fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Terminarz 29. kolejki Ekstraklasy

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Ustalono szczegółowy terminarz 29. kolejki Ekstraklasy. Nie jest jeszcze potwierdzony termin spotkania Legii z Piastem, ze względu na udział stołecznego zespołu w rozgrywkach Pucharu Polski. Mecz odbędzie się 16 kwietnia o godz. 15:00 (w przypadku awansu do finału PP) lub 18 kwietnia o godzinie 20:00. Jeśli Legia awansuje do finału PP, 20 kwietnia zagra mecz 31. kolejki ze Stalą Mielec.

Najbliższe mecze Legii:
02.04.2022 (SO) 20:00 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
06.04.2022 (ŚR) 18:00 Raków Częstochowa - Legia Warszawa (PP)
09.04.2022 (SO) 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa
16.04. 15:00 lub 18.04. 20:00 Legia Warszawa – Piast Gliwice

Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Terminarz Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
SEBO(L) - 24.03.2022 / 17:11, *.centertel.pl

"Szczegółowy terminarz" choć "nie jest potwierdzony termin"... No to jest szczegółowy,czy nie jest ;) ? A może to projekt terminarza,ze szczególnym uwzględnieniem (nie wiem, jak tam terminarz Leszka Wronieckiego,żeby naszego terminarza zbytnio nie wyróżniać) awansu lub jego braku ? Coś jak "Sławek czy Edek"? :)

odpowiedz
I to chce słyszeć. I pracujemy. - 26.03.2022 / 07:07, *.centertel.pl

@SEBO(L): to który jest na emeryturze?

odpowiedz
SEBOL - 26.03.2022 / 08:18, *.centertel.pl

@I to chce słyszeć. I pracujemy.: "który,k.rwa,jest synem kogo?!"

odpowiedz
Kamil - 23.03.2022 / 11:41, *.mrsn.at

Jeśli awansuje do finału to kiedy, a jeśli nie to kiedy ?

odpowiedz
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO PWN - 23.03.2022 / 13:18, *.centertel.pl

@Kamil: nie umiesz czytać?

odpowiedz
Meteor - 23.03.2022 / 13:26, *.plus.pl

@Kamil: Jeśli awansuje to 16, jeśli nie to 18 ... Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem i to co w nawiasie

odpowiedz
Kamil - 23.03.2022 / 14:13, *.155.218

@SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO PWN: nie

odpowiedz
Kamil - 23.03.2022 / 14:17, *.155.218

@Meteor: gdybym umiał czytać ze zrozumieniem to bym nie pytał, skoro pytam znaczy że nie umie.

odpowiedz
Prezes - 23.03.2022 / 18:18, *.plus.pl

@Kamil: pisać też nie umiesz.

odpowiedz
olew - 23.03.2022 / 18:57, *.vectranet.pl

@Prezes: czepiasz się Kamila, nie jest perfekcjonistą, ale coś tam kuma, nawet jest autoironiczny, na tym forum czytam czasami beznadziejnych, a Kamil jakoś rokuje... pozdrawiam

odpowiedz
Autor - 23.03.2022 / 20:13, *.vectranet.pl

@Kamil: w Wielką Sobotę o 15. Innej opcji nie ma ;-)

odpowiedz
Kamil - 23.03.2022 / 20:59, *.a1.net

@Prezes: gdzie walnąłem błąd, bo coś nie widzę

odpowiedz
YO MTV RAPS - 23.03.2022 / 23:12, *.chello.pl

@Kamil: Kamnil - Szczery arz do bulu

odpowiedz
olew - 23.03.2022 / 11:21, *.vectranet.pl

Teraz z górki. Trzeba kaleczyć wszystkich !
Legia to Potęga ! należy to przypomnieć rozbisurmanionej nieco Ojczyźnie.

odpowiedz