Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Szwecja wyeliminowała Czechy i zagra z Polską. Występ Pekharta

Woytek, źródło: Legionisci.com

W półfinałowym meczu barażowym o udział w mistrzostwach świata w Katarze Szwecja wygrała 1-0 z Czechami. W zespole naszych południowych sąsiadów wystąpił Tomas Pekhart. Napastnik Legii pojawił się na murawie w 83. minucie spotkania. Po 90 minutach gry był bezbramkowy remis i o tym kto awansuje do finału, w którym zmierzy się z Polską, decydowała dogrywka. W niej lepsi okazali się Szwedzi, którzy w 110. minucie za sprawą Robina Quaisona zdobyli zwycięską bramkę.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Urs72 - 26.03.2022 / 22:20, *.chello.pl

Po co na mistrzostwa Świata w Grudniu , zadyszka , temperatura ,ciśnienie ,klimatyzacja , wilgotność lub jej brak , lepiej posiedzieć w domku przy kominku , Włosi zrezygnowali heeee..

odpowiedz
Coachbiedronka - 25.03.2022 / 17:35, *.stimo.net

Widziałem mecz i powiem tak te drużyny mają jaja walczą,a nasi czlapia po boisku ,co robił Krychowiak z Zielińskim na wakacjach byli ?,jedyny plus że Szczęsny nie gral,za duzo się do nazwisk przywiązujemy i powinni grać najlepsi. Już lepiej grać walczakami typu Kun,Góralski,Niewulis niż trzymać na boisku. Krychowiaka który jest hamulcowym kadry i Zielińskiego który się do kadry nie nadaje,to samo tyczy się Szczęsnego, czemu szansy nie dostał Reagowali,Skorupki jest ok nie pajacuje i się stara.

odpowiedz
oLaf - 25.03.2022 / 22:37, *.vectranet.pl

@Coachbiedronka: to racja, Szczęsny i Zieliński grają "za zasługi" i to nie wiem czyje, chyba ojców ; P

Zieliński już tyle lat był promowany i ... nadal człapie, do przodu niewiele, strzałów blisko zera...

odpowiedz
gazza - 25.03.2022 / 15:29, *.centertel.pl

Mecze reprezentacji nudza mnie....

odpowiedz
mjuzik - 24.03.2022 / 23:32, *.167.39

Jadzie ktoś i wraca i ma może dwa miejsca wolne ?:) Płace jak za prezydenta!:)

odpowiedz