fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

W Poznaniu 9 kwietnia

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Ustalono szczegółowy terminarz 28. kolejki Ekstraklasy. Legia Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Lechem Poznań. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 9 kwietnia, o godzinie 17:30.

Najbliższe mecze Legii:
15.03.2022 (WT) 18:45 Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.03.2022 (SO) 15:00 Raków Częstochowa - Legia Warszawa
02.04.2022 (SO) 20:00 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
06.04.2022 (ŚR) 18:00 Raków Częstochowa - Legia Warszawa (PP)
09.04.2022 (SO) 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa

Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Terminarz Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Gruby_Josek - 15.03.2022 / 22:25, *.verizon.net

Wybić im Mistrzostwo z głów, a w zamian zapewnić fetę z okazji 3ciego miejsca na "100 lecie" i medale z ziemniaka.

odpowiedz
Ast - 15.03.2022 / 17:11, *.centertel.pl

Teraz to jade! Nie ma że boli! Pierwszy raz na wyjazdowym szlaku. Hej przygodo!

odpowiedz
Michu - 16.03.2022 / 08:46, *.centertel.pl

@Ast: skad weźmiesz bilet?

odpowiedz
Kumateria - 16.03.2022 / 09:45, *.centertel.pl

@Michu: kupi na AllieeExpreess

odpowiedz
Daniel - 16.03.2022 / 10:13, *.centertel.pl

@Kumateria: twój nick raczej nie jest adekwatny do rzeczywistości

odpowiedz
Kibic L - 16.03.2022 / 20:13, *.tpnet.pl

@Ast: na hasło "jestem motylem" będziesz miał open bar. Polecam

odpowiedz
Yeti - 15.03.2022 / 13:51, *.netfala.pl

Liczę na to, że kumateria zorganizuje wyjazd na miarę wyjazdu do Wrocławia w grudniu 2019 roku. Co prawda na krzywej bulwa arenie nie zmieści się 3,5 tys. gości, ale chyba już 2,2 tys. biletów tam dostawaliśmy. Przydałoby się zakrzyczeć Posrań no i oczywiście wygrywając wybić z głowy tytuł tym przegrywom.

odpowiedz
Legia sk-ce - 15.03.2022 / 13:00, *.vectranet.pl

I tym meczem wybijemy pyrom marzenia o mistrzostwie....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
po(L)ny - 15.03.2022 / 12:16, *.chello.pl

Dokładnie w piątą rocznicę tamtego niezapomnianego 1:2

odpowiedz
Brodno - 15.03.2022 / 12:01, *.centertel.pl

Będzie organizowany wyjazd czy tylko dla wybranych?

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 15.03.2022 / 11:41, *.orange.pl

Rzucimy lecha na kolana :). TYLKO LEGIA

odpowiedz
ZIP - 15.03.2022 / 10:46, *.chello.pl

jeden dzień mniej na odpoczynek....

odpowiedz
Wert - 15.03.2022 / 11:56, *.atman.pl

@ZIP: ciągną Amikę aż miło.

odpowiedz
Januszek - 15.03.2022 / 12:12, *.chello.pl

@Wert: Wiocha z komentarza bije jak z obornika...wracaj w piatek do lubelskiego szkoda ze juz nie dzis

odpowiedz
Gienek - 15.03.2022 / 18:38, *.play-internet.pl

@Januszek: a co Ty masz do lubelskiego ? Tutaj też jest dużo kibiców Legii

odpowiedz