fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Ja - 03.04.2022 / 02:13, *.vectranet.pl

A ewidentnego karnego dla Legii na Johanssonie nie pokazali :) Ciekawe czemu? Ah, zapomniałem. Kupieni sędziowie są tylko wtedy jak wsiurki z Poznania, Krakowa, czy Gdańska dostają po d*pie.

odpowiedz
rudy102204 (L) - 03.04.2022 / 03:00, *.orange.pl

@Ja: byłem na meczu, siedziałem idealnie na wprost całej sytuacji i też się zastanawiam dlaczego w tamtej sytuacji nie było karnego... No już bardziej ewidentnego to ze świecą szukać

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.