fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Raków 1-1 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Raków Częstochowa - Legia Warszawa przeprowadzi stacja TVP Sport i Canal+ Sport. Początek o godzinie 15:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! ze zdjęciami prosto ze stadionu.

KURSY NA RAKÓW - LEGIA
FORTUNA:

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (81)

+dodaj komentarz
(L)ychu - 19.03.2022 / 17:32, *.aster.pl

Marciniak sędzia międzynarodowy. nie Mi oceniać ale myslę że powinien opaść z tych skrzydeł bo wcale nie jest na tym poziomie

odpowiedz
ksieciunio - 19.03.2022 / 17:01, *.chello.pl

Wieteska co???? drewno i to ma być reprezentant Polski, to jakies jaja !!!

odpowiedz
bbnn - 19.03.2022 / 17:00, *.mm.pl

Raków w 10 lepszy od Legii - bez złudzeń i to w bardzo słabym meczu.
Akcje Wdowiak i poprzeczka Lopeza- duuuży farcik bo w 10 czwa wygrałaby 2-1...
ale myślę, że będzie jazda po Marciniaku co?

odpowiedz
(L)ychu - 19.03.2022 / 17:21, *.aster.pl

@bbnn: jakby był lepszy to by wygrał nie? . Styl jest ważny a i szczęścia tez potrzeba . ten wynik nalezy uznać za bardzo dobry

odpowiedz
bbnn - 19.03.2022 / 16:59, *.mm.pl

Raków w 10 lepszy od Legii - bez złudzeń i to w bardzo słabym meczu.
Akcje Wdowiak i poprzeczka Lopeza- duuuży farcik bo w 10 czwa wygrałaby 2-1...
ale myślę, że będzie jazda po Marciniaku co?

odpowiedz
Atmosferić - 19.03.2022 / 16:59, *.orange.pl

Wieteska obstawił remis u buka to musi być.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.03.2022 / 16:58, *.t-mobile.pl

Nie oglądałem 1 połowy, ale w 2 to padaka totalna. Kondycyjnie, szybkościowo cienko. Brak pomysłu na rozegranie i utrzymanie piłki. Niech Kapustka wraca, to może coś się zmieni. To jest jadna z wad Vuko. Zamiast dobić rywala z kontry, bronimy 1-0. Jedyny pozytyw, to 1 punkt więcej. Ale z taką grą, to marne szanse na P.P.

odpowiedz
axlrose - 19.03.2022 / 17:42, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Ale jest chyba lepiej niż było ostatnio? Czy może nie? No jest ten punkt a nie 3:0?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.03.2022 / 21:35, *.t-mobile.pl

@axlrose: Przecież napisałem, że z punktu można się cieszyć, ale gra fatalna. Oczekuję czegoś innego po Legii.

odpowiedz
axlrose - 20.03.2022 / 08:30, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Chyba się twoje oczekiwania nie spełnią w tym sezonie, z tym składem i właścicielem. Trzeba być realista i cieszyć się z progresu w meczach z Rakowem, bo ostatnie wyniki z nimi były poniżające.

odpowiedz
Kibic(L) - 19.03.2022 / 16:56, *.icpnet.pl

Ten mecz był taki wkur..... Bramka stracona na własne życzenie. Pełno głupich i nonszalanckich strat. Pomijam już fakt, że nie było karnego. Gdzie był ku..a VAR? Kole się wrzuca w nogi Wieteski i co? Zero reakcji sędziów z wozu. Dawno mnie tak mecz Legii nie wkur....

odpowiedz
AA - 19.03.2022 / 17:00, *.virginm.net

@Kibic(L): Przecież marciniak nie używa VAR to wiadomo nie od dziś.Masz racje remis na własne życzenie.Mecz był do wygrania.Szkoda tych dwóch punktów

odpowiedz
Atmosferić - 19.03.2022 / 16:54, *.orange.pl

Przez dzbana wieteske tracimy 2 pkt...

odpowiedz
Kałczinio - 19.03.2022 / 16:52, *.156.85

Czy Boruc strzeli gola?

odpowiedz
(L)ychu - 19.03.2022 / 16:48, *.aster.pl

Verbić na ostatnie minuty zobaczymy jak się zaprezentuje?

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 19.03.2022 / 16:36, *.datapacket.com

No ten wszołek to nic nie gra melepeta

odpowiedz
OLaf - 19.03.2022 / 16:39, *.tpnet.pl

@Krzeszczu 2.0: a który coś gra?

odpowiedz
Urs72 - 19.03.2022 / 16:34, *.chello.pl

Ile płacą za karnego u buka? To już wiadomo ile ?

odpowiedz
Placek - 19.03.2022 / 16:34, *.vectranet.pl

Karnego oczywiście nie było.Wieteska nawet nogi nie wyciągnął.Pacjent po prostu celowo po cwaniacku wpadł na niego,a łysy tylko na to czekał.Raków miał już 12 karnych w tym sezonie.Prawie w każdym meczu muszą mieć wapno widocznie

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.03.2022 / 17:03, *.t-mobile.pl

@Placek: Wieteska zrobił jeden błąd - przyjął piłkę, jak przedszkolak, we własnym polu karnym. To czy był karny, czy nie, to już kwestia interpretacji sędziego. Kontakt był, może i naciągany, ale kto tak przyjmuje piłkę??? Trzeba było wyrąbać w trybuny. I to ma być reprezentant Polski... Chyba, że nie było komu robić za kelnera, na stołówce repry. To Micha wybrał odpowiednio...

odpowiedz
Obserwator - 19.03.2022 / 16:33, *.orange.pl

To jest masakra, jakie na tej stronie są marudy i ludzie którym tyłek miodem posmarujesz a on i tak powie że to gówno. Czytam to i jestem przerażony. Ludzie, co było w listopadzie?! Jak możecie krytykować Vukovica i wyzywać gościa, który podciągnął to wszystko do góry, wrócił po tym jak go zwolnili, stara się na nowo zbudować COKOLWIEK! Nikt nie jest idealny, każdy popełnia błędy, czasem całe serie, jesteśmy tylko ludźmi, ale gołym okiem widać, że najprawdopodobniej to nie my spadniemy, a Wisła, a tu tylko cały czas krytyka, krytyka, krytyka, wyzwiska, krytyka i tak w kółko, non stop. Pozdrawiam normalnych ludzi, którzy potrafią spojrzeć obiektywnie w danym momencie i docenić ludzi którzy ciągną to do przodu, a dla perfekcjonistow zza klawiatury, znawców wszystkich scenariuszy, palec środkowy!

odpowiedz
Kolega po szalu - 19.03.2022 / 16:32, *.plus.pl

Var mógł to sprawdzić i ten ch .. też powinien podejść i obejrzec

odpowiedz
(L)ychu - 19.03.2022 / 16:30, *.aster.pl

Co myślicie o tym karnym?

odpowiedz
(L)ychu - 19.03.2022 / 16:38, *.aster.pl

@pawel: moim zdaniem Var powinien być chociaż czesto tak jest że główny daje wapno i var nie sprawdza wtedy

odpowiedz
Korda - 19.03.2022 / 16:53, *.centertel.pl

@(L)ychu: sama sobie Legia winna. Zamiast wypier... piłkę jak najdalej to oni próbują klepać

odpowiedz
Janek - 19.03.2022 / 16:29, *.125.100

Wieteska kretyn

odpowiedz
wtf - 19.03.2022 / 16:29, *.chello.pl

ustawka

odpowiedz
atmosferić - 19.03.2022 / 16:29, *.orange.pl

dzban wieteska - i on ma w kadrze grać?

odpowiedz
Atmosferić - 19.03.2022 / 16:56, *.orange.pl

@Po(L)ubiony: Jak Wszołek go wsadził jak źle przyjął i się gościowi wpieprzył w nogi... No debil poprostu. Ale to do niego podobne. To wręcz jego markowe zagranie.

odpowiedz
Kolega po szalu - 19.03.2022 / 16:28, *.plus.pl

Marciniak jest hamulcowym gry na boisku dzisiaj

odpowiedz
(L)ychu - 19.03.2022 / 16:22, *.aster.pl

czy oglądamy ten sam mecz Legia optyczna przewaga w tym meczu ?

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 19.03.2022 / 16:20, *.plus.pl

Powoli się odradzamy

odpowiedz
Jerry - 19.03.2022 / 16:19, *.chello.pl

Matko jedyna. Jaki ten Marciniak jest słaby.

odpowiedz
Zduneq - 19.03.2022 / 16:19, *.play-internet.pl

Jaką ta ekstraklasa jest żenująca.
Wszołek przez pół roku zagrał może 45 minut w unionie Berlin a w tej śmiesznej lidze robi różnicę

odpowiedz
:) - 19.03.2022 / 16:25, *.plus.pl

@Zduneq: bo gola strzelił?

odpowiedz
Jerry - 19.03.2022 / 16:28, *.chello.pl

@Zduneq: Zagrał w Unionie tylko 17 min. A i w Legii jest słaby. Gdyby gamoń Lopes nie był jełopem to i tej bramki by Wszołek nie strzelił.

odpowiedz
Kolega po szalu - 19.03.2022 / 16:18, *.plus.pl

Nareszcie coś gramy i zaczynamy kontrolować sytuację powoli jak w 2 połowie w Łęcznej.

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 19.03.2022 / 16:17, *.plus.pl

Gramy tak jak umiemy i jakie mamy umiejętności

odpowiedz
Realista - 19.03.2022 / 16:14, *.plus.pl

Dziś Slisz i Celhaka przyzwoicie jak na razie

odpowiedz
Walerian - 19.03.2022 / 16:19, *.kompex.pl

@Realista: Slisz? A co ogladasz ? Gumisie?

odpowiedz
Realista - 19.03.2022 / 16:22, *.plus.pl

@Walerian: Pare razy się dobrze zachował w obronie do przodu też błędów nie zrobił wielu

odpowiedz
Antyczesio - 19.03.2022 / 16:24, *.plus.pl

@Walerian: na pewno nie to co ty

odpowiedz
Jopel - 19.03.2022 / 16:27, *.kompex.pl

@Antyczesio: ja mecz a ty co? Gimnastykę?

odpowiedz
Antyczesio - 19.03.2022 / 16:31, *.plus.pl

@Jopel: zależy jaki mecz może innej ligi zagranicznej oglądasz?

odpowiedz
Antyczesio - 19.03.2022 / 16:13, *.plus.pl

Dla mnie to każdy mecz tak może wyglądać aby 3 pkt były a dziś jak wygramy to trochę Raków nastraszymy przed meczem w PP przy okazji hehe

odpowiedz
:) - 19.03.2022 / 16:11, *.plus.pl

Jak dziś wygramy to 6 pkt do Lechii i mecz z nimi.

odpowiedz
Kibic z instagrama - 19.03.2022 / 16:10, *.plus.pl

Styl nieważny aby wygrali i tak z tych marnych wkładów Vukovic wyciąga prawie maksa. Oprócz Josue nie ma tu żadnego co pociągnie grę po odejściu Luqinhasa i kontuzji Kapustki zostali sami drewniacy.

odpowiedz
Kolega po szalu - 19.03.2022 / 16:06, *.plus.pl

Sędzia masakra Niewulis i Petrasek przestawiają naszych a on nic jakby to był Jędrzejczyk to już by wyleciał.

odpowiedz
(L)ychu - 19.03.2022 / 15:59, *.aster.pl

jak na razie słaba Legia prowadzi z aspirantem do mistrza Polski hehe . czekam na drugą połowę czy rzeczywistość sie potwierdzi czy też Legia w brzydkim stylu wygra!!!

odpowiedz
Farme(L) - 19.03.2022 / 15:56, *.virginm.net

Straszna męczarnia, ale najważniejsze że wygrywamy… Co by nie mówić to jednak kibice przyjezdni tez zrobiliby widowisko, a tak to piknik pod Jasną Górą…

odpowiedz
Byniu - 19.03.2022 / 15:55, *.vectranet.pl

Ciężki mecz ale w końcu Legia gra mądrze z pomysłem z kontry,a nie wali bezmyślnie głową w mur.Myślę,że po takim pressingu i intensywnej grze Raków może trochę paść w 2 połowie.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.03.2022 / 15:52, *.aster.pl

Brak Mladenovica jest wyraźnie widoczny. Wygrywamy.I nie ma go nawet ławie, czyli jest nadzieja na zwycięstwo.

odpowiedz
Gryfus - 19.03.2022 / 15:50, *.tele2.se

Tak trzymać Legia,pozdro że Szczecina

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 19.03.2022 / 15:56, *.play-internet.pl

@Gryfus: Jak za starych-dobrych lat.My kibicujemy Pogoni,a Wy kibicujecie Legii.Legia-Pogoń.

odpowiedz
ja - 19.03.2022 / 15:50, *.t-mobile.pl

Celhaka !!!!

odpowiedz
Olomanolo - 19.03.2022 / 15:48, *.play-internet.pl

GOOOOOLLLLLLL BRAWOOOO LEGIOOOO

odpowiedz
atmosferić - 19.03.2022 / 15:46, *.orange.pl

brawo. 1 akcja wystarczyła.

odpowiedz
word!up - 19.03.2022 / 15:40, *.inetia.pl

Co oni boją się atakować ? Vukovic im zakazał ?

odpowiedz
grzesiek - 19.03.2022 / 15:50, *.centertel.pl

@word!up: tak zakazal zeby mieć beke z takich jak ty

odpowiedz
word!up - 19.03.2022 / 15:59, *.inetia.pl

@grzesiek: Wytrzyj gila !

odpowiedz
Redi - 19.03.2022 / 15:39, *.play-internet.pl

Ja tam o porażkę pretensji mieć nie będę bo jednak widać różnicę klas, ale ku...przyjęcie piłki to powinna być absolutna podstawa, Sliszowi piłka odskakuje na kilka metrow Rosołkowi tak samo, podania do przeciwnika, ciągle straty. Luzu rzekomo złapali a grają jak spętani

odpowiedz
Miś - 19.03.2022 / 15:38, *.inetia.pl

No niestety znowu zaprosili tego palanta do komentowania w C+. Nie da się tego słuchać

odpowiedz
(L)ychu - 19.03.2022 / 15:53, *.aster.pl

@WoLa: legalna transmisja meczu podatki płaci każdy nieważne czy to abonament za radio i tv . Sieci kablowe pokrywają ta transmisje bo płacą za Nas a Ja ogladam na monitorze i tyle w temacie

odpowiedz
jo - 19.03.2022 / 15:25, *.tpnet.pl

Marciniak to jednak strasznie chu...owy sędzia...

odpowiedz
atmosferić - 19.03.2022 / 15:39, *.orange.pl

@jo: jednak? a to miałeś jakieś wątliwości?

odpowiedz
Jerry - 19.03.2022 / 15:59, *.chello.pl

@Lopez : A co ma do tego partia?

odpowiedz
atmosferić - 19.03.2022 / 15:21, *.orange.pl

Dobry pressing rakowa - wiadomo bylo ze rakow tak zagra i vukovic nic z tym nie zrobil. Przeciez na rakow tez mozna wywierac presje ale nie wolnym pekhartem.

odpowiedz
Serek - 19.03.2022 / 15:17, *.centertel.pl

Ale kopanina jak w jakiejś okręgówce

odpowiedz
Farme(L) - 19.03.2022 / 15:13, *.virginm.net

Wchodzi Jędza łokciem jest żółta, wchodzi Petrasek to jest tylko delikatnie… do tego zwija się zawodnik z bólu po uderzeniu w głowę a ten łysy ciec nic….

odpowiedz
WoLa - 19.03.2022 / 15:10, *.tpnet.pl

Nie rozumiem jakim cudem ten Marciniak jeszcze sędziuje mecze mimo że każdy wie że się nie nadaje

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 19.03.2022 / 14:55, *.cdn77.com

Vikovic to amator nie trener, mogą nas dojechać.

odpowiedz
eLo - 19.03.2022 / 15:18, *.play-internet.pl

@Krzeszczu 2.0: ciebie całe życie jadą...

odpowiedz
O(L) AF - 19.03.2022 / 14:54, *.aster.pl

Obietkywnie patrząc, dzisiaj Legia przegra.Nie srajcie się w komentarzach . Wiem, wiecie najlepiej, najwięcej itd. Na teraz, liczy się fart. Pozdro. Obym się mylił.

odpowiedz
ws - 19.03.2022 / 14:10, *.vectranet.pl

Zagrać jak Villareal w Turynie albo jak Legia w Moskwie .

odpowiedz
(L)... - 19.03.2022 / 14:08, *.orange.pl

Przepraszam, nie jestem zorientowany czemu nie ma Mladenowicia ? Kartki czy już pojechal na reprezentację ? Pozdrawiam...

odpowiedz
axlrose - 19.03.2022 / 14:28, *.tpnet.pl

@(L)...: Kartki sprawdziłem, to nie to. Może kontuzja, a może niedogadanie, a najpewniej cieniutka forma.

odpowiedz
!(L)! MIŁKOWICE - 19.03.2022 / 14:01, *.tpnet.pl

Strebinger
Johansson . Jędrzejczyk . Wieteska . Hołownia
Slisz . Josue
Verbić . Rosołek . Muci
Włodarczyk

odpowiedz
Darek - 19.03.2022 / 13:57, *.t-mobile.pl

O proszę nie ma Boruca, Mladenovicia. Pojawił się Ribeiro, Hołownia, Verbic.
Skibicki już tradycyjnie na wycieczkę pojechał.

odpowiedz
Dexter - 19.03.2022 / 13:41, *.centertel.pl

Jacek Magiera z pewnością na trybunach w loży honorowej

odpowiedz
LG - 19.03.2022 / 15:53, *.chello.pl

@Dexter: loża honorowa? Na Rakowie nie widziano ani nie słyszano. Chyba że o klatkę dla kibiców gości Ci chodzi.

odpowiedz
Darek - 19.03.2022 / 13:07, *.chello.pl

To będzie sprawdzian dla Miszty.Ciekawe ile dołoży od siebie?

odpowiedz