Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pekhart powołany do reprezentacji

źródło: 90minut.pl

Tomáš Pekhart z Legii Warszawa został dodatkowo powołany do kadry Czech na baraże o awans do mistrzostw świata. W półfinale Czesi zmierzą się ze Szwecją, a w przypadku awansu do finału z reprezentacją Polski. W wypadku porażki w meczu półfinałowym Czesi rozegrają mecz towarzyski z wygranym z pary barażowej Walia-Austria. Spotkanie ze Szwecją odbędzie się 24 marca, a mecz z Polską lub wygranym z pary Walia-Austria zaplanowano na 29 marca.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
PedroS-c - 19.03.2022 / 11:34, *.chello.pl

A może Czesi zagrają jednak z przegranym w barażach???

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.