Ivi Lopez i Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Raków 1-1 Legia

Walka do końca

Mishka, źródło: Legionisci.com

W meczu 26. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa zremisowała na wyjeździe z Rakowem Częstochowa 1-1. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po bramce Pawła Wszołka.

Pierwsza połowa spotkania to zdecydowana dominacja gospodarzy, którzy na szczęście nie zdołali udokumentować jej strzeloną bramką. Raków od początku grał agresywnie, bardzo wysokim pressingiem, nie odpuszczając żadnej piłki. Zepchnięci do defensywy legioniści skutecznie się bronili, a przez 45 minut nie udało im się jednak stworzyć praktycznie żadnej sytuacji podbramkowej.

Mnóstwo okazji mieli za to gospodarze. Miszta kilkakrotnie musiał ratować swój zespół przed stratą gola. Raz do spółki ze Sliszem wybijał piłkę z linii bramkowej.

W 46. minucie po błędzie Rakowa Jurgen Celhaka przejął piłkę w środkowej strefie, zagrał do Rosołka, ten zbiegł lewą stroną, dograł przed bramkę. Piłkę przepuścił jeszcze Rafael Lopes, a znajdujący się na lepszej pozycji Paweł Wszołek z najbliższej odległości wpakował ją do siatki. Niespodziewanie to Legia prowadziła do przerwy 1-0.

Na początku drugiej części spotkania legioniści wykonywali 3 rzuty rożne. Po jednym z nich mieli naprawdę dogodną sytuację do podwyższenia wyniku, jednak piłka przypadkowo uderzyła Vladana Kovacevicia w głowę i wyszła za linię końcową. W odpowiedzi świetne podanie na 20. metr dostał Mateusz Wdowiak, zdołał opanować futbolówkę i znalazł się sam przed Cezarym Misztą. Na szczęście szybko wrócił Mateusz Wieteska i wspólnie z bramkarzem Legii zdołali opanować sytuację.

Chwilę później dobrą okazję miał Maciej Rosołek, ale nie dał rady odpowiednio opanować piłki i został uprzedzony przez bramkarza. W 55. minucie Rosołek zagrywał do Wszołka, jednak obrońcy zdołali wybić piłkę poza boisko. Legioniści nie zwalniali tempa, ale i Raków miał swoje sytuacje. W najlepszej z nich w 63. minucie swoich szans uderzeniem głową próbował Ivi Lopez, na szczęście uderzył niecelnie.

Po słabej pierwszej połowie, legioniści prezentowali się w drugiej części znacznie lepiej. Niestety, w 70. minucie błąd w polu karnym popełnił Mateusz Wieteska. Piłka odskoczyła obrońcy, piłkarz Rakowa wpadł na niego i sędzia podyktował rzut karny, który pewnie na bramkę zamienił Ivi Lopez. Dosłownie chwilę później stuprocentową sytuację zmarnował Wdowiak. Zawodnik Rakowa uderzył z prawej strony po długim rogu, ale pomylił się dosłownie o kilka centymetrów. Próbował jeszcze interweniować Wieteska, ale nieskutecznie.

Legia znowu oddała rywalowi inicjatywę. W 77. minucie ponownie gospodarze stanęli przed znakomitą okazją do zdobycia bramki. Lindsay Rose próbował wślizgiem powstrzymać pędzącego Wdowiaka, ale źle wymierzył. Wdowiak zdołał dośrodkować, jednak Deian Sorescu nie wykończył akcji - zmierzająca do siatki piłka uderzyła jeszcze przypadkowo w stojącego Vladislavsa Gutkovskisa. Mnóstwo szczęścia mieli w tej sytuacji legioniści.

W 83. minucie w twarz został kopnięty Paweł Wszołek. Drugą żółtą kartkę dostał Ioannis Papanikolaou i Legia kończyła spotkanie w przewadze jednego zawodnika. Nie wpłynęło to jednak na obraz gry. W 87. minucie na boisku pojawił się Benjamin Verbić, który zaprezentował się z dobrej strony.

W 92. minucie fantastyczny strzał oddał Ivi Lopez. Zawodnik Rakowa uderzył z ostrego kąta z prawej strony, szczęśliwie dla Legii, trafił jedynie w poprzeczkę. Obie drużyny walczyły do ostatnich sekund tego spotkania. Dużo było nerwowych sytuacji, dużo fauli. Żółtą kartką za dyskusje ukarany został także Aleksandar Vuković. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

Ekstraklasa
26. kolejka
#RCZLEG
5200
Częstochowa
19.03.2022
15:00
Raków Częstochowa
Legia Warszawa
Raków Częstochowa
1-1
Legia Warszawa
71' Ivi Lopez (k)
(0-1)
Wszołek 45'
1 Vladan Kovacević
7 Fran Tudor
2 Tomas Petrasek
6 Andrzej Niewulis 60'
8 Ben Lederman
66 Ioannis Papanikolaou
23 Patryk Kun
22 Deian Sorescu
11 Ivi Lopez
17 Mateusz Wdowiak 84'
21 Vladislavs Gutkovskis 81'
12 Kacper Trelowski
3 Milan Rundić 84'
9 Sebastian Musiolik
18 Jakub Arak
55 Szymon Czyż
70 Fábio Sturgeon
71 Wiktor Długosz
88 Walerian Gwilia 60'
73 Ilja Szkurin 81'
Cezary Miszta 31
Mattias Johansson 6
Lindsay Rose 29
Mateusz Wieteska 4
57' Yuri Ribeiro 5
Paweł Wszołek 13
Bartosz Slisz 99
Josue 27
Jurgen Celhaka 16
87' Maciej Rosołek 39
27' Tomas Pekhart 9
Richard Strebinger 15
Mateusz Hołownia 3
Ihor Charatin 14
Ernest Muci 20
27' Rafael Lopes 21
Kacper Skibicki 22
Szymon Włodarczyk 28
57' Artur Jędrzejczyk 55
87' Benjamin Verbić 77
Trener: Marek Papszun
Asystent trenera: Goncalo Feio
Kierownik drużyny: Kamil Waskowski
Lekarz: Wojciech Herman
Masażyści: Sebastian Mizgała
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma
Sędziowie
Główny: Szymon Marciniak
Asystent: Paweł Sokolnicki
Asystent: Adam Kupsik
Techniczny: Patryk Gryckiewicz
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (116)

+dodaj komentarz
(L) uz - 21.03.2022 / 22:46, *.inetia.pl

No nie już , oddawanie , oddanie , rewanże, nóg rozkł.... ! Skąd się wzięli ci ludzie na forum? Legia gra od dziesięcioleci w lidze , a tu były beniaminek i już pos.ywa? Same studenty na wynajmie spoza Warszawy? A wiem co wpisuję teraz. Miejcie szacunek dla swoich wpisów. Z PP do przodu !

odpowiedz
Arek - 21.03.2022 / 00:57, *.t-mobile.pl

Punkt zdobyty za oddanie PP ?? Niedługo się przekonamy.

odpowiedz
filand - 21.03.2022 / 02:03, *.t-mobile.pl

@Arek:
Nic z tych rzeczy... PP dla Legia Warszawa.

odpowiedz
grzesiek - 21.03.2022 / 15:18, *.centertel.pl

@filand: punkty oddane przez Legię na rzecz przejscia dalej w PP jak już, ale malo prawdpodobne.

odpowiedz
autor - 21.03.2022 / 23:32, *.vectranet.pl

@filand: mozesz sobie pomarzyc :D

odpowiedz
PZPN!PZPN!J...J..!PZPN! - 20.03.2022 / 19:30, *.167.30

MARCINIAK POWINIEN BEKNĄĆ ZA OSTATNIE SĘDZIOWANIA, ALE WYGLĄDA NA TO ŻE MA W GARŚCI KULESZE I KOLEGIÓM...SZKODA PILKI NOŻNEJ Z TAKIM SĘDZIĄ...

odpowiedz
(L) - 20.03.2022 / 19:28, *.mm.pl

Może to co napiszę nie jest normalne, ale ten bramkarz z niecieczy nie jest zły, ja bym go u nas widział

odpowiedz
hajdukL - 20.03.2022 / 19:11, *.77.242

Kurczę, tak chwaliłem Mateusza za ostatnie miesiące, a tu masz, tak się wysypał. Przyjęcie piłki dramat, jednak karnego summa summarum nie powinno być. Jak na moje to sędziemu Marciniakowi często brakuje pokory w podejściu do meczów ligowych...
No nic, mówi się trudno żyje się dalej i myślę, że pobyt na kadrze tak czy siak Wietesowi się należy i dużo da.
Co do całego meczu, to wynik lepszy niż gra, choć w pewnym momencie Rakowowi zaczęło palić się pod nogami. Niektórzy nasi zawodnicy jednak wciąż są pod formą i występy niekiedy w miarę solidne przeplatają słabymi, zagrania rozsądne przeplatają głupimi. Regularności w tym wszystkim brak.

odpowiedz
Wolfik - 21.03.2022 / 09:22, *.mm.pl

@hajdukL: Co do naszej gry jako ogółu - zggoda. W pierwszej połowie poza akcją bramkową praktycznie zerowe zagrozenie bramki Kovacevicia. Gol do szatni spowodował, że Raków nieco stracił pewnośc i po główce Rose powinnismy zamknąć mecz. Kolejny raz sprawdziło się znane porzekadło piłkarskie i w efekcie moglismy ten mecz przegrać.

Co do Wietesa. Cóż, został wrzucony na mine przez kolegę z druzyny, chociaz to przyjęcie..... W wielu mniej groźnych sytuacjach wybijają piłki po autach, nie wiem czemu akurat w tej sytuacji postanowili rozgrywac.

O p. Marciniaku napisałem tyle postów, że nie chce mi się powtarzać. JEgo decyzje są tak niejednoznaczne, że chyba nie ma logicznego wzoru którym sie kieruje. Vide przykładowo wczorajszy mecz Radomiaka z mielecka Stalą. Raz karny, raz jego brak - na VAR, oczywiście Marciniak.

odpowiedz
hajdukL - 21.03.2022 / 11:13, *.77.242

@Wolfik:
Co do Twojego drugiego akapitu to wracamy do sedna, czyli że cały czas do optymalnej formy piłkarzom sporo brakuje i stąd dziwaczne zagrania i wybory. Jędza z Wszołkiem i Rosołek do tego chyba też, miotają się gdy piłka trafia w ich strefę. Nie wspomnę o dośrodkowaniu z drugiej strony, któremu Johansson nie zapobiegł bo był za daleko. Wydaje się w niegroźnej sytuacji kilku naszych nie zachowało się jak trzeba i nieszczęście gotowe. A wszystko mógł naprawić Wieteska dobrym przyjęciem lub wybiciem...

odpowiedz
Kosa - 20.03.2022 / 18:25, *.proneteus.pl

Marciniak to największy frajer. Karny parodia. Ten lot był dobry. Śmiechu warte

odpowiedz
Rafał 87 - 20.03.2022 / 17:27, *.t-mobile.pl

Remis jak najbardziej słuszny, przynajmniej moim zdaniem.
P.S.: Drodzy kibice! Jeśli jest wśród was jakiś wariat kolekcjoner to mam do odsprzedania archiwalne numery tygodnika "Piłka Nożna" z lat 2017 - 2021. Jeśli jest ktoś chętny to piszcie na rafal.8787@wp.pl

odpowiedz
autor - 21.03.2022 / 23:32, *.vectranet.pl

@Rafał 87: gówno prawda

odpowiedz
Rafał 87 - 22.03.2022 / 04:36, *.t-mobile.pl

@autor: Twój komentarz bardzo na poziomie. Błysnąłeś intelektem.

odpowiedz
Benit - 20.03.2022 / 16:54, *.t-mobile.pl

Całkiem dobrze to wyglądało. Szkoda że Pekhart zszedł bo López nie szarpnął później. Wieteska przyjęcie na poziomie okręgówki, swoją drogą Wszołek też niepotrzebne zagranie lepiej w aut.
Karny ja bym nie dał gość leciał jakby kantówką dostał z tyłu i to chyba wcześniej niż go kopnęli.
Co do samego karnego nie trzeba było specjalnej analizy gdzie strzeli.

odpowiedz
Tom Horn - 20.03.2022 / 16:21, *.vectranet.pl

Szkoda straconych 2 punktów.Stało się to głównie przez głupotę, a nie przez brak doświadczenia. Co do legii to widać wyraźny progres w ich grze. Tylko co z tego ze w przyszłym roku będą puchary bo pewnie w półfinale ograja raków,a w trakcie rozgrywania europejskich pucharów znów się po sypną znów może być tak że będą na dnie tabeli a na wiosnę będą wygrywać mecz za meczem.Do tego dojdą transfery graczy którzy pozytywnie się pokażą w meczach,i znów krok po kroku trzeba będzie budować drużynę od początku.Co do meczu z Rakowem Johannson całkiem nieźle tak samo Josue który coraz częściej pokazuje swoje niekonwencjonalne zagrania, całkiem nieźle Miszta Wszołek.Nie najgorzej Rosołek Wieteska mimo że na walił oraz Rose.Natomiast słabo Ribeiro a tragiczna zmianę dał Jędrzejczak.Gracz który zarabia najwięcej w lidze a gra bardzo słabo. Mam nadzieje ze odejdzie po sezonie z legii do...Iglopolu Dębica albo do Wisłoki.

odpowiedz
lw73 - 20.03.2022 / 13:07, *.chello.pl

Pan Marciniak jest nieomylny i var nie powinien istnieć. Cios łokciem, facet ma wstrząs mózgu ale nie ważne, Karny też powinie sobie obejrzeć na filmie.

odpowiedz
KLanik - 20.03.2022 / 10:48, *.chello.pl

Jeszcze niedawno remis z Rakowem byłby niemożliwy, ba pamiętacie porażki z Mielcem i z innymi? Wieteska to dzięki niemu mamy cztery bramki dla nas, Wszołek, Rosołek tak oni strzelają i dają naszej drużynie milion razy więcej niż portugalce wywaleni z klubu. Nie jęczeć, bo najważniejsze to utrzymać się i zdobyć PP. Brawo Vuko, Brawo Legia!

odpowiedz
marciniak, coo? - 20.03.2022 / 10:22, *.plus.pl

1. faul na Perkharcie - żółta kartka,
zawodnik leży trzyma się za głowę a pAN sędzia nic sobie z tego nie robi.
2. Karny z kapelusza.
3. Spokojnie, można przechodzić po nodze Jedrzęjczyka, przecież to twardy chłop.
4. Kontra Wszołka, gościu z Rakowa potyka się o własną trawę... faul.

odpowiedz
Bu"L"i - 20.03.2022 / 11:24, *.inetia.pl

@marciniak, coo?: z marciniakiem to nie ma sensu wystawiać var-u. On i tak z niego nie korzysta. Zawsze to parę groszy taniej. A jeszcze weryfikować decyzje sędziów i karać finansowo za przekręty to będzie całkiem tanio....

odpowiedz
Ziomek - 20.03.2022 / 10:08, *.oxynet.pl

Nie wiem czy trenerzy są ślepi czy to my kibice się nie znamy...ale jak można było kiedyś powołać słabego slisza do kadry a teraz Wieteske??? Nie ma co się oszukiwać, są to slabi zawodnicy i tyle. Dobrze ze vuko przejrzal w końcu na oczy i odsunął jeszcze słabszego zawodnika jakim jest mladenovic!! Na lato transfery, transfery, transfery.

odpowiedz
Jerry - 20.03.2022 / 11:42, *.centertel.pl

@Ziomek: Daj pieniądze.

odpowiedz
chrisSiekierki - 20.03.2022 / 12:47, *.vectranet.pl

@Jerry: Najlepiej Messi, Ronaldo i Mbappe ... a i jeszcze Suarez ale on chyba za słaby...

odpowiedz
Adam - 20.03.2022 / 13:01, *.chello.pl

@Ziomek: Z tym przejrzał na oczy bym nie przesadzał.

odpowiedz
oLaf - 20.03.2022 / 14:15, *.vectranet.pl

@chrisSiekierki: Messi i Ronaldo za starzy a Suarez by się nie nadawał do Legii - zbyt egoistyczny. Od biedy na tego Mbape MIodek by wysupłał z 100 000 Euro ; P

odpowiedz
Michał - 20.03.2022 / 08:10, *.centertel.pl

Czy są jakieś granice głupoty Wietesa…?

odpowiedz
Won - 20.03.2022 / 09:21, *.virginm.net

@Michał: Nie ma bo to światowy człowiek jest przekracza wszelkie granice.

odpowiedz
Michał - 20.03.2022 / 22:32, *.centertel.pl

@Won: Dobre

odpowiedz
ksieciunio - 20.03.2022 / 06:37, *.chello.pl

Wieteska co???????? drewno !!!!!!!!!! jak ktos taki może grać w Legii i jeszcze debil Mich powołał takie coś do reprezentacji, no SZOK !!!! to powinna byc rezerwa albo 3 liga

odpowiedz
Matt - 20.03.2022 / 00:14, *.tpnet.pl

Vuko wydobywa nas z ligowego dna - słabo
Remisujemy po niezłym spotkaniu z jednym z faworytów do mistrzostwa - słabo.
Zero jakiegokolwiek optymizmu, nawet jeśli dopisało nam szczęście.

Niektórzy mają spore wymagania i to niewynikające z niczego.

odpowiedz
oLaf - 20.03.2022 / 00:07, *.vectranet.pl

wrócił "stary, dobry Wieteska"... a już myślałem, że się oduczył baboli...

Ogólnie wynik dobry, bo Raków był trochę lepszy. Nawet mogliśmy to wygrać na dzikim farcie ale ww. zadziałał.

odpowiedz
Bu"L"i - 20.03.2022 / 09:04, *.inetia.pl

@oLaf: karny z kapelusza marciniaka....

odpowiedz
Dot - 20.03.2022 / 15:55, *.ineting.pl

@Bu:

Trzeba być kompletnie ślepym lub do cna pozbawionym chociażby szczątkowego obiektywizmu, by pieprzyć o karnym z kapelusza.

odpowiedz
Kris72 - 19.03.2022 / 23:49, *.play-internet.pl

Czy w dzisiejszym meczu Mladen nie zagrał za kartki czy jakiś inny powód ? Nie było chyba jakies oficjalnej informacji w tym temacie , chyba ze coś przeoczyłem .
PS gra nie była najlepsza - to fakt , ale ważny 1 punkt . Teraz w półfinale musimy zagrać na maxa i może uda sie przejść Raków . Choć łatwo nie będzie …

odpowiedz
Hiszpan - 19.03.2022 / 22:29, *.play-internet.pl

Wynik może być. Teraz Amicę w ryj 2 razy i można przegrać z Pogonią.

odpowiedz
(L)ychu - 19.03.2022 / 20:47, *.aster.pl

Napisałem na meczówce że Marciniak za dużo skrzydeł ma od tej ligi mistrzów i powinni coś z tym zrobić

odpowiedz
KrystekLegia - 19.03.2022 / 20:35, *.chello.pl

Mecz na średnim poziomie ale widać progress więc aby do przodu i łapać punkty a reszta przyjdzie z czasem na nowy sezon ten nie był taki jak byśmy chcieli ale może być tylko lepiej.

odpowiedz
Legia mistrz - 19.03.2022 / 20:34, *.t-mobile.pl

Sędzia dał z dupy kar ego ale na koniec dał Naszym fory wywala ac zawodnika Raków tylko nasze gwiazdy nie umieli tego wykorzystać, fatalnie

odpowiedz
Arek - 19.03.2022 / 23:24, *.tpnet.pl

@Legia mistrz: jakie fory? Był faul to była żółta kartka. A, że druga, to i poleciał.

odpowiedz
Mokotów - 19.03.2022 / 20:26, *.centertel.pl

Marciniak , ,ty juz wiesz co? Ty super sedzio międzynarodowy Dobrze musiał tam z ucha dawać allbo nie tylko ze został sędzią
Walic pzpn ,Legia mistrz

odpowiedz
R1958 - 19.03.2022 / 20:26, *.t-mobile.pl

Nawet w canal plus poddawali wątpliwości z tym karnym że to napastnik szukał nóg stojącego bezruchu Wieteska i sędzia ten kontakt zakwalifikował jak faul bo napastnik potknal się o nogi obroncy. Zapomnieliśmy już kto uratował 6pkt.z Wisła? więc nie wieszanie psów na Mateuszu

odpowiedz
Pierwszy - 19.03.2022 / 22:54, *.75.50

@R1958: Mi tam zaimponowało jego przyjęcie piłki w tej akcji.

odpowiedz
CBR - 19.03.2022 / 20:22, *.mm.pl

Brawo zespół za walkę.........wszolek i wieteska za te zabawy po swoim polem karnym przed utratą bramki.....porażka........Wieteska do reprezentacji????żart????????????ale takie błędu przytrafiają mu się co jakiś czas .gra w tej lidze od lat i nie wie,że trzeba było piłkę na pierwszy kontakt wybić wzdłuż linii i ustawić się w obronie????a co do sędziego.....uważam p.marciniaka za dobrego sędziego ale też uważam,że pajacuje.ewidentnych fauli nie gwiżdże i na siłę próbuje być gwiazdą na boisku .......

odpowiedz
Olo - 19.03.2022 / 20:21, *.chello.pl

Bezsensowny tytuł. Do końca to akurat walczył Raków, który mimo grze w dziesięciu cały czas atakował, a Legia tylko się broniła

odpowiedz
Hiszpan - 20.03.2022 / 07:41, *.telnaptelecom.pl

@Olo: Bo na obecną chwilę Raków jest po prostu lepszym zespołem. Mógł wygrać ale wreszcie mieliśmy trochę szczęścia. Obiektywnie widać że tam od kilku lat wzmacniają ekipę.

odpowiedz
Mokotów - 19.03.2022 / 20:12, *.centertel.pl

Zeby nie Marcink i super sędziowie bylibyśmy w czubie tabeli (przypominam mecz w Zabrzu) pzpn walic system

odpowiedz
Nie[L]egalny imigrant - 23.03.2022 / 14:12, *.elartnet.pl

@Mokotów : Zapomniałeś jeszcze o Wrocławiu

odpowiedz
murGraba - 19.03.2022 / 20:08, *.inetia.pl

Czy Slisz to posiada choć trochę kultury ???
Co mecz to widzę jak wydmuchuje na boisku gile z nosa...
Jak dobrze pamiętam to kiedyś nie oglądaliśmy takich obrazków bo kulturę się wynosi z domu a dla mnie takie zachowanie to brak szacunku dla widza...

odpowiedz
Gocław - 19.03.2022 / 20:43, *.aster.pl

@murGraba:

Hahahahaha :) Trochę kultury, k....a.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.03.2022 / 10:13, *.t-mobile.pl

@murGraba: Baton, gile, aż strach pomyśleć, co jeszcze...posadzi klocka?

odpowiedz
(L)eo - 19.03.2022 / 19:56, *.t-mobile.pl

Koledzy,a jak zagrał nasz nowy nabytek te parę minut? Nie miałem jak oglądać meczu,a ciekawi mnie czy coś tam pokazał.

odpowiedz
Nabytej - 19.03.2022 / 20:02, *.orange.pl

@(L)eo: będą z niego ludzie

odpowiedz
olew - 19.03.2022 / 19:55, *.vectranet.pl

Szkoda, że się nie udało, trzeba ich skaleczyć w pucharze, są słabi, będzie inny sędzia... Legia gra już trzeci mecz bardzo aktywnie, ambitnie, dzielnie. To cieszy. Uroda gry kiedyś przyjdzie.

odpowiedz
Lw - 19.03.2022 / 19:51, *.t-mobile.pl

Rosołek coraz lepszy, ale Lopez wciąż fatalny.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 19.03.2022 / 19:20, *.play-internet.pl

Dziwny to był mecz.Legia skazana na porażkę.......straciła 2 pkt.Cieszy mnie,że "momenty były" i te 15-20 min 2-giej połowy nawet przyjemnie się oglądało.Oczywiście był też okres gry,gdzie Raków cudem nam nie strzelił bramki,a nawet w 10 był stroną przeważającą,to,żeby nie standardowo już Wieteska,który postawił klocka w polu karnym,to przywieźli byśmy te 3 pkt.

odpowiedz
Olo - 19.03.2022 / 20:23, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA: W jaki sposób Legia straciła 2 pkt? Raków, patrząc na cały mecz, był lepszy, Legia stworzyła sobie właściwie z dwie dogodne sytuacje, w tym jedną wykorzystała.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 19.03.2022 / 21:34, *.play-internet.pl

@Olo: Straciła w taki o to sposób,że prowadziła 1-0 i tak naprawdę,żeby nie rzut karny,to Raków miał by naprawdę ciężko,żeby zdobyć choćby punkt.Bramka na 1-1 dodała skrzydeł gospodarzom.

odpowiedz
Arek - 19.03.2022 / 23:29, *.tpnet.pl

@FOREVER LEGIA: Wieteska, Wieteską, ale wg. mnie Wszołek jakby wyj...ał gdzieś w trybuny nawet, to byłoby po kłopocie.

odpowiedz
Mocno Uza(L)eżniony - 19.03.2022 / 19:11, *.jmdi.pl

do :D
to może zastąp jednego czy drugiego jak jesteś taki zajebisty.
Gratuluję wysokiej samooceny

odpowiedz
Urs72 - 19.03.2022 / 19:56, *.chello.pl

@Mocno Uza(L)eżniony: wyluzuj to jest jego opinia po meczu i ma rację oni są tak pobubieni że zamiast podawać strzelają a zamiast strzelać i wchodzić w pole karne to podają

odpowiedz
:D - 19.03.2022 / 19:08, *.orange.pl

Jestem amatorem i gram z kolegami na osiedlu i uważam że jestem drewniakiem ale nigdy mi się nie zdarzyło to co Sliszowi. Chłop oddala się od swojej 11 nie atakowany i podaje do przodu gdzie znajduje się tylko chłop z Rakowa. Albo to jest sabotażysta albo wyjątkowy debil.

Wieteska drugi. Zamieszanie po rożnym, ktoś wybija piłke na boczną stronę a ten idiota główkuje i wrzuca piłkę we własne pole karne.

Może czas zacząć sprawdzać iq przed podpisaniem kontraktu.

odpowiedz
olew - 19.03.2022 / 19:58, *.vectranet.pl

@:D: Nie wiem co Ci poradzić, no ale przestań grać na początek.

odpowiedz
Mocno Uza(L)eżniony - 19.03.2022 / 19:08, *.jmdi.pl

Na dobre i na złe...zawsze z Tobą...
Walczyć, trenować Warszawa musi k...wa panować !

odpowiedz
Raf - 19.03.2022 / 19:01, *.02.net

Wieteska do reprezentacjii z takim przyjeciem karny ewidentny podcial pilke przed nim ch...j z tym jak wogole karnego mozna bylo z tego zrobic tych na prawej stronie bardziej winni mieli tyle czasu i opcjii na wybicie

odpowiedz
gazza - 19.03.2022 / 18:54, *.inetia.pl

Karnego robi reprezentant kraju...Remis na własne życzenie...
Ale brawo za walkę do końca - Duży postęp.

odpowiedz
Single malt - 19.03.2022 / 18:52, *.t-mobile.pl

Ważny punkt. Chociaż jak się okazało, mecz absolutnie do wygrania. Wreszcie widać zaangażowanie graczy. Karny chyba z dupy, ale Wieteska nie błysnął przy tej akcji. Szkoda Pekharta, bo zaczynał chyba wracać do formy.

odpowiedz
Trampek - 19.03.2022 / 18:49, *.125.87

Należy mieć nadzieje ,że " ktoś ",że zwierzchników LEGII / może Zieliński - wszak był "wyrafinowanym" obrońcą / wypersfaduje Vukovicowi ,aby ten uczulił piłkarzy ,że pod własną bramką , "|nie bawimy się" - aby nie stwarzać "okazji" do straty bramki i punktów. Dzisiejszy przykład / z tego samego miejsca " wypracowany " rzut karny oraz poprzeczka / przez co najmniej kwartał przed treningiem powinien być piłkarzom " wyświetlany" przez godzinę do znudzenia , jako przykład czego nie należy " robić " przed własnym polem karnym. To nie jest pierwszy przypadek,że w ten sposób gubimy punkty. Po prostu nie ma " niepotrzebnej" zabawy we własnym, polu karnym. Dziwne,że Vuković jeszcze tego nie zauważył, albo może potrzebny jest mu okulista. To nie jest sarkazm. Z wiekiem pkulista jest wskazany.

odpowiedz
Miki - 19.03.2022 / 18:46, *.plus.pl

Nie wiem dlaczego z Wieteski robi się na siłę gwiazdę, jest słaby i pisze o tym nie pierwszy raz. Cóż teraz marketing Michniewicza i lepiej niech go sprzedadzą.
I brakuje nam napastnika, nigdy tak źle w ataku w legi nie było. Szkoda, że wzięli Szysza.
Marciniak osobny temat, jego ego jest tak wielkie, że zawsze musi być najważniejszy na boisku.

odpowiedz
ajajajaj - 19.03.2022 / 19:17, *.net.pl

@Miki: to człowiek bukmacherskiej mafii

odpowiedz
do Slisz - 19.03.2022 / 18:46, *.orange.pl

bałgam odejdż ty próchniaku

odpowiedz
Sebo(L) - 19.03.2022 / 18:11, *.vectranet.pl

Wynik raczej satysfakcjonujacy,gra już nieco mniej.Niestety w dalszym ciągu Legia nie potrafi wyprowadzać szybkich akcji z własnej połowy.Wszystko toczy się w irytująco wolnym tempie.Ponownie była widoczna spora niedokładność i zatrważająca ilość niecelnych podań.Cieszy zdobyty punkt i mozolne oddalanie się od strefy spadkowej.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 19.03.2022 / 18:03, *.chello.pl

Sami sobie strzeliliśmy,ale pokazaliśmy że każdy będzie miał znami problem.

odpowiedz
Mocno Uza(L)eżniony - 19.03.2022 / 17:51, *.jmdi.pl

Panowie tak miało być - REMIS !!! w półfinale Pucharu 2-1 dla nas
a później finał Legia - Amica Wronki 2-0
Brawo Legia !!! Puchar jest NASZ !!!

odpowiedz
Oj - 19.03.2022 / 17:38, *.chello.pl

Odczepcie się od Wieteski. Błąd ale nie na karnego. Zlodziej Marciniak. Ostatnia akcja, Wszołek sam z bramkarzem i co? Zlodziej Marciniak. Ale po tym meczu spokojnie się utrzymamy. Może coś więcej.

odpowiedz
L - 19.03.2022 / 17:42, *.t-mobile.pl

@Oj: Piłkarz Rakowa był pierwszy przy piłce i ją kopnął. Wieteska nie dotknął nawet piłki. Jak ty to niby tłumaczysz, że nie było karnego? Wieteska próbował naprawić swój błąd i się spóźnił z interwencją. Karny ewidentny. Ps. Też nie lubie Marciniaka.

odpowiedz
Szpic - 19.03.2022 / 18:03, *.chello.pl

@Oj: Nie ma się co oszukiwać, to Wieteska zawalił przy bramce dla Rakowa. Współodpowiedzialność ponoszą Slisz i Wszołek, ale 60 proc. to wina Wieteski. Po pierwsze zamiast wywalać piłkę w trybuny zachciało mu się ja przyjmować (swoją drogą brylantowa technika godna reprezentanta kraju :) ) a Marciniak tylko czekał aby końcowy wynik był "sprawiedliwy", a to właśnie umożliwił mu Wieteska. Tak czy siak to Wieteski "zasługa". Trzeba też stwierdzić że poza tym "babolem" grał przyzwoicie.

odpowiedz
L - 19.03.2022 / 17:36, *.t-mobile.pl

Wieteska ile ty już zabrałeś punktów Legii? Podejrzewam, że starczyłoby by w jednym sezonie na utrzymanie w ekstraklasie...

odpowiedz
WBA - 19.03.2022 / 17:31, *.as13285.net

Mogli wygrac ale coz...
Wazne ze jest 1 pkt

odpowiedz
Dedi - 19.03.2022 / 17:30, *.plus.pl

Wietesa w kadrze to jeszcze zrozumieć można i tak będzie rezerwowym. Ale Kun w kadrze to parodia, co Czesław w nim widzi...

odpowiedz
wyjazdowicz - 19.03.2022 / 18:30, *.46.112

@Dedi: kun go wie

odpowiedz
Arek - 19.03.2022 / 17:28, *.tpnet.pl

Szkoda, bo było do wygrania. Ale płakać też nie ma co.

odpowiedz
axlrose - 19.03.2022 / 17:58, *.tpnet.pl

@Arek: Dokładnie. Tylko szkoda Pekharta, bo Lopez jest słaby, strasznie słaby. Może powinien grać Włodarczyk, ale tam podobno są jakieś problemy kontraktowe. Pewnie by się ograł, Rosołkowi się na razie udaje.

odpowiedz
M@c - 19.03.2022 / 17:27, *.chello.pl

Z ewentualnego rzutu rożnego zrobił się karny...

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 19.03.2022 / 18:34, *.play-internet.pl

@M@c : lub można było wybić na aut, kolejna głupia bramka. Ale remis sprawiedliwy, brawo za walkę ale 6 kwietnia trzeba zagrać lepiej z przodu aby awansować do finału.

odpowiedz
Dedi - 19.03.2022 / 17:26, *.plus.pl

Nie będzie łatwo w półfinale PP z nimi a to będzie mecz o wszystko dla Legii jeśli chodzi o udział w eliminacjach ligi konferencji w przyszłym sezonie.

odpowiedz
tia - 19.03.2022 / 17:23, *.mm.pl

czwa o 2 klasy lepsza grając w 10 i do tego 2 fary na utrzymanie remisu.... to forum jest ślepe..

odpowiedz
axlrose - 19.03.2022 / 17:53, *.tpnet.pl

@tia: jasne, mamy być Realem, Manchesterem i PSG. Obudź się Kolego.
Mamy serię meczów bez porażki, Raków może dogonić amike, a ty kurde narzekasz.

odpowiedz
Wilanow - 19.03.2022 / 17:22, *.tpnet.pl

Nie było karnego!

odpowiedz
Piotr.H - 19.03.2022 / 17:50, *.centertel.pl

@Wilanow: 100% racja

odpowiedz
Mokotów - 19.03.2022 / 17:21, *.centertel.pl

Siemano. Słuchajcie nie wiem jak dla was dla mnie karny z dupy. Wieteska fakt faktem zle przyjął piłkę ale zobaczycie powtórkę to zawodnik rakowa wpadl w nogi Wietesa i oczywiscie super sędzia z Płocka ktory nigdy się nie myli ktorego obsmarowali po ostatnim meczu ligi mistrzów bez konsultacji z pseudo varem pokazal karnego. Uczciwie mowiac ppala z plocka okradla nas ze zwycięstwa. Zobaczycie jak w lidze+ ekstra beda go bronic a prawdę mówiąc to kuzwa najgorszy polski sedzia

odpowiedz
chrisSiekierki - 19.03.2022 / 17:27, *.vectranet.pl

@Mokotów : dla mnie też karny naciągany. Wieteska popełnił błąd ale zatrzymał sie przed piłką, a z zawodnik Rakowa zanim zderzył sie z Wieteską to już leciał na pysk. Obejrzałem to kilka razy w powtórkach, Marciniak popełnił błąd i to duży.

odpowiedz
jarekk - 19.03.2022 / 19:23, *.metrointernet.pl

@chrisSiekierki: Zycie jest takie ze ci co szukali sprawiedliwosci teraz wachaja kwiatki. Profesjonalista wie ze musi unikac sytuacji spornych i nie dawac pretekstu bo zle na tym wyjdzie. Wietes zagral jak frajer i to jest jego wina.

odpowiedz
Tot - 19.03.2022 / 17:19, *.t-mobile.pl

karny z dupy, atakujący wpada na obrońcę ale marciniak i nie trzeba var

odpowiedz
(L) evinho. Onet. Pl - 19.03.2022 / 17:13, *.orange.pl

Szacunek dla Vuko.... Podjął się trudnej misji.... Póki co jest wygranym... Jedynym w tym fatalnym czasie....

odpowiedz
Adbi - 19.03.2022 / 20:01, *.tktelekom.pl

@(L) evinho. Onet. Pl: wygranym? proszę Cię, niech się trzyma od L jak najdalej, L nie gra już co 3 dni ma w miarę dobrych piłkarzy jak na nasza L wiec ma łatwo raków nas zdominował bo ten wfista nic nie umie, uznaje tylko swoje klony czyli piłkarzy bez umiejętności ale zapier..jących, carlitos Boruc muci już nie pasują do tego wzorca ale kulanovic lopez slisz już tak nigdy wicej tego amatora w L

odpowiedz
Urs72 - 19.03.2022 / 17:10, *.chello.pl

Wieteska plus Bednarek wyprowadza Reprezentację w pole srac , jak kur..można robić taki cyrk na 11 metrze kiedy nikt debili nie atakuje .....

odpowiedz
Szpic - 19.03.2022 / 17:07, *.chello.pl

Krótko i na temat; frajersko stracone 2 pkt.

odpowiedz
chrisSiekierki - 19.03.2022 / 17:07, *.vectranet.pl

Cieszę się z remisu. Najlepsze że jest kolosalna różnica w zaangażowaniu , gra też się poprawia... w lidze to dużo nie poprawimy ale o puchar to można powalczyć.

odpowiedz
APGAP - 19.03.2022 / 17:07, *.t-mobile.pl

Żenady ciąg dalszy ...

odpowiedz
Obcy - 19.03.2022 / 17:07, *.t-mobile.pl

Mecz,jak mecz. Dobry i jeden punkt. Jesienią byłyby bęcki,jak nic.

odpowiedz
Okej - 19.03.2022 / 17:06, *.orange.pl

Remis z Rakowem w tym sezonie i w naszej sytuacji trzeba szanować.
Chociaż jest niedosyt bo ten mecz można było wygrać.
Jak zwykle Wieteska błysnął inteligencja.

odpowiedz
kulturalny cham - 19.03.2022 / 17:05, *.46.112

tu byla duza szansa zgarnąc 3pkt. Obiektywnie jestes zniesmaczony tym remisem mimo ze przed meczem chcialem chociaz remisu
po dobrej pierwszej polowie Rakowa prowadzilismy w drugiej Raków nie istniał do chwili kiedy Wszołek z Wieteska dali karnego za free
Stadion Rakowa to kpina , wiejskie kluby z nizszych lig maja podobne a nawet lepsze czesto z 10 czy 20 razy mniejszych miejscowosci
Papszun wizytówka Rakowa ,stadion posmiewiskiem Czestochowy

odpowiedz
J1980 - 19.03.2022 / 17:00, *.jmdi.pl

Wieteska... Co reprezentant to reprezentant. Z zerową techniką przyjmuje i prowadzi piłkę na skraju pola karnego, wypuszcza sobie na kilka metrów, robi karnego stojąc na baczność, pozbawia zespół zwycięstwa. No to trzeba potrafić, dlatego jest w kadrze

odpowiedz
grzesiek - 19.03.2022 / 17:05, *.centertel.pl

@J1980: aj tez juz stracilem cierpliwosc do tego wieteski. Tą rundę miał obiecującą. Ale ostatecznie i tak musiał spier***ć. Stoperzy powinni być bardziej ogarnieci. Niemniej pozostaje zaufać vukowiviowi ze Mateusz daje bardzo duzo druzynie pomijajac kwestie sportowe jakkolwiek to brzmi

odpowiedz
L - 19.03.2022 / 17:23, *.t-mobile.pl

@grzesiek: Jakby Vuko sie na ciebie odlał to też byś mu zaufał, że to dla dobra drużyny?

odpowiedz
hajdukL - 19.03.2022 / 19:55, *.ar-network.pl

@L:
Jesteś niemożliwy.

odpowiedz
kalosz - 19.03.2022 / 17:00, *.mm.pl

znowu sie zaczyna...nabawili sie k*****a...zamiast wyj***ac te pilke i sprezentowali karnego....

odpowiedz
ksieciunio - 19.03.2022 / 16:59, *.chello.pl

jak takie drewno jak Witeska może grać w Legii i jeszcze ......... być powólanym do reprezentacji, przyjęcie piłki na poziomie VI ligi i tam powinien grac !!!!!!!

odpowiedz
Xyz - 19.03.2022 / 16:59, *.orange.pl

Szkoda zwycięstwa, ale…oglądałem nasz mecz uważnie pierwszy raz na wiosnę (walka o utrzymanie była nie na moje nerwy ;) to jest zupełnie inna drużyna niż jesienią. Vuko naprawdę z nich wyciska co się da. Ten puchar może być nas. Tak, czy siak - bójcie się chamy, wracamy!

odpowiedz
jim - 19.03.2022 / 16:59, *.tpnet.pl

Ligę mamy słabą, zawodników cieniutkich a sędziowie dno dna

odpowiedz
Oj - 19.03.2022 / 16:57, *.chello.pl

Putin....
Marciniak...
Jeden prezes

odpowiedz
Jerry - 19.03.2022 / 16:57, *.chello.pl

Gorszy od Lopesa był tylko Marciniak.

odpowiedz
Luk - 19.03.2022 / 17:46, *.timplus.net

@Jerry: I to chyba najlepszy komentarz do tego meczu... chociaż remis z przebiegu gry uważam za sprawiedliwy.

odpowiedz
Farme(L) - 19.03.2022 / 17:51, *.virginm.net

@Jerry: oj w punkt :)

odpowiedz
Franco - 19.03.2022 / 16:55, *.plus.pl

Marciniak....

odpowiedz
Wschodnia - 19.03.2022 / 17:45, *.timplus.net

@Franco: Cooo...

odpowiedz