Radość piłkarzy Legii - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia 2-1 Lechia

U siebie znowu górą

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa znowu zwycięska na swoim stadionie. Tym razem "Wojskowi" pokonali Lechię Gdańsk 2-1, dzięki czemu zanotowali już piątą wygraną z rzędu u siebie. Bramki dla stołecznej drużyny zdobyli Paweł Wszołek i Tomas Pekhart. W samej końcówce kontaktowego gola dla gdańszczan strzelił Łukasz Zwoliński.

Kwadrans po pierwszym gwizdku arbitra dwukrotnie groźnie było pod bramką Dusana Kuciaka. Najpierw słowacki bramkarz odbił przed siebie mocny strzał z dystansu Artura Jędrzejczyka, a za moment w ostatniej chwili niebezpieczeństwo zdołali zażegnać jego koledzy z linii defensywnej. Wszystko zaczęło się oczywiście od ładnego wbiegnięcia w szesnastkę rywali Josue, który o mało co nie zaliczył asysty, dogrywając do Mattiasa Johanssona. Trzy minuty potem dobra akcja oskrzydlająca. Tym razem pojedynek główkowy w szesnastce wygrał Tomas Pekhart, jednak niestety Czechowi zabrakło dokładności i piłka przeleciała obok słupka. W 29. minucie przeważający gospodarze dopięli wreszcie swego! Paweł Wszołek przebojowo przedarł się prawą stroną, gdzie wygrał starcie z jednym z obrońców. Po chwili pomocnik Legii znalazł się w sytuacji sam na sam z Dusanem Kuciakiem, którego pokonał pewnym strzałem po ziemi. To trafienie było jednocześnie przypieczętowaniem efektywnej, chociaż niebyt efektownej gry "Wojskowych" tego wieczoru. Od chwili wyjścia na prowadzenie legioniści szybko stworzyli sobie kolejne dobre okazje do strzelenia gola. Josue przymierzył zza pola karnego, jednak niestety futbolówka odbiła się jedynie od słupka, a z kolei próba Pekharta wylądowała wprost w rękach dobrze ustawionego Kuciaka.

Słowak dobrze zachował się również w 36. minucie. Wówczas Pekhart podał do biegnącego po skrzydle Macieja Rosołka, a ten chciał zaskoczyć bramkarza rywali uderzeniem pod poprzeczkę. Kilkadziesiąt sekund potem Kuciak znowu był bohaterem swojego zespołu, kiedy wybił poza linię końcową sytuacyjny strzał Pekharta. Wydawało się, że bramka dla gospodarzy jest czymś nieuchronnym, jednak golkiper gdańszczan wyrósł jak z podziemi i nie pozwolił byłej drużynie na powtórne świętowanie. Pod koniec pierwszej połowy wreszcie do interwencji zmuszony został Richard Strebinger. Austriak w bardzo dobrym stylu odbił strzał w krótki róg Łukasza Zwolińskiego. W doliczonym czasie gry jeszcze odważna próba Patryka Sokołowskiego zza pola karnego, jednak Kuciak nie musiał nawet wysilać się, żeby skutecznie interweniować.

fot. Mishka / Legionisci.comfot. Mishka / Legionisci.com

Na początku drugiej połowy, wydawało się, że powalony w polu karnym został Johansson, jednak sędzia... ukarał Szweda żółtą kartkę za symulowanie faulu. Z dalszej perspektywy można było odnieść wrażenie, że będzie to stuprocentowy karny dla Legii, jednak arbiter nie dopatrzył się przewinienia jednego z lechistów. Po niemal godzinie gry z dystansu huknął Josue. Było to jednak bardzo silne i bardzo niecelne uderzenie pomocnika gospodarzy. W 65. minucie Legia przeprowadziła zabójczy kontratak. Szybka akcja akcja prawą stroną, skąd Wszołek dokładnie zacentrował do niepokrytego Pekharta, a ten głową pokonał Kuciaka. Zdecydowany błąd w tej sytuacji popełniła linia defensywna Lechii, która pozostawiła legionistę zupełnie bez opieki. Od tego momentu graczom Aleksandara Vukovicia grało się łatwiej, chociaż cały czas musieli oni mieć się na baczności. Kwadrans przed końcem spotkania nie po raz pierwszy dobrą obronę zanotował Richard Strebinger. Zimowy nabytek mistrzów Polski odbił do boku główkę jednego z rywali po rzucie rożnym.

W 81. minucie Lechia była o krok od kontaktowego gola. Wprowadzony w drugiej połowie Maciej Gajos znakomicie wybiegł do prostopadłego podania z głębi pola, jednak mając przed sobą już tylko Strebingera - przestrzelił. Kilka minut potem Lechia zdobyła już swojego upragnionego gola. Po dośrodkowaniu z prawej strony, nieporozumieniu przed bramką i sporym zamieszaniu z najbliższej odległości gola strzelił Zwoliński. Niestety, była to zapowiedź nerwowej końcówki, której można było uniknąć. Chociaż z drugiej strony po przerwie Legia prezentowała się dużo słabiej niż przed nią. W doliczonym czasie jeszcze raz swój kunszt pokazał Strebinger, parując piłkę na poprzeczkę!

Ekstraklasa
27. kolejka
#LEGLGD
18652
Warszawa
2.04.2022
20:00
Legia Warszawa
Lechia Gdańsk
Legia Warszawa
2-1
Lechia Gdańsk
29' Wszołek
65' Pekhart
(1-0)
Zwoliński 83'
15 Richard Strebinger
6 Mattias Johansson
29 Lindsay Rose
4 Mateusz Wieteska
55 Artur Jędrzejczyk
13 Paweł Wszołek 69'
99 Bartosz Slisz
18 Patryk Sokołowski 84'
39 Maciej Rosołek
27 Josue 90'
9 Tomas Pekhart
80 Maciej Kikolski
7 Lirim Kastrati 69'
16 Jurgen Celhaka 84'
21 Rafael Lopes 90'
22 Kacper Skibicki
23 Joel Abu Hanna
25 Filip Mladenović
28 Szymon Włodarczyk
77 Benjamin Verbić
Dusan Kuciak 12
Joseph Ceesay 22
Michał Nalepa 25
86' Mario Maloca 23
79' Conrado 20
70' Christian Clemens 76
70' Jakub Kałuziński 88
Jarosław Kubicki 6
70' Marco Terrazzino 33
Ilkay Durmus 99
Łukasz Zwoliński 9
Michał Buchalik 81
79' Rafał Pietrzak 2
Kristers Tobers 4
70' Maciej Gajos 7
86' Bassekou Diabate 10
70' Flavio Paixao 28
David Stec 29
Jan Biegański 69
70' Kacper Sezonienko 79
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski, Sebastian Karst
Trener: Tomasz Kaczmarek
Asystent trenera: Maciej Kalkowski
Kierownik drużyny: Patryk Dittmer
Lekarz: Robert Dominiak
Masażyści: Filip Wieczorkiewicz, Rafał Rybczyński
Sędziowie
Główny: Damian Sylwestrzak
Asystent: Marek Arys
Asystent: Adam Karasewicz
Techniczny: Tomasz Kwiatkowski
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (67)

+dodaj komentarz
Mck - 06.04.2022 / 18:46, *.161.112

Vuko to jednak Dzban..Dobrze ze jednak będzie nowa wizja..Pekhart,Skibicki i Mladenovic..Dramat dramat dramat..Problem z młodzieżowcem ???Po co gra Pekhart i nie Włodarczyk..Po co mi inwestujemy w seniora który koszyczek jest osłabieniem..Wtedy mamy młodzieżowca jako Włodarczyk i nie musimy patrzeć na Skibickiego..przeciez to jest porażka...Ja jestem w szoku..Mladenovic bez komentarza..Vertical za niego wogole nie ma tematu..Nie no zmysł trenera Vukovica to chyba jednak na Koronę może..Wybitny strateg z niego nie jest

odpowiedz
warszawiak1234 - 04.04.2022 / 18:23, *.aster.pl

Serio..............niektórzy z was liczą punkty dające gwarancję pozostania w ekstraklasie?!?! doprawdy nisko upadliśmy jako Legia (ogólnie)!

odpowiedz
bat - 04.04.2022 / 09:35, *.chello.pl

Pierwsza połowa najlepsza od lat. Widać było wreszcie drużynę. Jeśli chodzi o Jozue, do Starych jaj - gdybyś dostał tyle razy bezkarnie w machę, to też byś się zdenerwował.
Sędzia zboczny, a właściwie trykot, który biegał przy linii jakby mu jaja przyrosły do ud, nie podnosił w ogóle chorągiewki, chociaż faule były na jego świńskich oczkach. Karny był, bo wejście Malochy typowe, w udo mijającego go zawodnika. Po prostu większy powalił mniejszego, który go mijał na zamach. To tyle o tzw . sędziowaniu.
Cieszy stały wzrost drużyny i poszczególnych zawodników. Widać dużą pracę i odbudowę formy u Pecharta, a zwłaszcza u obrońców, co napawa optymizmem, przed meczem w Poznaniu, ale także z Rakowem, gdzie za bardzo mieszają ze składem.

odpowiedz
Starejaja - 04.04.2022 / 13:25, *.151.241

@bat: Masz rację, kopali Go bezkarnie, ale zaczął zajmować się sędziowaniem zamiast grać, a w 2 połowie ze dwa razy jawną padakę zagrał. Tzw. "spryt boiskowy" - sprowokować najlepszego do pyskowania i nerwów - to zadziałało zgodnie z planem Kaczmarka. Gdyby opanował nerwy to więcej by zdziałał. Najlepiej sprytną asystą lub super strzałem odpowiedzieć na takie zachowanie. O to mi chodziło. (L)

odpowiedz
tekken (L) - 04.04.2022 / 09:14, *.230.80

Jest Wszołek to dobrze nam idzie. Trzeba dopilnować, aby grał w przyszłym sezonie u nas.

odpowiedz
PawLo - 03.04.2022 / 22:29, *.mm.pl

A Verbic czemu nie grał ???

odpowiedz
Dedi - 03.04.2022 / 21:35, *.plus.pl

Niezła passa to powrót do lekkiego optymizmu. Lecz następny tydzień zdecyduje o wszystkim czy będziemy mieli szansę na ligę Konferencji w przyszłym sezonie czy też ją stracimy. Wygramy w środę z Rakowem, jest finał Pucharu Polski, wygramy finał mamy PLK, w przypadku przegranej w środę
w sobotę trzeba pokonać Lecha jeśli jeszcze marzymy o 4 miejscu w tabeli na koniec sezonu miejscu które w przypadku zdobyćia przez Raków czy Lecha PP, da miejsce w eliminacjach PLK. W przypadku dwóch porażek w środę i sobotę nie będziemy grali w przyszłym sezonie w pucharach, ten sezon będzie można uznać za porażkę.. bo nie uznamy utrzymania w tej lidze za dobry sezon? Także Do boju dwa zwycięstwa w przyszłym tygodniu, najważniejszym tygodniu dla Nas ! L

odpowiedz
Jajasz - 03.04.2022 / 20:20, *.orange.pl

Legia wreszcie znowu wielka i silna. Brawo !
Brawo Vuko !

odpowiedz
Atmosferić - 03.04.2022 / 19:34, *.orange.pl

3 punkty straty do 6 miejsca - marsz z ostatniego miejsca zaczynaliśmy :-D do 4 miejsca 8 pkt. Poza zasięgiem tylko podium.

Jutro gra wisła płock z gównikiem - nam by pasował remis w tym meczu.

Nad strefą spadkową już przewaga równe 10 pkt. Nadal uważam że utrzymanie jeszcze nie zapewnione - ale gra w zasadzie daje optymizm.

odpowiedz
Atmosferić - 03.04.2022 / 19:46, *.orange.pl

@Atmosferić: Czytałem wczoraj komenty na stronie łacha i sie nas boją także znaczy ze jest dobrze - jest tak jak powinno być. Na ich stronie jeszcze nie dawno były normalne komenty typu "z Legią nie wygrać to wstyd" - dziś nie ma ani jednego takiego komentarza - idealnie to pokazuje że Legia jest w formie.

odpowiedz
ZAWSZE I WSZĘDZIE.......! .....! BĘDZIE! - 03.04.2022 / 22:14, *.20.49

@Atmosferić: NIC DODAĆ NIC UJĄĆ...

odpowiedz
hajdukL - 03.04.2022 / 16:58, *.77.242

W końcu z przyjemnością oglądało się Legię. Mecz w dobrym tempie, piłkarze zaangażowani i coraz lepiej rozumiejący się na boisku. Można się przyczepić, że po strzelonej drugiej bramce zrobiło się za dużo miejsca w środku pola. Przypominało mi to mecz w PP z Górnikiem Łęczna i trochę beztroskie pójście na wymianę ciosów.
Nie sądziłem, że po zapewnieniu sobie w miarę bezpiecznego ligowego bytu i przerwie na mecze reprezentacji tak dobrze się zaprezentujemy. Lubię się tak mylić.

odpowiedz
1234 - 03.04.2022 / 16:25, *.tpnet.pl

Po co wy o tym Cześku cały czas wypisujecie? To już historia. Ja o nim dawno za pomniałem. Dajcie już z tym spokój bo każdy wie jak było i jak jest teraz. Brawo dla drużyny za wczorajszą walkę do końca.

odpowiedz
ZenekL3 - 03.04.2022 / 14:56, *.chello.pl

Niezły mecz, emocje tego nam trzeba po marazmie poprzedniej rundy. Widać jak byliśmy wtedy totalnie nieprzygotowani do gry w Pucharach. Bardzo pozytywnie nowy bramkarz, świetnie Wszołek, miejmy nadzieje, że nie wypadnie z powodu kontuzji. Trochę Wukowicz nie dojechał na czas ze zmianami, ale ważne, że wygraliśmy.

odpowiedz
exsa - 03.04.2022 / 13:16, *.tpnet.pl

Dokonczenie komentarza: A za P.Michniewicza tyle ze zagralismy w LE a w lidze seria porazek i dalej gdyby byl to faktycznie bylby spadek ! Takze sluszny komentarz P.Floyd ! LEGIA !!

odpowiedz
WarszawskaOchota - 03.04.2022 / 13:13, *.orange.pl

Od czasu kiedy Vuko ponownie został trenerem widać ogromny progres, szczególnie jeżeli chodzi o zdobywanie punktów.
Był taki moment w tym sezonie kiedy na prawdę myślałem ze Legia spadnie z ligi, dzisiaj myśle ze jesteśmy bezpieczni i nie grozi nam spadek.
Powiem więcej, Legia jest w stanie zająć całkiem przyzwoite miejsce w lidze biorąc pod uwagę cały sezon no i jeszcze walczymy o PP.
Cieszą kolejne 3 pkt, oby tak do końca sezonu, brawo !

odpowiedz
exsa - 03.04.2022 / 13:04, *.tpnet.pl

@ Floyd : Racja! W LEGII trzeba wygrywac,zdobywac Puchar RP i grac w Lidze E uropy

odpowiedz
floyd - 03.04.2022 / 10:53, *.aster.pl

Z tym misiem Czesiem byśmy spadli już dzisiaj, a my „tylko” straciliśmy szanse na mistrza. On może i jest zadaniowcem, potrafi się przygotować na jeden dwa mecze, ale w lidze trzeba umieć grać i wygrywać jak najwiecej. Vuko to potrafi, posklejał tych patalachow w jakaś drużynę i w końcu przestaliśmy być chłopcami do bicia. Jak teraz po awansie na mundial słyszę jaki to wspaniały jest michcniewicz i jak wiele straciliśmy kiedy go wywalono, to brak slow… Zdradzę Wam sekret: gdyby został, Legia grałaby w 1 lidze a Polska i tak byłaby na Mistrzostwach. Brawo brawo Vuko!

odpowiedz
Fan,Grotyńskiego - 03.04.2022 / 10:42, *.chello.pl

Kolejne zwycięstwo cieszy,już po pierwszej połowie powinno być 3-0.

odpowiedz
grzesiek - 03.04.2022 / 09:49, *.centertel.pl

Roznica miedzy michniewiczem a vukoviciem?
Jak za michy wssyatko przegrywalismy w lidze tak za vuko wszystko wygrywqmy :)

odpowiedz
(L) evinho. Onet. Pl - 03.04.2022 / 09:35, *.orange.pl

Brawo druzyna, brawo Vuko. Chciałbym też odnieść się do poziomu komentarza p. Baszczyńskiego. To jest k.... skandal, żeby dziennikarz sympatyzował z jedną drużyną, g.... mnie obchodzi, że to komercyjna stacja, i tam można wszystko.

odpowiedz
krislegia - 03.04.2022 / 11:41, *.matrixinternet.pl

@(L) evinho. Onet. Pl: to włącz sobie autodeskrybcje czy jakoś tak .

Ja jak komentuje Baszczyński czy Mielcarski albo kiedyż Węgrzyn to tak robię i to działa :D

odpowiedz
chrisSiekierki - 03.04.2022 / 09:21, *.vectranet.pl

Z meczu na mecz gra wygląda coraz lepiej, wraca pewność siebie i morale a to w sporcie bardzo ważne. Coraz lepiej gra Rosołek którego często krytykowałem, cieszę się że się myliłem...

odpowiedz
gazza - 03.04.2022 / 09:05, *.inetia.pl

Pierwsza połowa bezbłędna - brawo !
Druga połowa - wysiedli nasi kondycyjnie i było gorzej...
Ale duże brawa za emocje do końca - Brawo Vuko.

odpowiedz
mietowy - 03.04.2022 / 09:04, *.autocom.pl

do Gumowy: chyba patrzyles bardziej na sektor niz na plac gry

odpowiedz
WO(L)A - 03.04.2022 / 08:50, *.plus.pl

Od chwili jak Boruca nie ma w składzie to jakoś się kręci. Przypadek?

odpowiedz
t - 03.04.2022 / 08:34, *.edu.pl

Jędza jak zwykle ostry i bez głowy, Wietes dobry mecz, Josue najlepszy.

odpowiedz
jarekk - 03.04.2022 / 08:22, *.metrointernet.pl

W pierwszej polowie Legia zagrala tak jak bysmy sobie zyczyli. Zdominowala calkowicie. Potem chyba siadly baterie i pod koniec byla panika. Zasluzona wygrana.

odpowiedz
Starejaja - 03.04.2022 / 07:49, *.151.241

Pewnie ktoś z zarządu czyta te komentarze i coś tam sobie notuje... Napiszę dużymi literami, żeby nie przegapił:WG MNIE : NALEŻY WYSŁAĆ PILNIE JOSUE DO PSYCHOLOGA, ZA CHWILĘ MOŻE BYĆ TRAGEDIA, BO MU SIĘ OSTRO POD CZACHĄ DYMI I WYWINIE JAKIŚ MEGA NUMER NP. PRZYWALI SĘDZIEMU ... Pozdrawiam (L)

odpowiedz
SzB - 03.04.2022 / 07:38, *.netfala.pl

Oczywiście wszystko świetnie, gra z meczu na mecz coraz lepsza, szybkość, umiejętności etc. Wczoraj widziałem drużynę, która z powodzeniem mogłaby przy takiej grze walczyć i najpewniej zdobyć MP. To teraz niech ktoś mi powie, kto uprawiał na jesieni sabotaż? Bo nie wierzę, że nagle okazuje się, że ci którzy stanowili pośmiewisko nagle grali jak z nut. Mimo indolencji grubego, nie wierzę, że on jest główną twarzą jesiennej porażki. Tak samo ja w to, że Vukovic jest cudotwórcą.

odpowiedz
olew - 03.04.2022 / 03:32, *.vectranet.pl

Fajny meczyk. Gra szybka, ładne bramki, mnóstwo ambicji, walki, emocji. To już jest Legia ! Jak na kiepski sezon (najgorszy od dziesięcioleci) - to od trzech meczy da się oglądać Legię . Brawo klub , brawo my. Legia to Potęga !
ps
ten telebim to fajny pomysł

odpowiedz
Maciek - 03.04.2022 / 02:19, *.play-internet.pl

Myślicie że jest zespół, trener, dobra gra, itp... To kupujcie bilety, karnety, gadżety. Kasa będzie się zgadzać u Maestra. A i tak zostaniecie wykiwani w przyszłym sezonie. Siwy bajerant ćwiczy już Was kolejny rok...

odpowiedz
Jerry - 03.04.2022 / 10:19, *.chello.pl

@Maciek: Te agitator, zapisz się do jakiej partii. Nie chcesz nie przychodź. Nie planuj życia innym.

odpowiedz
Ja - 03.04.2022 / 02:04, *.vectranet.pl

To, jakie są lody kręcone ostatnio przeciwko Legii, to nawet nie jest śmieszne. Ostatnio Raków dostaje 11 z kapelusza, a dzisiaj Johansson ewidentnie wycięty w polu karnym i dostaje żółtą za symulkę, nie ma tego na żadnym skrócie w internecie, ani na ekstraklasa.tv, ani na pirackich shotach na YouTube. Widział każdy, nawet z ostatniego rzędu Żylety, nie widział jedynie pajac z gwizdkiem i teraz będzie to wymazywane przez bandę tłustych misiów z pamięci kibiców. Ha tfu na tę spółdzielnię.

Mecz wyjątkowo kozak, kibicowsko lepszy niż niejedno spotkanie LE. Legia w końcu zaczęła tworzyć monolit i mam nadzieję, że zwieńczy to wygraną w Częstochowie oraz spowodowaniem pięknego bólu zadów wśród Kartofli w sobotę. Przy dobrych wiatrach mamy jeszcze szansę na 4 miejsce, podium już chyba poza zasięgiem, chociaż nie takie rzeczy się w tej buraczanej lidze działy. Pozdro

odpowiedz
artic - 03.04.2022 / 07:35, *.t-mobile.pl

@Ja: Jaki karny jaki karny troche obiektywizmu .Tez w pierwszej chwili obserwujac mecz na nc+ myslalem ze karny ale jak zaczeli pokazywac powtorki to zielony odstawil wyraznie noge bialy zamiast isc z pilka dale to sie przewrocil i tyle. To fakt ze przekrecili na w Czestochowie przy karnym Wieteski ale wczoraj na Ł3 nie bylo karnego.

odpowiedz
Won - 03.04.2022 / 14:17, *.virginm.net

@artic: podejrzewam że jakby była odwrotna sytuacja to karny byłby odgwizdany

odpowiedz
JACUNHO - 03.04.2022 / 21:27, *.net.pl

@Ja:
Patrzac obiektywnie,Sytuacja identyczna jak w Częstochowie. Tyle tylko ze tu i tam nie powinno się dyktować żadnego karnego. Przyznał to nawet ten nowy ekspert z Canal +.

odpowiedz
Jurek - 03.04.2022 / 01:07, *.236.226

Vuku Vuko Vuko To dzięki Tobie

odpowiedz
ZAWSZE I WSZĘDZIE !.... !....! BĘDZIE! - 02.04.2022 / 23:47, *.57.102

WAŻNE ŻE JEST JUŻ 80 PROCENT LEGII JAKIEJ ZAWSZE CHCIELIBYŚMY WIDZIEĆ, OCZYWIŚCIE PRACA SIE NIE SKOŃCZYŁA WIDAĆ JESZCZE TE 20 PROCENT NIEUDOLNOŚCI....ALE VUKO PRACUJE A EFEKTY MAMY, WIĘC CZY POTRZEBNY NOWY TRENER?RAZEJ NIE A CI CO NASIŁE CHCĄ NOWEGO SZKOLENIOWCA TO ANTYLEGIONIŚCI JAK VUKO ZACYTOWAŁ, ANY WAY BRAVO!WARSZAWSKA!LEGIO!BRAVO!LEGIA!POLAND!

odpowiedz
Yeti - 02.04.2022 / 23:37, *.play-internet.pl

W końcu pokazują ilu kibiców jest na stadionie... Brawo za to!

odpowiedz
Srogi Luśnia - 02.04.2022 / 23:30, *.aster.pl

no i żeśmy dzisiaj Lechitów usiekli

odpowiedz
:o) - 02.04.2022 / 23:39, *.chello.pl

@Srogi Luśnia: Lechistów...

odpowiedz
lw73 - 03.04.2022 / 00:13, *.chello.pl

@Srogi Luśnia: Lechitów to w przyszłym tygodniu

odpowiedz
Kermit - 03.04.2022 / 07:47, *.chello.pl

@Srogi Luśnia: to jest odpowiedz na trzecie pytanie, którego jeszcze nie zadałem. Ale możemy je uznać :)

odpowiedz
Ibor - 02.04.2022 / 23:15, *.play-internet.pl

Ręce precz od Vuko - ma zostać

odpowiedz
KLanik - 02.04.2022 / 23:13, *.chello.pl

Kolejne punkty. Bravo Legia, brawo Vuko ja nie wiem jak on tego dokonał, Zielu też dużo pomógł. Legia gol!

odpowiedz
filand - 02.04.2022 / 22:56, *.t-mobile.pl

Dziękuję Legia za dwie bramki ⚽️⚽️...

odpowiedz
Luk - 02.04.2022 / 22:53, *.chello.pl

Vuko chce ośmieszyć Boruca?? Boruc zakończy karierę nawet nie łapiąc się na ławkę? To byłby mega skandal

odpowiedz
Hiszpan - 02.04.2022 / 23:28, *.play-internet.pl

@Luk: Ma rację. Boruc sam się ośmieszył. Dać dyplom w 1 meczu nowego sezonu.

odpowiedz
Ben - 03.04.2022 / 00:51, *.inetia.pl

@Luk: skandal to jest płacenie Borucowi! Ma szanse na treningach się wykazać, widać jest kiepski

odpowiedz
ibizzz - 02.04.2022 / 22:51, *.autocom.pl

Wreszcie zęby nie bolały. To był zespół. Gra bez durnych podań do tyłu i wzdłuż. Dużo gry z pierwszej piłki. Brawo. Długo na to czekałem. II połowa trochę gorzej. niepotrzebnie pozwoliliśmy drużynie z IV miejsca w lidze uwierzyć, że na Ł3 coś da się ugrać, zwłaszcza że te grajki tak rzadko w ogóle gościły pod naszą bramką i strzelały. Gratuluję temu palantowi sędziemu. Niczym nie wyróżniał się od innych w tym, sezonie - szkodzić ile się da Legii. Brawo gnoju :(

odpowiedz
R1958 - 02.04.2022 / 22:45, *.t-mobile.pl

Pierwsza połowa to gra godna Mistrza, szkoda jednak niewykorzystanych sytuacji, a ta sytuacja z uderzenia Naszego zawodnika w twarz w polu karnym potwierdza słowa Vuko o niechęci do Legii w drugą stronę pewny karny, ale nie wszystkim druzy na się je dyktuje za coś takiego. Poczekajmy na kontrowersje o ile zwrócą w telewizji na to uwagę, myślę że nie.

odpowiedz
xxx - 02.04.2022 / 22:33, *.chello.pl

Przepraszam za bekę ze Ślisza , dzisiaj klasa , ROSE też rośnie ładnie , brawo

odpowiedz
Jerry - 02.04.2022 / 23:32, *.chello.pl

@xxx: Ile razy trzeba powtarzać, że w Legii nie ma żadnego Ślisza. Człowiek ma na nazwisk SLISZ.

odpowiedz
W(L) - 02.04.2022 / 22:32, *.chello.pl

Pierwsze 30 minut, gra jak z nut, potem trochę gorzej ale druga połowa i o dziwo od 2-0 gra naszym siadła a końcówka to był horror...

odpowiedz
Ibik - 02.04.2022 / 22:25, *.autocom.pl

Brawo. Dzięki za I połowę i wynik

odpowiedz
Atmosferić - 02.04.2022 / 22:24, *.orange.pl

Jedziemy do poznania poobierać ziemniaki i frytki usmażyć.

odpowiedz
Siekierki - 02.04.2022 / 22:22, *.chello.pl

Legia to jest potęga,...

odpowiedz
Pusia - 02.04.2022 / 22:21, *.vectranet.pl

Po co wpuszczają na boisko wykastrowanego?!

odpowiedz
Coachbiedronka - 02.04.2022 / 22:18, *.play-internet.pl

Brawo,jeszcze 6pkt i mamy utrzymanie,liczyłem na remis jest zwycięstwo,cel coraz bliżej,wystarczy 2razy wygrać. Najlepiej urwać punkty amice to będzie smakowało jak wytrawne wino z wysokiej półki i utrze nosa tym pyszalkom.Vuko z tym składem dokonał cudu,odbudował ich mentalnie.

odpowiedz
mietowy - 02.04.2022 / 22:16, *.autocom.pl

Fajnie ze trzy pkt dopisujemy ale ta lechie powinni powiesc pzrynajmniej czterema bramkami i nie byloby takiej nerwowki na koniec

odpowiedz
Gumowy - 03.04.2022 / 06:22, *.t-mobile.pl

@mietowy: nie zauważyłem na sektorze nerwówki, może skupiliśmy się na ogniu, a nie analizie tv

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 02.04.2022 / 22:15, *.petrotel.pl

uciekamy spod topora. A cały sezon nerwuwy. Jednak 711 miał rację, że ta drużyna może wyrać 15 meczy pod rząd ;-)

odpowiedz
Adrian - 02.04.2022 / 22:08, *.t-mobile.pl

Elegancko, zagraliśmy jak za dawnych lat :)

odpowiedz
Olo - 03.04.2022 / 18:11, *.chello.pl

@Adrian: Których lat?

odpowiedz
Atmosferić - 02.04.2022 / 22:08, *.orange.pl

W pierwszej połowie powinno być 4/5-0 i nie byłoby tej nerwówki w 2 połowie... skuteczność to główny mankament tej drużyny. Brakuje zawodników z umiejętnościami z przodu. Męczymy się z tym tak na dobre od roku. Jak michniewicz tam doklepywał w kwietniu mistrza grają na 0-0 i 1-0 to już było widać brak skuteczności i to się przeniosło na ten sezon także.

odpowiedz
Ben - 03.04.2022 / 00:56, *.inetia.pl

@Atmosferić: a kto to był michniewicz?

odpowiedz