Ernest Muci - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Muci i Celhaka zagrali w reprezentacji

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Ernest Muci i Jurgen Celhaka zagrali w barwach Albanii w meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy U-21. Legioniści pojawili się na boisku w wyjściowym składzie i rozegrali pełne 90 minut. W 86. minucie Muci został ukarany żółtą kartką. Albania przegrała z Czechami 0-1.

U-21: Albania 0-1 Czechy
35' Kalaj (sam.)

Albania: Simon Simoni, Mario Mitaj, Sergio Kalaj, Marsel Ismailgeci (36' Armando Dobra), Angelo Ndrecka, Ernest Muci, Jurgen Celhaka, Erdis Kraja (83' Eljon Toci), Albion Marku, Bernard Karrica (83' Roy Syla), Tedi Cara (62' Indrit Tuci)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.