REKLAMA

Kick-boxing

LFC: Bezpłatne treningi dla dzieci

Bodziach, źródło: Legia Koszykówka - Wiadomość archiwalna

Od 21 marca w Legia Fight Club trwa promocja, w ramach której dzieci i młodzież w roczników 2004-2013 mogą bez opłat uczestniczyć w zajęciach kick-boxingu. Naszymi wychowankami są aktualni medaliści Mistrzostw Polski K-1 oraz Pucharu Polski K-1 i Low Kick. Zapisy możliwe pod numerem telefonu: 22 529-87-24. Zapraszamy!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Adam - 29.03.2022 / 00:33, *.chello.pl

Super inicjatywa! :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.