???

odpowiedz
Piotr.H - 15.03.2022 / 22:21, *.virginm.net

@Yeti: strzelić ze trzy samobóje.
Ale tak na poważnie to ze trzy mecze ławka.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 15.03.2022 / 21:40, *.chello.pl

Wreszcie Legia zagrała na dawnym mistrzowskim poziomie. Na taki mecz czekałem od lata ub.r. Fakt, że rywal nie był zbyt wymagający, ale naszą obecną drużynę również nie można identyfikować nawet z szeroko rozumianym zapleczem czołówki ESA. Tym bardziej gratulacje dla Vuko i całego zespołu!
Ps.: aby nie było wszystko tak pięknie, to z kibicowskiego obowiązku należy odnotować, że nasz redakcyjny Kol. Wiśnia znowu zaliczył dziennikarski zjazd z doborem odpowiedniego tytułu "omówienia meczu". Otóż, gdyby Legia wygrała tę potyczkę w stosunku 4:0 lub 5:0, to wówczas byłby on całkowicie uzasadniony. Niestety, na to określenie nie dał zasłużyć "kabareciarz" Mladen, który swoją niefrasobliwą interwencją zepsuł w końcówce ogóle wrażenie, prokurując pośrednio rzut wolny dla gości i utratę gola, który wcale nie musiał paść...
Nieskrywana wściekłość Vuko na poczynania FM - absolutnie uzasadniona.

odpowiedz
oLaf - 16.03.2022 / 15:13, *.vectranet.pl

@Jerz z Potoku: o tak, nareszcie dobry mecz, bez deklasacji - to słowo nie powinno paść u autora tekstu. Z meczu na mecz uczą się w końcu nasze matołki grać "z pierwszej piłki" - zapomnieli tego na pół roku i niełatwo teraz sobie przypomnieć,,, co za wstyd.

odpowiedz
WachteL - 15.03.2022 / 21:39, *.chello.pl

Chyba nie będę oryginalny... Co Mladen robi w tej drużynie?

odpowiedz
Michał - 15.03.2022 / 21:39, *.plus.pl

Brawo Vuko i jazda teraz z Rakowem....Papszuna. Dajmy im w końcu lekcję gry i szacunku dla LEGII.....LEGII WARSZAWA!!!! Jazda z Rakowem na pełnej k. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki

odpowiedz
Arek - 15.03.2022 / 23:14, *.t-mobile.pl

@Michał: z Rakowem przegrają

odpowiedz
Miasto Rafałka - 15.03.2022 / 21:35, *.play-internet.pl

Schodzi Josue i koniec ofensywnego grania zespołu

odpowiedz
tomciob - 15.03.2022 / 23:02, *.t-mobile.pl

@Miasto Rafałka: W punkt. Graliśmy z najsłabszym zespołem w Eklapie, a tu jakieś podniety. Lewa strona z Mladenowiczem dramat. Rosołek na alibi, zmiennicy aktywni ale jakości nie podnoszą. Cieszy walka (nie wszystkich) i solidna defensywa. Sprawdza nas Lech, Pogoń i Raków i wtedy się okaże.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 15.03.2022 / 21:31, *.play-internet.pl

No i dlatego Mioduski i spółka są w Legii.Macie pamieć "złotej rybki".

odpowiedz
gazza - 15.03.2022 / 21:08, *.inetia.pl

Amatorski nasz klub...za balange powinna być kara a nie było...

odpowiedz
Bie(L)any - 15.03.2022 / 21:26, *.vectranet.pl

@gazza:
Jaka balanga mniej czytaj Superexpress Faktu itp gazet ...
W lokalu o godz 21 byli ze swoimi kobietami wszolek wieteska kapustka na stole przy sześciu nakryciach stały dwa kieliszki wina i dwie szklanki piwa do tego coca cola i wody gazowane... dqj na luz i nie daj sobą manipulować

odpowiedz
Jimmy L - 15.03.2022 / 21:07, *.t-ipconnect.de

Kamien z serca, idziemy po puchary. AMEN .

odpowiedz
Macoomba - 15.03.2022 / 21:03, *.datapacket.com

Gdzie są krytycy Darka Mioduskiego? Legia zaczęła marsz w górę tabeli, po puchary!

odpowiedz
L - 16.03.2022 / 03:14, *.t-mobile.pl

@Macoomba: Legia idzie w górę tabeli POMIMO a nie dzięki obcności mioduskiego w klubie.

odpowiedz
Wołomin NR - 15.03.2022 / 20:55, *.play-internet.pl

Czemu tak późno?! (-;

odpowiedz
Darek - 15.03.2022 / 20:55, *.chello.pl

Pijaki wygrały.Wstyd,że tacy ludzie zakładają barwy Legii na siebie.
Mladenovic dno totalne.Biegnie na kontrę jak koń z klapkami na oczach.Podaje do nikogo.Z wolnego 3 metry nad bramką.Fauluje przed polem karnym.Wypad dziadu po sezonie.
Mam nadzieje że większość tych gamoni gra w Legii ostatni sezon.

odpowiedz
Siwy Częstochowa - 15.03.2022 / 20:52, *.tvksmp.pl

I gdzie są teraz ci co tylko obrażali Vuco . Najlepszy trener na Legię i wiecznie niedoceniany

odpowiedz
Darek - 15.03.2022 / 21:01, *.chello.pl

@Siwy Częstochowa: To prawda.To co robi Vuko z tą bandą pijaków to mistrzostwo świata.

odpowiedz
Roma - 15.03.2022 / 20:50, *.lunet.eu

Jak dla mnie odkryciem tego meczu jest to, że Johansson jednak potrafi grać w piłkę

odpowiedz
Won - 15.03.2022 / 20:44, *.centertel.pl

Mladenovic! Co? Lechiaaaaa!!!

odpowiedz
Wojtas - 15.03.2022 / 20:44, *.centertel.pl

Jeszcze niedawno strefa spadkowa, a teraz 9 punktów straty do czwartego Radomiaka. Nieźle! Chociaż kalendarz gier teraz raczej trudny...

odpowiedz
Filipek - 15.03.2022 / 20:42, *.play-internet.pl

Brawo mladenovic dno dna

odpowiedz
M@c - 15.03.2022 / 20:41, *.chello.pl

Mladenović na rezerwę....

odpowiedz