Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović powołany do reprezentacji

źródło: 90minut.pl

Filip Mladenović z Legii Warszawa został powołany do reprezentacji Serbii na mecze towarzyskie z Węgrami i Danią. Spotkanie z Węgrami odbędzie się 24 marca w Budapeszcie, a z Danią 29 marca w Kopenhadze.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
hajdukL - 18.03.2022 / 19:56, *.ar-network.pl

A ja go tak krytykowałem...

odpowiedz
bronek49 - 18.03.2022 / 18:00, *.chello.pl

czy trener Serbi ma oczy czy on nie widzi że Mladenovic nie nadaje się do gry w Legii a co dopiero w kadrze Serbi czy tam już nie ma lepszych

odpowiedz
AAA - 18.03.2022 / 17:55, *.chello.pl

Super niech jedzie i nie wraca.

odpowiedz
Cypis - 18.03.2022 / 17:03, *.centertel.pl

Beka ,a co oni ludzi do grania nie mają?
Ten pajac może jedynie bidony z boku podawać chłopakom masakra

odpowiedz
Pawciu - 18.03.2022 / 14:41, *.mm.pl

Z taka forma to raczej jako...

odpowiedz
Stefan - 18.03.2022 / 14:12, *.chello.pl

Nie wiedziałem że Serbia ma reprezentację w AMP Futbolu

odpowiedz
kaktus - 18.03.2022 / 13:53, *.orange.pl

W takiej formie to tylko Legii wstyd przyniesie...
A najgorsze jest to, że to naprawdę dobry grajek, tylko w tym roku gra piach...

odpowiedz
Ależ ta reprezentacja musi być słaba... - 18.03.2022 / 13:26, *.orange.pl

...prawie jak polonia Warszawa.

odpowiedz
L - 19.03.2022 / 03:49, *.t-mobile.pl

@Ależ ta reprezentacja musi być słaba...: Właśnie nie jest słaba. Awansowali na mundial z pierwszego miejsca w grupie spychając Portugalię na drugie miejsce. W składzie Serbii jest kilku na prawdę dobrych piłkarzy jak chociażby Vlahovic, Tadic czy Mitrovic. Z tego co zauważyłem to Mladenovic dostaje powołania na mecze towarzyskie a jak przychodzą mecze o pkt to nie dostaje. Na mundial raczej nie pojedzie.

odpowiedz
. - 18.03.2022 / 13:17, *.play-internet.pl

Ten paralityk

odpowiedz
miron - 18.03.2022 / 13:15, *.206.47

Współczuję

odpowiedz